Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Видалення внутрішньоматкової спіралі у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Видалення ВМ системи з обстеженням біоптату 650 грн
Удаление внутриматочной спирали 200 - 800 грн
Видалення внутрішньоматкової спіралі з матки 530 грн
Видалення внутрішньоматкової спіралі + огляд 5000 грн
Удаление внутриматочной спирали 200 грн
Введення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 500 грн

Видалення внутрішньоматкової спіралі ― це операція з вилучення протизаплідного пристосування невеликого розміру з пластика та міді, яке вводиться до порожнини матки. Запобігання вагітності відбувається шляхом загальмовування руху сперматозоїдів і зниження тривалості життя яйцеклітини, що перешкоджає приєднанню до порожнини матки заплідненої яйцеклітини. Термін застосування одного засобу буває різним, усе залежить від моделі, проте зазвичай становить 3-5 років.

Підготовчі процедури

Перед вилученням внутрішньоматкової спіралі необхідна консультація лікаря-гінеколога. Не потребує додаткової підготовки.

Видалення внутрішньоматкової спіралі

Процедура зазвичай проводиться в амбулаторних умовах без необхідності знаходження в лікарні, найчастіше в період менструації. Лікар вставляє розширювач у піхву, щоб побачити шийку матки. Щоб захопити нитки та обережно витягнути ВМС за нитки, які видно з шийки, будуть використовуватися щипці або інші інструменти. За необхідності після вилучення на місце старої встановлюється нова внутрішньоматкова спіраль.

Показання і протипоказання

Видалення має проводитися, якщо відбулося зміщення спіралі щодо шийки матки або закінчився термін придатності, після чого вона перестає виконувати свої функції та не може слугувати захистом від небажаної вагітності. Інші причини для вилучення ВМС:

 • поява інфекції, що передається статевим шляхом;
 • побічні ефекти (кровотеча, біль);
 • важкі та тривалі менструальні кровотечі;
 • вагітність, незважаючи на наявність ВМС;
 • бажання використовувати інший метод контрацепції;
 • бажання завагітніти;
 • менструації припинилися через настання менопаузи;
 • потреба в лікуванні, що вимагає видалення ВМС.

Наслідки

Серйозні ускладнення зустрічаються рідко, але жодна процедура не гарантує відсутність ризику. Під час операції можуть виникнути судоми і кровотеча, але це нормальне явище. Можлива втрата свідомості або відчуття переднепритомності одразу після процедури. Серед ускладнень можна відзначити такі:

 • вагітність;
 • вростання спіралі в тканину шийки;
 • ендометріоз.
142
9,0
Знайдено 10 клінік

Працюють по:

Сб
10
Галина
добре
30 ноября '-1 г.
10
Марта
Звернулась в клініку, оскільки мій лікар туди перейшов -Диба Анжела. Я б до неї і в Тернопіль їздила☺Але задоволена умовами та ставленням персоналу. Буду і надалі туди звертатись
18 августа '18 г.
10
Оксана Дорош
ЧудовІ спеціалісти. Уважні. Професійні
18 июня '18 г.
9
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
12 июня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
 • Видалення ВМ системи з обстеженням біоптату 650
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС) 200
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,1
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі з матки от 530
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС) 200
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі + огляд 5 000
Працює з 13:00-18:00
8,4
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Саврун Іван Андрійович
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС) 800
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС) 260
Працює з 09:00-18:00
3,7
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка «Істина» була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00