Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування генітального герпесу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Генітальний герпес — це вірусне захворювання, одна із форм герпетичної інфекції, що передається статевим шляхом і викликає чимало проблем. Симптоми хвороби залежать від її стадії. Спочатку виникає свербіння, біль, підвищення температури. Потім на лобку, сідницях, шийці матки тощо з’являються численні болючі прозорі пухирці, які спершу лопаються, перетворюються на виразки, а потому вкриваються сухою кіркою і згодом зникають взагалі.

Як лікувати

З метою видалення вірусу з крові, ослаблення клінічних проявів і зниження частоти рецидивів застосовуються противірусні препарати в таблетках і ін'єкціях (системна терапія), також мазі, креми і гелі. Найчастіше призначаються противірусні засоби. Крім цього, лікування полягає у застосуванні імуномоделюючих препаратів, вітамінних комплексів та вакцинотерапії. Тривалість лікування залежить від форми захворювання, клінічних проявів і зазвичай становить 1-1,5 місяця. Через півроку проводиться повторний курс.

Яку діагностику проходити

Здебільшого діагностику здійснюють під час медичного огляду, а діагноз установлюють на основі анамнезу, скарг і клінічних проявів. Крім цього, використовуються додаткові лабораторні методи дослідження для виявлення ВПГ чи його антитіл у крові. Із цією метою здійснюють забір матеріалу з різних ділянок шийки матки, уретри і т. д. Аналізу також підлягає відокремлюване простати, сеча та інше. Потім робиться посів на біологічні середовища для виявлення вірусу або визначається наявність антигену ВПГ за допомогою полімеразної ланцюгової реакції. Також здійснюють імуноферментний аналіз крові.

Наслідки

Зазвичай, генітальний герпес не викликає ускладнень, проте іноді може призводити до психологічних захворювань, запальних процесів сечостатевої системи, безпліддя, а зрідка навіть до онкології.

Знайдено 6 клінік
8,45
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Герпетична інфекція 400
Записатися на прийом

Часи роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,37
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Герпетична інфекція 400
Записатися на прийом

Часи роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
7,15
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та...
  • Лікування генітального герпесу
Записатися на прийом

Часи роботи:

Сб: 10:00-18:00
6,48
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно...
  • Лікування генітального герпесу
Записатися на прийом

Часи роботи:

Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
5,61
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають...
  • Лікування генітального герпесу
Записатися на прийом

Часи роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
4,74
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань;...
  • Призначення лікування (без вартості ліків) герпетичної інфекції 2 600
Записатися на прийом

Часи роботи:

Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 10:00-14:00