Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування клімаксу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Лікування клімактеричних проявів (індивідуальний підбір гормонального та не гормонального лікування) 350 грн
Лечение климакса 400 грн

Лікування кондиломи — це процес хірургічного та імунологічного подолання захворювання. Кондилома — запалення шкіри або слизової оболонки, доброякісна пухлина, яка має бородавчатий або сосочковий вигляд. Розрізняють широкі та гострокінцеві кондиломи, які мають форму виразки та здебільшого з’являються у місцях тривалого тертя, на роздратованій шкірі зовнішніх статевих органів, рідше в пахвовій зоні чи навколо рота.

Як лікувати

На сьогоднішні не існує медикаментозного засобу для подолання збудника папіломовірусної інфекції, саме через це лікування полягає у хірургічному видаленні та курсі імунокорегуючої терапії. Видалити кондиломи можна за допомогою:

 • кріотерапії (рідким азотом);
 • засобів зі вмістом концентрованих кислот;
 • детермокоагуляції (високими температурами випромінювання або електроножа);
 • лазеротерапії (лазерними променями).

Найчастіше вибір способу терапії залежить від можливостей лікаря, клініки та цінового цензу. Інший необхідний компонент лікування — імунокорегуюча терапія з метою позбутися наявного в крові вірусу, адже оперативне втручання знищує тільки зовнішні прояви захворювання. Для цього призначають аналіз крові на імунний статус і консультація імунолога.

Яку діагностику проходити

За наявності кондилом призначають такий перелік обстежень:

 • аналіз крові (клінічний та на сифіліс);
 • полімеразна ланцюгова реакція матеріалу з місця ураження;
 • імунограма;
 • гістологічне дослідження;
 • дослідження зішкребу з урогенітального тракту.

Наслідки

Якщо кондиломи не лікувати протягом тривалого часу, може статися нагноєння, відпадання кондилом із подальшою появою дуже болючих кровоточивих виразок, поява нових виразок, які в запущених випадках широко розростаються. Тривале перебування в організмі людини папіломної інфекції призводить до сильного зниження імунітету і, як наслідок, хронічних захворювань. Окрім цього, кондиломи заважають статевому життю, людина відчуває психологічний дискомфорт, а в жінок вони перешкоджають нормальному перебігу пологів.

85
9,0
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування клімаксу от 400
Працює з 09:00-18:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймає лікар: Солига Галина Миколаївна
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
ЛЦ Виктория
8,5
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування клімаксу от 400
Працює з 09:00-18:00
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймає лікар: Челак Володимир Іванович
 • Лікування клімаксу
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
 • Лікування клімаксу
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Лікування клімаксу
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00