Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Чорновола

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Чорновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій.

У клініці ”Оксфорд Медікал Львів” працюють відділення:

• урологія;
  • проктологія;
  • гінекологія;
  • дерматологія;
  • естетична медицина – консультація безкоштовна;
  • УЗ діагностика;
  • травматологія;
  • флебологія(судинна хірургія);
  • естетична гінекологія;
  • кардіологія;
  • відділення для дітей (лор, дерматолог, узд).

Головні переваги медичного центру — висока кваліфікація лікарів, сучасне високотехнологічне обладнання, розвинена мережа закладів, можливість продовжити лікування за кордоном. Медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола — це якісна медична допомога за європейськими стандартами лікування.

Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Чорновола, вартість послуг:

• Лікування синуситів (гайморит, фронтит, етмоідит) 380
  • Консультація офтальмолога 450
  • Повторна консультація офтальмолога 380
  • Консультація офтальмолога при катаракті та глаукомі 450
  • Огляд на щільовій лампі (біомікроскопія переднього відрізку ока і очного дна) від 100
  • Вимірювання очного тиску 80
  • Підбір окулярів від 75
  • Підбір лінз від 75
  • Лікування демодекозного блефариту (виписка рецепту на ліки з рекомендаціями) 500
  • Діагностика та корекція міопії (короткозорості) від 600
  • Elos ліфтинг обличчя 1 950
  • Elos ліфтинг обличчя та шиї 2 250
  • Консультація проктолога і первинний огляд (фізікальне обстеження пацієнта, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія) 380
  • Повторна консультація проктолога (для пацієнтів, що не знаходяться на лікуванні) 280
  • Клізма в клініці 260
  • Консультація ендокринолога 450

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Анатолій
30 листопада '20р.
Не так давно почалися болі у шлунку, всі до кого звертався розводили руками. мовляв чи купу аналізів і досліджень робити, чи хто зна. Прийшов сюди, треба було одразу так вчинить... Обстежили, сказали чітко що зробити, скільки то все коштуватиме і що воно дасть. І дійсно, поставили діагноз, вже через пару днів після початку лікування стало легше.
07 жовтня '20р.
Чудовий медцентр, діяльність якого скерована на безпеку й комфорт пацієнтів. Користуюся послугами центру вже близько 5 років. І жодного разу не розчарувалася  ані щодо ввічливості консультантів, які уважно вислухають побажання пацієнта і запропонують найоптимальніші варіанти щодо запису до лікаря, ані щодо кваліфікації лікарів. Зокрема, неодноразово зверталася до гінеколога Ревти Л. В., ендокринолога Олексюк А. Г. Саме їм завдячую вирішенням своєї проблеми зі здоров'ям. Уважність, індивідуальний підхід до пацієнта, людяність, професіоналізм, - принципи, які вирізняють медцентр Оксфод-медікал з-поміж інших клінік.
17 липня '20р.
Доброго дня. Галина Миколаївна,досвідчений,кваліфікований лікар гінекол,фахівець своєї справи!Велике дякую їй.
Ірина
03 березеня '20р.
Марина Ярославівна, дуже хороший спеціаліст у своїй справі, та просто хороша людина! Надзвичайно задоволена нею як лікарем, дуже вміло знаходить підхід до кожного. Вже більше 2х років як я ходжу тільки до неї на прийом. Рекомендую, і я впевнена ви не пожалієте! Вона спеціаліст своєї справи!!!
13 лютого '20р.
Чіткий підхід до роботи, приємний та ввічливий. Чітко дав усі рекомендації по лікуванню, детально пояснив кожен крок. Враження позитивні.
10 лютого '20р.
Дякую вам за довгоочікувану вагітність!!!
Пациент
02 грудня '19р.
Професіонал своєї справи
Світлана
08 серпня '19р.
Потрапила на прийом до Романів Любомира Олеговича.Враження якнайкращі,лікування призначив,що допомогло відразу на наступний день,був уважний та ввічливий,високоосвідчений та ерудований фахівець.Велике Вам спасибі та подальших досягнень у професіі!
Катерина
30 липня '19р.
Дуже задоволена, що попала до Руслани, це мега спеціаліст і дуже хороша людина) Не реально задоволена)
Людмила
23 березеня '19р.
Вперше відвідала консультацію у терапевта Волкової Л.О. Мені лікарка сподобалась, відповіла на всі мох запитання, оглянула, виміряла тиск, вислухала уважно. Дивилася в очі під час розмові на відміну від інших. Лікування призначила мені вдале. Мені покращило. Бажаю успіху в лікарській справі.
Соломія
16 березеня '19р.
Мала необхідність перевірити нирки та наднирники. Лікар, що робила УЗД дуже сподобалась. Дуже уважна та приємна, ввічливо спілкувалася зі мною. Вважаю її досвідченим спеціалістом, всі свої дії коментувала та дала мені декілька порад.
Євген
14 березеня '19р.
Терапевт Масловська О.М. - молодий фахівець, швидко оглянула, поставила питання, зробила призначення, але якість консультації це не погіршало. Все робить швидка, але дуже професійно.Дуже задоволений. Звернусь ще.
Катерина
14 березеня '19р.
Після прищів на обличчі залишилися червоні плями. Пробувала замазувати їх тональним кремом, виходило не дуже красиво. Подруга порадила звернутися до косметолога і зробити пілінг. Прийшла до Наталі Володимирівні з цією проблемою, вона сказала, що допоможе прибрати почервоніння. І о диво! Тепер у мене ідеальне обличчя.
Олена Петрівна
03 березеня '19р.
Не знала про таке захворювання, як екзема, поки воно не з'явилося у мене. Перешерстила весь інтернет, підбирала для себе лікування в домашніх умовах. Коли зрозуміла, що нічого не допомагає, звернулася до лікаря. Людмила Сергіївна сказала, що хвороба в запущеній формі, але все можна виправити. Лікування має бути довгим.
Лариса
20 лютого '19р.
мені Людмила Василівна дуже допомогла.
Наталя
17 лютого '19р.
Була на прийомі у Солиги Галини Миколаївни -дуже хороший спеціаліст і просто чудова людина.Завжди уважна і приємна у спілкуванні.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар,який все пояснює нюанси хвороби. Допомогла мені вилікувати запущені хвороби,бо інші лікарі ставили не правильний діагноз.Рекомендую не пошкодуєте !
11 лютого '19р.
Пройшла хороше лікування в Посисень Марини Ярославівни, надзвичайно толковий спеціаліст.Я дуже задоволена цим лікарем ,така приємна ,все зрозуміло пояснить.Має хороший підхід до людей . Рекомендую її всім
Софія
08 лютого '19р.
Оксана Степанівна дуже хороший спеціаліст з ультразвукової діагностики,гінеколог,дерматолог,лікувалася в неї давно але без дорогих аналізів призначила дуже ефективне лікування і точний діагноз.
Марія
02 лютого '19р.
Звернулась до неї за рекомендаціями подруги (в неї справді були проблеми )мені треба було для профогляду. Я дуже задоволена.
Євгеній
17 липня '18р.
Звертався до Любомира Олеговича з циститом. Спеціаліст мені сподобався, допоміг вирішити мою проблему. Лікування суто конфіденційне,клініка де приймає лікар охайна, з хорошим ремонтом.
Мирослава
10 липня '18р.
Для мене, при виборі лікаря, є важливим питанням досвіду та кваліфікації. Якщо вам потрібен найкращий ЛОР-спеціаліст, то зверніть увагу на Володимира Миколайовича, його досвід взагалі не викликає жодних питань, а лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості.
Надія
07 липня '18р.
Марутян Світлана Степанівна провідний спеціаліст дерматовенеролог. Мала кропивниць. На консультації призначили дієві припарати та коригували їх прийом в ході лікування. Щиро дякую.
06 липня '18р.
Володимир Миколайович прекрасній лікар, вибагливий до себе та уважний до пацієнтів. Не одноразово користувалась його послугами, завжди лише позитивні емоції та результат.
Ярослав
04 липня '18р.
Любомир Олегович хороший фахівець в області урології. Він знає як делікатно підійти до проблеми і з чого почати лікування. В цілому лікарем я залишився задоволений і по цей день продовжуємо співпрацювати.
28 червеня '18р.
Світлана Степанівна чудовий спеціаліст, допомогла вилікувати грибок, з яким інші лікарі боролися понад 5 років. Результат перебільшив всі мої очікування. Сердечно дякую.
03 листопада '17р.
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Віталій
22 липня '17р.
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
Игорь
11 січня '17р.
Я лишь однажды у Андрея Владимировича проходил лечение, но хорошо запомнил! Мне его товарищ один посоветовал, которого он быстро вылечил. Я тоже доволен помощью этого врача-уролога, спасибо!
Сергій
Як на мене, Філюсь компетентний та уважний до пацієнтів лікар. Вміє коректно та ефективно вирішити проблеми хворого, ставку робить на нові, перспективні методи лікування. Пройшов у нього лікування – залишився задоволеним, дякую.
Любовь
05 січня '17р.
Я всегда была недовольна своей внешностью. Обратилась к Руслане Михайловне, и очень рада. После лечения я стала совсем другой, мне нравится мое лицо. Спасибо
Александр
01 січня '17р.
Когда пришел на прием к Роману Игоревичу, про "неудобно" сразу забыл. Он меня своим серьезным подходом настроил на мысли исключительно о лечении. Хорошо, что появились новые методики лечения. Мне повезло, что я попал на специалиста, который ими владеет.
Тетяна
27 липня '16р.
Очень довольна Галиной Николаевной. Проходила у нее обследование. очень внимательная и милая. все объясняет, успокаивает и ничего лишнего не говорит. Доверяю ей.
13 квітня '16р.
Ваше узд допомогло мені в подальшому лікуванні. Велике спасибі
Евгения
25 лютого '16р.
Атмосфера вашей клиники приятно удивила. Не было упаднического духа, который обычно витает в воздухе. Прям уж появилось желание вылечить все болячки разом.
30 листопада '-1р.
У моего брата все лицо в угрях, постоянные воспалительные, гнойные прыщи. Он обратился к Ирине Михайловне, она провела осмотр, брат сдал много анализов, и врач назначила лечение. Сейчас лицо у брата намного чище, он очень доволен. Спасибо

Лікарі клініки Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Чорновола

Терапевт
Дмитрук Уляна Ярославівна
Ендокринолог
Сорока Марта Романівна
Cімейний лікар, лікар загальної практики-сімейної медицини
Філюсь Володимир Володимирович
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.