Астар

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський

Години роботи:

Записатися на прийом

Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.

МЦ "Астар" допомагає пацієнтам:

• пройти діагностику, отримати консультацію фахівців в області сечостатевої системи та інфекцій, що передаються статевим шляхом,
  • виконати аналіз ДНК,
  • зробити спермограмму,
  • провести аналіз на сумісність,
  • УЗД,
  • гірудотерапію,
  • цитологічне і мікробіологічне дослідження.

Персонал діагностичного медичного центру "Астар" особливу увагу приділяє здоров'ю вагітних жінок. Для цього розроблена унікальна програма, що включає в себе комплекс вправ і психологічну допомогу.

Прийом клієнтів ведеться за попереднім записом.

Астар, вартість послуг:

• УЗД нирок 80
  • УЗД сечового міхура 70
  • УЗД сечового міхуря та простати (т/абдомінально) 110
  • УЗД сечового міхура,простати (т/абдомінально), яєчок 130
  • УЗД нирок,сечового міхура,простати (т/абдомінально), яєчок,сімяних міхурців 160
  • УЗД молочних залоз 90
  • УЗД жіночих статевих органів (т/абдомінально) 110
  • Трансвагінальна ультрасонографія 140
  • Загальний УЗ-огляд черевної порожнини дитини 110
  • УЗД плоду до 11 тижнів 140
  • УЗД плоду від 12 до 18 тижнів 170
  • УЗД плоду від 19 до 30 тижнів 190
  • УЗД органів черевної порожнини,геніталій (т/абдомінально), щитовидної залози 360
  • УЗД органів черевної порожнини,геніталій (т/вагінально) щитовидної залози 390

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ліна
Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!
Аліна
Після Кесаревого розтину на матці були спайки. Гінеколог призначив гінекологічний масаж. Процедура не болісна. Добре, що гінеколог у мене жінка – було комфортніше. Відчувала сильну пальпацію піхви. У день після процедури утрималась від статевих відносин. Трохи відчувала «відголоски» процедури. На наступний день все було в нормі. Також цей масаж укріплює стінки матки. Мені це дуже потрібно так як плануємо другу вагітність.
Ростислав
Ситуація у мене банальна: переспав з гарненькою дівчиною і зовсім скоро помітив каламутно-білі виділення та відчув страшенний свербіж на статевому органі. Злякався, думав СНІД підчепив( У той же день погнався у лікарню до венеролога. Здав аналізи на інфекції. У мене виявили хламідіоз. Лікар призначив Клабакс. Приймав його протягом 14 днів. На 10-ий день виділення та свербіж зникли. Здав повторний тест — чистий!
Станіслав
Ніколи не думав, що у мене буде підозра на безпліддя. Дружина вже має дитину від першого шлюбу, пройшла усі необхідні дослідження. Вона цілком здорова. Тому питання було в мені. Щоб підтвердити чи спростувати діагноз потрібно було зробити спермограму. Дуже ніяковів через це. Але лікарі були дуже тактичні. Все детально пояснили. І я заспокоївся. Зробив, що мав. Чекаю на результати. Дякую ще раз за адекватну атмосферу.
Олександра
На жаль, кандидоз торкнувся і мене. Багато чула про це неприємне захворювання. Відвідала багато форумів, але не наважилась зайнятись самолікуванням. Тому візит до лікаря був невідкладний. Хвилювалась, скажу чесно. Я завжди ніяковію коли справа стосується інтимних подробиць. Але всі ми люди, тому розповідала все як є: і про біль під час статевого контакту, і про виділення та почервоніння інтимного органу. Лікар був дуже тактичним. Заспокоїв, попросив не нервуватися. Призначив мені протигрибкові свічі, які потрібно ставити вагінально. Лікування дотримувалась суворо, ніколи не забувала поставити свічку та часто приймала душ. Призначене лікування допомогло забути про цей інтимний недуг.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Новаківського, 8, корп. 1 р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Пн — Пт: 08:00-12:30 Сб: 08:00-12:30 Н: 08:00-12:30
Львів вул. Драгана, 4б р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Львів Яворівський р-н, с. Бірки, вул. Хмельницького, 33б
Сучасний паліативний медичний центр "Богдан" спеціалізується в області швидкої допомоги та транспортуванні хворих по території України.
Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.