Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна

8.7

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна використовує найсучасніше обладнання, впроваджує новітні досягнення в галузі медицини і пропонує допоміжні репродуктивні технології, починаючи від внутріматкових інсемінацій до всіх видів екстракорпорального заплідення.

Ембріологічна лабораторія використовує обладнання таких провідних фірм, як Olympus, Thermo scientific, Integra TITMта інші. Лабораторія центру виконує розширену комп’ютерну спермограму, яка дає якісну, кількісну та морфологічну картину сперми (SCA), а також аналіз виявлення фрагментації (пошкодження) ДНК сперматозоїдів. Крім того, працівники Центру лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна проведуть якісне і кваліфіковане консультування для кожної пари, виконають усі необхідні лабораторні дослідження та ультразвукову діагностику як репродуктивної, так і інших систем організму. Ми пропонуємо наш досвід і щиру відданість.

Основні послуги, які надаються в Центрі лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна:

• лікування чоловічого та жіночого безпліддя (консультації андролога та гінеколога, УЗД органів малого таза, спермограма, визначення гормонального стану репродуктивної системи, цитологічний та бактеріологічний аналіз виділень та ін.);
  • гінекологічні послуги (загальний і гінекологічний огляд, бактеріологічні дослідження, цитологічне дослідження, кольпоскопія, лазерна вапоризація);
  • урологія та андрологія (ретельний збір анамнезу, загальний огляд, фізикальне обстеження, УЗД простати та калитки, динаміка рухливості сперматозоїдів, гормональні обстеження, генетичні дослідження, обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом);
  • ультразвукова діагностика;
  • ведення вагітності;
  • онкофертильність (можливість збереження репродуктивної функції у пацієнтів зі злоякісними пухлинами)

Під час першого візиту лікарі Центру лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна будуть проводити ретельний збір анамнезу пацієнта, детальний огляд та проведуть необхідні дослідження, в тому числі ультразвукове. Ви також отримаєте докладний список аналізів, які Ви повинні будете виконати.

Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Первинна консультація лікаря ендокринолога 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олена
Задоволена Вашою клінікою ! Дівчата на рецепшені завжди привітні та чемні! Дякую Вам! Але, особлива вдячність - це лікакаркі з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ ГУДЗЯК ВІКТОРІЇ ВІТАЛІЇВНІ! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ СПРАВУ І ТЕРПІННЯ!
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
Ходила по приватних лікарнях напевно обійшла пять всюди оплати і оплати, але подруга порадила звернутись в Parens і ні капельки не шкодую що звернулась. Я народила завдяки вам. Інші недавали мені надії. Але ви мене підштовхнули і я зробила все так як ми вирішили, завдяки вам в мене по хаті бігає маленьке чудо. Дякую всьому персоналу. Рекомендую
Роксолана
13 травня '21р.
Кожна пара, яка з нетерпінням чекає на малятко, ще на етапі планування вагітності хоче обрати для себе все найкраще. Вагітні жінки хочуть бути окутані турботою, позитивом, спокоєм. Саме тому, ще тільки плануючи поповнення у нашій сім'ї ми звернулись до Галишич Наталії Миронівни, професіонала своєї справи, дуже доброї, чуйної та неймовірно позитивної людини. Хоча до вагітності були проблеми зі здоров'ям по гінекології(які також благополучно вилікували завдяки професійності лікаря) омріяні дві смужки ми отримали вже після першого місяця старань)). Вагітність проходила дуже легко. Завжди була підтримка зі сторони Наталі Миронівни, позитивний настрій, цілодобова підтримка, цінні поради та теплі прийоми. На консультації я йшла, як на свято. Лікар завжди все чітко та грамотно роз'яснювала, розвіюючи будь-які хвилювання. Також хочу відмітити лікаря Созоника Андрія Васильовича, який проводив усі обстеження УЗД, потім ми обрали його і на пологи і дуже задоволені! Усі дії та обстеження завжди роз'яснював, підтримував, був спокійний та у хорошому настрої, що дуже важливо для вагітної. І окрема вдячність медсестрі Олі, вперше за весь час не було страшно здавати кров. Завжди привітна, цікавилась станом здоров'я та підтримувала!) Загалом враження від клініки навіть перевершили очікування. Усі лікарі є спеціалістами своєї справи, дуже привітні, а кожен прийом відчувалась підтримка та турбота, а не просто для відмітки у карті. Все завжди по запису, без затримки. Дуже зручно, що розсилають нагадування і уточнюють зручні години для візиту. Персонал привітний та завжди зустрічають з посмішкою і в гарному настрої, що робить перебування ще комфортнішим. Усім парам, які не лише планують вагітність, а і хочуть отримати якісне обслуговування у професіоналів рекомендую клініку Parens. А майбутнім матусям для обліку щиро рекомендую найкращу, нашу сімейну фею Галишич Наталю Миронівну, завдяки якій тішимось нашою донечкою))
Юрій
Щиро вдячні команді професіоналів клініки Паренс-Україна та дай Боже здоров'я всім працівникам, а особливо Маркевич Ганні Іванівні за донечку! Дякую! Ви вірили в Нас, а ми повірили Вам.
Юрій
В нас народилась двійня! Дякую нашому лікарю Марчук Ганні і взагалі всьому медичному центру Parens та його колективу! Нам дали можливість пройти всю потрібну діагностику і підібрали мені індивідуальне лікування. За півроку лікування дружина завагітніла і за 7 місяців народила дочок. Дівчатка хоч народились трошки раніше, але здорові. Дякую за якісну діагностику та ефективне лікування.
Щиро вдячна команді професіоналів клініки Паренс-Україна Марчук Наталії Юріїівні і Маркевич Ганні Іванівні за сина! Дякую!
Наталя
Щиро вдячна вам за донечку! Наталія Юріївна, Ви - найкраща!
Оля
Хочу подякувати Марчук Наталії Юріївні за її високий рівень майстерності, професіоналізм, за її турботу, людяність,за привітність та розуміння. Ця лікарка є взірцем уважного відношення і медичного професіоналізму! Щиро дякую Вам за золоті руки, щире серце і вміння дарувати людям надію і втілювати її в життя. Адже моя вагітність - це Ваша заслуга! Ви лікар від Бога! Дякуємо Вам за допомогу!Бажаємо Вам і вашій родині міцного здоров'я та щастя! Хай Вас Бог оберігає і дає сили й надалі допомагати людям.Низький Вам уклін!
