Лікування молочниці у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи

Кандидоз (молочниця) — це схильне до хронічного перебігу інфекційне захворювання, викликане колонізацією слизових оболонок і шкірних покривів людини дріжджовими грибами роду Candida. Спровокувати інтенсивне розмноження грибка може безліч факторів: переохолодження, венеричні та ендокринні захворювання, інфекції, стрес, зміна гормонального фону під час вагітності або прийом гормональних препаратів тощо.

Симптоми молочниці:

• почервоніння, печіння і свербіж статевих органів;
  • виділення або наліт сирної консистенції;
  • біль під час сечовипускання і статевого акту.

Як лікувати

Терапія молочниці вимагає особливої уваги до дотримання особистої санітарії та гігієни і вимагає обов'язкового лікування всіх статевих партнерів пацієнта, незважаючи на те, що у них симптоми хвороби можуть бути відсутніми.

Схема лікування складається з:

• протигрибкових препаратів для прийому всередину;
  • протигрибкових вагінальних свічок і мазей;
  • фунгіцидних розчинів;
  • пре-і пробіотиків у свічках і капсулах, імуномодуляторів.

Яку діагностику проходити

Для діагностики цього захворювання призначають бактеріологічний посів із піхви та уретральних мазків, що також дозволяє визначити чутливість грибка до терапії. Виявити збудника можна також за допомогою ПЛР – визначення ДНК збудника в матеріалі.

Наслідки

Симптоми хвороби можуть ускладнюватися розвитком супутніх інфекційних запальних процесів. Наслідки молочниці у жінок містять:

• приєднання вторинних статевих інфекцій, внаслідок ослаблення імунітету;
  • поява болючих ерозій слизової піхви;
  • порушення менструального циклу;
  • запальні процеси на шийці матки;
  • високий ризик ураження плоду у вагітних.

Хронічний кандидоз у чоловіків може закінчитися розвитком простатиту і везикуліту, які можуть призвести до безпліддя.

Знайдено 4 клініки
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Олександра
На жаль, кандидоз торкнувся і мене. Багато чула про це неприємне захворювання. Відвідала багато форумів, але не наважилась зайнятись самолікуванням. Тому візит до лікаря був невідкладний. Хвилювалась, скажу чесно. Я завжди ніяковію коли справа стосується інтимних подробиць. Але всі ми люди, тому розповідала все як є: і про біль під час статевого контакту, і про виділення та почервоніння інтимного органу. Лікар був дуже тактичним. Заспокоїв, попросив не нервуватися. Призначив мені протигрибкові свічі, які потрібно ставити вагінально. Лікування дотримувалась суворо, ніколи не забувала поставити свічку та часто приймала душ. Призначене лікування допомогло забути про цей інтимний недуг.
Марія
Я знала, що молочниця може перерости у хронічну форму, тому при перших же ознаках звернулась до лікаря. Після підтвердження діагнозу гінеколог надав мені детальну консультацію та призначив лікування. Настанови стосувались суворого дотримання правил особистої гігієни. Замінила усю спідню білизну на нову та купила призначене лікування: протигрибкові вагінальні свічі. Результат не примусив довго чекати: зовсім скоро я позбулась печіння та білих виділень. Правильно підібране лікування дає результати дуже швидко.
Тетяна
Коли вперше зіштовхнулась із молочницею — запанікувала, адже спочатку не знала, що сама вона мені допікає. Раніше чула про таке захворювання, але ніколи не цікавилась деталями. Біль під час статевого акту та сечовипускання насторожив мене. Спочатку думала, що у мене цистит, але білі виділення не сигналізують про запалення сечового міхура. Я завжди уважно ставлюсь до свого здоров’я, тим паче, коли справа стосується «жіночих питань». Тому я записалась на прийом до гінеколога. Після опитування та огляду лікар детально пояснив причини виникнення та призначив бактеріологічний посів із піхви. Коли кандидоз підтвердився, разом із партнером пройшли призначений курс лікування. На щастя, молочниця мене більше не турбувала.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.

Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.

Години роботи:

Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та...

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру...