Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування вагініту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Призначення лікування бактеріального вагінозу 30 грн
Лікування вагінізму 400 грн

Вагініт — це запалення слизових оболонок піхви, викликане будь-якими збудниками: стрептококом, стафілококом, хламідіями, трихомонадами, мікоплазмами та ін. Це одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, яке найчастіше зустрічається у молодих жінок репродуктивного віку. Залежно від збудника розрізняють специфічні та неспецифічні вагініти.

Як лікувати

Лікування визначається природою збудника та факторами поширення захворювання.

Схема лікування передбачає системне застосування антимікробних препаратів або місцеве лікування у вигляді вагінальних форм (свічки, вагінальні таблетки та ін.), застосовують антибактеріальні препарати. Надалі для відновлення нормальної мікрофлори застосуються пробіотики, а для профілактики рецидивів — імунокоректори. Оскільки розвиток запалення часто пов'язаний із погіршенням імунного статусу, імуномодулююча терапія відіграє важливу роль у профілактиці і лікуванні цієї хвороби у жінок. Для лікування неінфекційного вагініту головне — усунення подразника: найчастіше один із засобів інтимної гігієни або побутової хімії.

Яку діагностику проходити

Діагностування захворювання найчастіше проводиться самою жінкою на підставі специфічних симптомів. Для підтвердження діагнозу гінеколог призначає комплексне обстеження, до якого входять такі процедури:

 • огляд із використанням гінекологічних дзеркал, що допомагає виявити набряклості, гіперемію стінок та сірий наліт;
 • взяття мазку для дослідження флори з трьох точок;
 • виконується бактеріологічний посів виділень на визначення чутливості до антибіотиків.

Наслідки

У разі своєчасного лікування не викликає серйозних ускладнень. В інших випадках можливі такі ускладнення:

 • хронічна форма хвороби, лікування якої є набагато складнішим;
 • запалення може викликати ерозію шийки матки;
 • іноді запальні процеси можуть поширюватися й на інші органи, викликаючи, наприклад, зараження інфекцією нирок;
 • розвиток ендометриту;
 • порушення репродуктивної функції, безпліддя.
80
9,0
Знайдено 10 клінік

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймає лікар: Конофольська Олександра Іванівна
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування вагінізму от 400
 • Лікування кандидозного вульвовагініту от 400
Працює з 09:00-18:00
8,5
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,4
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
 • Призначення лікування бактеріального вагінозу 30
Працює з 10:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування вагінізму от 400
 • Лікування кандидозного вульвовагініту от 400
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Лікування вагініту
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00