Ніка і К

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування більш ніж 150 видів захворювань. За допомогою унікального сучасного обладнання високопрофесійний колектив надає такі послуги:

• Прийом лікарів вузької спеціальності
  • Озонотерапія
  • Лабораторна діагностика (загальна, інфекційна, онкологічна, гормональна панелі)
  • УЗД
  • Функціональна діагностика (ЕКГ)
  • Повний комплекс гінекологічних послуг (лікування порушень під час менструацій і клімаксу, позбавлення від безпліддя і патологій шийки матки, хімічний аборт)
  • Виклик на дім медсестри для виконання медичних маніпуляцій
  • Послуги масажиста

Клініка «Ніка і К» працює в галузі застосування медичного озону.

Медичний центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім, хто піклується про власне здоров'я.

• Ціни на послуги

• Оглядовий мазок 100
  • Цитологічний мазок 120
  • Спермограма 250
  • Посткоітальний тест 100
  • Бактеріологічний посів на флору з визначенням чутливості до антибіотиків (кров, сеча, молоко, сперма, зішкріб, мазок) 250
  • Загальний аналіз крові з формулою 100

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина
28 листопада '16г.
Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.
Лариса
28 листопада '16г.
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
27 жовтня '16г.
Існував ризик тромбоемболічних ускладнень. Потрібно було встановити необхідну дозу варфарину. Отримала детальне пояснення для чого потрібна чітка правильна доза цього препарату. Розуміла, що це дуже важливо. Призначили коагулогічне дослідження. Не їла протягом 10 годин за настановами лікаря. Забір крові з вени — неприємне видовище. Пам’ятаю як відвернулась, коли мені це робили. Дякую медсестрі взяла кров безболісно. Рука не боліла. Згідно результатів, лікар призначив конкретну дозу. Скарг чи ускладнень не мала.
Анатолій
21 жовтня '16г.
Після операції на сечовому міхурі лікар призначив ультразвукове обстеження органів малого тазу. УЗД не виявило жодних відхилень. Не знаю як люди раніше обходились без цього дослідження.Головне все безболісно! Вдячний лікареві та медицині, що швидко поставили мене на ноги.
Христина
14 серпня '16г.
Вирішила випробувати на собі озонотерапію. Скажу відразу – дуже було боляче. Все обличчя, вуха, зуби нили. Засмутилась. Однак мала конкретну мету – гарно виглядати будь-якою ціною. Пішла на другий, а потім і на третій сеанс. Больові відчуття зменшились. Результатом я була приєєєєєєємно вражена! Скинула років 10, то точно. Зникли мішки під очима, контур обличчя вирівнявся, стан шкіри покращився. Краса потребує жертв.
Ігор
25 липня '16г.
Мав серйозні проблеми із випорожненням. Здавалось, що вже нічого не допоможе. Друг порадив озонотерапію. Чув про неї вперше, тому поставився скептично, але спробував. На 5 сеанс міг сходити до туалету самотужки. Процедура дійсно працює. Рекомендую. Але обов’язково консультуйтесь із лікарем.
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.