Марія
Двома слова про Наталію Юріївну: справжній професіонал. Детальна консультація, приємне спілкування! дуже раджу!
31 травня '20р.
Стояла на обліку у лікаря гінеколога Марчук Наталії Юріївни. Лікар постійно була на звязку, відповідала на усі мої питання. Дуже задоволена, що саме до неї звернулась.
Надя
11 травня '20р.
Щиро вдячна Наталії Юріївні, що завдяки їй та її праці я стала мамою! Від щирого серця бажаю Вам, Наталія Юріївна, безмежної Божої ласки і благословення!
Роман
07 травня '20р.
Проходжу щорічний огляд у Копця Романа вже десь 4 роки. Хороший спеціаліст, один з найкращих у Львові. Однозначно рекомендую.
Ірина
Прийом пройшов добре! Лікар уважний, багато і детально пояснює. Провів огляд, призначив обстеження. Після отриманих результатів надав вичерпні рекомендації. Зараз знаходжуся на спостереженні у цього фахівця. Всім дуже задоволена!
Мар'яна
Мала серйозну проблему. Лікувалася в Коцюбської Ірини і лікарка допомогла мені. Вона ставилася з турботою до мене і мого здоров'я, тому це домомогло мені довіритися їй як спеціалісту. Бачила, що про мене думають і разом зі мною переживають за мене: аби в мене не було ніяких сумнівів в санітарії, на моїх очах всі інструменти обробляли, зі мною працювали в рукавичках, шукали, які медичні препарати найкраще підійдуть для мого організму.
Андрей К
Чудовий спеціаліст! Все сподобалося! Вона, все детально пояснила, показала і розповіла. Лікар висококваліфікований спеціаліст, який не поступається закордонним (є з чим порівняти). Дуже детально, проводить огляд. Однозначно рекомендую!
Велика подяка лікарю Наталії Юріївні Марчук, чудовій жінці, досвідченому гінекологу та просто небайдужій людині. ЇЇ професіоналізм відразу вселяє впевненість, що все буде добре. Спасибі Вам величезне! Нехай Бог береже Вас і ваших близьких!.
Олена
зверталася до Ірини Коцюбської з проблемою, довго не могла завагітніти, вже 5 років живемо з чоловіком. Лікарка призначила курс лікування, який допоміг. за 1,5 року завагітніла. Рекомендую лікарку Коцюбську Ірину!
Віка
Дуже сподобалось. Все чітко, ясно та зрозуміло розповідав. Видно що лікар кваліфікований. Нічого зайвого не пропонував, все тільки по факту. Для остаточного результату потрібно прийти ще на прийом, але воно того варте. Спеціаліста рекомендую!
Анастасія
Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю Наталії Юріївні Марчук.Довгий час я не могла завагітніти, ходила по лікарях, різні діагнози, різне лікування, а результату, на жаль, не було. Наталію Юріївну мені порекомендувала моя родичка, яка була її пацієнткою. Професійна, уважна, чуйна, кожен її прийом залишав по собі надзвичайно приємне враження. Лікування дало результат, наступила така бажана, довгоочікувана вагітність. Сьогодні моєму синові 6,5 місяців і я завжди буду вдячна цьому чудовому лікарю за нього! Дякую Вам за все! Ви найкраща! Дякую Вам за те, що ви у нас є!
Світлана
Пройшов майже місяць після консультації і тепер я можу зробити висновок, що правильно вибрала лікаря. Призначене Наталією Юріївною лікування допомогло, контроль результатів обстеження - чудовий, все в нормі. Я вдячна. Зараз складно знайти лікаря, який пролікує і ще дасть моральну підтримку. Рекомендую Наталію Юріївну! Хороший лікар і людина!.
дуже класна європейська клініка
відмінний лікар
Была на приеме у гинеколога Марчук Наталии Юрьевны.Внимательный врач, который доступно объяснил причину возникновения моего заболевания. Назначила лечение, а также по каждому пункту прошлась, объясняя, что и для чего я буду принимать. В целом консультация данного специалиста очень понравилась. Буду рекомендовать Наталию Юрьевну своим знакомым.
Лера
Ирина Юрьевна Коцюбская, большое спасибо! Вы золотой человек и врач. Немного лет назад у меня начала закрадываться мысль, что бесплодна, нескалька лет спустя не могла забеременеть, волновалась, что не буду иметь своего ребенка. но после обращения к Коцюбской Ирине за год забеременела. вот что значит обратиться к профессионалу. Паренс цени Коцюбскую Ирину, она действительно прекрасный врач. советую ее всем, кому сложно забеременеть!
Диана
Дуже хороший фахівець, детально відповіла на всі мої запитання. Не нав'язувала зайвих процедур та обстежень, запропонувала кілька варіантів лікування. Разом, ми вибрали найоптимальніший з них. Мені все дуже сподобалось. Рекомендую!
Наталена
Хочу додати свій відгук і подяку, цьому прекрасному спеціаліст і знавцеві справи . Відмінна консультація, чудове відношення! Все на висоті, рекомендую!!!
Настя
Щиро дякую гінекологу Наталії Юріївні Марчук за допомогу і вирішення моїх проблем із здоров'ям! Високий рівень професіоналізму одразу видно з першої консультації! Уважна,турботлива,приємна у спілкуванні. Лікаря однозначно рекомендую!
Наталия
Проходила профилактический осмотр у Натальи Юрьевны Марчук.Понравился профессионализм и простота.Все четко и понятно. Никаких лишних назначений на пустом месте, внятные и несложные рекомендации.Прием был одним сплошным удовольствием и приятным общением. Наталья Юрьевна очень хороший врач! Рекомендую!
Софія
Звернулася до лікаря гінеколога Марчук Наталії Юріївни в екстреному порядку, необхідна була термінова консультація і огляд у зв'язку з болями.Лікар вміє швидко заспокоїти, все доступно пояснити, зразу відчувається досвід і професіоналізм.Знайомство з лікарем було за рекомендацією сімейного лікаря, але у майбутньому хотіла би у Наталії Юріївни спостерігатися.
дуже добра і професійна лікарка. взагалі перед тим як звернулася то вже чула про неї гарні відгуки від знайомих, казала знайома, що лікується у неї і радить саме її, а їй Ганну Іванівну порадила мама. ще подобається, що Анна Іванівна проста, людяна, те , як вона ставиться до людей , бо мені недостатньо шоб лікар був тільки професіоналом, а свій лікар - то і досвідчений, який все робить професійно, і який по характеру підходить, а не напрягає. Анна Іванівна суперова, класна!
Христина
Проходила плановий огляд у гінеколога Марчук Наталії Юріївни: консультація,кольпоскопія,загальні аналізи.Обслуговування на високому рівні,лікар ввічлива,доброзичлива,все детально пояснила,показала.Все сподобалося.Лікаря однозначно рекомендую!
Катя
Хочу виразити велику подяку Наталії Юріївні Марчук.Вона здійснила мою мрію та допомогла стати мамою.Моєму синочку вже 6 місяців.Наталія Юріївна низький Вам уклін,щиро дякую від усієї душі за сина! Ви неймовірна людина,професіонал у своїй справі,лікар від Бога! Ви найкраща!
Консультація пройшла на відмінно!. Я лікарем задоволена.Наталія Юріївна привітна і доброзичлива,призначила лікування, дала рекомендації. На повторну консультацію піду обов'язково! Лікаря рекомендую!
Tatianka
Хочу поделиться впечатлениями о докторе Наталье Юрьевной Марчук.Очень довольна, доктор внимательная,все объясняет, рассказывает, показывает, очень щепетильная и приятная. Могу рекомендовать! Достоинства: отношение врача, постоянно на связи, все объясняет. Доступная подача информации, процедуры, сервис на высоком уровне!
Настя
Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю Марчук Наталії Юріївні.Професійна,уважна,чуйна. Кожний її прийом залишав по собі надзвичайно приємне враження.Велике спасибі Вам, Наталія Юріївна, за все!
Лилия
Мы с мужем хотим сказать огромное СПАСИБО Марчук Наталье Юрьевной за то, что она помогла нам стать родителями. Сейчас у нас растет прекрасный мальчик. Она профессионал своего дела.Дай Бог ей огромного здоровья и побольше отзывчивых пациентов!.
Выражаю благодарность Марчук Наталье Юрьевной!!! Большое спасибо за Ваши старания и знания,за Ваши усилия и советы,за Вашу доброту и понимание, за Ваш профессионализм и мастерство.Вы - замечательный врач и я желаю Вам помочь еще многим людям, каждый день отмечая победой над серьезной проблемой и получая в качестве награды улыбки близких и уважания окружающих. Спасибо за то,что Вы у нас есть!!!
Василина
Наталя Юріївна прекрасний спеціаліст. Завдяки грамотному і правильно підібраному лікуванню я нарешті ВАГІТНА!!!!
Лариса
Чудова клініка, привітний і кваліфікований персонал. Особлива подяка лікарям Галишич Н.М. і Коцюбській І.Ю. Хочеться побажати клініці успіхів і процвітання,нехай Ваш персонал і надалі дарує усім радість материнства.
Олег
