Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Чорновола

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 11:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.

У клініці ”Оксфорд Медікал Львів” працюють відділення:

• неврологія;
  • травматологія;
  • гастроентерологія;
  • кардіологія.

Медичний центр "Оксфорд Медікал" на Чорновола — якісна медична допомога у Львові. Маємо досвід і хороші результати. Нас рекомендують близьким.

Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Чорновола, вартість послуг:

• Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени) 830
  • Дуплексне сканування артерій двох верхніх кінцівок 600
  • Дуплексне сканування вен двох верхніх кінцівок 670
  • УЗД щитоподібної залози 380
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза) 600
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, наднирники) 750
  •  УЗД органів черевної порожнини і кишківника 750
  • Консультація гастроентеролога 600
  • Консультація гастроентеролога (повторна) 450
  • Консультація акушера-гінеколога 450
  • Консультація акушера-гінеколога (повторна) 380
  • Біопсія шийки матки радіохвильовим методом (без гістологічного дослідження) 1 800
  • Введення розчинів, гелів в цервікальний канал 280
  • Цистоскопія 1 600
  • Радіохвильове видалення поодиноких утворів 1 950
  • Кріодеструкція поодиноких гострокінцевих кондилом урогенітальної зони 920
  • Ультразвукова терапія (зовнішньо) (1 процедура) 300
  • Лікування ентезопатії сухожилків та зв’язок різного роду локалізації (тенденіт, лігаментит) одного суглобу: 350
  • Лікування ентезопатії сухожилків та зв’язок різного роду локалізації (тенденіт, лігаментит) двох суглобів 600
  • Лікування міофасціального синдрому: 350
  • Лікування артрозних змін одного суглоба: 350
  • Лікування артрозних змін двох суглобів 600
  • Лікування артрозних змін кульшового суглоба (коксартроз) 450
  • Зняття больового синдрому вальгусної деформації стопи (Hаllux valgus ) 300
  • Лікування теносиновіїту де Кервена (запалення сухожилків великого пальця руки) 300
  • Консультація судинного хірурга 450
  • Консультація ендокринолога(повторна) 450

