Біокурс

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Акції

Приватний діагностичний медичний центр Біокурс заснований в 1989 р. Колектив клініки складається з досвідчених лікарів, які спеціалізуються у напрямах: урологія, гінекологія, радіологія, дерматологія, ревматологія. Пацієнти медцентру отримують послуги:

• консультації профільних фахівців,
  • повний спектр досліджень в сучасній лабораторії,
  • УЗД,
  • призначення лікування на підставі обстеження.

Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу. Практикується індивідуальний підхід до кожного. Діє гнучка система знижок. Здати матеріал для досліджень можливо без попереднього запису в першій половині дня весь тиждень, крім неділі. Оплатити послуги можливо по кредитній карті через термінал.

Біокурс, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Нейросонография (мозок дитини) 1 250
  • УЗД серця (ЕхоКГ) з доплерографією 650
  • УЗД молочних залоз 600
  • УЗД щитовидної залози 300
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, парааортальний заочеревинний простір) 1 250
  • УЗД сечовидільної системи чоловіки (нирки, сечовий міхур) 750
  • УЗД репродуктивної системи чоловіка (простата, калитка, сім’яні міхурці) 900
  • УЗД калитки 500
  • УЗД сечовидільної системи жінки (нирки, сечовий міхур) 750
  • Ехокардіографія з доплерографією 350
  • Нейросонографія +УЗД органів черевної порожнини + УЗД кульшових суглобів 3 500
  • Консультація андролога 490
  • Біопсія простати у чоловіків
  • Лікування простатиту у чоловіків
  • Лікування аденома простати у чоловіків
  • Лікування уреаплазмоза у чоловіків і жінок
  • Лікування хламідіозу у чоловіків і жінок
  • Лікування і профілактика цирозу печінки
  • Консультація акушера-гінеколога 490
  • Консультація гінеколога 490
  • Відеокольпоскопія у жінок 200
  • ПАП тест (тест Папаніколау або цитологічний мазок) 120
  • Лікування мікоплазмозу у жінок
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Лікування захворювань шийки матки у жінок
  • Обробка шийки матки у жінок
  • Лікування папіломавірусної інфекції (ВПЛ-інфекції)
  • Лікування кондиломи у жінок
  • Видалення кондилом і папілом
  • Припікання ерозії лазером (лазерне лікування ерозії)
  • Лазерна лабіопластика (корекція статевих губ)
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
  • Вишкрібання матки (чистка матки)
  • Роздільне діагностичне вишкрібання (РВД) у жінок
  • Лікування ожиріння (надмірної ваги)
  • Підводне витягування хребта (тракціонна терапія)
  • Сухе витягування хребта (тракціонна терапія)
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин двома методами
  • Промивання носу для профілактики і лікування
  • Видалення сірчаних пробок у вухах
  • Продування вух по Політцеру
  • Консультація педіатра 490
  • Консультація педіатра (діти до 1 року) 450
  • Видалення (операція) геморою
  • Склеротерапія (склерозування) гемороїдальних вузлів
  • Видалення анальних кондилом і папілом
  • Висічення (видалення) анальної тріщини
  • Консультація секолога 980
  • Консультація уролога 490
  • Лікування сечокам'яної хвороби (СКХ)
  • Склеротерапія 4 000

