Видалення врослою спіралі у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Для тих хто займається в залі то важливо. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Віра
Дуже вдячна Ніколаєвій Ользі Іванівні з відділення по вул. Драгана. Прекрасний спеціаліст, досвідчений лікар. чуйна людина. Вся наша сім'я на УЗД йде тільки до неї.
Вікторія
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
7,2
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 09:00-18:00