Кріоконсервація ембріонів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Кріоконсервація ембріонів/ооцитів та зберігання 3 місяці (до 3х соломок) 9500 грн

Кріоконсервація ембріонів ― це один із добре відпрацьованих методів допоміжних репродуктивних технологій. Використання низької температури дозволяє зупинити всі біохімічні процеси в клітинах та тривалий час їх зберігати. Заморожування безпечно для більшості якісних ембріонів і, як правило, дозволяє відновити всі їхні біологічні функції після розморожування.

Підготовчі процедури

Процедура замороження проводиться як наслідок після запліднення яйцеклітин шляхом ЕКО, тому не потребує додаткової підготовки, крім консультації лікаря-гінеколога та ембріонолога.

Кріоконсервація ембріонів

Кріоконсервація клітин може бути виконана на будь-якій стадії їхнього розвитку. Вони розміщуються групами чи поодинці залежно від того, яка їх кількість планується до подальшого переносу в матку. Для безпечного зберігання клітини змішуються з кріопротекторами, тобто спеціальним середовищем, яке забезпечує їхній захист від пошкоджень під час заморожування.

Показання і протипоказання

Кріоконсервація ембріонів для потенційного перенесення в матку рекомендується пацієнткам:

• при високому ризику розвитку важкого синдрому гіперстимуляції яєчників у результаті проведення індукції суперовуляції в рамках екстракорпорального запліднення;
  • низьку ймовірність імплантації ембріона;
  • стенозі цервікального каналу;
  • виникненні труднощів із синхронізацією менструальних циклів реципієнта і донора;
  • заплановане проведення хіміотерапії або радіотерапії при онкологічному захворюванні.

На результат перенесення впливають також такі фактори:

• вік жінки;
  • число підсаджених зародків;
  • правильність медикаментозної терапії;
  • кількість ускладнень під час попередніх вагітностей.

Перенесення не здійснюється, якщо слизова матки не підготовлена, якщо не ущільнився ендометрій, присутній гормональний збій чи руйнування ембріона при розморожуванні.

Наслідки

Кріоконсервація не впливає на здоров'я і розвиток новонародженого, але знижує шанси на благополучну імплантацію. У деяких клініках відсоток успіху ЕКО із застосуванням техніки кріоконсервації навіть більший, ніж при звичайному протоколі. Частково це пояснюється тим, що виживають після заморозки тільки найжиттєздатніші зародки.

Знайдено 5 клінік

Сб
Олена
Задоволена Вашою клінікою ! Дівчата на рецепшені завжди привітні та чемні! Дякую Вам! Але, особлива вдячність - це лікакаркі з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ ГУДЗЯК ВІКТОРІЇ ВІТАЛІЇВНІ! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ СПРАВУ І ТЕРПІННЯ!
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Кріоконсервація ембріонів/ооцитів та зберігання 3 місяці (до 3х соломок) 9 500
  • Кріоконсервація ембріонів/ооцитів та зберігання 3 місяці (кожна наступна соломка) 1 600
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.