MEDICOVER FERTILITY (Медікавер Фертіліті), Центр репродуктології у Львові

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції
  • Статті

MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові займається проблемами чоловічого та жіночого безпліддя. У своєму розпорядженні медичний центр має власний пологовий будинок із підвищеним комфортом та хірургічним блоком. За 15 років плідної співпраці з іншими центрами, що спеціалізуються на лікуванні безпліддя, практикуючі лікарі накопичили значний досвід

MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги:

• родопоміч;
  • лікування безпліддя;
  • внутрішньоматкова інсемінація;
  • хетчінг;
  • введення сперматозоїдів в яйцеклітину;
  • генетична діагностика;
  • лапароскопія;
  • УЗД діагностика;
  • психологічна консультація;
  • школа батьківства.

У MEDICOVER FERTILITY функціонує "Школа батьківства" з досвідченими лікарями та психологами, діє програма лояльності, йога для вагітних, проводиться корпоративне медичне обслуговування. Пацієнт вибирає зручний для себе час. Ціни на послуги доступні кожному.

MEDICOVER FERTILITY (Медікавер Фертіліті), Центр репродуктології у Львові, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку
  • Дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку, двійня
  • Кардіотокограма плоду
  • Кардіотокограма двійні
  • Нейросонографія
  • Мамографія (4 знімки)
  • Мамографія (додатковий знімок)
  • Мамографія однієї молочної залози
  • Рентген кульшових суглобів 1 проекции
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД нирок і сечового міхура
  • УЗД сечового міхура та простати
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД грудних залоз
  • УЗД для вагітних (до 10 тижнів включно)
  • УЗД для вагітних (11-16 тижнів включно)
  • УЗД для вагітних (11-16 тижнів включно), двійня
  • Гематокрит
  • Печінкові проби
  • Консультація андролога
  • Консультація анестезіолога
  • Пакет "Комфортне травлення"
  • Консультація генетика
  • Консультативний огляд вагітної гінекологом
  • Лекція індивідуальна в ""Школі відповідального батьківства""
  • Лекція в "Школі відповідального батьківства", группа
  • Первинний прийом гінеколога при постановці на облік по вагітності
  • Усвідомлене батьківство в "Школі відповідального батьківства" пакет
  • Первинний прийом по програмам допоміжних репродуктивних технологій
  • Моніторинг овуляції в природньому циклі
  • Ехосальпінгографія
  • Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка (1 введення)
  • Ще...
  • Пакет "У ритмі твого серця"
  • Пакет "Кардіологічний" (консультація кардіолога, ЕКГ)
  • Консультація мамолога (провідний спеціаліст)
  • Цитологічне дослідження виділень з сосків (1 скельце)
  • Цитологічне дослідження виділень з сосків (2 скельця)
  • Пункція грудної залози з цитологічним дослідження матеріалу (1 скельце)
  • Пункція грудної залози з цитологічне дослідження матеріалу (2 скельця)
  • Трепан біопсія грудної залози
  • Консультація мамолога
  • Консультація невропатолога
  • Консультація дитячого ортопеда
  • Повторна консультація дитячого ортопеда
  • Консультація ортопеда
  • Повторна консультація ортопеда
  • Пакет "Огляд дитини перед ДНЗ"
  • Пакет "Огляд дитини перед школою"
  • Пакет "Перший рік разом"
  • Анальна цитологія
  • Пакет "Комплексне обстеження чоловічого організму"
  • Пакет "Моя медична книжка"
  • Пакет "Комплексне обстеження жіночого організму"
  • Пакет "Терапевтичний" (консультація ткрапевта, ЕКГ)
  • Пакет "Огляд абітуріента" (загальний аналіз крові та сечі, визначення рівня глюкози, консультації терапевта, хірурга, невролога, окуліста, ЛОРа)
  • Консультація дитячого ортопеда-травматолога
  • Консультація ендокринолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Христина
Доброго дня усім! Звертались з приводу планування вагітності у відділення ДРТ. Задоволені сервісом, отриманою консультацією і результатом. Дякую.
Леся
