Центр репродукції Паренс-Україна

Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.

Пацієнти клініки «Паренс Україна» отримують такі послуги:

• Комп'ютерна спермограма;
  • Морфологічні аналізи;
  • ДНК-аналіз;
  • УЗД репродуктивної системи та інших органів;
  • Різні медичні тести;
  • Консультації сімейних пар;
  • Індивідуальні консультації ембріологом, гінекологом, урологом;
  • Внутрішньоматкові інсемінації.

Репродуктивний центр «Паренс України» гарантує індивідуальний підхід, точність діагностики, підбір ефективних програм лікування безпліддя, анонімність.

• Ціни на послуги

• УЗД щитовидної залози 150
  • УЗД органів черевної порожнини 280
  • УЗД нирок і сечового міхура 200
  • УЗД статевої системи чоловіка (простата, калитка) 200
  • УЗД сечо-статевої системи чоловіка (нирки, сечовий міхур, простата, калитка) 250
  • УЗД серця (ехокардіографія) 200
  • УЗД вен шиї 180
  • УЗД органів черевної порожнини (діти до 16 років) 250
  • УЗД кульших суглобів (діти раннього віку) 200
  • УЗД органів малого тазу (дівчатка-підлітки) 200
  • Ехосальпінгографія ( прохідності маткових труб під контролем УЗД) 800
  • УЗД при підозрі на симптоматичну гіпертензію (ниркові артерії, нирки, наднирники) 450
  • УЗД при підозрі на портальну гіпертензію (печінка, селезінка, печінкова, ворітня та селезінкові вени) 300
  • Фолікулометрія в природньому циклі 150
  • Трансфер ембріона в порожнину матки 2 000
  • Кріоконсервація ембріонів 4 000
  • Кріоконсервація сперми 800
  • Патронаж вагітних від 5 500
  • Програма запліднення IN VITRO з використанням донорських ооцитів "НАДІЙНА" 60 000
  • Консультація репродуктолога 300

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Лилия
Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.
Магдалена
Після планового огляду гінеколог діагностував ерозію шийки матки. Порадив кріодеструкцію. На сьогоднішній день припікання струмом може мати багато негативних наслідків. Про це я знала, так як така процедура ускладнила процес зачаття другої дитини у моєї подруги. Тому вирішила зробити кріодеструкцію, тобто замороження. Все пройшло швидко, ерозія не прогресує.
Юлія
Кожному пацієнту приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Тому я звертаюсь за професійною допомогою до Маркевич. Побільше б таких фахівців!
Жанна
Вагітність пройшла без зайвих хвилювань завдяки прекрасному гінекологу! Увесь період вагітності супроводжувався її чіткими поясненнями, порадами. Бувало так, що ввечері лікар телефонувала і розпитувала про самопочуття. Спілкування з нею одна приємність! Щиро вдячна!!!! Народила здорового хлопчика!
Ярослава
Янечко - лікар на своєму місці. Уважний і обізнаний гінеколог, лікування провів грамотно, сподобалося, що завжди доступний для консультацій.
Лілія
Наталя Олександрівна уважний і сумлінну фахівець. Мені робила УЗД, все зробила добре, і висновок докладний недовго довелося чекати.
Леся
Сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм Маріанни допомогли виявити у мене хворобу на ранній стадії. Завдяки цьому лікування було недовгим і успішним.
Раіса
Рада, що потрапила на прийом до Оксани Ігорівни. Найкращі і теплі враження, справжній професіонал своєї справи.
Валентина
Жемела чудовий гінеколог і приємна жінка. Швидко вилікувала, пояснила як уникнути подібних проблем в подальшому, я задоволена.
Валентина
Працюю вчителем початкових класів та не зі слухів знаю наскільки важлива вакцинація у дітей малого віку. Тому постійно агітую батьків своїх учнів до регулярного щеплення, особливо від кору, адже хвороба легко розповсюджується, що може призвести навіть до карантину.
Олексій
Копець тактовний чоловік і відмінний фахівець. З розумінням ставиться, коли йому ставлять запитання пацієнти, зрозуміло і терпляче відповідає.
Яна
Зеновія Михайлівна висококваліфікований гінеколог з великим практичним досвідом. Подобається, що їй не складно по закінченні прийому, відповісти на деякі питання пацієнта.
Вікторія
Були деякі проблеми у мою першу вагітність. Завдяки наполегливості та високій кваліфікації Чегринець діагноз мені поставили вірний.
Ірина
Проць це анестезіолог високої кваліфікації, така про нього думка серед пацієнтів. Якщо він готує вас до хірургічного втручання, вважайте, що вам дуже пощастило.
Світлана
Якщо вам потрібен гарний лікар-гінеколог, звертайтесь до Маркевич. Повірте, мені є з ким порівняти.
Валентина
Наталья Игоревна замечательный гинеколог. Выручала меня и не раз, аккуратный и умный врач.
Світлана
Всю вагітність я була під наглядом Марти Олександрівни. Чомусь не хвилювалась, мабуть тому що повністю довіряла лікарю, всі дрібні проблеми ми здолали. Дякую, лікарю!
Віра
Вважаю, що мені пощастило с гінекологом. Якщо би не Зеновія Михайлівна, навряд чи так швидко вирішила свої проблеми.
Людмила
Маркіян Степанович гарний фахівець. І це думка не тільки пацієнтів, але і його колег. В моєму випадку він дуже грамотно спрацював, це мене врятувало від ускладнень.
Віталіна
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
Анжела
Для мене Маріанна кваліфікований лікар та чуйна, вихована людина. Нічого зайвого не призначить, тільки все найнеобхідніше для швидкого одужання.
Світлана
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Анжела
У Оксани Ігорівни два тижні лікувалась. Наполеглива, впевнена у собі, в курсі сучасних лікувальних методів, підтвердження цьому – гарні результати, та багато вдячних пацієнтів.
Алла
30 мая '16г.
Як на мене, Янечко чи не найкращий гінеколог, який проводить лікування сучасними та ефективними методами. Раджу скористатись його послугами.
Микола
23 мая '16г.
Відмінний лікар, завжди уважний, виручав мене не один раз. Прислухаючись до його рекомендацій я уникнув серйозних проблем зі здоров'ям.
Ярослава
Чернова любить свою роботу і дуже гарно знається на гінекології. До неї завжди багато пацієнтів, бо вони вірять їй і поважають як лікаря.

Лікарі клініки Центр репродукції Паренс-Україна

• Репродуктолог
  • Уролог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.