Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування кісти яєчника у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лікування кістозного пораження яйників 400 грн

Лікування кісти яєчника ― це комплекс терапевтичних та/або хірургічних заходів для подолання захворювання. Кіста яєчника ― це пухлина на ніжці із рідким вмістом, доброякісне новоутворення, схильне до збільшення розмірів при накопиченні секрету. Існує декілька видів. У більшості випадків симптоми утворення патології відсутні. Іноді можуть бути:

 • нерегулярний менструальний цикл;
 • відчуття тиску чи тяжкості всередині живота або в ділянці таза;
 • біль у нижній частині живота (тупий і приглушений чи гострий та сильний);
 • больові відчуття під час менструації;
 • біль під час або після статевого контакту, а також після фізичного навантаження;
 • нудота, рідко блювання;
 • безпліддя;
 • болі в піхві й кров'янисті виділення з неї;
 • збільшення об'єму живота, коли кіста досягає великих розмірів або в черевній порожнині накопичується рідина (асцит).

Як лікувати

Залежно від свого виду, захворювання можуть лікувати медикаментозно (найчастіше гормональними препаратами), а можуть призначити операцію з їх видалення. Зазвичай, хірургічне втручання здійснюється за допомогою лапароскопії (видалення через невеликий отвір у животі). Рідше операцію проводять методом лапаротомії (тобто через розріз стінки живота). Зрідка трапляються випадки, коли захворювання взагалі не потребує терапії (це стосується функціональної кісти).

Яку діагностику проходити

З метою встановлення діагнозу призначають:

 • детальний огляд гінеколога;
 • УЗД (для установлення наявності, локалізації, розміру, структури, товщини стінок й особливостей вмісту);
 • гормональне дослідження крові (з метою визначення рівня гормонів);
 • кольорова доплерографія (дає змогу підтвердити чи спростувати наявність злоякісної пухлини).

Наслідки

Слід пам’ятати, що нелікована недуга може викликати такі ускладнення:

 • онконастороженість;
 • можливий перекрут кісти, що спричиняє розвиток екстреної ситуації і потребує проведення хірургічного втручання: видалення всього яєчника і, можливо, труби;
 • за наявності ендометріоїдної кісти яєчника (найбільш поширеної) існує високий ризик її розриву, що також потребує екстреної хірургічної допомоги, швидше за все менш комфортної і більш травматичної;
 • безпліддя.
3 відгука
Знайдено 9 клінік

Працюють по:

Сб
8
Ой, у мене задавнений випадок. Дозволікалась, як то кажуть. Треба було робити операцію. Методом лапаротомії видалили усі кісти. Операцію робили під загальним наркозом. Залишився невеличкий слід, який нагадує про цю маніпуляцію. Місячні почали йти регулярно, болей у тазі більше не відчуваю. Дякую!
7
Щороку здійснюю плановий обхід усіх лікарів. Цього року затрималась у кабінеті гінеколога. Діагноз —кіста яєчника. Лікар приписав гормональну терапію. Під час наступного огляду кісти не було. Дякую за ефективне лікування!
8
Про кісту дізналась через рік. Почались розлади із менструальним циклом, займалась самолікуванням. Однак, нічого не допомогло. Пішла до гінеколога. Діагностували велику кількість кіст. Приймала гормони, трохи набрала вагу. Проте місячні скоро стабілізувались, а вагу втратила.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування кістозного пораження яйників от 400
Працює з 09:00-18:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймають лікарі: Легуцька Олена Василівна, Солига Галина Миколаївна
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування кістозного пораження яйників от 400
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Лікування кісти яєчника
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00