Це мабуть один з самих порядних, людяних, розумних лікарів. У мене троє діток, третього народжувала у цього лікаря. Все супер. З власного досвіду знаю багато акушер-гінекології. Цей лікар заслуговує поваги. Будьте здорові Вальдемар Володимировичу, допомагайте всім у своїй чудовій справі. Добро завжди повертається добром!
наталья
Замечательный специалист! благодаря прекрасному отношению к людям и ответственному и профессиональному подходу к своей работе на свет родились наши два сыночка!
Ярина
Мирослава Романівна дуже приємна, хороша, кваліфікована, освічена! Рекомендую!
Світлана
Дуже хороший лікар!Дякуємо за донечку.
Марія
Дуже мені сподобалась лікарка! Приємна, уважна! Рекомендую
Маряна
Дуже хороший лікар
Ihor
28 квітня '19р.
Я довго обирав спеціаліста - 6 невдалих спроб у минулому. Але у мене вселили впевненість, усе розповіли, підготували, пояснили. Виявили причину невдалих спроб, запланували вагітність і завагітніли. Рекомендую - особливо, якщо у вас складні випадки від яких інші кліінки відмовляються, або рекомендують донорські яйцеклітини. Дружині - 45, мені 48, вагітність 14 тижнів
Iryna
20 квітня '19р.
Очень четко работает, хороший диагност, относится бережно к организму пациентов, не делает сразу дорогостоящих процедур, если нет срочной необходимости, даёт организму шанс восстановиться. Речь о полипе после выкидыша, если не выйдет с последующими месячными, только тогда гистероскопия.
Ірина
Коли не можеш знайти спільної мови зі своєю дитиною, залишається єдиний варіант — допомога спеціаліста. Спочатку записалася сама на прийом, на наступний сеанс привела доньку. Консультації дійсно допомогли зрозуміти, в чому полягає головна проблема нашого спілкування.
Анастасия
Впервые попала на прием к Шиман, когда была беременна сыном. Замечательный доктор, очень позитивная и адекватная. Вовремя заметила проблему и помогла ее решить. Поэтому, когда решили беременеть второй раз, сомнений в выборе врача не было вовсе. Рекомендую!
Віта
Мирослава Романівна кваліфікований і дуже уважний лікар.
Тетяна
Я завагітніла!!!!!! З першої спроби:)! Лікар не лише професіонал, а й дуже чуйна людина - завжди знайде час на усіх, усе розповість, підкаже, заспокоїть, порадить саме твій шлях. з нею надійно і тепло... Рекомендую!
Дуже важка ситуація, втратили єдиного сина. Низькі показники гормонів жіночих, вік за 40, ожиріння, ще й час витратили на лікування у Чернівцях. До лікарів ходили три роки, але нічого нам навіть не робили, АМГ було низьким. Вікторія Віталіївна допомогла, хоча до неі я потрапила дуже випадково, порадила вагітна з мого села. Спочатку гормони підняли та прослідкувати чоловіка, потім яйцеклітини зібрали і зробили перенос. Було складно іздити, консультуватися, але у нас буде дитина, незважаючи на усі обставини. Дуже хочу, щоб був хлопчик... Звертайтеся до пані Вікторіі, вона обов'язково допоможе...
Оля
Надзвичайно хороший лікар! Доступно пояснив проблему, порадив, підтримав. Перед лапароскопію дуже переживала, але Олег Юрійович зумів розвеселити і переконати, що все буде добре. Після операції дуже детально розписав що можна і не можна. Дуже вдячна йому і рекомендуватиму його усім, адже це лікар і людина з великої букви!!!!
Катя
Це не перший мій лікар і не перша наша спроба завагітніти. Але вперше мені розповізи про усе - причини, хід лікування, можливі ускладнення, подальші дії у випадку негативного результату. Мені Вікторія віталіївна дала впевненість у тому, що я стану мамою незважаючи на діагноз. І я завагітніла!!!! Я - МАМА...
Дякуємо, Кожемі І.Я. Завдяки її професійній роботі з'явився на світ наш синочок.
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Ірина
Чудовий лікар, вирішив мою проблему ,яка висіла загрозою для мого життя. Дуже задоволена ним, вселив в мене силу та віру боротися до успіху.
Оля
Дуже нам допомогла. Велике дякую!
Люба
18 квітня '18р.
Надзвичайний лікар та чудова людина. Спокійний, терплячий та з гарним почуттям гумору. За порадою, звернулась до цього лікаря щодо лапароскопії з видалення тератоми. Все детально розповів про процедуру, підготовку, післяопераційний період і тд. І за 4 дні призначили процедуру. До консультації з лікарем Бісяріним я дуже боялась, проте опісля наступні дні перед операцією я була вже спокійна. В день операції, в клініці була дуже приємна та спокійна атмосфера. Олег Юрійович та лікар-анастезіолог мали зі мною розмову і в операційну я йшла у гарному настрої та з посмішкою. Все пройшло швидко і наступного дня я була вже вдома, а післяопераційний період проходив напрочуд легко і безболісно.
Віталій
03 квітня '18р.
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Олена
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Олена
Мне очень повезло, что я попала к Ирине Ярославовне.Я очень довольна. Прекрасный врач! Всегда доброжелательна и очень профессиональна!
Ірина
Дуже хороший спеціаліст! Висококваліфікований хірург, педантичний та акуратний, завжди несе своїм паціентам хороший настрій Не сумнівайтеся, після його допомоги у вас обовязково буде жіноче здоров'я та радість материнства!
Тетяна
Мені сподобався лікар,поміг розібратися ,доступна завжди.
Тетяна
Помагає насправді розібратися в проблемі
Лариса
Дуже хороший спеціаліст і чуйна людина!
19 травня '17р.
Величезний плюс Вікторії Віталіївни - великий досвід роботи гінекологом та акушером. Все дуже добре пояснила - і про причини нашої проблеми і про аналізи і про препарати і про майбутню вагітність.
Юлія
14 травня '17р.
Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Ілона
Дякую Кожемі Ірині Ярославівній за донечку.У нас була перша спроба і все успішно.Я Дуже їй вдячна.
Яресько
Воспользовались с мужем услугами врача-репродуктолога Кожема Ирины Ярославовны. Теперь нашему счастью нет предела. Советуем всем, у кого есть проблемы с рождением ребенка, обращайтесь к Ирине Ярославовне.
Валерій
Дуже уважний та кваліфікований лікар. Впевнений, що без допомоги Кункевича ми так швидко та без ускладнень не вилікували нашого сина. Дуже дякуємо, Тарас Романович!
Тамара
Приємно було пройти обстеження та отримати кваліфіковане заключення від Мар’яни Михайлівни. Ми з чоловіком дуже раді, що лікар Тенета не помилилась, і зараз в нас з’явився шанс на довгоочікувану вагітність. Дякуємо!
Три рази в мене був викидень. Коли звернулася до Олега Юрійовича, він пояснив, чому так відбувається. Ми почали лікування, потім я завагітніла - і на цей раз змогла виносити здорового малюка. Я дуже вдячна!
Тетяна
В даний час проходжу лікування у Хоботної. Це вже другий раз я до Іванни Михайлівни звертаюся. Для мене кращого акушер-гінеколога немає. Грамотний і порядна лікар!
Вікторія
Коагулограму робила на 3 місяці вагітності. Спочатку не зрозуміла для чого вагітній жінці здавати такий аналіз. Адже його мета — встановити чи все нормально із згортуваністю крові. Я прекрасно знала, що проблем із цим немає. Чесно кажучи, навіть не надала особливого значення коагулограмі. Результати насторожили мого лікарі і дуже засмутили мене. У цей період дитина активно розвивається, а у мене проблеми з кров’ю. Завдяки своєчасному лікуванні та суворому дотриманні усіх лікарських вимог наступний аналіз був чудовий. Я перестала нервувати і тепер не переживаю за здоров’я свого немовляти. Дівчатка, тому не нехтуйте аналізами, бо ж ви відповідальні за свого малюка.
Наталія
Дуже задоволена клінікою, персоналом все на вищому рівні!!! Особисто хочу подякувати Семчишин Роксолані, яка дарує людям щастя, професіонал з великої букви!!!
Наталія
Чудова клініка, приємний персонал!!! Роксолана Олександрівна Семчишин лікар який творить чудеса, дякую їй!!!
Анатолій
У досить молодому віці з’явилась сивина. Боявся повторити долю батька та у 35 років бути вже лисим. Пішов до лікаря та зробив класичну трихограму волосся. Нічого страшного у цьому немає. Просто ваше волосся розглядають під мікроскопом. Лікар сказав, що будемо боротися. Приймаю вітаміни та мию голову спеціальними засобами. Слава Богу, на гребінці волосся не бачу.
