Переривання вагітності (аборт) у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Медикаментозне переривання вагітності + УЗД до і після маніпуляції 9000 грн

Переривання вагітності — це штучний спосіб позбавлення від зародженого життя шляхом застосування медикаментів чи хірургічного втручання. Розрізняють мимовільні викидні або штучні аборти. Ранні аборти проводять у період 12 тижнів з моменту зачаття на прохання жінки. Пізнє переривання вагітності за заявою матері можливе лише після згоди медичної комісії, яка враховує медичні (погіршення стану здоров’я, тяжкі патології розвитку, неспроможність плоду до життя) чи соціальні (смерть годувальника, насильницькі дії, відсутність житлових умов) показники.

Як відбувається аборт

Розрізняють медикаментозній, вакуумний та інструментальний вид.

Медикаментозне переривання відбувається за рахунок дії препаратів, що містять міфепристон. Процедура можлива на стадії до 7 тижнів наявності ембріона в лоні матері. Жінка випиває 3 таблетки з концентрацією 200 міліграмів діючої речовини й перебуває 4 години під наглядом медичних працівників. Препарат посилює скорочення м’язових волокон, що призводить до відторгнення заплідненої яйцеклітини. Ефективність процедури досягає 97 відсотків.

Вакуумна аспірація проводиться в період до 6 тижнів, доки розмір ембріона невеликий. За допомогою вакууму плідне яйце відшаровується від стінки матки та видаляється з порожнини.

Переривання інструментальним способом здійснюється на терміні до 12 тижнів. Перед процедурою жінці вводять знеболюючі препарати. Шийку розкривають розширювальними інструментами та вводять кюретку для вишкрібання плодових тканин із порожнини.

Яку діагностику проходити

Перед призначенням процедури гінеколог оглядає статеві органи та направляє на ультразвукове дослідження.

Наслідки

Аборт негативно впливає на жіноче здоров’я. Причини такого вчинку індивідуальні, але слід враховувати можливість ускладнень після процесу видалення плоду:

• розвиток гінекологічних хвороб;
  • лихоманка, запаморочення;
  • порушення функцій ендокринної системи;
  • запальні процеси, ураження інфекціями;
  • виникнення спайок всередині матки;
  • порушення здатності виношувати плід;
  • відхилення від норми перебігу менструації;
  • погіршення здатності згортання крові;
  • сильні кровотечі, скупчення кров’яних згустків;
  • неспроможність завагітніти повторно.
Знайдено 3 клініки

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Медикаментозне переривання вагітності + УЗД до і після маніпуляції 9 000
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Львів вул. Шолом Алейхема, 11
р.Шевченківський