Кріоконсервація сперми у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Кріоконсервація сперми (до 2х віал) 3000 грн
Кріоконсервація сперми 2500 грн

Кріоконсервація сперми ― це процес заморожування та зберігання живих клітин із можливістю відновлення їхніх біологічних функцій після розморожування. Низька температура сприяє зупинці метаболічної активності клітин, забезпечує можливість тривалого збереження біологічного матеріалу, підданого кріоконсервації. Цей метод репродуктивної медицини, тенденція до використання якого в останні роки зростає в усьому світі, дозволив зробити процедуру ЕКЗ більш гнучкою.

Підготовчі процедури

Перед проведенням необхідно здати деякі аналізи:

• кров на ВІЛ-інфекції, RW, гепатит;
  • мазок на приховані інфекційні процеси;
  • кріотести для оцінювання якості сперматозоїдів, що має зберегтися під час розморожування.

Кріоконсервація сперми

Фахівці проводять кріотести, в рамках яких ембріолог оцінює якість біоматеріалу після його розморожування. Потім пацієнта інформують про ті результати, які дало контрольне заморожування сперми. Ця процедура необхідна для підтвердження можливості використання матеріалу в подальшому. Для отримання достатнього обсягу еякуляту для кріоконсервації рекомендується здавати його близько 3 разів із проміжком у кілька днів. Після закінчення усіх досліджень між клінікою та пацієнтом укладається договір про кріозберігання.

Показання і протипоказання

Основні показаннями до проведення процедури:

• необхідність створити банк донорської сперми;
  • неможливість здати сперму для штучного запліднення жіночих яйцеклітин, узятих після пункції яєчників;
  • необхідність накопичити і концентрувати сперматозоїди, якщо їхньої кількості недостатньо в спермі;
  • перед початком лікування від онкологічних захворювань, які можуть вплинути на репродуктивну функцію.

Процедура не має протипоказань.

Наслідки

Зберігання можливо тривалий час. Найбільша тривалість зберігання кріоконсервованої сперми з позитивним результатом вагітності склала 13 років. Процедура ЕКЗ із використанням кріотехнологій збільшує шанси на вагітність і не впливає на здоров'я майбутньої дитини. Жодних ускладнень при зачатті з допомогою розмороженого після кріоконсервації матеріалу ніколи не було. Цей метод не впливає на розвиток вагітності й, власне, самої дитини.

Знайдено 6 клінік

Сб
Олена
Задоволена Вашою клінікою ! Дівчата на рецепшені завжди привітні та чемні! Дякую Вам! Але, особлива вдячність - це лікакаркі з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ ГУДЗЯК ВІКТОРІЇ ВІТАЛІЇВНІ! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ СПРАВУ І ТЕРПІННЯ!
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Кріоконсервація сперми (до 2х віал) 3 000
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
8,3
Акції
Львів вул. Замарстинівська, 85 А
р.Шевченківський
Медичний центр «Мати та дитина» — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг з планування вагітності.
  • Кріоконсервація сперми 2 500
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.