Ірина
У родині є 2 дітей із синдромом Дауна. Тому кордоцентез був неминучий. Зробили мені цей прокол. Боліло не боліло, то справа десята. Головне для мене на той період було здоров’я дитини. Із завмиранням серця очікувала результат. Слава Богу обійшлося.
Аркадий
Делала мне рентген. Сложилось положительное мнение о специалисте
Марта
Вважаю, що мені пощастило с лікарем. Якщо би не Лілія Дмитрівна, навряд чи так швидко вирішила свої проблеми.
Евгения
Искренне благодарю ее за помощь!
Олена
Гарна дівчина та висококлассний лікар.
Довелось обратиться к Антону Анатольевичу. Хороший и внимательный врач, мне помог.
Зоряна
Дуже довго не могла завагітніти. Аж у 36 років сталося чудо!!!! Довго не могла у це повірити. Коли усвідомила своє щастя, то з усією серйозністю підійшла до цієї справи. У визначений термін ходила на УЗД. Окрім того скористалася консультацію генетика і зробила ще один тест, щоб упевнитися, що малюк абсолютно здоровий. Дякувати Богові все добре. Вдячна лікареві за те, що тактично поставився до мільйона моїх запитань.
Наталія Ярославівна
понравился прием. отдельно благодарна Ирине Ярославовне за хороший подход к пациентам!
Мар'яна
Завагітніти не змогли як тільки не старалися впродовж 5 років. Тепер вже 30 років і зволікати не було як. Спробували інсемінацію. Знали, що ймовірність завагітніти не дуже вже й висока. Але коли тест показав 2 смужки я була на сьомому небі від щастя. Дякую лікареві за професіоналізм. Коли потрапляєш до професіонала, то завжди є позитивний результат.
Регулярно наблюдаюсь у нее. Хороший гинеколог.
Вікторія
З чоловіком пройшли повне обстеження, результатом задоволені. Лікарі працюють швидко та якісно!!!
Іларія
Дякую Ользі Сергіївні, виконала свою роботу якісно
Олег
Спермограму необхідно було зробити, щоб підготувати мене до лікування безпліддя. Для чоловіка це важко. Однак я розумів, що подолаю усі перешкоди, бо дуже із дружиною хочемо малюка. Медперсонал дійсно професійний. Боявся нетактичності чи насмішки у свою адресу. Хвилювався, що нічого не вийде через стрес. На консультації лікар пояснив усі підготовчі моменти. Все вдалося, результати готові. Лікуюсь.
Надія
Професійна допомога та підтримка Тетяни дуже допомогли. Рада, що в нас є такі лікарі.
Николай
28 травня '16р.
Обратился к нему с абсцесом. Быстро решил такую сложную проблему.
Варвара
10 травня '16р.
Несколько раз была на консультации. Все устраивает
Ярема Михайло Михайлович
07 квітня '16р.
в принципі, все сподобалось, швиденько зробили ЕКГ, розтлумачили. Результатом задоволений!
Марта
Гарний лікар, мені здається що саме таке відношення повинно бути до пацієнтів у справжніх спеціалістів. Не дуже слащаве, не сухе, просто з повагою до людини.
Были подозрения на одну очень нехорошую вещь, поэтому обратилась к врачу и сделала нужные обследования. В итоге оказалось не все так плохо.
Іванна
Як у більшості жінок виникла проблема після нарождення маля. Спочатку наче все зажило, але потім виникла тріщина(про це я дізналась після). Мені було соромно йти до лікаря, але Лілія Дмитрівна виявилась дуже приємною та доброзичливою, так що я не відчула жодного дискомфорту. Після її рекомендацій вже за три дні повернулась до нормального життя.
Зоряна
Після нарождення дитини в мене виникла проблема, через це звернулась до спеціаліста. Терпіти ці муки забракло сил. Прийшлось робити операцію, після якої відбувся довгий відновлювальний процес. Зате зараз я себе відчуваю відмінно.
25.03.2017
30 листопада '-1р.
Вальдемар Володимирович вів мою першу вагітність. Так як мені на той час було за тридцять, то ускладнення, звичайно ж, були. Вальдемар Володимирович допоміг мені зберегти дитину. Він дав мені багато корисних порад. Нарешті, тепер я щаслива матуся маленької принцеси.
26.03.2017
30 листопада '-1р.
