Дефлорація у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Дефлорація 4550
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Віталій
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
Ваше узд допомогло мені в подальшому лікуванні. Велике спасибі
Евгения
Атмосфера вашей клиники приятно удивила. Не было упаднического духа, который обычно витает в воздухе. Прям уж появилось желание вылечить все болячки разом.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
  • Дефлорація (механічне пошкодження дівочої пліви) от 4 550
Працює з 09:00-19:00

Дефлорація в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій.
  • Дефлорація (механічне пошкодження дівочої пліви) от 4 550
Працює з 09:00-19:00