Венера, медичний центр

р.Сихівський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний заклад почав роботу у 2001 році. Центр проводить діяльність за декількома напрямками.

Клініка надає наступні види послуг:

• УЗД органів черевної порожнини та ендокринної системи;
  • УЗД вагітності;
  • доплерографія;
  • гормональні обстеження;
  • бактеріологічні дослідження;
  • розширений аналіз крові та сечі;
  • лікування хвороб сечовивідної системи, порушень статевої функції у чоловіків;
  • терапія дерматологічних захворювань;
  • лікування безпліддя; планування вагітності;
  • усунення запальних процесів органів статевої сфери;
  • ін’єкції батокса, гіалуронової кислоти;
  • видалення родимок;
  • лікування розтяжок та ін.

Перевагою медичного закладу є те, що пацієнт може зробити анонімне обстеження протягом одного дня. Клініка співпрацює з найкращими діагностичними лабораторіями Львова та Києва.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Венера, медичний центр, вартість послуг:

• Дуплексне сканування судин нирок 280
  • Коагулограма 190
  • Гормональні дослідження від 110
  • Обрізання крайньої плоті у чоловіків 7 500
  • Лікування простатиту у чоловіків
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
  • Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
  • Призначення лікування (без вартості ліків) хламідіозу 2 600
  • Консультація акушера-гінеколога 200
  • Консультація гінеколога 200
  • Лікувальні ванночки 50
  • Санація піхви і шийки матки 50
  • Бужування 1 процедура 400
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Встановлення ВМС (без вартості спіралі) 500
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС) 250
  • Ще...
  • Лікування циститу (запалення сечового міхура)
  • Консультація уролога 200
  • Інстиляція уретри 50
  • Ефективне лікування неспецифічного уретриту
  • Лікування уретриту (запалення уретри)
  • Лікування сечокам'яної хвороби (СКХ)
  • Консультація дерматовенеролога 200
  • Лікування атопічного дерматиту (атопічний екземи)
  • Видалення контагіозних молюсків (1 процедура) від 200
  • Призначення лікування з приводу грибкових захворювань нігтів 200
  • Лікування вітіліго (нашкірної хвороби)
  • Лікування екземи (запальних захворювань шкіри)
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Лікування акне (вугрової висипки)
  • Посів на флору та чутливість до антибіотиків 400
  • Лікування маститу (запалення молочної залози)
  • Підшкірні ін'єкції 30
  • Внутрішньом'язові ін'єкції 30
  • Внутрішньом'язовий укол 30

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Петро
06 грудня '18г.
Все сподобалось,обслуговування на рівні! Раджу! Особлива подяка Андрію Наконечному,допоміг,підказав,вилікував!
Galuna
21 жовтня '18г.
Звернулась у клініку щоб пройти обстеження для подальшого лікування. Узд і Аналізи проводились на місці в стислі терміни. Дуже задоволення консультацією лікарів. Отримала відповіді практично на усі питання. Надалі обстеження планую проводити у вашій клініці. Дякую .
Зеновія
19 жовтня '18г.
Приємний у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Наконечного Андрія Богдановича !!
Володимир
29 січня '18г.
Хамське ставлення до клієнтів. Був записаний на прийом по телефону головним лікарем на 9 год. Коли прийшов на зазначену годину, мені на реєстрації сказали почекати пів години, тому що на 9 вже є людина. Коли я сказав, що був записаний, мені сказали, що це мої проблеми, бо треба було дзвонити на реєстрацію, а не до головного лікаря. Це зривало мої плани і я почав дратуватись. НІкому не хамив, але розмовляв надалі з адміністратором вже досить різко. Два дні потому, коли я зателефонував за результатами аналізів до головного лікаря, він вирішив за необхідне "вичитати" мене за мою поведінку. Сказав мені, що я ще замолодий, щоб так "скакати" до адміністратора(хоча ніяких образ в її сторону не звучало) і що я взагалі можу піти зі своїми аналізами "по світу" і забути дорогу в їхню клініку. Зважаючи на специфіку цього закладу, дуже не раджу звертатись до цієї клініки, через ряд причин: 1. Неспівпадіння у графіці, через що Ви втрачаєте свій час 2. Абсолютна відсутність провини за помилки зі сторони клініки 3. У випадку конфліктної ситуації - повна відсутність бажання улагодити конфлікт, а лише його ескалація. 4. Відсутність такту у головного лікаря, зважаючи на делікатні питання, які вирішує його клініка.
Аня
15 липня '17г.
Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого
Андрій
04 липня '17г.
Клініка не відповідає очікуванню. Консультація тривала 2 хвилини. Виписали самі банальні таблетки від алергії і за ці послуги хочуть 250 грн. НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!!!
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
7,3
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Записатися на прийом
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.