Всім раджу цього спеціаліста! Якщо хочете стати щастливими батьками, якщо хочете поправити своє здоров'я- Вам до Наталії Юріївни! Вона береться за ті випадки, де інші лікарі відмовляються або не знають, що робити. Це унікальний лікар, для якого РЕЗУЛЬТАТ понад усе!!!!! Який тебе вислухає, почує і зрозуміє, який буде переживати за тебе як за рідну людину! Це дуже цінно!!!!!
Олена
Наталія Юріївна - НАЙКРАЩИЙ ЛІКАР!!! Тільки завдяки їй, її знанням і наполегливості в нас з'явився МАЛЮК!!!!! Дуже приємно з нею працювати, йти на прийом, спілкуватися! Всім раджу!!!! Нажаль, зараз дуже мало таких справжніх професіоналів!!!!!
Марта
Рекомендую, хороший спеціаліст.
Ірина
Професіонал і чудова людина.
Вікторія
Компетентний спеціаліст, професіонал у своїй справі.
Чудовий лікар!Привітний,досвідчений та культурний лікар!При зустрічі все ясно та гарно пояснить,вміє вислухати та порадить!!!Рекомендую її,вона знавець своєї справи!!!
Дуже хороша клініка і ввічливий персонал. Окрема дяка і подяка Чегринець Наталії Олександрівні. Завдяки її професіалізму в мене народився чудовий синочок. Дякую!
Євген
Звернулись до клініки через гарні відгуки, які нажаль себе не виправдали. Жодного разу лікар не прийшов вчасно, затримка на 10-15 хвилин - це нормально. Але останнього разу окрім їх "фірмової затримки" замість мене взяли іншого пацієнта і розібрали з ним мої аналізи, на зауваження, що це не той пацієнт реакції не було помічено. Виникає логічне запитання: якщо бардак виникає вже на цьому рівні, то як клініка працює з більш складними операціями? Висновок: якщо ви очікуєте якісного і своєчасного сервісу, то мабуть краще звернутись в іншу клініку, що ми власне і зробили.
Дуже задоволена обслуговування. Велике спасибі лікарю узедисту Созоник А. В. за детальні пояснення, почуття гумору, неспішність та уважність. Бажаю процвітання клініці.
Дуже хороша клініка. Вічливий персонал, а лікар Жемела Наталя Ігорівна це спеціаліст вищої категорії добра чуйна людина яка поглинається повністю у вашу проблему, і завжди рада допомогти. Раджу до неї звертатись результат обов'язково вас порадує!!!!!
Хриситина
Жемела Наталія Ігорівна чудовий і приємний лікар насправді вона дійсно спеціаліст, все тактовно пояснює, не призначає зайвих ліків, завжди відповідає на дзвінки і передзвонює. Лікувалась в багатьох лікарів тільки викачка грошей, і нарешті знайшла свого лікаря який дійсно переживає і хоче допомогти. Раджу до неї звертатись, і ви переконаєтесь.
Олсана
24 травня '18р.
Спасибо за радость в нашем доме
10 травня '18р.
Прекрасный отзывчивый врач спасибо за помозь
Роман
03 квітня '18р.
Порадив товариш,як хорошого спеціаліста.
Іванка
Допомогли стати батьками
Благодарим за помощь.
Володимир
Хороший лікар, із її допомогою настала довгоочікувана вагітність.Велике щире дякую.Вона здійснила нашу мрію.
Олена
Дуже гарний фахівець в своїй роботі.Дякую за допомогу та підтримку.
Саша
Перш за все - чудовий лікар, який індивідуально для кожного пацієнта підбирає найкращі методи лікування. По друге -Персона з великої букви, яка є уважною і чуйною до кожної дрібнички що турбує пацієнта. І звичайно не можу згадати за турботу!
Лариса
Очень грамотный врач
09 травня '17р.
Лікар від Бога. Я маю з ким порівняти, рекомендую тільки до неі
Лилия
Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.
Магдалена
Після планового огляду гінеколог діагностував ерозію шийки матки. Порадив кріодеструкцію. На сьогоднішній день припікання струмом може мати багато негативних наслідків. Про це я знала, так як така процедура ускладнила процес зачаття другої дитини у моєї подруги. Тому вирішила зробити кріодеструкцію, тобто замороження. Все пройшло швидко, ерозія не прогресує.
Юлія
Кожному пацієнту приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Тому я звертаюсь за професійною допомогою до Маркевич. Побільше б таких фахівців!
Жанна
Вагітність пройшла без зайвих хвилювань завдяки прекрасному гінекологу! Увесь період вагітності супроводжувався її чіткими поясненнями, порадами. Бувало так, що ввечері лікар телефонувала і розпитувала про самопочуття. Спілкування з нею одна приємність! Щиро вдячна!!!! Народила здорового хлопчика!
Ярослава
