Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кріоконсервація сперми у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Кріоконсервація сперми 1000 грн

Кріоконсервація сперми ― це процес заморожування та зберігання живих клітин із можливістю відновлення їхніх біологічних функцій після розморожування. Низька температура сприяє зупинці метаболічної активності клітин, забезпечує можливість тривалого збереження біологічного матеріалу, підданого кріоконсервації. Цей метод репродуктивної медицини, тенденція до використання якого в останні роки зростає в усьому світі, дозволив зробити процедуру ЕКЗ більш гнучкою.

Підготовчі процедури

Перед проведенням необхідно здати деякі аналізи:

  • кров на ВІЛ-інфекції, RW, гепатит;
  • мазок на приховані інфекційні процеси;
  • кріотести для оцінювання якості сперматозоїдів, що має зберегтися під час розморожування.

Кріоконсервація сперми

Фахівці проводять кріотести, в рамках яких ембріолог оцінює якість біоматеріалу після його розморожування. Потім пацієнта інформують про ті результати, які дало контрольне заморожування сперми. Ця процедура необхідна для підтвердження можливості використання матеріалу в подальшому. Для отримання достатнього обсягу еякуляту для кріоконсервації рекомендується здавати його близько 3 разів із проміжком у кілька днів. Після закінчення усіх досліджень між клінікою та пацієнтом укладається договір про кріозберігання.

Показання і протипоказання

Основні показаннями до проведення процедури:

  • необхідність створити банк донорської сперми;
  • неможливість здати сперму для штучного запліднення жіночих яйцеклітин, узятих після пункції яєчників;
  • необхідність накопичити і концентрувати сперматозоїди, якщо їхньої кількості недостатньо в спермі;
  • перед початком лікування від онкологічних захворювань, які можуть вплинути на репродуктивну функцію.

Процедура не має протипоказань.

Наслідки

Зберігання можливо тривалий час. Найбільша тривалість зберігання кріоконсервованої сперми з позитивним результатом вагітності склала 13 років. Процедура ЕКЗ із використанням кріотехнологій збільшує шанси на вагітність і не впливає на здоров'я майбутньої дитини. Жодних ускладнень при зачатті з допомогою розмороженого після кріоконсервації матеріалу ніколи не було. Цей метод не впливає на розвиток вагітності й, власне, самої дитини.

28
9,0
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Кріоконсервація сперми 1 000
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00