Галина Василівна допомогла мені подолати анемію у період вагітності. Після певних діагностик вона призначила мені лікування. Згодом, мій стан покращився. А головним було те, що лікування було безпечним для дитини. Я вдячна Галині Василівні за кваліфіковану допомогу.
27.03.2017
30 листопада '-1р.
Олександра Іванівна вела мою першу вагітність. Відразу видно, що вона досвідчена і на неї можна покластися. Вагітність була без ускладнень, що не можу сказати про пологи. Завжди мені допомагала Олександра Іванівна. Щиро дякую за допомогу.
28.03.2017
30 листопада '-1р.
Мирослава Романівна займалася моєю вагітністю. Вагітність пройшла без ускладнень. Вона завжди була уважна і чуйна. Її поради допомогли мені з легкістю стати мамою. Курилко - майстер своєї справи. Моя подруга також планує спостерігатися у неї.
29.03.2017
30 листопада '-1р.
Вилікувати молочницю мені самостійно не вдалося. Незамінну допомогу мені надала Наталія Іванівна. Її лікування назавжди позбавило мене проблеми, що давно турбувала. Я уже повністю здорова, захворювання не дає про себе знати. Я вдячна Наталії Іванівні за допомогу.
30.03.2017
30 листопада '-1р.
До Лобозинської Катерини Володимирівни ми зверталися з чоловіком з приводу планування сімʼї. Перед тим, як завагітніти, ми вирішили проконсультуватися у досвідченого спеціаліста. Катерина Володимирівна дала нам багато корисних порад для укріплення репродуктивної системи й організму в цілому.
01.04.2017
30 листопада '-1р.
Коли ерозію шийки матки мені набридло лікувати медикаментами, бо даний метод позитивних результатів не давав, вирішила звернутися до іншого лікаря. Я записалася на прийом до Вікторії Віталіївни. Дослідивши мою історію хворобу, вона порадила мені радіохвильове лікування патологій шийки матки. Процедура пройшла успішно, результат дав про себе знати відразу.
01.04.2017
30 листопада '-1р.
За рекомендацією сестри, свою другу вагітність я вирішила довірити Вальдемару Володимировичу. Під час вагітності, не раз виникали ускладнення. Надіжко допоміг мені успішно з ними впоратися. Лікар став мені незамінним помічником у цей бентежливий період життя. Тепер я вже вдруге стала мамою.
02.04.2017
30 листопада '-1р.
Спостерігалася у Піцик, коли була вагітна. Про лікаря можу сказати, що вона уважна, дає цінні поради. Також хочу відзначити, що непотрібних аналізів, як часто роблять інші лікарі, вона не призначає. Вагітність пройшла непомітно і без ускладнень, але під час пологів виникли деякі труднощі. Галина Василівна швидко все вирішила. У мене тепер є здоровий син.
03.04.2017
30 листопада '-1р.
У Олександри Іванівни я лікувалася, коли були проблеми з репродуктивною системою. Я довго не могла завагітніти, але після пройденого курсу лікування у мене все вийшло. Я вагітна, спостерігатися буду в Олександри Іванівни. Я вдячна лікарю за допомогу.
04.04.2017
30 листопада '-1р.
Проблем з гінекології у мене немає. Але щороку я проходжу плановий медичний огляд у Курилко Мирослави Романівни. Вона досить уважна, обережна. Завжди дасть корисну пораду та рекомендацію для кращого функціонування мого жіночого організму.
05.04.2017
30 листопада '-1р.
Коли Наталія Іванівна діагностувала в мене геніальний герпес, я була дуже здивована. Я зрозуміла, що службовий роман був зайвим. Мокра призначила мені медикаменти, я пройшла повний курс лікування. Тепер дана проблема мене уже не хвилює.
06.04.2017
30 листопада '-1р.
Катерина Володимирівна допомогла мені під час загрози викидню. Її лікування і поради допомогли мені зберегти дитину. Також, пізніше у мене була загроза передчасних пологів. І, знову, мені допомогла Катерина Володимирівна. Тепер я молода мама.
08.04.2017
30 листопада '-1р.
Я довго лікувала безпліддя. Я спробувала все, багато лікарів, кілька народних цілителів, різні медикаменти і досить дивні чаї. Потім мама записала мене на прийом до Вікторії Віталіївни. Вона довго визначала причину мого безпліддя, потім призначила довге й інтенсивне лікування. І, ура, я вагітна, вже перебуваю на обліку, патологій не виявлено. Щиро дякую, Вікторії Віталіївні.

