Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування гарднерельозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Призначення лікування (без вартості ліків) гарднерельозу 2600 грн

Гарднерельоз — поширене в гінекології захворювання, що викликається надмірним розмноженням бактерій Gardnerella vaginalis. Такі бактерії присутні в організмі кожної жінки, але призводять до розвитку хвороби порушення балансу між лактобактеріями та бактеріями гарднерели. Належить до захворювань, що передається статевим шляхом, та може зустрічатися у чоловіків у вигляді інших хвороб, викликаних гарднерелами. Чоловіки – носії та хворіють лише у разі наявності проблем з імунітетом.

Як лікувати

Лікування складається з двох етапів: зниження концентрації хвороботворної флори та відновлення природної мікрофлори у піхві. Ліквідація бактерій відбувається протимікробними препаратами або антибіотиками внутрішньо та місцево. На першому етапі лікування можуть також використовуватися імуномодулятори та вітаміни. На другому етапі створюється нормальне середовище піхви, відновлюється баланс мікрофлори. Також необхідно позбутися дисбактеріозу кишковика, який може викликати повернення хвороби. Протягом лікування слід дотримуватися дієти, утриматися від алкоголю, уживати більше молочнокислих продуктів, уникати незахищених бар’єрним контрацептивом статевих контактів. У більшості випадків лікування потребують обидва статеві партнери.

Як діагностувати

Діагностика передбачає комплексні методи дослідження, серед яких:

  • опитування та збір анамнезу, також гінекологічного анамнезу;
  • огляд лікарем для візуалізації симптомів, а також огляд із дзеркалом для виявлення більш глибокого запалення;
  • мануальне обстеження матки та придатків;
  • лабораторні аналізи, зокрема найпоказовіший мазок на мікрофлору.

Наслідки

Може викликати:

  • запальні хвороби придатків або матки;
  • жіноче безпліддя;
  • передчасні пологи, ускладнення вагітності та пологів.

У занедбаній формі гарднерельоз може стати причиною розвитку запального процесу в сечостатевій системі, матці і придатках. При застосуванні внутрішньоматкових спіралей гарднерельоз може ускладнитися ендометритом, а також запаленням придатків матки. У чоловіків гарднерели майже ніяк не проявляються, іноді можлива симптоматика, що нагадує уретрит, а також ускладнення у вигляді простатиту і запального процесу в яєчках і придатках.

3 відгука
Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
9
Підчепила гарднерельоз статевим шляхом. Відчувала дискомфорт впродовж тривалого періоду часу. Відчувала, що у піхві відбувається запалення. Змінювала гігієнічні прокладки через виділення одна за одною. Нарешті знайшла час для походу до гінеколога. Після деяких діагностичних досліджень було зрозуміло, що це гарднерельоз. Пила ампіцилін. Партнер також лікувався. Одужали напрочуд швидко.
7
Втративши роботу, сиділа на антидепресантах. Депресія, безсоння і сильні препарати позначились на моєму гормональному фоні. Відчувала свербіж у піхві, замучили виділення неприємного запаху. Пішла до гінеколога. Розповіла все як є. Лікарка взяла мазок із піхви. Результат був однозначний — гарднерельоз. Скажу чесно, ніколи про таке захворювання не чула. Мені як жінці, яка ще не народжувала було дуже важливо позбутися цієї хвороби якомога швидше. Гінеколог приписала мені такий антибіотик як Кліндаміцин. Також вагінально ставили свічки. Через два тижні здала повторний аналіз. Все було в нормі. Дуже вдячна.
7
Після прийому антибіотиків помітила жовто-сірі, кремоподібні виділення із піхви. Відразу звернулася до гінеколога. Лікар поставив діагноз — дисбактеріоз або іншими словами гарднерельоз. Я у той же день побігла до гінеколога, тому що ми з чоловіком плануємо вагітність. Будь-який сигнал, що свідчить про розлад змушував мене бити на сполох. Лікарка пояснила, що вагітна жінка у якої виявили гарднерельоз ризикує отримати перебіг вагітності із ускладненнями. Тому без вагань пропила увесь призначений курс лікування. Зовсім скоро позбулась цього захворювання.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,3
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
9,1
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Лікування гарднерельозу
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,3
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
6,7
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Призначення лікування (без вартості ліків) гарднерельозу 2 600
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00