Лапароскопія матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Экстирпация матки (лапароскопическая) 25000 грн

Лапароскопія матки ― це сучасний ефективний метод діагностичного обстеження, що дозволяє також за необхідності проводити оперативне втручання. За допомогою лапароскопії можливо знаходити різні зміни і новоутворення, а також проводити видалення міоми матки різної локації та резекцію матки.

Підготовка

Перед лапароскопічною операцією пацієнт проходить:

• повний клінічний огляд;
  • УЗД, ЕКГ;
  • аналіз сечі і крові;
  • біохімічний аналіз крові;
  • перевірку крові на згортання.

У разі підготовки до гістеректомії призначається гормональний курс для зменшення розміру матки, що полегшить її подальше видалення. Перед операцією за рішенням лікаря можливий прийом антибіотиків широкого спектру дії або інша підготовка.

Лапароскопія матки

Лапароскопічне втручання проводиться через 2-3 невеликих отвори в очеревині спеціальними інструментами ― троакарами, через які в порожнину проникає лапароскоп і телескопічна камера, надрізи швидко заживають, не залишаючи слідів. Значні переваги методу ― незначна крововтрата, мінімізація пошкодження черевної стінки й процесу утворення спайок, після втручання не порушуються функції кишечника та сечового міхура, а відновлення після процедури відбувається дуже швидко, не потребує тривалого перебування у стаціонарі.

Показання і протипоказання

Показаннями до проведення діагностичної процедури можна вважати:

• наявність міоми;
  • вроджені або набуті вади розвитку матки;
  • уточнення різних діагнозів у гінекології.
  • Показання до лапароскопічного видалення матки:
  • рак матки;
  • рак шийки матки;
  • фіброма матки;
  • ендометріоз;
  • хронічні або прогресуючі маткові кровотечі.

Гістеректомія не проводиться при випаданні матки або її великих розмірах, наявності великих кістозних утворень.

Протипоказання:

• ожиріння останньої стадії;
  • проблеми зі згортанням крові;
  • прийом антикоагулянтів;
  • інфекційні захворювання в активній фазі;
  • вагітність на пізніх термінах;
  • нещодавно перенесені відкриті порожнинні операції.

Наслідки

Можливе виникнення ускладнень, серед яких пошкодження внутрішніх органів, судин, виникнення кровотеч, тромбозу, порушень функцій серця або дихання. При правильній підготовці та проведенні операції ризик виникнення ускладнень дуже малий.

Знайдено 5 клінік

Сб
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
8,4
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Шолом Алейхема, 11
р.Шевченківський