Мазок на флору (гінекологічний мазок) у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Мазок на флору (гінекологічний мазок) 30
Контрольні мазки 90
Рівне вул. Княгиницького, 5а
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
Слава, 13 січня '17р.

Пользуемся услугами АНИКО всей семьёй – удобно, что в одном месте можно и обследования все нужные пройти, и на приём к врачу без очередей попасть. Ребенку делали здесь же курсами процедуры: массаж, магнитотерапию, электрофорез – порадовало, что всё оборудование новое и современное.

Працює з 08:00-19:00
Рівне вул. Замкова, 23
Медичний кабінет "Сана" створений у 1999 році, спеціалізується в сфері акушерсько-гінекологічної допомоги, проводить діагностику та лікування жіночої репродуктивної системи. Лікарі клініки мають вищу категорію кваліфікації.
Тоня, 19 лютого '17р.

Теперь я уверена, что лучшие врачи-гинекологи-это мужчины. Роман Гаврилович настолько внимательный и деликатный доктор, что после первого визита развеялись все мои опасения по поводу гинеколога-мужчины. Теперь только на прием к доктору Мазуру буду записываться сама и буду рекомендовать его своим подругам.

• Мазок на флору (гінекологічний мазок) 30
Працює з 09:00-18:00
7,9
Рівне вул. Київська, 78д (територія обласної клінічної лікарні, у приміщенні аптеки №121, 3-й поверх)
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.
Оксана, 09 березеня '17р.

Дуже чудова клініка,вічливий та професійний персонал.Довго шукала хорошого дитячого спеціаліста і нашла саме у Валео,Інна Петрівна дякую вам ви дуже чудовий лікар.

Працює з 09:00-17:00
6,1
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками.
Олександра, 25 липня '17р.

Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.

Працює з 08:00-20:00
5,3
Рівне вул. Данила Галицького, 1
Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці.
Наталія, 12 червеня '17р.

Чудове УЗД!

Працює з 09:00-17:00
5,2
Рівне м. Луцьк, пр-т Волі, 3а (1-ий поверх)
Сучасний діагностичний центр "Епіцентр здоров’я і краси" почав працювати у 1996 році, спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів з різними хворобами. Лікування ведеться за медичними стандартами та принципами доказової медицини
Анастасія, 01 січня '17р.

Уже майже 20 років користуюся послугами «Епіцентра». Високий рівень обслуговування, професійний персонал. Зручно, що в одному місці можна зробити аналізи, усі необхідні дослідження, УЗД, і тут же отримати консультацію лікаря, що нормально по-людськи огляне, не буде виписувати зайвого, а лікування призначить таке, щоб допомагало, а не абищо.

• Контрольні мазки 90
Працює з 08:00-20:00