Янечко - лікар на своєму місці. Уважний і обізнаний гінеколог, лікування провів грамотно, сподобалося, що завжди доступний для консультацій.
Лілія
Наталя Олександрівна уважний і сумлінну фахівець. Мені робила УЗД, все зробила добре, і висновок докладний недовго довелося чекати.
Леся
Сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм Маріанни допомогли виявити у мене хворобу на ранній стадії. Завдяки цьому лікування було недовгим і успішним.
Раіса
Рада, що потрапила на прийом до Оксани Ігорівни. Найкращі і теплі враження, справжній професіонал своєї справи.
Жемела чудовий гінеколог і приємна жінка. Швидко вилікувала, пояснила як уникнути подібних проблем в подальшому, я задоволена.
Працюю вчителем початкових класів та не зі слухів знаю наскільки важлива вакцинація у дітей малого віку. Тому постійно агітую батьків своїх учнів до регулярного щеплення, особливо від кору, адже хвороба легко розповсюджується, що може призвести навіть до карантину.
Олексій
Копець тактовний чоловік і відмінний фахівець. З розумінням ставиться, коли йому ставлять запитання пацієнти, зрозуміло і терпляче відповідає.
Яна
Зеновія Михайлівна висококваліфікований гінеколог з великим практичним досвідом. Подобається, що їй не складно по закінченні прийому, відповісти на деякі питання пацієнта.
Вікторія
Були деякі проблеми у мою першу вагітність. Завдяки наполегливості та високій кваліфікації Чегринець діагноз мені поставили вірний.
Ірина
Проць це анестезіолог високої кваліфікації, така про нього думка серед пацієнтів. Якщо він готує вас до хірургічного втручання, вважайте, що вам дуже пощастило.
Світлана
Якщо вам потрібен гарний лікар-гінеколог, звертайтесь до Маркевич. Повірте, мені є з ким порівняти.
Наталья Игоревна замечательный гинеколог. Выручала меня и не раз, аккуратный и умный врач.
Світлана
Всю вагітність я була під наглядом Марти Олександрівни. Чомусь не хвилювалась, мабуть тому що повністю довіряла лікарю, всі дрібні проблеми ми здолали. Дякую, лікарю!
Віра
Вважаю, що мені пощастило с гінекологом. Якщо би не Зеновія Михайлівна, навряд чи так швидко вирішила свої проблеми.
Маркіян Степанович гарний фахівець. І це думка не тільки пацієнтів, але і його колег. В моєму випадку він дуже грамотно спрацював, це мене врятувало від ускладнень.
Віталіна
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
Анжела
Для мене Маріанна кваліфікований лікар та чуйна, вихована людина. Нічого зайвого не призначить, тільки все найнеобхідніше для швидкого одужання.
Світлана
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Анжела
У Оксани Ігорівни два тижні лікувалась. Наполеглива, впевнена у собі, в курсі сучасних лікувальних методів, підтвердження цьому – гарні результати, та багато вдячних пацієнтів.
Алла
30 травня '16р.
Як на мене, Янечко чи не найкращий гінеколог, який проводить лікування сучасними та ефективними методами. Раджу скористатись його послугами.
Микола
23 травня '16р.
Відмінний лікар, завжди уважний, виручав мене не один раз. Прислухаючись до його рекомендацій я уникнув серйозних проблем зі здоров'ям.
Ярослава
13 травня '16р.
Чернова любить свою роботу і дуже гарно знається на гінекології. До неї завжди багато пацієнтів, бо вони вірять їй і поважають як лікаря.

Лікарі клініки Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна

Уролог
Ясиницька Оксана Євгенівна
Сімейний лікар
Мостовий Сергій Володимирович
Уролог, сексопатолог, дитячий уролог, лікар УЗД
Крочак Віра Михайлівна
  • Ендокринолог
очистити

Пропозиції клініки

Програма запліднення IN VITRO в
Центр репродукції "Паренс-Україна" пропонує скористатися комплексними програмами IN VITRO.
Пакет Щасливі 40 років у Центрі репродукції Паренс-Україна
Пакет послуг для 40-літніх жінок у Центрі репродукції Паренс-Україна за спеціальною ціною.

2935 грн
Пакет Щасливі 35 років у Центрі репродукції Паренс-Україна
Пакет послуг для 35-літніх жінок у Центрі репродукції Паренс-Україна за спеціальною ціною.

2095 грн
Пакет Щасливі 30 років у Центрі репродукції Паренс-Україна
Пакет послуг для 30-літніх жінок у Центрі репродукції Паренс-Україна за спеціальною ціною.

1685 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00