Центр репродукції Паренс-Україна

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Центр репродукції «Паренс-Україна» використовує найсучасніше обладнання, впроваджує новітні досягнення в галузі медицини і пропонує допоміжні репродуктивні технології, починаючи від внутріматкових інсемінацій до всіх видів екстракорпорального заплідення.

Ембріологічна лабораторія використовує обладнання таких провідних фірм, як Olympus, Thermo scientific, Integra TITMта інші. Лабораторія центру виконує розширену комп’ютерну спермограму, яка дає якісну, кількісну та морфологічну картину сперми (SCA), а також аналіз виявлення фрагментації (пошкодження) ДНК сперматозоїдів. Крім того, працівники Центру репродукції «Паренс-Україна» проведуть якісне і кваліфіковане консультування для кожної пари, виконають усі необхідні лабораторні дослідження та ультразвукову діагностику як репродуктивної, так і інших систем організму. Ми пропонуємо наш досвід і щиру відданість.

Основні послуги, які надаються в Центрі репродукції «Паренс-Україна»:

• лікування чоловічого та жіночого безпліддя (консультації андролога та гінеколога, УЗД органів малого таза, спермограма, визначення гормонального стану репродуктивної системи, цитологічний та бактеріологічний аналіз виділень та ін.);
  • гінекологічні послуги (загальний і гінекологічний огляд, бактеріологічні дослідження, цитологічне дослідження, кольпоскопія, лазерна вапоризація);
  • урологія та андрологія (ретельний збір анамнезу, загальний огляд, фізикальне обстеження, УЗД простати та калитки, динаміка рухливості сперматозоїдів, гормональні обстеження, генетичні дослідження, обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом);
  • ультразвукова діагностика;
  • ведення вагітності.

Під час першого візиту лікарі Центру репродукції «Паренс-Україна» будуть проводити ретельний збір анамнезу пацієнта, детальний огляд та проведуть необхідні дослідження, в тому числі ультразвукове. Ви також отримаєте докладний список аналізів, які Ви повинні будете виконати.

• Ціни на послуги

• Консультація акушера-гінеколога 300
  • Консультація репродуктолога 300
  • Комплексний консультативний прийом пари (репродуктолог, андролог) 400
  • Стимуляція овуляції (консультації лікарів, фолікулометрія) 4 000
  • Стимуляція овуляції з медикаментозним супроводом №1 (пакет ліків №1, консультації лікарів, фолікулометрія) 20 500
  • Стимуляція овуляції з медикаментозним супроводом №2 (пакет ліків №2, консультації лікарів, фолікулометрія) 24 000
  • Стимуляція овуляції з медикаментозним супроводом №3 (пакет ліків №3, консультації лікарів, фолікулометрія) 25 800
  • Стимуляція овуляції з медикаментозним супроводом №4 (пакет ліків №4, консультації лікарів, фолікулометрія) 26 500
  • Стимуляція овуляції з медикаментозним супроводом №1 (пакет ліків №1, консультації лікарів, фолікулометрія)Стимуляція овуляції з медикаментозним супроводом №5 (пакет ліків №5, консультації лікарів, фолікулометрія) 29 500
  • Стимуляція овуляції з медикаментозним супроводом №6 (пакет ліків №6, консультації лікарів, фолікулометрія) 36 500
  • Консультація уролога-андролога 300
  • Повторна консультація уролога-андролога 200
  • Призначення схеми лікування урологом 150
  • Лікування "Екстра Сперма" (дієтична добавка) 600
  • HBA-тест 1 000
  • Экстракция сперматозоидов из ткани яичка 1 500
  • Посткоїтальний тест (проба Сімса-Гуннера або проба Шуварского) 200
  • ТКСЦС (проба Курцрока-Міллера - тест контакту сперми з цервікальної слизом) 200
  • Спермограма з комп'ютерним аналізом 400
  • Повторна спермограма (якщо попередня спермограма була без комп'ютерного аналізу) 300
  • Дослідження центрифугата сечі після ретроградної еякуляції 200
  • MAR тест 350
  • Визначення концентрації фруктози в еякуляті 350
  • Визначення концентрації лимонної кислоти в еякуляті 350
  • Визначення концентрації ἀ-глюкозидази 350
  • Спермограма і MAR тест 700
  • Визначення антитіл до рецепторів ТТГ 290
  • TESE (відкрита біопсія яєчка), під загальною анестезією 4 000
  • Операція Вінкельмана (гідроцеле або водянка оболонок яєчка), під загальною анестезією 5 000
  • Консультація ендокринолога 250

