Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування генітального герпесу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Герпетична інфекція 400

Генітальний герпес — це вірусне захворювання, одна із форм герпетичної інфекції, що передається статевим шляхом і викликає чимало проблем. Симптоми хвороби залежать від її стадії. Спочатку виникає свербіння, біль, підвищення температури. Потім на лобку, сідницях, шийці матки тощо з’являються численні болючі прозорі пухирці, які спершу лопаються, перетворюються на виразки, а потому вкриваються сухою кіркою і згодом зникають взагалі.

Як лікувати

З метою видалення вірусу з крові, ослаблення клінічних проявів і зниження частоти рецидивів застосовуються противірусні препарати в таблетках і ін'єкціях (системна терапія), також мазі, креми і гелі. Найчастіше призначаються противірусні засоби. Крім цього, лікування полягає у застосуванні імуномоделюючих препаратів, вітамінних комплексів та вакцинотерапії. Тривалість лікування залежить від форми захворювання, клінічних проявів і зазвичай становить 1-1,5 місяця. Через півроку проводиться повторний курс.

Яку діагностику проходити

Здебільшого діагностику здійснюють під час медичного огляду, а діагноз установлюють на основі анамнезу, скарг і клінічних проявів. Крім цього, використовуються додаткові лабораторні методи дослідження для виявлення ВПГ чи його антитіл у крові. Із цією метою здійснюють забір матеріалу з різних ділянок шийки матки, уретри і т. д. Аналізу також підлягає відокремлюване простати, сеча та інше. Потім робиться посів на біологічні середовища для виявлення вірусу або визначається наявність антигену ВПГ за допомогою полімеразної ланцюгової реакції. Також здійснюють імуноферментний аналіз крові.

Наслідки

Зазвичай, генітальний герпес не викликає ускладнень, проте іноді може призводити до психологічних захворювань, запальних процесів сечостатевої системи, безпліддя, а зрідка навіть до онкології.

Що таке лікування генітального герпесу?
Знайдено 4 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Маша
Приймала призначений ацикловір. Також лікувалась п’явками. Рецидивів за цей рік ще не траплявся. Ой, як я плакала коли дізналось про генітальний герпес. Я заміжня, не зраджую. А ось чоловік… Приніс болячку. Вже 2 рік із нею. Дякую лікареві за допомогу, вона дієва.
19 июня '16 г.
7
Богдана
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
22 июля '16 г.
9
Аліна
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
15 ноября '16 г.
8
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,70
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Герпетична інфекція 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,44
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Герпетична інфекція 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
7,51
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань.
  • Лікування генітального герпесу
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7

Години роботи:

Сб: 10:00-18:00
7,16
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології.
  • Лікування генітального герпесу
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.2

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00