Ніка і К

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський

Години роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування більш ніж 150 видів захворювань. За допомогою унікального сучасного обладнання високопрофесійний колектив надає такі послуги:

• Прийом лікарів вузької спеціальності
  • Озонотерапія
  • Лабораторна діагностика (загальна, інфекційна, онкологічна, гормональна панелі)
  • УЗД
  • Функціональна діагностика (ЕКГ)
  • Повний комплекс гінекологічних послуг (лікування порушень під час менструацій і клімаксу, позбавлення від безпліддя і патологій шийки матки, хімічний аборт)
  • Виклик на дім медсестри для виконання медичних маніпуляцій
  • Послуги масажиста

Клініка «Ніка і К» працює в галузі застосування медичного озону.

Медичний центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім, хто піклується про власне здоров'я.

Ніка і К, вартість послуг:

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина
Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.
Лариса
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
Існував ризик тромбоемболічних ускладнень. Потрібно було встановити необхідну дозу варфарину. Отримала детальне пояснення для чого потрібна чітка правильна доза цього препарату. Розуміла, що це дуже важливо. Призначили коагулогічне дослідження. Не їла протягом 10 годин за настановами лікаря. Забір крові з вени — неприємне видовище. Пам’ятаю як відвернулась, коли мені це робили. Дякую медсестрі взяла кров безболісно. Рука не боліла. Згідно результатів, лікар призначив конкретну дозу. Скарг чи ускладнень не мала.
Анатолій
Після операції на сечовому міхурі лікар призначив ультразвукове обстеження органів малого тазу. УЗД не виявило жодних відхилень. Не знаю як люди раніше обходились без цього дослідження.Головне все безболісно! Вдячний лікареві та медицині, що швидко поставили мене на ноги.
Христина
Вирішила випробувати на собі озонотерапію. Скажу відразу – дуже було боляче. Все обличчя, вуха, зуби нили. Засмутилась. Однак мала конкретну мету – гарно виглядати будь-якою ціною. Пішла на другий, а потім і на третій сеанс. Больові відчуття зменшились. Результатом я була приєєєєєєємно вражена! Скинула років 10, то точно. Зникли мішки під очима, контур обличчя вирівнявся, стан шкіри покращився. Краса потребує жертв.
Ігор
Мав серйозні проблеми із випорожненням. Здавалось, що вже нічого не допоможе. Друг порадив озонотерапію. Чув про неї вперше, тому поставився скептично, але спробував. На 5 сеанс міг сходити до туалету самотужки. Процедура дійсно працює. Рекомендую. Але обов’язково консультуйтесь із лікарем.
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Записатися на прийом
Відкриття центру літотрипсії та ультразвукової діагностики відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика