Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування ерозії шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Кріодиструкція шийки матки 3500 грн
Лікування ерозії шийки матки розчином солковагіну 1500 грн
Кріодеструкція шийки матки 1200 грн
Лечение эрозии шейки матки 400 грн

Лікування ерозії шийки матки ― це усунення патологічних процесів і причин, які їх провокують. Ерозія шийки матки ― це доброякісний процес, дефект епітелію, що вкриває вагінальну частину цього органа. Існує вроджена, справжня і псевдоерозія. Хвороба може бути вродженою або виникати через:

 • інфекційні захворювання;
 • запалення статевих органів;
 • фізичні ушкодження слизової оболонки в шийці матки під час пологів, аборту чи сексу;
 • гормональні дисбаланси;
 • раннє статеве життя, часту зміну партнерів;
 • порушення в менструаційному циклі;
 • зниження імунної системи.

Як лікувати

Найчастіше ерозію припікають за допомогою електричного струму, проте ця процедура має безліч побічних ефектів, які ускладнюють подальшу вагітність і народження. На сьогодні в медицині існують такі інноваційні способи, як кріодеструкція (заморожування), радіохвильовий метод, лазеро- та хіміокоагуляція. Іноді захворювання можна подолати за допомогою оперативного втручання, яке здійснюють за умови наявності нетипових клітин перенесення важких пологів.

Яку діагностику проходити

Діагностику ерозії проводять під час огляду за допомогою гінекологічних дзеркал. Крім цього, додатково призначають:

 • цитологічне й бактеріоскопічне дослідження;
 • аналіз на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом (ПЛР-діагностика), та дисбактеріоз піхви (бактеріологічний посів мікрофлори);
 • розширену кольпоскопію (огляд здійснюється спеціальним мікроскопом);
 • іноді гістологічне дослідження ― біопсія шийки матки.

Наслідки

Дуже важливо не займатися самолікуванням і вчасно звертатися за консультацією та допомогою до кваліфікованих спеціалістів, які здатні зарадити цій проблемі й попередити утворення недоброякісної пухлини. За умови несвоєчасного лікування можуть утворюватися великі рубці, які згубно впливають на пологи.

3 відгука
Знайдено 14 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
8
Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.
10
Робила кріодеструкцію після пологів. Тепер все гаразд. Дівчата, не затягуйте з цим. Ерозію обов’язково потрібно лікувати і слідкувати за нею. Бо, не дай Боже ерозія може перерости у рак шийки матки. Коли мені лікар про це розповідав у мене волосся дибки вставало. Тепер уважно за цим слідкую.
8
Після планового огляду гінеколог діагностував ерозію шийки матки. Порадив кріодеструкцію. На сьогоднішній день припікання струмом може мати багато негативних наслідків. Про це я знала, так як така процедура ускладнила процес зачаття другої дитини у моєї подруги. Тому вирішила зробити кріодеструкцію, тобто замороження. Все пройшло швидко, ерозія не прогресує.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,3
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи. Приймають лікарі: Івасівка Зеновія Михайлівна, Івасівка Зеновія Михайлівна, Чегринець Наталя Олександрівна
 • Кріодеструкція шийки матки 1 200
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування ерозії шийки матки от 400
Працює з 09:00-18:00
8,7
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
 • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
Працює з 13:00-18:00
Сб: 10:00-13:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування ерозії шийки матки от 400
Працює з 09:00-18:00
8,4
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
 • Лікування ерозії шийки матки розчином солковагіну 1 500
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
8,3
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
 • Лікування ерозії шийки матки
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-14:00
7,7
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймають лікарі: Челак Володимир Іванович, Островська Ольга Володимирівна
 • Лікування ерозії шийки матки
Працює з
Сб: 10:00-18:00
6,7
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
 • Кріодиструкція шийки матки 3 500
Працює з 09:00-18:00