Астар

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.

МЦ "Астар" допомагає пацієнтам:

• пройти діагностику, отримати консультацію фахівців в області сечостатевої системи та інфекцій, що передаються статевим шляхом,
  • виконати аналіз ДНК,
  • зробити спермограмму,
  • провести аналіз на сумісність,
  • УЗД,
  • гірудотерапію,
  • цитологічне і мікробіологічне дослідження.

Персонал діагностичного медичного центру "Астар" особливу увагу приділяє здоров'ю вагітних жінок. Для цього розроблена унікальна програма, що включає в себе комплекс вправ і психологічну допомогу.

Прийом клієнтів ведеться за попереднім записом.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Астар, вартість послуг:

• Доплерографія судин пуповини,плоду більше 30 тижнів
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД щитовидної залози з доплер-аналізом
  • УЗД наднирників
  • УЗД печінки та жовчних шляхів
  • УЗД підшлункової залози та селезінки
  • УЗД нирок
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД сечового міхуря та простати (т/абдомінально)
  • УЗД сечового міхура,простати (т/абдомінально), яєчок
  • УЗД нирок,сечового міхура,простати (т/абдомінально), яєчок,сімяних міхурців
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД жіночих статевих органів (т/абдомінально)
  • Трансвагінальна ультрасонографія
  • Бактеріоскопія у жінок - з 3-х точок
  • Бактеріоскопія у жінок - з 2-х точок
  • Бактеріоскопія у жінок - з 1 точки
  • Цитологічне обстеження
  • Бактеріоскопія у чоловіків (уретра)
  • Бактеріоскопія у чоловіків (уретра,сік простати-із забором матеріалу
  • Бактеріоскопія у чоловіків ( сік простати)
  • Спермограма
  • Масаж передміхурової залози у чоловіків
  • Лікування хламідіозу у чоловіків і жінок
  • Лікування уреаплазмоза у чоловіків і жінок
  • Консультація гінеколога
  • Призначення курсу лікування запальних процесів урогенітального тракту
  • Сімейна консультація
  • Біопсія шийки матки з піхви
  • Кріокоагуляція шийки матки
  • Вагінальні тампони
  • Вагінальні ванночки
  • Вагінальні зрошення
  • Гінекологічний масаж для жінок
  • Дозована локальна гіпертермія піхвова
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Обробка наботових залоз
  • Обробка гострокінцевих кондилом
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Лікування трихомоніазу у жінок
  • Лікування цервіциту у жінок
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Баночний масаж

Назар
Молодці. Так тримати!
ліда
22 травня '18р.
Я була у різних клініках Львова і Києва, а в Центр АСТАР попала випадково. У мене були скарги і знайома порадила туди звернутися (вона там проходила щорічні профілактичні обстеження). Доїзд до медичного центру не зручний, немає дороговказів, тому довелося витратити час щоб відшукати вулицю Зигзаг. Але ці недоліки повністю компенсувалися по*перше кваліфікованими лікарями та ввічлмвими медсестрами, по-друге, якістю наданих послуг. Зручно зо запис проходить по телефону, тому нема черг і економиться час. Мені в моїй проблемі не тільки допомогли, але й порадили, куди звернутися з іншою проблемою.
Оля
22 травня '18р.
Я задоволена обслуговуванням у клініці "Астар" . Немає відчуття,що вас хочуть "розкрутити" призначаючи купу непотрібних аналізів.Усе по суті,і по мінімуму. І ціни не "кусаються" ,абсолютно прийнятні
Ніна М.
21 травня '18р.
Впродовж 6 років мала проблему з невиношуванням вагітності. В центрі АСТАР було виявлено причину. Лікувалася півтора року. Народилися здорові двійнята. Подвійна радість.
Петро
Хороша атмосфера та приємний персонал.
Ліна
Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!
Аліна
Після Кесаревого розтину на матці були спайки. Гінеколог призначив гінекологічний масаж. Процедура не болісна. Добре, що гінеколог у мене жінка – було комфортніше. Відчувала сильну пальпацію піхви. У день після процедури утрималась від статевих відносин. Трохи відчувала «відголоски» процедури. На наступний день все було в нормі. Також цей масаж укріплює стінки матки. Мені це дуже потрібно так як плануємо другу вагітність.
Ростислав
Ситуація у мене банальна: переспав з гарненькою дівчиною і зовсім скоро помітив каламутно-білі виділення та відчув страшенний свербіж на статевому органі. Злякався, думав СНІД підчепив( У той же день погнався у лікарню до венеролога. Здав аналізи на інфекції. У мене виявили хламідіоз. Лікар призначив Клабакс. Приймав його протягом 14 днів. На 10-ий день виділення та свербіж зникли. Здав повторний тест — чистий!
Станіслав
Ніколи не думав, що у мене буде підозра на безпліддя. Дружина вже має дитину від першого шлюбу, пройшла усі необхідні дослідження. Вона цілком здорова. Тому питання було в мені. Щоб підтвердити чи спростувати діагноз потрібно було зробити спермограму. Дуже ніяковів через це. Але лікарі були дуже тактичні. Все детально пояснили. І я заспокоївся. Зробив, що мав. Чекаю на результати. Дякую ще раз за адекватну атмосферу.
Олександра
На жаль, кандидоз торкнувся і мене. Багато чула про це неприємне захворювання. Відвідала багато форумів, але не наважилась зайнятись самолікуванням. Тому візит до лікаря був невідкладний. Хвилювалась, скажу чесно. Я завжди ніяковію коли справа стосується інтимних подробиць. Але всі ми люди, тому розповідала все як є: і про біль під час статевого контакту, і про виділення та почервоніння інтимного органу. Лікар був дуже тактичним. Заспокоїв, попросив не нервуватися. Призначив мені протигрибкові свічі, які потрібно ставити вагінально. Лікування дотримувалась суворо, ніколи не забувала поставити свічку та часто приймала душ. Призначене лікування допомогло забути про цей інтимний недуг.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00