Пропозиції клініки

Пакет
Медичній центр "Медікавер" рекомендує скористатися діагностичним пакетом по кардіології "У ритмі твого серця".

450 грн
Комплексне обстеження чоловічого організму
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пройти комплексне обстеження чоловічого організму зі знижкою.
1245 грн

1185 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" пропонує пакет комплексної діагностики органів травлення.
940 грн

890 грн
Пакет
Медичний центр Медікавер рекомендує придбати частинами пакет супроводу першого року життя Вашого малюка.
Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет послуг для дошкільнят.

1570 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пакет профогляду дитини перед школою.

1990 грн
Пакет
Медичний центр "Медікавер" робить знижку на оформлення медичної книжки.

2145 грн
Комплексне обстеження жіночого організму
Медичний центр "Медікавер" рекомендує пройти комплексне обстеження жіночого організму зі знижкою.
1690 грн

1610 грн

Статті про клініку

Різноманіття та ефективність допоміжних репродуктивних технологій
Різноманіття та ефективність допоміжних репродуктивних технологій
Тема «штучного запліднення» породжує сотню міфів та страхів. І всі вони з’являються тому, що пацієнти пробують самотужки отримати відповіді на свої запитання з інтернет-джерел, а не з вуст кваліфікованого медичного персоналу.
Здоровий спосіб життя та вагітність
Здоровий спосіб життя та вагітність
Вживання в достатній кількості овочів та фруктів поповнює потребу організму в вітамінах та мікроелементах. Жінка в перші 12 тижнів повинна отримувати 400 мкг фолієвої кислоти на добу. Якщо у минулому у жінки були завмерлі вагітності, викидні, вроджені вади в новонароджених дітей — доза фолієвої кислоти збільшується вдвічі, 800 мкг на добу. Дозування препарату повинен коригувати лікар. Доказовою медициною не доведена необхідність додаткових полівітамінних комплексів при умові нормальної
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00