Гінекологічний масаж у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Гинекологический массаж 70 грн

Гінекологічний масаж матки ― це природний спосіб відновлення м'язового тонусу статевих органів, поліпшення кровообігу і лімфовідтоку в них. Масаж ― ефективна фізіологічна процедура, що дозволяє позбутися багатьох жіночих хвороб без хірургічних втручань і жорсткої медикаментозної терапії, а також потужний допоміжний засіб комплексного лікування безпліддя.

Підготовчі процедури

Перед маніпуляцією необхідно дотриматися порад лікаря та виконати такі дії:

• не вживати їжу за дві години до масажу, спорожнити сечовий міхур та кишковик;
  • пройти загальний аналіз крові;
  • здати мазок на мікрофлору;
  • у день проведення процедури утриматися від статевих контактів.

Гінекологічний масаж

Перед першим сеансом лікар проводить гінекологічний огляд, навчає правильному диханню та методам розслаблення м'язів. Маніпуляція проводиться двома руками: пальцями однієї пальпують зсередини піхви, іншої ― з боку черевного преса. Процедура протікає безболісно, у разі виникнення різкого болю слід одразу сказати лікареві. Тривалість процедури становить спочатку 3-5 хвилин і поступово збільшується протягом усього курсу. Кількість і тривалість визначається лікарем індивідуально з урахуванням діагнозу.

Показання і протипоказання

Гінекологічний масаж призначається у разі:

• діагностування безпліддя, аменореї;
  • порушень менструального циклу;
  • слабкості внутрішніх м’язів матки;
  • захворювання на фіброз матки;
  • виявлення спайок та рубцевих утворень;
  • нетипового розміщення матки;
  • хронічних запалень;
  • розвитку застійних явищ та ін.

Масаж протипоказаний у таких випадках:

• вагітність та годування груддю;
  • менструація;
  • ерозії шийки матки;
  • венеричні хвороби;
  • 3-4 ступінь чистоти мазка;
  • післяопераційний чи післяпологовий період (2 місяці);
  • запальні процеси в статевих органах у гострій формі;
  • онкологічні хвороби репродуктивних органів;
  • вроджене атипове розташування матки та ін.

Наслідки

До позитивних результатів можна зарахувати:

• поліпшення самопочуття та усунення болю внизу живота;
  • покращення кровообігу та кровопостачання до матки та яєчників;
  • нормалізація утворення гормонів та їх засвоєння;
  • розсмоктування спайки та рубців;
  • зміцнення внутрішніх м’язів матки та черевної порожнини;
  • відновлення функції кишковика та сечового міхура.
Що таке гінекологічний масаж?
Знайдено 3 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Процедура допомогла у лікуванні фіброзу. Можливо комусь процедура видається дуже «незручною», але соромитися немає чого. Ви прийшли до професіонала, який цим займається. Тому у мене не було жодних комплексів. І вам не раджу комплексувати.
Пройшла декілька сеансів гінекологічного масажу, бо стінки матки дуже слабкі. Планую вагітність, тому ретельно підготовлюю свою жіночу зону до стресу. Боліло мене, але я терпіла, бо знала, що стоїть на кону. Коли наступного сеансу відчула різкий біль сказала лікареві, бо боялась, що він мені там щось пошкодить. Але нічого страшного. Все витерпіла – процедура дала свої результати.
Після Кесаревого розтину на матці були спайки. Гінеколог призначив гінекологічний масаж. Процедура не болісна. Добре, що гінеколог у мене жінка – було комфортніше. Відчувала сильну пальпацію піхви. У день після процедури утрималась від статевих відносин. Трохи відчувала «відголоски» процедури. На наступний день все було в нормі. Також цей масаж укріплює стінки матки. Мені це дуже потрібно так як плануємо другу вагітність.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Гінекологічний масаж
Середня оцінка користувача 8.5

Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Гінекологічний масаж
Середня оцінка користувача 8.5

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Гінекологічний масаж 70
Середня оцінка користувача 9