Чудова клініка, рекомендую!
Чудова клініка, рекомендую!
Зоя
Петро
На народження нашої донечки ми очікували довгі 7 років. Отож, зараз кожен «чих» дитинки жінка сприймає як трагедію. Дякувати богу, в нашій оселі з’явилася Мар’яна Іванівна. Вона з першої ж хвилини завоювала довіру молодої мами. І тепер завдяки професiйним рекомендаціям лікаря у нас все стало на свої місця. Доня здорова, мама спокійна і я задоволений. Щиро дякую.
Дарья
02 квітня '18р.
В последнее время начала беспокоить боль в суставах. Обратилась по совету подруги в клинику «Біокурс» за помощью. Благодаря назначенному лечению ревматолога сейчас чувствую себя прекрасно. Спасибо!
Раз в полгода болею гайморитом. Курс лечения неизменный – антибиотики и уколы. В этот раз решила на первоначальном этапе развития заболевания промыть нос, подумала, что поможет. Записалась на прием в медицинский центр «Біокурс». Доктор выполнил процедуру и прописал таблетки на травах. Сейчас полностью здорова.
Вероника Колесник
Систематически ходим к педиатру в этот медицинский центр. Я всем довольна. Врач вежливая, смогла сразу же найти подход к моему ребенку. При необходимости я звоню доктору и консультируюсь в телефонном режиме. Цены приемлемые.
Татьяна Ивановна
В клинике «Біокурс» очень профессиональные врачи, а в частности ревматологи. Лечилась и наблюдалась с ревматоидным артритом. Врач снял воспалительный процесс и дал рекомендации по дальнейшему лечению. Советую этот центр, у кого есть проблемы с суставами.
Александр
На протяжении долгого времени лечил геморрой медикаментозными и народными средствами – безрезультатно. Когда пришел в клинику «Біокурс», проктолог предложил сделать склеротерапию геморроидальных узлов. Сказал, что это позволит раз и навсегда избавится от проблемы. Я согласился и нисколько об этом не жалею. Спасибо доктору!
Макар
У медичному центрі «Біокурс» мені діагностували реактивний артрит колінного суглоба, який розвинувся на фоні венеричного захворювання. Лікар тут же розробив індивідуальну схему терапії, яка включала прийом антибактеріальних засобів і уколи в коліно. Ще не закінчив лікування, але відчуваю себе набагато краще.
Анастасия
Достаточно поздно забеременела, поэтому к выбору врача подошла ответственно. Наблюдалась в медицинском центре «Біокурс». Нареканий и претензий к работе доктора у меня нет. Рекомендую эту клинику!
Саша
27 квітня '17р.
С проблемой простатита столкнулся недавно.Это отголоски бурной молодежной жизни.На мой взгляд, Тарас Миронович очень толковый врач в урологии, и каждым вылеченным пациентом подтверждает свою высокую квалификацию.Мой запущенный простатит вылечил в два счета. Главное все мужские функции работают. Уже успел стать отцом. Я ему очень благодарен.
Была у доктора Желева на УЗИ по беременности. Очень обходительный врач. Работу делает не спеша и очень основательно. Не молчит, как некоторые, а в ходе диагностики комментирует все, что может вызвать интерес. Проблему старается объяснить не медицинской терминологией. Я о внутриутробном развитии своего малыша, благодаря Виктору Ивановичу знаю все и даже рассматривала его на мониторе.
Я Красовскую посещаю не один год. Поэтому когда моей маме необходима была консультация профессионала, я отправила ее к Лидии Ярославовне.Скрупулезно провела осмотр, выслушала, ответила на все вопросы, анализы назначила только самые необходимые. Все обговорила с мамой по поводу лечения. Мама от посещения врача в восторге!
Видя, что лечение мне не помогает, решила получить консультацию у другого специалиста. Лидия Ярославовна сразу нашла в лечении недостаток и для его корректировки лично провела дополнительную диагностику.Мне понравились профессиональные действия врача и индивидуальный подход. Лечиться продолжила у Красовской. Не жалею в своем выборе.
Олена
Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.
22 квітня '14р.
Моему двухмесячному сыну нужно было для уточнения диагноза сделать УЗИ. Я понимаю, как это трудно сделать качественно, когда ребенок такой маленький. Виктор Иванович справился с этой работой блестяще. Диагностику провел уверенно и качественно. Со знанием дела сделал описание полученных данных. Очень корректно дал рекомендации. Не пожалели, что обратились к этому специалисту.
Аркадий
30 листопада '-1р.
У меня были проблемы с эрекцией. Долго и затратно лечился, результат ноль. Тарас Миронович второй доктор, к которому я обратился за помощью. Этого специалиста отличает внимательное не безразличное отношение к проблеме пациента, профессиональный подход и индивидуальные схемы лечения. Жиравецкий – ценный специалист. Мне он реально помог.

Акції лікарні

Акція
акція дійсна
Медичний центр Біокурс пропонує Безкоштовну консультація лікаря координатора клініки по телефону або електронній пошті для визначення оптимального індивідуального лабораторного обстеження. …
Записатися на акцію
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00