Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування гарднерельозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Гарднерельоз — поширене в гінекології захворювання, що викликається надмірним розмноженням бактерій Gardnerella vaginalis. Такі бактерії присутні в організмі кожної жінки, але призводять до розвитку хвороби порушення балансу між лактобактеріями та бактеріями гарднерели. Належить до захворювань, що передається статевим шляхом, та може зустрічатися у чоловіків у вигляді інших хвороб, викликаних гарднерелами. Чоловіки – носії та хворіють лише у разі наявності проблем з імунітетом.

Як лікувати

Лікування складається з двох етапів: зниження концентрації хвороботворної флори та відновлення природної мікрофлори у піхві. Ліквідація бактерій відбувається протимікробними препаратами або антибіотиками внутрішньо та місцево. На першому етапі лікування можуть також використовуватися імуномодулятори та вітаміни. На другому етапі створюється нормальне середовище піхви, відновлюється баланс мікрофлори. Також необхідно позбутися дисбактеріозу кишковика, який може викликати повернення хвороби. Протягом лікування слід дотримуватися дієти, утриматися від алкоголю, уживати більше молочнокислих продуктів, уникати незахищених бар’єрним контрацептивом статевих контактів. У більшості випадків лікування потребують обидва статеві партнери.

Як діагностувати

Діагностика передбачає комплексні методи дослідження, серед яких:

  • опитування та збір анамнезу, також гінекологічного анамнезу;
  • огляд лікарем для візуалізації симптомів, а також огляд із дзеркалом для виявлення більш глибокого запалення;
  • мануальне обстеження матки та придатків;
  • лабораторні аналізи, зокрема найпоказовіший мазок на мікрофлору.

Наслідки

Може викликати:

  • запальні хвороби придатків або матки;
  • жіноче безпліддя;
  • передчасні пологи, ускладнення вагітності та пологів.

У занедбаній формі гарднерельоз може стати причиною розвитку запального процесу в сечостатевій системі, матці і придатках. При застосуванні внутрішньоматкових спіралей гарднерельоз може ускладнитися ендометритом, а також запаленням придатків матки. У чоловіків гарднерели майже ніяк не проявляються, іноді можлива симптоматика, що нагадує уретрит, а також ускладнення у вигляді простатиту і запального процесу в яєчках і придатках.

Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед
7,18
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та...
  • Лікування гарднерельозу
Записатися на прийом

Часи роботи:

Сб: 10:00-18:00