Сеть клиник Виктория

Пн — Пт: 09:00-18:00

Лечебный центр "Виктория" — это сеть медицинских учреждений, которые занимаются разработкой и внедрением инновационных методов диагностики и лечения человеческого организма. Главная задача специалистов центра — полное выздоровление пациента и предупреждение развития заболеваний. Ведущие направления в сети медицинских учреждений — вегетативная неврология и лимфология. Благодаря специалистам центра пациент восстанавливает здоровье, активизирует возможности своего организма, предупреждает развитие наследственных заболеваний.

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Филиалы сети:
Львов ул. Академика Сахарова, 44
Киев ул. Старовокзальная, 17 (эт. 2)

м.Вокзальная

• Отзывы
  • Врачи
  • Акции
  • Предложения

Сеть клиник Виктория, цены на услуги:

• Консультація гінеколога
  • Лікування епілепсії
  • Лікування невротичного стану
  • Лечение бессонницы
  • Лікування остеохондрозу хребта
  • Лікування переломів після іммобілізації (велика та мала гомілкові кістки)
  • Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
  • Лікування хронічних гастритів
  • Лікування хронічних гепатитів
  • Лікування цирозу печінки
  • Лечение желчнокаменной болезни
  • Лікування стану після гострого гломерулонефриту
  • Лікування стану після гострого пієлонефриту
  • Лечение простатита
  • Лечение мужского бесплодия
  • Лікування станів після інфекційних хвороб
  • Лікування ревматизму
  • Лікування тонзиліту
  • Лечение гонореи
  • Лікування урогенітального хламідіозу
  • Лікування мастопатії
  • Лікування оклюзійно-стенотичних захворювань кінцівок

Отзывы и оценки клиники

Лариса
Александр Григорьевич был моим лечащим врачом, когда у меня были проблемы с мочеполовой системой. Козий - отличный специалист, благодаря ему, мне удалось преодолеть тяжелое заболевание. Огромное спасибо.
С мастопатией я попала к Козию Александру. Назначенное ним лечение быстро дало позитивные результаты. Огромное спасибо за то, что избавили меня от недуга.
Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.
Амелія
Щороку здійснюю плановий обхід усіх лікарів. Цього року затрималась у кабінеті гінеколога. Діагноз —кіста яєчника. Лікар приписав гормональну терапію. Під час наступного огляду кісти не було. Дякую за ефективне лікування!
Катерина
Були проблеми з алергією. На деякі продукти з’являлась висипка на шкірі. Промучилась я місяць без лікарської допомоги. Думала, навіщо витрачати гроші на консультацію та лікування. Однак мій стан погіршувався. Очі сльозились, розпочався алергічний нежить. Далі висипка поширилась на груди. Тут вже стало страшно. Проконсультувалась із алергологом. Пропила курс препаратів. Все стало на міру, хоча б могло все нормалізуватися раніше.
Протягом уже декількох циклів почала помічати що самі місячні почали тривати на день-два довше, мене це стривожило я звернулась до лікаря. Лікар відразу діагностував ендометріоз і призначив лікування гормонами – естрогену і прогестагену вони змінюють ендометрій слизової оболонка тіла матки, що і призводив до затяжних місячних.
Емілія
Дякую за патронаж! Завдяки вашому нагляду я уникнула серйозних проблем. Ви допомогли мені народити на світ здорову дитинку. Тому щиро вам вдячна, приносьте радість у сім’ї майбутніх батьків! Дівчатка звертайте особливу увагу на людину, яка вестиме облік вашої вагітності.
Євген
Рекомендую лікарню! Нічого поганого сказати не можу, усе добре
Ганна
Звернулась до генетика, щоб дослідити навколоплідні води (амніоцентез). Гінеколог сказала пройти цей тест незадовго до пологів. Все було в нормі. Не було за шо хвилюватися. Дякую за допомогу та гарну звістку.
Была на консультации у маммолога, доступно и информативно.
Ірина
Консультацією більш чим задоволена
Жанна
Пройшла декілька сеансів гінекологічного масажу, бо стінки матки дуже слабкі. Планую вагітність, тому ретельно підготовлюю свою жіночу зону до стресу. Боліло мене, але я терпіла, бо знала, що стоїть на кону. Коли наступного сеансу відчула різкий біль сказала лікареві, бо боялась, що він мені там щось пошкодить. Але нічого страшного. Все витерпіла – процедура дала свої результати.
Данило
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Оля
Добрий день. У моєї племінниці з’явився прищик на геніталіях. Вона його вичавила і через деякий час вкрилась рясною висипкою. Мама її сильно сварила, бо думала, що статевим шляхом заразилась. Племінниця плакала і заперечувала, що це не так. Пішли до дерматолога. Діагноз — контагіозний молюск. Видалили цю гидоту лазером. Лікар сказав, що можлива причина цієї інфекції — знижений імунітет. Тому прописав комплекс для його укріплення.
Мар'яна
Ці молюски намучили нас і нашу дочку. Пробували азотом лікувати, пили призначені препарати. Результату нуль. Аж тепер коли потрапили до нашого лікаря інфекція відступила Значить так, нам приписали циклоферон (в уколах). Через деякий час тіло дитини стало чисте. Повторно не з’являлось. Щиро вдячні!!!!!!
Артем
Был там на медосмотре. Устроили и цены, и качество услуг
Валентин
Проходил там амбулаторное лечение. Медсестры заботливые, врачи профессиональные
Георгий
Суперский медицинский центр! Лечусь только там.
Игорь
Обслуживание не хуже, чем в элитных клиниках. За такие услуги не жалко заплатить деньги.
Анастасия
Врачи грамотные и компетентные, развернуто консультруют по всем вопросам.
Николай
Недавно обратился в эту клинику. Остался доволен, понравились условия и отношение ко мне.
Клиника понравилось, Персонал очень вежливый и приятный, всегда отвечают на все вопросы.Цены адекватные,
Святослав
Профессиональные врачи, улыбчивый и приветливый персонал.
Наталя
Лікувалася і амбулаторно і у стаціонарі. Усюди дуже гарні умови перебування!
Єлизавета
Завдяки уретроскопії вчасно діагностували виразку в уретрі. Я 3 місяці пила абсолютно не те лікування допоки не звернулась сюди і мене не направили на цю процедуру. Процедура делікатна. Боялась і було ніяково, хоча розуміла, що треба ж нарешті встановити конкретну причину. Уролог призначив дієве лікування, яке зовсім скоро змусило мене забути про болі під час сечовипускання та нестерпного печіння.
Максим
Боровся з гонореєю. Незахищений секс вилився ось у таку делікатну проблему. Записався на прийом до венеролога. Пройшов усі дослідження і опитування. Дуже незручно було, але лікар був суворий, конкретний. Мені сподобалось його манера працювати з людьми. Венеролог виписав мені рецепт з такими препаратами як Цефорал та Юнідокс. Вилікувався. Щиро вдячним Вам.
Хороший центр, здесь проходила лечние моя мама.
Олег
Настоящий европейский уровень медобслуживания. Побольше бы таких центров.
Отличный персонал. Каждый идеально знает свои обязанности

Врачи клиники Сеть клиник Виктория

Палинская Виктория Игоревна