Медичний центр Інтерсоно

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

"Приватний медичний центр "Інтерсоно" займається проблемами чоловічого та жіночого безпліддя. У своєму розпорядженні медичний центр має власний пологовий будинок із підвищеним комфортом та хірургічним блоком. За 15 років плідної співпраці з іншими центрами, що спеціалізуються на лікуванні безпліддя, практикуючі лікарі "Інтерсоно " накопичили значний досвід роботи в цій області.

Медичний центр "Інтерсоно" надає наступні послуги:

• жіноча консультація;
  • гінекологія;
  • супровід вагітності;
  • мамологія;
  • родопоміч;
  • лікування безпліддя;
  • внутрішньоматкова інсемінація;
  • хетчінг;
  • введення сперматозоїдів в яйцеклітину;
  • генетична діагностика;
  • лапароскопія;
  • УЗД діагностика;
  • психологічна консультація;
  • школа батьківства.

У клініці "Інтерсоно" функціонує "Школа батьківства" з досвідченими лікарями та психологами, діє програма лояльності, йога для вагітних, проводиться корпоративне медичне обслуговування. Пацієнт вибирає зручний для себе час. Ціни на послуги доступні кожному.

• Ціни на послуги

• УЗД плода в І триместрі (до 10 тижнів включно) 160
  • УЗД плоду (11-16 тижнів включно) 200
  • УЗД двійні (11-16 тижнів включно) 250
  • Нейросонографія 250
  • Доплерометричне обстеження судин материнського організму та плаценти плоду 250
  • Доплерометричне обстеження судин материнського організму та плаценти двійні 300
  • Мамографія (4 знімки) 450

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія
Коагулограму робила на 3 місяці вагітності. Спочатку не зрозуміла для чого вагітній жінці здавати такий аналіз. Адже його мета — встановити чи все нормально із згортуваністю крові. Я прекрасно знала, що проблем із цим немає. Чесно кажучи, навіть не надала особливого значення коагулограмі. Результати насторожили мого лікарі і дуже засмутили мене. У цей період дитина активно розвивається, а у мене проблеми з кров’ю. Завдяки своєчасному лікуванні та суворому дотриманні усіх лікарських вимог наступний аналіз був чудовий. Я перестала нервувати і тепер не переживаю за здоров’я свого немовляти. Дівчатка, тому не нехтуйте аналізами, бо ж ви відповідальні за свого малюка.
Наталія
Дуже задоволена клінікою, персоналом все на вищому рівні!!! Особисто хочу подякувати Семчишин Роксолані, яка дарує людям щастя, професіонал з великої букви!!!
Наталія
Чудова клініка, приємний персонал!!! Роксолана Олександрівна Семчишин лікар який творить чудеса, дякую їй!!!
Анатолій
У досить молодому віці з’явилась сивина. Боявся повторити долю батька та у 35 років бути вже лисим. Пішов до лікаря та зробив класичну трихограму волосся. Нічого страшного у цьому немає. Просто ваше волосся розглядають під мікроскопом. Лікар сказав, що будемо боротися. Приймаю вітаміни та мию голову спеціальними засобами. Слава Богу, на гребінці волосся не бачу.
Ірина
У родині є 2 дітей із синдромом Дауна. Тому кордоцентез був неминучий. Зробили мені цей прокол. Боліло не боліло, то справа десята. Головне для мене на той період було здоров’я дитини. Із завмиранням серця очікувала результат. Слава Богу обійшлося.
Аркадий
Делала мне рентген. Сложилось положительное мнение о специалисте
Марта
Вважаю, що мені пощастило с лікарем. Якщо би не Лілія Дмитрівна, навряд чи так швидко вирішила свої проблеми.
Евгения
Искренне благодарю ее за помощь!
Олена
Гарна дівчина та висококлассний лікар.
Довелось обратиться к Антону Анатольевичу. Хороший и внимательный врач, мне помог.
Зоряна
Дуже довго не могла завагітніти. Аж у 36 років сталося чудо!!!! Довго не могла у це повірити. Коли усвідомила своє щастя, то з усією серйозністю підійшла до цієї справи. У визначений термін ходила на УЗД. Окрім того скористалася консультацію генетика і зробила ще один тест, щоб упевнитися, що малюк абсолютно здоровий. Дякувати Богові все добре. Вдячна лікареві за те, що тактично поставився до мільйона моїх запитань.
Наталія Ярославівна
понравился прием. отдельно благодарна Ирине Ярославовне за хороший подход к пациентам!
Мар'яна
Завагітніти не змогли як тільки не старалися впродовж 5 років. Тепер вже 30 років і зволікати не було як. Спробували інсемінацію. Знали, що ймовірність завагітніти не дуже вже й висока. Але коли тест показав 2 смужки я була на сьомому небі від щастя. Дякую лікареві за професіоналізм. Коли потрапляєш до професіонала, то завжди є позитивний результат.
Регулярно наблюдаюсь у нее. Хороший гинеколог.
Вікторія
З чоловіком пройшли повне обстеження, результатом задоволені. Лікарі працюють швидко та якісно!!!
Іларія
Дякую Ользі Сергіївні, виконала свою роботу якісно
Олег
Спермограму необхідно було зробити, щоб підготувати мене до лікування безпліддя. Для чоловіка це важко. Однак я розумів, що подолаю усі перешкоди, бо дуже із дружиною хочемо малюка. Медперсонал дійсно професійний. Боявся нетактичності чи насмішки у свою адресу. Хвилювався, що нічого не вийде через стрес. На консультації лікар пояснив усі підготовчі моменти. Все вдалося, результати готові. Лікуюсь.
Надія
Професійна допомога та підтримка Тетяни дуже допомогли. Рада, що в нас є такі лікарі.
Николай
Обратился к нему с абсцесом. Быстро решил такую сложную проблему.
Варвара
10 мая '16г.
Несколько раз была на консультации. Все устраивает
Ярема Михайло Михайлович
в принципі, все сподобалось, швиденько зробили ЕКГ, розтлумачили. Результатом задоволений!
Марта
Гарний лікар, мені здається що саме таке відношення повинно бути до пацієнтів у справжніх спеціалістів. Не дуже слащаве, не сухе, просто з повагою до людини.
Были подозрения на одну очень нехорошую вещь, поэтому обратилась к врачу и сделала нужные обследования. В итоге оказалось не все так плохо.
Іванна
Як у більшості жінок виникла проблема після нарождення маля. Спочатку наче все зажило, але потім виникла тріщина(про це я дізналась після). Мені було соромно йти до лікаря, але Лілія Дмитрівна виявилась дуже приємною та доброзичливою, так що я не відчула жодного дискомфорту. Після її рекомендацій вже за три дні повернулась до нормального життя.
Зоряна
Після нарождення дитини в мене виникла проблема, через це звернулась до спеціаліста. Терпіти ці муки забракло сил. Прийшлось робити операцію, після якої відбувся довгий відновлювальний процес. Зате зараз я себе відчуваю відмінно.

Лікарі клініки Медичний центр Інтерсоно

• Діагност
  • Хірург
очистити
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.