Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лабіопластика або пластика статевих губ у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лабіопластика 4550
12
8,0
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб
10
Вероника Колесник
Систематически ходим к педиатру в этот медицинский центр. Я всем довольна. Врач вежливая, смогла сразу же найти подход к моему ребенку. При необходимости я звоню доктору и консультируюсь в телефонном режиме. Цены приемлемые.
23 февраля '18 г.
8
Татьяна Ивановна
В клинике «Біокурс» очень профессиональные врачи, а в частности ревматологи. Лечилась и наблюдалась с ревматоидным артритом. Врач снял воспалительный процесс и дал рекомендации по дальнейшему лечению. Советую этот центр, у кого есть проблемы с суставами.
23 февраля '18 г.
8
Ольга
Раз в полгода болею гайморитом. Курс лечения неизменный – антибиотики и уколы. В этот раз решила на первоначальном этапе развития заболевания промыть нос, подумала, что поможет. Записалась на прием в медицинский центр «Біокурс». Доктор выполнил процедуру и прописал таблетки на травах. Сейчас полностью здорова.
24 февраля '18 г.
10
Дарья
В последнее время начала беспокоить боль в суставах. Обратилась по совету подруги в клинику «Біокурс» за помощью. Благодаря назначенному лечению ревматолога сейчас чувствую себя прекрасно. Спасибо!
02 апреля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
  • Лабіопластика от 4 550
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,3
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00