Гіменопластіка (відновлення невинності) у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Гіменопластика 4550 грн

Гіменопластика ― це операція з відновлення незайманості, яка проводиться в умовах денного стаціонару та займає від 20 до 40 хвилин. Операція з відновлення незайманості належить до галузі естетичної інтимної хірургії, на яку дівчата і молоді жінки йдуть за різних причин. Іноді процедура робиться з психотерапевтичною метою.

Підготовчі процедури

Перед операцією необхідна консультація гінеколога-хірурга, загальний огляд та деякі тести:

• клінічний аналіз крові, сечі, цукор крові;
  • РВ, ВІЛ, сифіліс, гепатит;
  • коагулограма крові;
  • аналіз виділень (умова для операції ― мазок 1-2 ступеня чистоти).

В окремих випадках призначаються додаткові обстеження.

Відновлення незайманості

Гіменопластика проводиться або за 7 днів до передбачуваного статевого акту, або відразу після закінчення чергової менструації. Характер анестезії залежить від виду операції ― короткострокової або довгострокової, а також підбирається з урахуванням загальних показань пацієнтки. У післяопераційному періоді пацієнтці рекомендується дотримуватися режиму харчування для відстрочки дефекації, ретельно дотримуватися особистої гігієни із застосуванням спеціальних засобів інтимної гігієни, обмежити фізичні навантаження, уникати різких рухів, тривалого сидіння. Як правило, в загальних випадках гіменопластика добре переноситься пацієнтками.

Показання і протипоказання

Показання для гіменопластики тільки одне ― особисте бажання жінки, що хоче відновити на час свою дівочу пліву з яких-небудь причин (релігійних, сімейних, особистих).

Протипоказання:

• хронічні запальні процеси в стадії загострення;
  • запалення статевих органів;
  • онкологічні захворювання статевих органів;
  • порушення згортання крові;
  • психічні хвороби;
  • схильність до появи відкритих кровотеч.

Наслідки

Класичні побічні ефекти ― виникнення гематом, набряків, оніміння в ділянці статевих органів, дискомфорт, хворобливі відчуття різної інтенсивності, кровотечі. Щоб якомога швидше позбутися таких симптомів, дотримуйтесь усіх розпоряджень лікаря та регулярно проходьте післяопераційний огляд.

Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
Володимир
Хамське ставлення до клієнтів. Був записаний на прийом по телефону головним лікарем на 9 год. Коли прийшов на зазначену годину, мені на реєстрації сказали почекати пів години, тому що на 9 вже є людина. Коли я сказав, що був записаний, мені сказали, що це мої проблеми, бо треба було дзвонити на реєстрацію, а не до головного лікаря. Це зривало мої плани і я почав дратуватись. НІкому не хамив, але розмовляв надалі з адміністратором вже досить різко. Два дні потому, коли я зателефонував за результатами аналізів до головного лікаря, він вирішив за необхідне "вичитати" мене за мою поведінку. Сказав мені, що я ще замолодий, щоб так "скакати" до адміністратора(хоча ніяких образ в її сторону не звучало) і що я взагалі можу піти зі своїми аналізами "по світу" і забути дорогу в їхню клініку. Зважаючи на специфіку цього закладу, дуже не раджу звертатись до цієї клініки, через ряд причин: 1. Неспівпадіння у графіці, через що Ви втрачаєте свій час 2. Абсолютна відсутність провини за помилки зі сторони клініки 3. У випадку конфліктної ситуації - повна відсутність бажання улагодити конфлікт, а лише його ескалація. 4. Відсутність такту у головного лікаря, зважаючи на делікатні питання, які вирішує його клініка.
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Віталій
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
Аня
Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
  • Гіменопластика от 4 550
Працює з 09:00-19:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Гіменопластіка (відновлення цілісності дівочої пліви) 7 500
Працює з 09:00-17:00