Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Видалення внутрішньоматкової спіралі у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Удаление внутриматочной спирали 200 - 800 грн
Видалення внутрішньоматкової спіралі з матки 245 грн
Видалення внутрішньоматкової спіралі + огляд 5000 грн
Введення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) 500 грн

Видалення внутрішньоматкової спіралі ― це операція з вилучення протизаплідного пристосування невеликого розміру з пластика та міді, яке вводиться до порожнини матки. Запобігання вагітності відбувається шляхом загальмовування руху сперматозоїдів і зниження тривалості життя яйцеклітини, що перешкоджає приєднанню до порожнини матки заплідненої яйцеклітини. Термін застосування одного засобу буває різним, усе залежить від моделі, проте зазвичай становить 3-5 років.

Підготовчі процедури

Перед вилученням внутрішньоматкової спіралі необхідна консультація лікаря-гінеколога. Не потребує додаткової підготовки.

Видалення внутрішньоматкової спіралі

Процедура зазвичай проводиться в амбулаторних умовах без необхідності знаходження в лікарні, найчастіше в період менструації. Лікар вставляє розширювач у піхву, щоб побачити шийку матки. Щоб захопити нитки та обережно витягнути ВМС за нитки, які видно з шийки, будуть використовуватися щипці або інші інструменти. За необхідності після вилучення на місце старої встановлюється нова внутрішньоматкова спіраль.

Показання і протипоказання

Видалення має проводитися, якщо відбулося зміщення спіралі щодо шийки матки або закінчився термін придатності, після чого вона перестає виконувати свої функції та не може слугувати захистом від небажаної вагітності. Інші причини для вилучення ВМС:

 • поява інфекції, що передається статевим шляхом;
 • побічні ефекти (кровотеча, біль);
 • важкі та тривалі менструальні кровотечі;
 • вагітність, незважаючи на наявність ВМС;
 • бажання використовувати інший метод контрацепції;
 • бажання завагітніти;
 • менструації припинилися через настання менопаузи;
 • потреба в лікуванні, що вимагає видалення ВМС.

Наслідки

Серйозні ускладнення зустрічаються рідко, але жодна процедура не гарантує відсутність ризику. Під час операції можуть виникнути судоми і кровотеча, але це нормальне явище. Можлива втрата свідомості або відчуття переднепритомності одразу після процедури. Серед ускладнень можна відзначити такі:

 • вагітність;
 • вростання спіралі в тканину шийки;
 • ендометріоз.
61
9,0
Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
9,1
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі 200
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,3
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі + огляд 5 000
Працює з 13:00-18:00
Сб: 10:00-13:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі з матки 245
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі 200
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,4
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Саврун Іван Андрійович
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі 800
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
8,4
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-14:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • Видалення внутрішньоматкової спіралі 260
Працює з 09:00-18:00