Гістероскопічна міомектомія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Гістероскопічна міомектомія ― це операція з видалення міоматозних утворень вагінальним доступом. Зараз термін «вагінальна міомектомія» застосовується для опису видалення інтрамуральних і субсерозних міом через передню та задню кольпотомію. Вважають оптимальною альтернативою лапаротомії з мінімальним інвазивним впливом і кращими результатами. Ця процедура дозволяє зберегти матку, а також зробити вагітність деяких жінок більш імовірною, ніж раніше.

Підготовчі процедури

Перед плануванням втручання проводять ретельне цитологічне вивчення мазків, морфологічне дослідження ендометрію, крім цього, бажана попередня гістероскопія, УЗД органів малого таза трансвагінальним датчиком. Мета гормональної передопераційної підготовки — зменшення розмірів безпосередньо матки, при цьому відбувається виштовхування новоутворення в порожнину матки для більшої доступності.

Гістероскопічна міомектомія

Зазвичай маніпуляція проводиться амбулаторно на першому тижні менструального циклу під місцевою анестезією чи загальним наркозом. Залежно від виду вузла хірургічне втручання виконується одномоментно або ж двома етапами. Одномоментне видалення має більший ризик. Двоетапна міомектомія рекомендується при вузлах, велика частина яких розташована в маточній стінці.

Показання та протипоказання

Метод показаний, якщо:

• субмукозні розташування вузла;
  • лейоміома на ніжці;
  • мено- і метрорагії, що призводять до анемії;
  • невиношування вагітності та безпліддя.

Протипоказання до операції:

• загальні протипоказання до проведення гістероскопії;
  • величина порожнини матки більше 10 см;
  • підозра на рак ендометрію, лейосаркому;
  • поєднання субмукозного вузла з вираженим аденоміозом і наявність міоматозної патології іншої локалізації.

Наслідки

Можливі ризики:

• зараження матки, фаллопієвих труб чи яєчників;
  • утворення рубцевої тканини;
  • зрідка рубцювання розрізу може викликати безпліддя;
  • іноді спостерігаються пошкодження сечового міхура або кишечника;
  • зрідка рубець на матці розривається під час вагітності чи пологів.
  • може знадобитися видалення матки.

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.

На жаль,

за напрямком "Гістероскопічна міомектомія" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
8,9
Львів вул. Липова Алея, 15
8,8
Львів вул. Угорська, 17
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський