Oxford Medical (Оксфорд медикал)

5,3
Оплата карткою
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А р.Шевченківський

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Прийом пацієнтів ведеться за 11 основними напрямками. Лікарі клініки мають вищу та першу категорії. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги:

• консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою,
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів,
  • консультації в галузі естетичної медицини,
  • денний стаціонар.

Медичний центр Оксфорд Медікал пропонує пацієнтам унікальні авторські програми терапії. Дотримується конфіденційність. Медичне обладнання відповідає світовому рівню. МЦ Оксфорд Медікал співпрацює з іноземними партнерами в Ізраїлі.

Лікарі ведуть прийом щодня. Філія клініки розташована в зручному двоповерховому будінкуі, поблизу від міського транспорту.

• Ціни на послуги

• УЗД вагітних 3 триместр (двійня) 350
  • УЗД нирок 120
  • УЗД нирок і сечового міхура 140
  • УЗД органів калитки 140
  • УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози з визначенням залишкової сечі 250
  • Комплексний огляд Афродіта (трансвагінальне УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози) 450 350
  • Комплексний огляд Аполлон(мошонки, сечового міхура, трансректальное УЗД передміхурової залози) 390 320
  • Комплексне обстеження Для Вас жінки (молочні залози, щитовидна залоза, органи малого тазу, печінка, жовчний міхур, підшлункова, селезінка, нирки) 640 540
  • Комплексне обстеження Для Вас чоловіки (сечостатева система, органи мошонки, щитовидна залоза, печінка, жовчний міхур, підшлункова, селезінка, нирки) 730 640
  • Фолікулометрія (до 7 УЗД) 540
  • Лікування лейкозу
  • Лікування анемії
  • Ведення вагітності за триместр 4 000
  • Консультація гінеколога 175
  • Комплексне обстеження гінеколога, два огляди лікаря на кріслі; аналіз на флору; аналіз на цитологію; відеоогляд; УЗД трансвагінально 420 350
  • Комплексне обстеження гінеколога+ огляд лікаря на кріслі; аналіз на флору; аналіз на цитологію; відеоогляд 320 250
  • Лікування ерозії шийки матки
  • Радіохвильове лікування ерозії шийки матки
  • Лікування папіломавірусної інфекції
  • Лікування вагініту
  • Лікування передменструального синдрому
  • Лікування клімаксу
  • Відеокольпоскопія
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
  • Промивання носу по Проетцу 100
  • Гайморотомія
  • Ендоскопічна гайморотомія
  • Ендоскопічне видалення аденоїдів
  • Консультація проктолога з комплексним обстеженням: пальцеве обстеження прямої кишки; аноскопія (діагностика прямої кишки на глибину не більше 10 см.) 199
  • Аноскопія

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
03 листопада '17г.
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Віталій
22 липня '17г.
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
13 квітня '16г.
Ваше узд допомогло мені в подальшому лікуванні. Велике спасибі
Евгения
25 лютого '16г.
Атмосфера вашей клиники приятно удивила. Не было упаднического духа, который обычно витает в воздухе. Прям уж появилось желание вылечить все болячки разом.
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.