Лікування молочниці у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лечение молочницы 400 грн

Кандидоз (молочниця) — це схильне до хронічного перебігу інфекційне захворювання, викликане колонізацією слизових оболонок і шкірних покривів людини дріжджовими грибами роду Candida. Спровокувати інтенсивне розмноження грибка може безліч факторів: переохолодження, венеричні та ендокринні захворювання, інфекції, стрес, зміна гормонального фону під час вагітності або прийом гормональних препаратів тощо.

Симптоми молочниці:

• почервоніння, печіння і свербіж статевих органів;
  • виділення або наліт сирної консистенції;
  • біль під час сечовипускання і статевого акту.

Як лікувати

Терапія молочниці вимагає особливої уваги до дотримання особистої санітарії та гігієни і вимагає обов'язкового лікування всіх статевих партнерів пацієнта, незважаючи на те, що у них симптоми хвороби можуть бути відсутніми.

Схема лікування складається з:

• протигрибкових препаратів для прийому всередину;
  • протигрибкових вагінальних свічок і мазей;
  • фунгіцидних розчинів;
  • пре-і пробіотиків у свічках і капсулах, імуномодуляторів.

Яку діагностику проходити

Для діагностики цього захворювання призначають бактеріологічний посів із піхви та уретральних мазків, що також дозволяє визначити чутливість грибка до терапії. Виявити збудника можна також за допомогою ПЛР – визначення ДНК збудника в матеріалі.

Наслідки

Симптоми хвороби можуть ускладнюватися розвитком супутніх інфекційних запальних процесів. Наслідки молочниці у жінок містять:

• приєднання вторинних статевих інфекцій, внаслідок ослаблення імунітету;
  • поява болючих ерозій слизової піхви;
  • порушення менструального циклу;
  • запальні процеси на шийці матки;
  • високий ризик ураження плоду у вагітних.

Хронічний кандидоз у чоловіків може закінчитися розвитком простатиту і везикуліту, які можуть призвести до безпліддя.

3 відгука
Знайдено 12 клінік

Працюють по:

Сб
На жаль, кандидоз торкнувся і мене. Багато чула про це неприємне захворювання. Відвідала багато форумів, але не наважилась зайнятись самолікуванням. Тому візит до лікаря був невідкладний. Хвилювалась, скажу чесно. Я завжди ніяковію коли справа стосується інтимних подробиць. Але всі ми люди, тому розповідала все як є: і про біль під час статевого контакту, і про виділення та почервоніння інтимного органу. Лікар був дуже тактичним. Заспокоїв, попросив не нервуватися. Призначив мені протигрибкові свічі, які потрібно ставити вагінально. Лікування дотримувалась суворо, ніколи не забувала поставити свічку та часто приймала душ. Призначене лікування допомогло забути про цей інтимний недуг.
Я знала, що молочниця може перерости у хронічну форму, тому при перших же ознаках звернулась до лікаря. Після підтвердження діагнозу гінеколог надав мені детальну консультацію та призначив лікування. Настанови стосувались суворого дотримання правил особистої гігієни. Замінила усю спідню білизну на нову та купила призначене лікування: протигрибкові вагінальні свічі. Результат не примусив довго чекати: зовсім скоро я позбулась печіння та білих виділень. Правильно підібране лікування дає результати дуже швидко.
Коли вперше зіштовхнулась із молочницею — запанікувала, адже спочатку не знала, що сама вона мені допікає. Раніше чула про таке захворювання, але ніколи не цікавилась деталями. Біль під час статевого акту та сечовипускання насторожив мене. Спочатку думала, що у мене цистит, але білі виділення не сигналізують про запалення сечового міхура. Я завжди уважно ставлюсь до свого здоров’я, тим паче, коли справа стосується «жіночих питань». Тому я записалась на прийом до гінеколога. Після опитування та огляду лікар детально пояснив причини виникнення та призначив бактеріологічний посів із піхви. Коли кандидоз підтвердився, разом із партнером пройшли призначений курс лікування. На щастя, молочниця мене більше не турбувала.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування молочниці от 400
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймають лікарі: Легуцька Олена Василівна, Солига Галина Миколаївна
Працює з 09:00-19:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування молочниці от 400
7,4
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймають лікарі: Челак Володимир Іванович, Островська Ольга Володимирівна
Працює з
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
Працює з 10:00-17:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Працює з 09:00-17:00