Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування клімаксу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лікування клімаксу 400

Лікування кондиломи — це процес хірургічного та імунологічного подолання захворювання. Кондилома — запалення шкіри або слизової оболонки, доброякісна пухлина, яка має бородавчатий або сосочковий вигляд. Розрізняють широкі та гострокінцеві кондиломи, які мають форму виразки та здебільшого з’являються у місцях тривалого тертя, на роздратованій шкірі зовнішніх статевих органів, рідше в пахвовій зоні чи навколо рота.

Як лікувати

На сьогоднішні не існує медикаментозного засобу для подолання збудника папіломовірусної інфекції, саме через це лікування полягає у хірургічному видаленні та курсі імунокорегуючої терапії. Видалити кондиломи можна за допомогою:

 • кріотерапії (рідким азотом);
 • засобів зі вмістом концентрованих кислот;
 • детермокоагуляції (високими температурами випромінювання або електроножа);
 • лазеротерапії (лазерними променями).

Найчастіше вибір способу терапії залежить від можливостей лікаря, клініки та цінового цензу. Інший необхідний компонент лікування — імунокорегуюча терапія з метою позбутися наявного в крові вірусу, адже оперативне втручання знищує тільки зовнішні прояви захворювання. Для цього призначають аналіз крові на імунний статус і консультація імунолога.

Яку діагностику проходити

За наявності кондилом призначають такий перелік обстежень:

 • аналіз крові (клінічний та на сифіліс);
 • полімеразна ланцюгова реакція матеріалу з місця ураження;
 • імунограма;
 • гістологічне дослідження;
 • дослідження зішкребу з урогенітального тракту.

Наслідки

Якщо кондиломи не лікувати протягом тривалого часу, може статися нагноєння, відпадання кондилом із подальшою появою дуже болючих кровоточивих виразок, поява нових виразок, які в запущених випадках широко розростаються. Тривале перебування в організмі людини папіломної інфекції призводить до сильного зниження імунітету і, як наслідок, хронічних захворювань. Окрім цього, кондиломи заважають статевому життю, людина відчуває психологічний дискомфорт, а в жінок вони перешкоджають нормальному перебігу пологів.

Що таке лікування клімаксу?
8,72
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування клімаксу 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.6

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
8,44
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування клімаксу 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
7,54
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Приймає лікар: Челак Володимир Іванович
 • Лікування клімаксу
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7

Години роботи:

Сб: 10:00-18:00
7,16
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології.
 • Лікування клімаксу
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.2

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00