Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування мікоплазмозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Призначення лікування мікоплазмозу 300 грн

Лікування мікоплазмозу — це нелегкий і довгий процес подолання недуги. Мікоплазмоз — хронічне захворювання, спричинене мікоплазмами, які паразитують на клітинах іншого організму. Найчастіше захворювання вражає сечостатеву систему. Дорослі, як правило, заражаються під час статевого контакту, а діти — від матері при пологах. У звичайних побутових умовах зараження не відбувається. Захворювання може протікати непомітно або мати такі симптоми:

 • тягне біль внизу живота;
 • піхвові виділення;
 • болючі менструації;
 • хворобливі відчуття і свербіж в процесі сечовипускання;
 • висипання на шкірі;
 • болі в ділянці печінки;
 • часті скарги на виділення з уретри.

Як лікувати

Досить часто при мікоплазмозі лікарі призначають антибіотики, серед яких макроліди, азаліди, тетрацикліни, фторхіноли та інші. Супутнє лікування здійснюється шляхом інстиляції уретри, застосування інтерферонів (наприклад, генферон), фізіо- та імунотерапії. Існує також альтернативний спосіб лікування — гомеопатичними препаратами. Але вилікувати захворювання таким способом непросто. При виявленні мікоплазмозу статевому партнеру хворого потрібно також пройти необхідне обстеження та подальший курс лікування з метою запобігання повторного зараження.

Яку діагностику проходити

Збудника мікоплазмозу діагностувати дуже складно, проте можна виявити за допомогою спеціальних аналізів. Діагностика робиться на підставі мазка або ж досліджується кров із вени на антитіла до мікоплазми.

Наслідки

Запущеність цієї хвороби значно подовжує процес лікування і може викликати додаткові ускладнення, такий вид хвороби по-справжньому небезпечний, особливо для вагітних. Також мікоплазмоз може ставати причиною різних хвороб, наприклад:

 • у чоловіків уретрит, іноді безпліддя;
 • у жінок бактеріальний вагіноз та різні запалення матки та її придатків (аднексит, ендометрит);
 • менінгіт;
 • пієлонефрит;
 • інфекційний артрит;
 • пневмонія.
84
9,0
Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,4
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
 • Призначення лікування мікоплазмозу 300
Працює з 10:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Призначення лікування (без вартості ліків) мікоплазмозу 2 600
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00