Лікування молочниці у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Кандидоз (молочниця) — це схильне до хронічного перебігу інфекційне захворювання, викликане колонізацією слизових оболонок і шкірних покривів людини дріжджовими грибами роду Candida. Спровокувати інтенсивне розмноження грибка може безліч факторів: переохолодження, венеричні та ендокринні захворювання, інфекції, стрес, зміна гормонального фону під час вагітності або прийом гормональних препаратів тощо.

Симптоми молочниці:

• почервоніння, печіння і свербіж статевих органів;
  • виділення або наліт сирної консистенції;
  • біль під час сечовипускання і статевого акту.

Як лікувати

Терапія молочниці вимагає особливої уваги до дотримання особистої санітарії та гігієни і вимагає обов'язкового лікування всіх статевих партнерів пацієнта, незважаючи на те, що у них симптоми хвороби можуть бути відсутніми.

Схема лікування складається з:

• протигрибкових препаратів для прийому всередину;
  • протигрибкових вагінальних свічок і мазей;
  • фунгіцидних розчинів;
  • пре-і пробіотиків у свічках і капсулах, імуномодуляторів.

Яку діагностику проходити

Для діагностики цього захворювання призначають бактеріологічний посів із піхви та уретральних мазків, що також дозволяє визначити чутливість грибка до терапії. Виявити збудника можна також за допомогою ПЛР – визначення ДНК збудника в матеріалі.

Наслідки

Симптоми хвороби можуть ускладнюватися розвитком супутніх інфекційних запальних процесів. Наслідки молочниці у жінок містять:

• приєднання вторинних статевих інфекцій, внаслідок ослаблення імунітету;
  • поява болючих ерозій слизової піхви;
  • порушення менструального циклу;
  • запальні процеси на шийці матки;
  • високий ризик ураження плоду у вагітних.

Хронічний кандидоз у чоловіків може закінчитися розвитком простатиту і везикуліту, які можуть призвести до безпліддя.

Знайдено 19 клінік

Олександра
На жаль, кандидоз торкнувся і мене. Багато чула про це неприємне захворювання. Відвідала багато форумів, але не наважилась зайнятись самолікуванням. Тому візит до лікаря був невідкладний. Хвилювалась, скажу чесно. Я завжди ніяковію коли справа стосується інтимних подробиць. Але всі ми люди, тому розповідала все як є: і про біль під час статевого контакту, і про виділення та почервоніння інтимного органу. Лікар був дуже тактичним. Заспокоїв, попросив не нервуватися. Призначив мені протигрибкові свічі, які потрібно ставити вагінально. Лікування дотримувалась суворо, ніколи не забувала поставити свічку та часто приймала душ. Призначене лікування допомогло забути про цей інтимний недуг.
Тетяна
Коли вперше зіштовхнулась із молочницею, запанікувала, адже спочатку не знала, що саме вона мені допікає. Раніше чула про таке захворювання, але ніколи не цікавилась деталями. Біль під час статевого акту та сечовипускання насторожили мене. Спочатку думала, що у мене цистит, але білі виділення не сигналізують про запалення сечового міхура. Я завжди уважно ставлюсь до свого здоров’я, особливо, коли справа стосується «жіночих питань». Тому я записалась на прийом до гінеколога. Після опитування та огляду лікар детально пояснив причини виникнення та призначив бактеріологічний посів із піхви. Коли кандидоз підтвердився, разом із партнером пройшли призначений курс лікування. На щастя, молочниця мене більше не турбувала.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
8,4
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
6,2
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків.
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
5,3
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн Приймає лікар: Ковалишин Орися Анатоліївна
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
ЛЦ Виктория
5,2
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
4,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування