Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Культивування ембріонів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Культивування ембріонів до стадії бластоцисти 5000 грн

Культивування ембріонів ― це процедура щодо прискорення розвитку запліднених жіночих статевих клітин, яка проводиться в лабораторних умовах. Один з етапів екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), головним завданням якого вважається вибір найжиттєздатніших запліднених клітин із правильним генетичним кодом для подальшої пересадки в матку. Проведення культивування зародків дозволяє значно підвищити ймовірність благополучної вагітності й пологів.

Підготовка до процедури

Процедура вирощування проводиться за результатами ЕКЗ, тому не потребує від пацієнтів додаткової підготовки.

Культивування ембріонів

На сьогодні стало можливим вирощувати ембріони в лабораторії до досягнення ними стадії бластоцисти. Стадія бластоцисти зазвичай досягається на 5 день після отримання яйцеклітин під час пункції. Ембріони на стадії бластоцисти можуть бути перенесені в порожнину матки або вітрифіковані. Деякі дослідники відзначають, що перенесення бластоцисти, або ембріона п'ятого дня, більш ефективне і частіше призводить до настання вагітності. Продовжити термін вирощування зародків дозволяє сучасне середовище, яке змінюється з часом, імітуючи зміни мікрооточення ембріона під час просування його по маткових трубах до матки. До стадії бластоцисти доживає лише 50% зародків, інші зупиняються в розвитку в результаті хромосомних аномалій.

Показання і протипоказання

Проведення процедури рекомендується, якщо:

  • жінка старше 35 років;
  • при обстеженні були виявлені антитіла до сперматозоїдів;
  • діагностовано непрохідність маткових труб, ендометріоз, гормональні порушення;
  • раніше було кілька безрезультатних спроб зачаття;
  • патології, що заважають природному зачаттю плода або його розвитку, безпліддя нез'ясованої етіології;
  • у жінки дозріває менше 4 ооцитів;
  • у партнера малий обсяг сперматозоїдів у спермі або недолік її самої.

Не існує обмежень для проведення процедури.

Наслідки

Вирощування ембріонів ― повністю нешкідлива процедура. Вона виконується відповідно до міжнародних та національних стандартів медицини. Завдяки допомозі фахівців із культивування вдається збільшити ймовірність приживлюваності ембріонів та їхнього успішного розвитку до 95%.

30
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
10
Людмила
Дуже хороша клініка. Вічливий персонал, а лікар Жемела Наталя Ігорівна це спеціаліст вищої категорії добра чуйна людина яка поглинається повністю у вашу проблему, і завжди рада допомогти. Раджу до неї звертатись результат обов'язково вас порадує!!!!!
30 ноября '-1 г.
8
Хриситина
Жемела Наталія Ігорівна чудовий і приємний лікар насправді вона дійсно спеціаліст, все тактовно пояснює, не призначає зайвих ліків, завжди відповідає на дзвінки і передзвонює. Лікувалась в багатьох лікарів тільки викачка грошей, і нарешті знайшла свого лікаря який дійсно переживає і хоче допомогти. Раджу до неї звертатись, і ви переконаєтесь.
30 ноября '-1 г.
10
Роман
Порадив товариш,як хорошого спеціаліста.
12 апреля '18 г.
10
Іванка
Допомогли стати батьками
19 марта '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Культивування ембріонів до стадії бластоцисти 5 000
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00