Венера, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Акції

Медичний заклад почав роботу у 2001 році. Центр проводить діяльність за декількома напрямками. На території центру проводиться комплексна діагностика органів та систем організму. Дослідження дають максимально точний результат, що обумовлено використанням сучасного обладнання. Лабораторні та інструментальні дослідження проводяться за попереднім записом, згідно графіку роботи медичного центру.

Клініка надає наступні види послуг:

• УЗД органів черевної порожнини та ендокринної системи;
  • УЗД вагітності;
  • доплерографія;
  • гормональні обстеження;
  • бактеріологічні дослідження;
  • розширений аналіз крові та сечі;
  • лікування хвороб сечовивідної системи, порушень статевої функції у чоловіків;
  • терапія дерматологічних захворювань;
  • лікування безпліддя; планування вагітності;
  • усунення запальних процесів органів статевої сфери;
  • ін’єкції батокса, гіалуронової кислоти;
  • видалення родимок;
  • лікування розтяжок та ін.

Перевагою медичного закладу є те, що пацієнт може зробити анонімне обстеження протягом одного дня. Клініка співпрацює з найкращими діагностичними лабораторіями Львова та Києва. На території центру приймають профільні спеціалісті. Визначення індивідуальної схеми лікування відбувається після комплексного дослідження організму. Для запису на індивідуальний прийом звертайсь за визначеними номерами телефонів.

