Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Біопсія шийки матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Біопсія радіохвильова 1300 грн
Биопсия шейки матки 500 грн
Діагностична біопсія 3750 грн
Прицільна біопсія шийки матки 770 грн
Біопсія шийки матки (з гістологічним заключенням) 800 грн
Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 980 грн

Біопсія шийки матки ― це гінекологічне дослідження, за допомогою якого уточнюють діагноз при підозрі на розвиток дисплазії або раку шийки матки. Цей аналіз необхідний, якщо були виявлені підозрілі зміни. Обстеження дозволяє зрозуміти, які клітини знаходяться в шийці матки: доброякісні (нормальні) чи злоякісні (ракові). Деякі типи біопсії ― не тільки варіант діагностики, але й метод лікування патологій.

Підготовчі процедури

Маніпуляція рекомендується в перші кілька днів після закінчення чергової менструації. За день до проведення огляду слід відмовитися від статевих контактів та не проводити спринцювань. Заздалегідь необхідно пройти загальне обстеження, УЗД та здати аналізи (кров, мазки та ін.), що призначаються індивідуально. У разу якщо буде використовуватися анестезія, не можна вживати їжу, іноді навіть воду.

Біопсія

Існує декілька різних методів проведення процедури, тож залежно від обраного варіанту дії лікаря можуть відрізнятися. Маніпуляція може бути болючою, тому в більшості випадків перед забором біоматеріалу гінеколог вводить знеболююче.

Показання і протипоказання

Найбільш часті показання:

 • погані результати цитологічного дослідження;
 • наявність змін у шийці матки під час проведення кольпоскопіі;
 • ерозія чи поліпи шийки матки;
 • лейкоплакія;
 • кондиломи.

Біопсія протипоказана при проблемах, пов’язаних зі згортанням крові.

Наслідки

Зрідка у пацієнток виникають ускладнення (кровотечі та інфекції). Пункційна, конхотомна, радіохвильова, лазерна біопсія, як правило, не залишають жодних наслідків. Після електроексцизії (петльової біопсії), а також конічної біопсії (клиноподібної і кругової) на шийці матки можуть залишатися рубці (шрами). У деяких жінок із такою патологією спостерігаються труднощі із зачаттям дитини або з виношуванням вагітності.

3 відгука
Знайдено 9 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
9
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
10
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
8
Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 980
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,9
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
 • Біопсія шийки матки 500
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Прицільна біопсія шийки матки от 770
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Біопсія шийки матки (з гістологічним заключенням) 800
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
 • Діагностична біопсія 3 750
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймають лікарі: Челак Володимир Іванович, Островська Ольга Володимирівна
 • Біопсія шийки матки
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • Біопсія шийки матки 350
Працює з 09:00-18:00