Видалення внутрішньоматкової спіралі у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Удаление внутриматочной спирали 200 - 500 грн
Видалення внутрішньоматкової спіралі з матки 245 грн

Видалення внутрішньоматкової спіралі ― це операція з вилучення протизаплідного пристосування невеликого розміру з пластика та міді, яке вводиться до порожнини матки. Запобігання вагітності відбувається шляхом загальмовування руху сперматозоїдів і зниження тривалості життя яйцеклітини, що перешкоджає приєднанню до порожнини матки заплідненої яйцеклітини. Термін застосування одного засобу буває різним, усе залежить від моделі, проте зазвичай становить 3-5 років.

Підготовчі процедури

Перед вилученням внутрішньоматкової спіралі необхідна консультація лікаря-гінеколога. Не потребує додаткової підготовки.

Видалення внутрішньоматкової спіралі

Процедура зазвичай проводиться в амбулаторних умовах без необхідності знаходження в лікарні, найчастіше в період менструації. Лікар вставляє розширювач у піхву, щоб побачити шийку матки. Щоб захопити нитки та обережно витягнути ВМС за нитки, які видно з шийки, будуть використовуватися щипці або інші інструменти. За необхідності після вилучення на місце старої встановлюється нова внутрішньоматкова спіраль.

Показання і протипоказання

Видалення має проводитися, якщо відбулося зміщення спіралі щодо шийки матки або закінчився термін придатності, після чого вона перестає виконувати свої функції та не може слугувати захистом від небажаної вагітності. Інші причини для вилучення ВМС:

• поява інфекції, що передається статевим шляхом;
  • побічні ефекти (кровотеча, біль);
  • важкі та тривалі менструальні кровотечі;
  • вагітність, незважаючи на наявність ВМС;
  • бажання використовувати інший метод контрацепції;
  • бажання завагітніти;
  • менструації припинилися через настання менопаузи;
  • потреба в лікуванні, що вимагає видалення ВМС.

Наслідки

Серйозні ускладнення зустрічаються рідко, але жодна процедура не гарантує відсутність ризику. Під час операції можуть виникнути судоми і кровотеча, але це нормальне явище. Можлива втрата свідомості або відчуття переднепритомності одразу після процедури. Серед ускладнень можна відзначити такі:

• вагітність;
  • вростання спіралі в тканину шийки;
  • ендометріоз.
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Юлія, 23 травня '17р.

Чудова клініка та кваліфіковані лікарі!

• Видалення внутрішньоматкової спіралі 200
Працює з 08:00-19:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Видалення внутрішньоматкової спіралі з матки 245
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Дарья, 29 вересня '16р.

На приеме у Дубей это вам не в женской консультации. Без очередей, индивидуальный подход и 100% результат,..где то так!

• Видалення внутрішньоматкової спіралі
Працює з 13:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Катерина, 28 листопада '16р.

Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.

• Видалення внутрішньоматкової спіралі 500
Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

• Видалення внутрішньоматкової спіралі
Працює з 10:00-18:00
7,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Галицький (Центр)
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Лилия, 12 лютого '17р.

Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.

• Видалення спіралі 200
Працює з 08:30-18:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Ліна, 13 жовтня '16р.

Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!

• Видалення внутрішньоматкової спіралі 260
Працює з 09:00-18:00