Венера, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Антитіла Trichomonas vaginalis від 250
  • Вірус Епштейна-Барр (ПЛР) 180
  • Визначення хламідіозу (ПЛР: кров, у/г зішкріб) 250
  • Лікування простатиту у чоловіків
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
  • Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
  • Консультація по питаннях чоловічого непліддя 400
  • Консультація з приводу медикаментозного лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози 400
  • Масаж простати 200
  • Циркумцизія(обрізання крайньої плоті з вартістю обстежень) 12 500
  • Лікування передменструального синдрому (ПМС)
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Лікування вагініту (кольпіту) у жінок
  • Лікування кісти яєчника без операції
  • Лікування цервіциту у жінок
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Профілактика випадкових статевих контактів 2 500
  • Консультація гінеколога з оглядом і призначенням лікування 500
  • Ще...
  • Лікування циститу (запалення сечового міхура)
  • Ефективне лікування неспецифічного уретриту
  • Лікування уретриту (запалення уретри)
  • Лікування сечокам'яної хвороби (СКХ)
  • Консультація уролога з оглядом і призначенням лікування 700
  • Консультація з призначенням діагностичних обстежень 400
  • Консультація з призначенням лікування (повторна) 300
  • Термобужування 450
  • Інстиляція уретри 150
  • Ще...
  • Лікування атопічного дерматиту (атопічний екземи)
  • Лікування вітіліго (нашкірної хвороби)
  • Лікування екземи (запальних захворювань шкіри)
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Лікування акне (вугрової висипки)
  • Консультація дерматолога з оглядом і призначенням лікування 700
  • Консультація з призначенням діагностичних обстежень 400
  • Консультація з призначенням лікування (повторна) 300
  • Консультація косметолога
  • Спеціальні програми догляду за шкірою (догляд за проблемною шкірою, догляд за периорбітальною зоною, догляд за в’янучою шкірою)
  • Розробка індивідуального плану догляду (домашній догляд) та рекомендації щодо корекції способу життя
  • Доглядові процедури (маски під потреби шкіри)
  • Превентивна косметологія (система заходів направлена на збереження власних ресурсів шкіри)
  • Механічна чистка обличчя
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Комбінована чистка обличчя
  • Косметичний масаж
  • Ще...
  • Лікування маститу (запалення молочної залози)
  • Первинний прийом по програмах ДРТ 100
  • Консультація трихолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олександр
Рекомендую всім , прекрасного косметолога Юлію Барандій . Був на консультації , все доступно та зрозуміло пояснили . Дякую вам !
Юля
Не одноразово зверталась до Андрія Богдановича, і якщо буде потреба то обов’язково звернусь до нього. Завжди уважно вислухає і порадить лікування яке буде ефективним і відповідатиме вашим фінансовим можливостям
26 травня '21р.
Приємно вражена, професійний підхід,якістю обслуговування. В клініці можна здати всі аналізи,отримати якісну консультацію +огляд
Олег
Був на консультації в Андрія Богдановича, задоволений.
Тетяна
Звернулася на консультацію до лікаря Наконечного Андрія Богдановича через його хороші відгуки, найсправід то лікар відбога, він все розказав та сказав куди звернутьися за допомогою. Також там дуже привітна медсестра та ,що на рецеспшині, все розказа та домопогла. Тут на одну місці можна зробити всю діагностику та отримати консультацію, нукіди не треба більше ходити та їздити.
Петро
Дуже зручно з тим що все на одному місці. Не тратиш час а зразу можеш зробити всю діагностику і получити консультації лікарів.
Ставлю 5.
Андрій
Приходив на безкоштовну консультацію і отримав море корисної інформації. Однозначно рекомендую і звертатимусь далі.
Денис
Хочу выразить огромную благодарность администрации поликлиники и моему лечащему врачу . Обратился за помощью в поликлинику с острой болью. В регистратуре меня моментально отправили в кабинет доктора, который осмотрел..
Олександр
Звернулись разом з дружиною. Нам допоміг. Зауважень не маємо. В разі чогось прийдемо ще.
Аня
Особисто для мене критерій оцінки мед центру –чистота)))бо знаю скільки всякої зарази можна підцепити(в цьому центрі всьо охайно і чистесенько(тішить шо дбають про безпеку пацієнтів
Віктор
Лише приємне можу сказати про клініку. Завжди думав, що приватна медицина дуже дорога, але ні ціна і якість відповідають одне одному. Тому Венеру сміло рекомендую тих хто не хоче черг і довго чекати.
Антон
Звернувся на консультацію до Наконечного Андрія Богдановича через те що начитався хороших відгуків. Сам особисто переконався, сміливо рекомендую. Моя порада - Не затягуйте з проблемою.
Іван
Звернувся до косметолога через висип. Ситуація значно краща.
Інна
Записались в цю клініку бо лише переїхали в нове місто і нічого не знаємо. Але ми залишимось тут, все влаштовує на всі 100%.
Іванка
Роками ходила з висипкою з відчаю вже була готова на все,але лікар Юля Наконечна зробила з моєю шкірою чудо. Я досі не вірю!!!
Хочу подякувати косметологу Юлії Андріївні за дуже класний підхід до роботи.
Ірина
Рада, що потрапила до рук такого грамотного лікаря-косметолога.
