Лікувальний Центр Вікторія в Трускавці

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру. Фахівці центру мають багаторічний досвід та практику у своїй галузі, пройшли навчання або стажування за кордоном.

Послуги, які пропонує клініка:

• консультація лікаря (невролог, нейрохірург, офтальмолог, мамолог, терапевт, кардіолог);
  • амбулаторне лікування;
  • денний стаціонар;
  • щомісячний контроль з консультацією;
  • страхова медицина;
  • навчання медичного персоналу.

Переваги медичного закладу - широкий спектр хвороб, які лікують спеціалісти, європейська якість обслуговування, сучасна діагностика, цілодобова телефонна лінія.

Місце знаходження центру - вул. Дрогобицька, 8-А.

• Ціни на послуги

• Діагностика онкології
  • Лікування онкологічних захворювань
  • Біопсія молочної залози
  • Мастопатія 400
  • Онкомаркери на рак молочної залози
  • Видалення судинних зірочок на ногах
  • Лазерне видалення судинних зірочок

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Валентина
23 листопада '16г.
Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.
Амелія
19 листопада '16г.
Щороку здійснюю плановий обхід усіх лікарів. Цього року затрималась у кабінеті гінеколога. Діагноз —кіста яєчника. Лікар приписав гормональну терапію. Під час наступного огляду кісти не було. Дякую за ефективне лікування!
Катерина
09 листопада '16г.
Були проблеми з алергією. На деякі продукти з’являлась висипка на шкірі. Промучилась я місяць без лікарської допомоги. Думала, навіщо витрачати гроші на консультацію та лікування. Однак мій стан погіршувався. Очі сльозились, розпочався алергічний нежить. Далі висипка поширилась на груди. Тут вже стало страшно. Проконсультувалась із алергологом. Пропила курс препаратів. Все стало на міру, хоча б могло все нормалізуватися раніше.
Галина
28 жовтня '16г.
Протягом уже декількох циклів почала помічати що самі місячні почали тривати на день-два довше, мене це стривожило я звернулась до лікаря. Лікар відразу діагностував ендометріоз і призначив лікування гормонами – естрогену і прогестагену вони змінюють ендометрій слизової оболонка тіла матки, що і призводив до затяжних місячних.
Емілія
19 жовтня '16г.
Дякую за патронаж! Завдяки вашому нагляду я уникнула серйозних проблем. Ви допомогли мені народити на світ здорову дитинку. Тому щиро вам вдячна, приносьте радість у сім’ї майбутніх батьків! Дівчатка звертайте особливу увагу на людину, яка вестиме облік вашої вагітності.
Євген
15 жовтня '16г.
Рекомендую лікарню! Нічого поганого сказати не можу, усе добре
Ганна
06 вересня '16г.
Звернулась до генетика, щоб дослідити навколоплідні води (амніоцентез). Гінеколог сказала пройти цей тест незадовго до пологів. Все було в нормі. Не було за шо хвилюватися. Дякую за допомогу та гарну звістку.
05 вересня '16г.
Была на консультации у маммолога, доступно и информативно.
Ірина
20 серпня '16г.
Консультацією більш чим задоволена
Жанна
19 серпня '16г.
Пройшла декілька сеансів гінекологічного масажу, бо стінки матки дуже слабкі. Планую вагітність, тому ретельно підготовлюю свою жіночу зону до стресу. Боліло мене, але я терпіла, бо знала, що стоїть на кону. Коли наступного сеансу відчула різкий біль сказала лікареві, бо боялась, що він мені там щось пошкодить. Але нічого страшного. Все витерпіла – процедура дала свої результати.
Данило
17 серпня '16г.
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Оля
17 серпня '16г.
Добрий день. У моєї племінниці з’явився прищик на геніталіях. Вона його вичавила і через деякий час вкрилась рясною висипкою. Мама її сильно сварила, бо думала, що статевим шляхом заразилась. Племінниця плакала і заперечувала, що це не так. Пішли до дерматолога. Діагноз — контагіозний молюск. Видалили цю гидоту лазером. Лікар сказав, що можлива причина цієї інфекції — знижений імунітет. Тому прописав комплекс для його укріплення.
Мар'яна
14 серпня '16г.
Ці молюски намучили нас і нашу дочку. Пробували азотом лікувати, пили призначені препарати. Результату нуль. Аж тепер коли потрапили до нашого лікаря інфекція відступила Значить так, нам приписали циклоферон (в уколах). Через деякий час тіло дитини стало чисте. Повторно не з’являлось. Щиро вдячні!!!!!!
Игорь
23 липня '16г.
Обслуживание не хуже, чем в элитных клиниках. За такие услуги не жалко заплатить деньги.
Анастасия
11 липня '16г.
Врачи грамотные и компетентные, развернуто консультруют по всем вопросам.
Николай
02 липня '16г.
Недавно обратился в эту клинику. Остался доволен, понравились условия и отношение ко мне.
Святослав
22 червеня '16г.
Профессиональные врачи, улыбчивый и приветливый персонал.
Наталя
19 червеня '16г.
Лікувалася і амбулаторно і у стаціонарі. Усюди дуже гарні умови перебування!
Єлизавета
17 червеня '16г.
Завдяки уретроскопії вчасно діагностували виразку в уретрі. Я 3 місяці пила абсолютно не те лікування допоки не звернулась сюди і мене не направили на цю процедуру. Процедура делікатна. Боялась і було ніяково, хоча розуміла, що треба ж нарешті встановити конкретну причину. Уролог призначив дієве лікування, яке зовсім скоро змусило мене забути про болі під час сечовипускання та нестерпного печіння.
Максим
11 червеня '16г.
Боровся з гонореєю. Незахищений секс вилився ось у таку делікатну проблему. Записався на прийом до венеролога. Пройшов усі дослідження і опитування. Дуже незручно було, але лікар був суворий, конкретний. Мені сподобалось його манера працювати з людьми. Венеролог виписав мені рецепт з такими препаратами як Цефорал та Юнідокс. Вилікувався. Щиро вдячним Вам.
Виктория
18 травня '16г.
Хороший центр, здесь проходила лечние моя мама.
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
Записатися на прийом
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.