Ніка і К

8.7
Львів, вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 11:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування більш ніж 150 видів захворювань. За допомогою унікального сучасного обладнання високопрофесійний колектив надає такі послуги:

• Прийом лікарів вузької спеціальності
  • Озонотерапія
  • Лабораторна діагностика (загальна, інфекційна, онкологічна, гормональна панелі)
  • УЗД
  • Функціональна діагностика (ЕКГ)
  • Повний комплекс гінекологічних послуг (лікування порушень під час менструацій і клімаксу, позбавлення від безпліддя і патологій шийки матки, хімічний аборт)
  • Виклик на дім медсестри для виконання медичних маніпуляцій
  • Послуги масажиста

Клініка «Ніка і К» працює в галузі застосування медичного озону.

Медичний центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім, хто піклується про власне здоров'я.

Ніка і К, вартість послуг:

• Оглядовий мазок 150
  • Цитологічний мазок 150
  • Спермограма 450
  • Посткоітальний тест 150
  • Бактеріологічний посів на флору з визначенням чутливості до антибіотиків (кров, сеча, молоко, сперма, зішкріб, мазок) 350
  • Загальний аналіз крові з формулою 200
  • Консультація уролога 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
23 квітня '21р.
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Валерія П
Лікарі привітні і кваліфіковані. Процедури проводять безболісно. Приміщення затишне -не прохідний двір; лише два лікаря і пацієнт, шо є дуже комфортним! Відвідувала напротязі півроку. Зараз все добре, лікування підібрано коректно. Дякую!
Ігор
Користуюсь послугами цієї клініки уже не перший рік. Кваліфіковані спеціалісти та ввічливий персонал. Окремо хочу виразити слова вдячності Ользі Володимирівній Саврун. Мені сподобалося.
Наталя
Дуже вдячна лікарям Ніка І Ка за чудовий прийом,гарне лікування і за правильні діагнози!Озонотерапія це чудовий результат!Дайвам Бог здоровя!
Була в лікаря Савруна Івана Андрійовича,дуже задоволена чуйний,розуміючий,просто лікар від Бога Задоволена після його процедур,все пройшло на вищому рівні Раджу,якщо будете звертатись,то звертайтесь до нього
Вероніка
Були сьогодні на консультації, лікар чудовий, дуже задоволена. А от з оплатою за послуги, щось дивне, заплатила за консультацію 350грн і за назначення (за те, що на листочку назву ліків написали) ще 300грн. Хоча у всіх інших клініках назначення входить у вартість консультації. Вийшло 650грн(
Олена
Дуже уважний лікар, відповів на всі питання, що мене цікавили. Виписав направлення на аналізи та УЗД органів малого тазу. Попередньо повідомив мені, симптоми якого захворювання у мене присутні. Однак сказав, що потрібно почекати результати аналізів і тільки тоді стане ясно, які препарати та процедури призначати.
После приема медикаментов у меня начал проявляться аллергический дерматит на руках. Обратилась к уже ранее знакомому дерматологу - Карбовник Ирине. Она быстро поставила диагноз и назначила правильное лечение. Вскоре я была здорова. Спасибо.
Руслана
Псориаз начала меня беспокоить несколько лет назад. По совету подруги обратилась к Ирине Степановне. Она дала исчерпывающую консультацию и много полезных рекомендаций. Теперь буду наблюдаться нее. Карбовник - опытный специалист.
Карина
Была у Ольги Владимировны на приеме, все понравилось. Специалист шикарный. Свою работу выполняет аккуратно. Я довольна ее отношением и техникой работы.
Ольга Владимировна вполне хороший специалист. Проходила у нее несколько курсов лечения. Осталась довольна. Никаких пререканий нет. Если вам необходима помощь озонотерапевта, обращайтесь к Ольге Владимировне.
П Оксана
24 квітня '18р.
Дуже вдячна колективу Ніка і К за хороше обслуговування за правелний діагноз за правильне лікування
марія
23 квітня '18р.
Хочу висловити щиру подяку саврун івану андрійовичу та ользі володимирівні. Хороший сервіс , чудові спеціалісти, які підбирають найкращі методи лікування та бережно ставляться до здоровя жінки та дитини. Справжні професіонали своєі справи, де робота орієнтована на результат. Рекомендую всім!!! Марія
Ірина
Приймала курс озонотерапії (введення озонованого фізіологічного розчину) і курс обробки крові озонокисневою сумішшю. Відвідую клініку не один рік. Була дуже сильна алергія на бур"ян , тахікардія, втома, головні болі. Лікування у гінеколога. Дякуючи озонотерапії цього зараз не має. Дуже уважні і турботливі спеціалісти в клініці. Рекомендую.
Катерина
Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.
Лариса
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
Існував ризик тромбоемболічних ускладнень. Потрібно було встановити необхідну дозу варфарину. Отримала детальне пояснення для чого потрібна чітка правильна доза цього препарату. Розуміла, що це дуже важливо. Призначили коагулогічне дослідження. Не їла протягом 10 годин за настановами лікаря. Забір крові з вени — неприємне видовище. Пам’ятаю як відвернулась, коли мені це робили. Дякую медсестрі взяла кров безболісно. Рука не боліла. Згідно результатів, лікар призначив конкретну дозу. Скарг чи ускладнень не мала.
Анатолій
Після операції на сечовому міхурі лікар призначив ультразвукове обстеження органів малого тазу. УЗД не виявило жодних відхилень. Не знаю як люди раніше обходились без цього дослідження.Головне все безболісно! Вдячний лікареві та медицині, що швидко поставили мене на ноги.
Христина
Вирішила випробувати на собі озонотерапію. Скажу відразу – дуже було боляче. Все обличчя, вуха, зуби нили. Засмутилась. Однак мала конкретну мету – гарно виглядати будь-якою ціною. Пішла на другий, а потім і на третій сеанс. Больові відчуття зменшились. Результатом я була приєєєєєєємно вражена! Скинула років 10, то точно. Зникли мішки під очима, контур обличчя вирівнявся, стан шкіри покращився. Краса потребує жертв.
Ігор
Мав серйозні проблеми із випорожненням. Здавалось, що вже нічого не допоможе. Друг порадив озонотерапію. Чув про неї вперше, тому поставився скептично, але спробував. На 5 сеанс міг сходити до туалету самотужки. Процедура дійсно працює. Рекомендую. Але обов’язково консультуйтесь із лікарем.

Лікарі клініки Ніка і К

• Дерматолог
  • Діагност
  • Озонотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00