Лікування вагініту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Бактеріальний вагіноз від 400 грн

Вагініт — це запалення слизових оболонок піхви, викликане будь-якими збудниками: стрептококом, стафілококом, хламідіями, трихомонадами, мікоплазмами та ін. Це одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, яке найчастіше зустрічається у молодих жінок репродуктивного віку. Залежно від збудника розрізняють специфічні та неспецифічні вагініти.

Як лікувати

Лікування визначається природою збудника та факторами поширення захворювання.

Схема лікування передбачає системне застосування антимікробних препаратів або місцеве лікування у вигляді вагінальних форм (свічки, вагінальні таблетки та ін.), застосовують антибактеріальні препарати. Надалі для відновлення нормальної мікрофлори застосуються пробіотики, а для профілактики рецидивів — імунокоректори. Оскільки розвиток запалення часто пов'язаний із погіршенням імунного статусу, імуномодулююча терапія відіграє важливу роль у профілактиці і лікуванні цієї хвороби у жінок. Для лікування неінфекційного вагініту головне — усунення подразника: найчастіше один із засобів інтимної гігієни або побутової хімії.

Яку діагностику проходити

Діагностування захворювання найчастіше проводиться самою жінкою на підставі специфічних симптомів. Для підтвердження діагнозу гінеколог призначає комплексне обстеження, до якого входять такі процедури:

• огляд із використанням гінекологічних дзеркал, що допомагає виявити набряклості, гіперемію стінок та сірий наліт;
  • взяття мазку для дослідження флори з трьох точок;
  • виконується бактеріологічний посів виділень на визначення чутливості до антибіотиків.

Наслідки

У разі своєчасного лікування не викликає серйозних ускладнень. В інших випадках можливі такі ускладнення:

• хронічна форма хвороби, лікування якої є набагато складнішим;
  • запалення може викликати ерозію шийки матки;
  • іноді запальні процеси можуть поширюватися й на інші органи, викликаючи, наприклад, зараження інфекцією нирок;
  • розвиток ендометриту;
  • порушення репродуктивної функції, безпліддя.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Бактеріальний вагіноз від 400
  • Кандидозний вульвовагініт 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Бактеріальний вагіноз від 400
  • Кандидозний вульвовагініт 400
Працює з 09:00-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

• Лікування вагініту
Працює з 08:00-19:00
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Аня, 17 липня '17р.

Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого

• Лікування вагініту
Працює з 09:00-17:00