Руслан
Звернувся до лікаря з дуже особистою проблемою, але лікар толерантний і роз’яснив все суто по справі.
Все сподобалось.
Маркіян
Сподобалось що лікар Наконечний має великий досвід у роботі та власне бачення.
Марта
Робила плазмотерапію. Юлія Наконечна провела консультацію і дуже професійно виконала процедуру.
Марк
Колись лікувався але ситуація залишилась без змін. Коли звернувся до цього лікаря то побачив комплексний підхід а це мене вразило. Важливо коли лікар дійсно професіонал.
Станіслав
Мене здивував комфорт в закладі. Я в лікувальній установі чи не вперше в житті. Уявляв все мрачне, але цей приватний заклад такий затишний, що почуваєшся захищено.
Катерина
Хворію давно вже хронічно але останнє загострення далося досить складно. Через це звернулась до лікаря про якого вже чула хороші відгуки. Мене гарно прийняли уважно вислухали і оцінили ситуацію. Після цього лікар призначив лікування. Зараз все супер.
Іван
Клініка залишила приємне враження. Видно, що дбають про пацієнтів.
Маринка
Була у косметолога вперше в житті. Вийшла під враженнями. Лікар все розклала про поличках. А моя шкіра просто сяє.
Руслан
Задоволений візитом до лікаря.
Олена
В Венері ми були вперше, але нам сподобалося. Тепер в разі чого будемо приходити. Є багато послуг і можна швидко пройти всі обстеження.
Яна
Поміняла вже пару косметологів, бо часто це тупе заробляння грошей.У лікаря-косметолога Наконеної дійсно результат на лице і дуже серйозний лікарський підхід до справи.
Андрій
Задоволений візиток в дану клініку. Є де припаркувати автомобіль, чисто, привітний персонал. В назначений час одразу запросили на візит. Охоче відповіли на запитання, привітна атмосфера. І хоч в холі вже чекали люди , якість мого візиту від цього не постраждала.
23 травня '19р.
Хороший лікар гінеколог. Загальне враження теж позитивне.
19 травня '19р.
Консультацією лікаря Наконечного задоволений. Дуже детально виклав інформацію про моє захворювання. Мені допомогло все почуте.
Роман
15 травня '19р.
Візит до лікаря пройшов на вищому рівні.
Роман
13 травня '19р.
Рекомендую лікаря центру Венера Наконечного Андрія Богдановича. Все було на рівні.
07 травня '19р.
Дякую, задоволений.
Михайло
04 травня '19р.
Хороший спеціаліст. Консультація почалась у назначений час. Лікар уважний до проблеми пацієнта. Мені сподобалось.
23 квітня '19р.
Послугами лікаря — дерматовенеролога «Венери» задоволений.
18 квітня '19р.
Хороше враження від роботи лікаря.
Ліда
05 квітня '19р.
Якісно і професійно
Дмитро
Послугами дерматовенеролога задоволений. Багато лікарів не вважали мою проблему актуальною, але тут мені лікар все роз’яснив і пояснив причину такого стану. Подобається, шо лікар лікував МЕНЕ, тобто розібрав конкретно мій випадок, а не просто діагноз.
Юрій
Лікар дерматолог Наконечний – хороший спецаліст. Професійно підхід відчувається в деталях роботи. Ставлю 5/5
Юрій
Все сподобалося.
Алексей
Доволен консультацией врача-дерматолога Наконечного.
Таня
толковий лікар УЗД
Інна
Дуже хороший і розумний лікар робить все якісно порадувала наша медицина бо багато років жила за кордоном і не дуже вірила в нашу медицину
Сергій
Консультація пройшла добре. Лікар Наконечний все детально роз’яснив і надав рекомендації.
Богдан
Послугами клініки задоволений. Приємний персонал і оптимальні ціни.
Реально вирішуєте проблеми! СПАСИБІ
Тарас
Рекомендую Андрія Богдановича.
Іра
Мені все підійшло. Рекомендую.
Павло
Під час мого візиту в закладі було багато людей, але мене закликали вчасно в домовлений час. Лікар приділив увагу моїй проблемі. Приємно задоволений.
Богдан
Однозначно позитивний відгук. Лікар дбає, щоб все зробити якісно.
Сергій
Хороше враження від лікаря і від медичного центру. Чистий заклад, привітний персонал, нормальні ціни.
Андрій
Після консультації лікаря дерматолога залишилось хороше враження. Дякую!
Дмитро
Однозначно рекомендую лікаря дерматовенеролога центру «Венера». Перед візитом було дискомфортно розповісти про делікатну проблему. Але на консультації була комфортна атмосфера.
Олег
Візитом до дерматовенеролога(Наконечного А.Б.) задоволений.
Ернест
Хороший спеціаліст. Практично одразу поставив правильний діагноз. Консультація у лікаря Наконечного дійсно якісна
Олег
Був на прийомі у дерматолога. Сподобалось.
Ксенія
Якісно і дуже професійно вирішили мої проблеми,звертатимусь ще.
Петро
Все сподобалось,обслуговування на рівні! Раджу! Особлива подяка Андрію Наконечному,допоміг,підказав,вилікував!
Galuna
Звернулась у клініку щоб пройти обстеження для подальшого лікування. Узд і Аналізи проводились на місці в стислі терміни. Дуже задоволення консультацією лікарів. Отримала відповіді практично на усі питання. Надалі обстеження планую проводити у вашій клініці. Дякую .
Зеновія
Приємний у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Наконечного Андрія Богдановича !!

Акції лікарні

Безкоштовна консультація косметолога
акція дійсна
Акція : безкоштовна консультація лікаря-косметолога в медичному центрі «ВЕНЕРА» Наконечна Юлія Андріївна лікар-косметолог, ін’єкціоніст медичного центру «ВЕНЕРА», консультує в питаннях естетичної…
Записатися на акцію
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00