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Лилия
Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.
Магдалена
26 листопада '16г.
Після планового огляду гінеколог діагностував ерозію шийки матки. Порадив кріодеструкцію. На сьогоднішній день припікання струмом може мати багато негативних наслідків. Про це я знала, так як така процедура ускладнила процес зачаття другої дитини у моєї подруги. Тому вирішила зробити кріодеструкцію, тобто замороження. Все пройшло швидко, ерозія не прогресує.
Юлія
12 листопада '16г.
Кожному пацієнту приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Тому я звертаюсь за професійною допомогою до Маркевич. Побільше б таких фахівців!
Жанна
08 листопада '16г.
Вагітність пройшла без зайвих хвилювань завдяки прекрасному гінекологу! Увесь період вагітності супроводжувався її чіткими поясненнями, порадами. Бувало так, що ввечері лікар телефонувала і розпитувала про самопочуття. Спілкування з нею одна приємність! Щиро вдячна!!!! Народила здорового хлопчика!
Ярослава
18 жовтня '16г.
Янечко - лікар на своєму місці. Уважний і обізнаний гінеколог, лікування провів грамотно, сподобалося, що завжди доступний для консультацій.
Лілія
Наталя Олександрівна уважний і сумлінну фахівець. Мені робила УЗД, все зробила добре, і висновок докладний недовго довелося чекати.
Леся
08 жовтня '16г.
Сумлінне ставлення до роботи і професіоналізм Маріанни допомогли виявити у мене хворобу на ранній стадії. Завдяки цьому лікування було недовгим і успішним.
Раіса
03 жовтня '16г.
Рада, що потрапила на прийом до Оксани Ігорівни. Найкращі і теплі враження, справжній професіонал своєї справи.
01 жовтня '16г.
Жемела чудовий гінеколог і приємна жінка. Швидко вилікувала, пояснила як уникнути подібних проблем в подальшому, я задоволена.
30 вересня '16г.
Працюю вчителем початкових класів та не зі слухів знаю наскільки важлива вакцинація у дітей малого віку. Тому постійно агітую батьків своїх учнів до регулярного щеплення, особливо від кору, адже хвороба легко розповсюджується, що може призвести навіть до карантину.
Олексій
30 вересня '16г.
Копець тактовний чоловік і відмінний фахівець. З розумінням ставиться, коли йому ставлять запитання пацієнти, зрозуміло і терпляче відповідає.
Яна
28 вересня '16г.
Зеновія Михайлівна висококваліфікований гінеколог з великим практичним досвідом. Подобається, що їй не складно по закінченні прийому, відповісти на деякі питання пацієнта.
Вікторія
21 вересня '16г.
Були деякі проблеми у мою першу вагітність. Завдяки наполегливості та високій кваліфікації Чегринець діагноз мені поставили вірний.
Ірина
15 вересня '16г.
Проць це анестезіолог високої кваліфікації, така про нього думка серед пацієнтів. Якщо він готує вас до хірургічного втручання, вважайте, що вам дуже пощастило.
10 вересня '16г.
Якщо вам потрібен гарний лікар-гінеколог, звертайтесь до Маркевич. Повірте, мені є з ким порівняти.
17 серпня '16г.
Наталья Игоревна замечательный гинеколог. Выручала меня и не раз, аккуратный и умный врач.
12 серпня '16г.
Всю вагітність я була під наглядом Марти Олександрівни. Чомусь не хвилювалась, мабуть тому що повністю довіряла лікарю, всі дрібні проблеми ми здолали. Дякую, лікарю!
Віра
12 серпня '16г.
Вважаю, що мені пощастило с гінекологом. Якщо би не Зеновія Михайлівна, навряд чи так швидко вирішила свої проблеми.
Людмила
09 серпня '16г.
Маркіян Степанович гарний фахівець. І це думка не тільки пацієнтів, але і його колег. В моєму випадку він дуже грамотно спрацював, це мене врятувало від ускладнень.
Віталіна
04 серпня '16г.
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
Анжела
02 серпня '16г.
Для мене Маріанна кваліфікований лікар та чуйна, вихована людина. Нічого зайвого не призначить, тільки все найнеобхідніше для швидкого одужання.
05 липня '16г.
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Анжела
06 червеня '16г.
У Оксани Ігорівни два тижні лікувалась. Наполеглива, впевнена у собі, в курсі сучасних лікувальних методів, підтвердження цьому – гарні результати, та багато вдячних пацієнтів.
Алла
30 травня '16г.
Як на мене, Янечко чи не найкращий гінеколог, який проводить лікування сучасними та ефективними методами. Раджу скористатись його послугами.
Микола
23 травня '16г.
Відмінний лікар, завжди уважний, виручав мене не один раз. Прислухаючись до його рекомендацій я уникнув серйозних проблем зі здоров'ям.
Ярослава
13 травня '16г.
Чернова любить свою роботу і дуже гарно знається на гінекології. До неї завжди багато пацієнтів, бо вони вірять їй і поважають як лікаря.

Лікарі клініки Центр репродукції Паренс-Україна

• Репродуктолог
  • Уролог
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.