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ніна
чудові лікарі колектив атмосфера чутий колективн злаголжена робота удовий невролог
Юлія
Гарний сервіс та лікарі
Анатолій
Не так давно почалися болі у шлунку, всі до кого звертався розводили руками. мовляв чи купу аналізів і досліджень робити, чи хто зна. Прийшов сюди, треба було одразу так вчинить... Обстежили, сказали чітко що зробити, скільки то все коштуватиме і що воно дасть. І дійсно, поставили діагноз, вже через пару днів після початку лікування стало легше.
Чудовий медцентр, діяльність якого скерована на безпеку й комфорт пацієнтів. Користуюся послугами центру вже близько 5 років. І жодного разу не розчарувалася  ані щодо ввічливості консультантів, які уважно вислухають побажання пацієнта і запропонують найоптимальніші варіанти щодо запису до лікаря, ані щодо кваліфікації лікарів. Зокрема, неодноразово зверталася до гінеколога Ревти Л. В., ендокринолога Олексюк А. Г. Саме їм завдячую вирішенням своєї проблеми зі здоров'ям. Уважність, індивідуальний підхід до пацієнта, людяність, професіоналізм, - принципи, які вирізняють медцентр Оксфод-медікал з-поміж інших клінік.
Доброго дня. Галина Миколаївна,досвідчений,кваліфікований лікар гінекол,фахівець своєї справи!Велике дякую їй.
Ірина
Марина Ярославівна, дуже хороший спеціаліст у своїй справі, та просто хороша людина! Надзвичайно задоволена нею як лікарем, дуже вміло знаходить підхід до кожного. Вже більше 2х років як я ходжу тільки до неї на прийом. Рекомендую, і я впевнена ви не пожалієте! Вона спеціаліст своєї справи!!!
Чіткий підхід до роботи, приємний та ввічливий. Чітко дав усі рекомендації по лікуванню, детально пояснив кожен крок. Враження позитивні.
Дякую вам за довгоочікувану вагітність!!!
Пациент
Професіонал своєї справи
Світлана
Потрапила на прийом до Романів Любомира Олеговича.Враження якнайкращі,лікування призначив,що допомогло відразу на наступний день,був уважний та ввічливий,високоосвідчений та ерудований фахівець.Велике Вам спасибі та подальших досягнень у професіі!
Катерина
Дуже задоволена, що попала до Руслани, це мега спеціаліст і дуже хороша людина) Не реально задоволена)
Вперше відвідала консультацію у терапевта Волкової Л.О. Мені лікарка сподобалась, відповіла на всі мох запитання, оглянула, виміряла тиск, вислухала уважно. Дивилася в очі під час розмові на відміну від інших. Лікування призначила мені вдале. Мені покращило. Бажаю успіху в лікарській справі.
Соломія
Мала необхідність перевірити нирки та наднирники. Лікар, що робила УЗД дуже сподобалась. Дуже уважна та приємна, ввічливо спілкувалася зі мною. Вважаю її досвідченим спеціалістом, всі свої дії коментувала та дала мені декілька порад.
Євген
Терапевт Масловська О.М. - молодий фахівець, швидко оглянула, поставила питання, зробила призначення, але якість консультації це не погіршало. Все робить швидка, але дуже професійно.Дуже задоволений. Звернусь ще.
Катерина
Після прищів на обличчі залишилися червоні плями. Пробувала замазувати їх тональним кремом, виходило не дуже красиво. Подруга порадила звернутися до косметолога і зробити пілінг. Прийшла до Наталі Володимирівні з цією проблемою, вона сказала, що допоможе прибрати почервоніння. І о диво! Тепер у мене ідеальне обличчя.
Олена Петрівна
Не знала про таке захворювання, як екзема, поки воно не з'явилося у мене. Перешерстила весь інтернет, підбирала для себе лікування в домашніх умовах. Коли зрозуміла, що нічого не допомагає, звернулася до лікаря. Людмила Сергіївна сказала, що хвороба в запущеній формі, але все можна виправити. Лікування має бути довгим.
Лариса
мені Людмила Василівна дуже допомогла.
Наталя
Була на прийомі у Солиги Галини Миколаївни -дуже хороший спеціаліст і просто чудова людина.Завжди уважна і приємна у спілкуванні.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар,який все пояснює нюанси хвороби. Допомогла мені вилікувати запущені хвороби,бо інші лікарі ставили не правильний діагноз.Рекомендую не пошкодуєте !
Пройшла хороше лікування в Посисень Марини Ярославівни, надзвичайно толковий спеціаліст.Я дуже задоволена цим лікарем ,така приємна ,все зрозуміло пояснить.Має хороший підхід до людей . Рекомендую її всім
Софія
Оксана Степанівна дуже хороший спеціаліст з ультразвукової діагностики,гінеколог,дерматолог,лікувалася в неї давно але без дорогих аналізів призначила дуже ефективне лікування і точний діагноз.
Марія
Звернулась до неї за рекомендаціями подруги (в неї справді були проблеми )мені треба було для профогляду. Я дуже задоволена.
Євгеній
Звертався до Любомира Олеговича з циститом. Спеціаліст мені сподобався, допоміг вирішити мою проблему. Лікування суто конфіденційне,клініка де приймає лікар охайна, з хорошим ремонтом.
Мирослава
Для мене, при виборі лікаря, є важливим питанням досвіду та кваліфікації. Якщо вам потрібен найкращий ЛОР-спеціаліст, то зверніть увагу на Володимира Миколайовича, його досвід взагалі не викликає жодних питань, а лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості.
Надія
Марутян Світлана Степанівна провідний спеціаліст дерматовенеролог. Мала кропивниць. На консультації призначили дієві припарати та коригували їх прийом в ході лікування. Щиро дякую.
Володимир Миколайович прекрасній лікар, вибагливий до себе та уважний до пацієнтів. Не одноразово користувалась його послугами, завжди лише позитивні емоції та результат.
Ярослав
Любомир Олегович хороший фахівець в області урології. Він знає як делікатно підійти до проблеми і з чого почати лікування. В цілому лікарем я залишився задоволений і по цей день продовжуємо співпрацювати.
Світлана Степанівна чудовий спеціаліст, допомогла вилікувати грибок, з яким інші лікарі боролися понад 5 років. Результат перебільшив всі мої очікування. Сердечно дякую.
Я проходила лікування у Гельман Романа Ігоровича - дуже задоволена цим лікарем. Хороший, приємний чоловік та відмінний фахівець. Все мені детально розповів та допоміг з лікуванням. Я задоволена дуже.Рекомендую всім його . Вдячна за лікування та ввічливе обслуговування.
Віталій
Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.
Игорь
Я лишь однажды у Андрея Владимировича проходил лечение, но хорошо запомнил! Мне его товарищ один посоветовал, которого он быстро вылечил. Я тоже доволен помощью этого врача-уролога, спасибо!
Сергій
Як на мене, Філюсь компетентний та уважний до пацієнтів лікар. Вміє коректно та ефективно вирішити проблеми хворого, ставку робить на нові, перспективні методи лікування. Пройшов у нього лікування – залишився задоволеним, дякую.
Любовь
Я всегда была недовольна своей внешностью. Обратилась к Руслане Михайловне, и очень рада. После лечения я стала совсем другой, мне нравится мое лицо. Спасибо
Александр
Когда пришел на прием к Роману Игоревичу, про "неудобно" сразу забыл. Он меня своим серьезным подходом настроил на мысли исключительно о лечении. Хорошо, что появились новые методики лечения. Мне повезло, что я попал на специалиста, который ими владеет.
Тетяна
Очень довольна Галиной Николаевной. Проходила у нее обследование. очень внимательная и милая. все объясняет, успокаивает и ничего лишнего не говорит. Доверяю ей.
13 квітня '16р.
Ваше узд допомогло мені в подальшому лікуванні. Велике спасибі
Евгения
Атмосфера вашей клиники приятно удивила. Не было упаднического духа, который обычно витает в воздухе. Прям уж появилось желание вылечить все болячки разом.
30 листопада '-1р.
У моего брата все лицо в угрях, постоянные воспалительные, гнойные прыщи. Он обратился к Ирине Михайловне, она провела осмотр, брат сдал много анализов, и врач назначила лечение. Сейчас лицо у брата намного чище, он очень доволен. Спасибо
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00