Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування ендометриту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лікування гострого ендометриту 400 грн

Ендометрит ― це запальний процес в ендометрію (внутрішній слизовий шар матки). Виникає через зниження бар'єрних механізмів захисту, які перешкоджають потраплянню інфекції у внутрішні статеві органи. Причинами є:

 • родові травми матері (розриви промежини, піхви, шийки матки);
 • механічні, хімічні, термічні фактори, які ушкоджують слизову оболонку піхви (порушення режиму гігієни; часті спринцювання, застосування вагінальних сперміцидних засобів);
 • аборт;
 • внутрішньоматкові контрацептиви;
 • неправильне використання вагінальних тампонів.

Характерні симптоми ендометриту:

 • гострі або періодичні болі внизу живота;
 • іррадіація болю в промежині, поперековий і крижовий відділи хребта;
 • свербіж, відчуття розпирання в зоні промежини або малого таза;
 • порушення менструального циклу;
 • психоемоційні розлади;
 • зміна лібідо, аноргазмія, вагінізм, сексуальна дисфункція;
 • патологічні виділення з піхви;
 • підвищення температури тіла, загальна стомлюваність, слабкість;
 • часте сечовипускання з відчуттям поколювання, різями;
 • часта дефекація (як прояв дисфункції прямої кишки).

Як лікувати

Зазвичай ендометрит лікують стаціонарно під чітким і постійним контролем лікаря. Терапевтичний комплекс містить у собі антибіотики, фізіотерапевтичні процедури, загальнозміцнюючі та вітамінні засоби. Якщо ендометрит викликано залишками плодового яйця або частин плаценти після пологів чи невдалого аборту, то здійснюють хірургічне втручання й видаляють ці елементи, після чого промивають матку антисептичними розчинами. Після закінчення лікування варто декілька місяців користуватися оральними контрацептивами, яким властива антиоксидантна та протизапальна дія.

Яку діагностику проходити

З метою встановлення точного діагнозу можуть бути призначені:

 • аналіз крові;
 • посів;
 • бактеріоскопія;
 • детальне гінекологічне обстеження;
 • ехографія;
 • гістеросальпінгографія (дослідження рентгеном матки та маткових труб за допомогою введення контрасту в порожнину матки);
 • роздільне діагностичне вишкрібання під контролем гістероскопії (за наявності внутрішньоматкових зрощень, поліпів ендометрію).

Наслідки

Самостійне лікування найчастіше призводять до подальшого поширення інфекції і безпліддя. За відсутності своєчасного лікування виникають проблеми з настанням вагітності, загрозою викидня та недостатністю плаценти у вагітних, післяпологовими кровотечами. Можливе виникнення спайки, зрощення, кісти або поліпа ендометрію.

219
9,0
Знайдено 18 клінік

Працюють по:

Сб
10
Вікторія
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
30 ноября '-1 г.
10
Наталія
Щиро вдячна лікарю медичного центру Біомед Пронів Наталії Володимирівні за високу професійність, людяність і дійсно результативне лікування. Заклад сучасний і прогресивний. Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
10
Анна
Дуже вдячна Пронів Наталії Володимирівні, за свою дитини!Після її лікування ми всією родиною побачили результат! Гарний центр , привітний персонал, всім дуже задоволені!
30 ноября '-1 г.
9
,Людмила
Ми були у дитячого невролога Пронів Наталі Володимирівної. Лікуванням задоволені,хороший медичний персонал. Вдячні за надання допомоги.
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,1
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини. Приймає лікар: Ельяшевська Ірина Іванівна
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,1
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Працює з 13:00-18:00
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування гострого ендометриту от 400
 • Лікування хронічного ендометриту от 400
Працює з 09:00-18:00
8,5
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,5
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з 10:00-18:00