Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування мікоплазмозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Призначення лікування мікоплазмозу 300 грн

Лікування мікоплазмозу — це нелегкий і довгий процес подолання недуги. Мікоплазмоз — хронічне захворювання, спричинене мікоплазмами, які паразитують на клітинах іншого організму. Найчастіше захворювання вражає сечостатеву систему. Дорослі, як правило, заражаються під час статевого контакту, а діти — від матері при пологах. У звичайних побутових умовах зараження не відбувається. Захворювання може протікати непомітно або мати такі симптоми:

 • тягне біль внизу живота;
 • піхвові виділення;
 • болючі менструації;
 • хворобливі відчуття і свербіж в процесі сечовипускання;
 • висипання на шкірі;
 • болі в ділянці печінки;
 • часті скарги на виділення з уретри.

Як лікувати

Досить часто при мікоплазмозі лікарі призначають антибіотики, серед яких макроліди, азаліди, тетрацикліни, фторхіноли та інші. Супутнє лікування здійснюється шляхом інстиляції уретри, застосування інтерферонів (наприклад, генферон), фізіо- та імунотерапії. Існує також альтернативний спосіб лікування — гомеопатичними препаратами. Але вилікувати захворювання таким способом непросто. При виявленні мікоплазмозу статевому партнеру хворого потрібно також пройти необхідне обстеження та подальший курс лікування з метою запобігання повторного зараження.

Яку діагностику проходити

Збудника мікоплазмозу діагностувати дуже складно, проте можна виявити за допомогою спеціальних аналізів. Діагностика робиться на підставі мазка або ж досліджується кров із вени на антитіла до мікоплазми.

Наслідки

Запущеність цієї хвороби значно подовжує процес лікування і може викликати додаткові ускладнення, такий вид хвороби по-справжньому небезпечний, особливо для вагітних. Також мікоплазмоз може ставати причиною різних хвороб, наприклад:

 • у чоловіків уретрит, іноді безпліддя;
 • у жінок бактеріальний вагіноз та різні запалення матки та її придатків (аднексит, ендометрит);
 • менінгіт;
 • пієлонефрит;
 • інфекційний артрит;
 • пневмонія.
78
9,0
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,3
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
7,3
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
7,0
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
6,9
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
 • Призначення лікування мікоплазмозу 300
Працює з 10:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Призначення лікування (без вартості ліків) мікоплазмозу 2 600
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00