Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування кісти яєчника у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лікування кістозного пораження яйників 400 грн

Лікування кісти яєчника ― це комплекс терапевтичних та/або хірургічних заходів для подолання захворювання. Кіста яєчника ― це пухлина на ніжці із рідким вмістом, доброякісне новоутворення, схильне до збільшення розмірів при накопиченні секрету. Існує декілька видів. У більшості випадків симптоми утворення патології відсутні. Іноді можуть бути:

 • нерегулярний менструальний цикл;
 • відчуття тиску чи тяжкості всередині живота або в ділянці таза;
 • біль у нижній частині живота (тупий і приглушений чи гострий та сильний);
 • больові відчуття під час менструації;
 • біль під час або після статевого контакту, а також після фізичного навантаження;
 • нудота, рідко блювання;
 • безпліддя;
 • болі в піхві й кров'янисті виділення з неї;
 • збільшення об'єму живота, коли кіста досягає великих розмірів або в черевній порожнині накопичується рідина (асцит).

Як лікувати

Залежно від свого виду, захворювання можуть лікувати медикаментозно (найчастіше гормональними препаратами), а можуть призначити операцію з їх видалення. Зазвичай, хірургічне втручання здійснюється за допомогою лапароскопії (видалення через невеликий отвір у животі). Рідше операцію проводять методом лапаротомії (тобто через розріз стінки живота). Зрідка трапляються випадки, коли захворювання взагалі не потребує терапії (це стосується функціональної кісти).

Яку діагностику проходити

З метою встановлення діагнозу призначають:

 • детальний огляд гінеколога;
 • УЗД (для установлення наявності, локалізації, розміру, структури, товщини стінок й особливостей вмісту);
 • гормональне дослідження крові (з метою визначення рівня гормонів);
 • кольорова доплерографія (дає змогу підтвердити чи спростувати наявність злоякісної пухлини).

Наслідки

Слід пам’ятати, що нелікована недуга може викликати такі ускладнення:

 • онконастороженість;
 • можливий перекрут кісти, що спричиняє розвиток екстреної ситуації і потребує проведення хірургічного втручання: видалення всього яєчника і, можливо, труби;
 • за наявності ендометріоїдної кісти яєчника (найбільш поширеної) існує високий ризик її розриву, що також потребує екстреної хірургічної допомоги, швидше за все менш комфортної і більш травматичної;
 • безпліддя.
219
9,0
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб
8
Олена
Ой, у мене задавнений випадок. Дозволікалась, як то кажуть. Треба було робити операцію. Методом лапаротомії видалили усі кісти. Операцію робили під загальним наркозом. Залишився невеличкий слід, який нагадує про цю маніпуляцію. Місячні почали йти регулярно, болей у тазі більше не відчуваю. Дякую!
04 октября '16 г.
7
Амелія
Щороку здійснюю плановий обхід усіх лікарів. Цього року затрималась у кабінеті гінеколога. Діагноз —кіста яєчника. Лікар приписав гормональну терапію. Під час наступного огляду кісти не було. Дякую за ефективне лікування!
19 ноября '16 г.
8
Діана
Про кісту дізналась через рік. Почались розлади із менструальним циклом, займалась самолікуванням. Однак, нічого не допомогло. Пішла до гінеколога. Діагностували велику кількість кіст. Приймала гормони, трохи набрала вагу. Проте місячні скоро стабілізувались, а вагу втратила.
16 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,1
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,1
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Працює з 13:00-18:00
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування кістозного пораження яйників от 400
Працює з 09:00-18:00
8,5
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,5
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з 10:00-18:00