Novo (Ново)

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі.

Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.

Пацієнти мають змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на новому обладнанні останнього покоління провідних світових виробників, аналогів в якому в Західній Україні немає: магнітно-резонансний томограф OptimaMR450w GE Healthcare 1,5 тесла, комп”ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів за хвилину, три ультразвукові сканери (два експертного класу з технологією 4D та портативний.

Висока швидкість проведення дослідження, послаблено природне почуття тривоги пацієнта завдяки габаритам обладнання, яке дозволяє здійснити остеження всього тіла, у тому числі в осіб з будь-якими формами, зокрема вагітних. Висока точність отриманих результатів є запорукою встановлення правильного діагнозу та вибору ефективного курсу лікування.

Одним з основних напрямів діяльності Центру медичних інновацій NOVO є збереження та відновлення жіночого здоров’я – профілактика гінекологічних захворювань, їх діагностика і лікування.

У Центрі працюють ряд спеціалізованих медичних програм, серед яких школа грудного вигодовування, кабінет підготовки до пологів та інші.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Novo (Ново), вартість послуг:

• УЗД нирок та наднирників
  • УЗД органів калитки (яєчок)
  • УЗД нирок
  • УЗД нирок та сечового міхура
  • УЗД нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура
  • Пакет УЗД чоловіче здоров'я 1 (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці)
  • Пакет УЗД чоловіче здоров'я 2 (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, нирки)
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сімяні пухирці, органи калитки)
  • УЗД органів черевної порожнини
  • Нейросонографія
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Кольпоскопія
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин
  • МРТ головного мозку та зорових нервів
  • МРТ головного мозку та внутрішнього вуха
  • МРТ головного мозку та пазух носа
  • МРТ головного мозку та судин шиї
  • МРТ головного мозку та гіпофізу
  • МРТ зорових нервів
  • МРТ внутрішнього вуха
  • МРТ пазух носа
  • КТ головного мозку
  • КТ головного мозку для дітей до 3 років
  • КТ головного мозку для дітей до 16 років
  • КТ головного мозгу з контрастом
  • КТ головного мозгу з контрастом для дітей до 3 років
  • КТ головного мозгу з контрастом для дітей до 16 років
  • КТ ангіографія голови і шиї
  • КТ ангіографія голови і шиї для дітей до 3 років
  • КТ ангіографія голови і шиї для дітей до 16 років
  • Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину
  • Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину, двійня
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї
  • Дуплексне сканування артерій однієї верхньої кінцівки
  • Дуплексне сканування вен однієї верхньої кінцівки
  • Дуплексне сканування артерій однієї нижньої кінцівки
  • Дуплексне сканування вен однієї нижньої кінцівки
  • Дуплексне сканування артерій та вен двох верхніх кінцівок
  • Дуплексне сканування артерій та вен двох нижніх кінцівок
  • Ще...
  • Комплексний міні пакет по каріології (консультація кардіолога, ЕХО серця, ЕКГ з трактуванням результату)
  • Консультація кардіолога
  • Гінекологічний огляд (огляд в дзеркалах, мазки на флору та ЦД)
  • Повторний гінекологічний огляд після лікування (огляд в дзеркалах, мазки на флору)
  • Коментар аналізів гінекологом
  • Консультативний прийом гінеколога №1
  • Консультативний прийом гінеколога №2
  • Комплексне обстеження гінекологом (огляд на кріслі, аналіз на флору та ЦД, кольпоскопія)
  • Комплексне обстеження гінекологом (огляд на кріслі, аналіз на флору та ЦД, УЗД трансвагінально)
  • Коагуляція радіохвильова
  • Біопсія радіохвильова
  • Ще...
  • Консультації з грудного вигодовування неонатолога в клініці
  • Повторна консультації з грудного вигодовування неонатолога в клініці
  • Консультації з грудного вигодовування неонатолога з виїздом додому
  • Консультації неонатолога по догляду за дитиною з виїздом додому
  • Школа для майбутніх батьків (3 заняття в групі)
  • Школа для майбутніх батьків (3 заняття індивідуально)
  • Консультація невропатолога

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
Якість апаратури супер Але зі знімками мрт прийшлось йти до іншого спеціаліста
Наталя
Тішуся, що мій відгук один з небагатьох, який буде не дуже позитивний Хочеться вірити, що раз на раз не приходить, і мені просто так попало Позитив: Дуже якісні апарати, прекрасне МРТ, на високому рівні, можна сміло відправляти за кордон і їх навіть дуже влаштовує якість Негатив : Записана була на 12:00 Сказали прийти 11:45 Почали прийом 12:35 Ще десь пів год чекала консультацію лікаря, яка тривала 2 хв, і нічого толкового не почула взагалі, тільки ухмилки на мої питання Обіцяли до 2 годин відправити висновок лікаря на пошту, чекала 2 дні, поки не подзвонила і не висказала своє незадоволення Дуже шкода, що в нашій державі, люди, працюючи в гарній клініці, з чудовою новітньою апаратурою, маючи такий гарний шанс працювати з новинками і вдосконалювати, не використовують того і не цінують, а просто сидять там, ніби бога за пазуху зловили і всі розуми поїли! Гарний ремонт, акуратні дівчатка в реєстратурі і новітнє обладнання -це нне найголовніше, це не перукарня, не спортивний комплекс. ...Тут йдеться про здоров'я людей, а спеціалістів нема і відповідальності теж
Алла
Были проблемы со здоровьем, через пару месяцев их не стало.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Юлия
Все сделала быстро и недорого.
Василиса
Делает свою работу качественно
Інна
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
Чувствуется богатый опыт. Могу сказать о враче только хорошее.
Валентина
Досвічений лікар, приємний у спілкуванні. Навіть без досліджень діагноз може легко поставити.
Людмила
Рекомендую послуги Анжели Ярославівни, справжній фахівець
Кристина
Хороший педиатр. Советую
Людмила
Тільки Шлимкевич свою дитину довіряю. Завжди уважна, доброзичлива, нам допомогла не один раз.
Виталий Леонтиевич
Почало турбувати здоров'я. Дякую дружині, що все-таки відвела мене до клініки. Записали в той же день, прийняли одразу. Дуже задоволений Вашими послугами!
Евгения
Дуже сильно турбувало серце, провела діагностику саме в цій лікарні і результатом дуже задоволена. Вельми дякую.
Инна
На УЗИ только к Кобзаренко стараюсь попасть. Опытный диагност, все скажет как есть – практически не ошибается.
Мій батько завжди не задоволений клініками і лікарями, я в свою чергу могу сказати, що прийняли нас швидко и привітно, огляд було видно кваліфікований, тож велике дякую від нас обох.
Уляна
Дякую за щиру допомогу лікаря, яка з великим усердям заспокоювала мої панічні пориви. Для мене кожний похід на прийом дуже стресовий. І тільки відповідний спеціаліст може знайти підхід до таких як я. Ще раз велике дякую.
Олеся
Добрый день! Делала узи брюшной полости, сильно болел живот. Осмотрели меня быстро, минимум дискомфорта, по реальной цене
Василина
Персонал приветливый и услужливый, атмосфера проведения процедуры строится на позитиве. Наши городские больницы не идут в сравнение с этим учреждением. Здоровья вам и успехов в дальнейшей работе
Василина
Звернулась до лікарні щодо мрт голови. Зашилилась вдоволенною та вдячною. Дякую за допомогу!

Лікарі клініки Novo (Ново)

Маковецька Оксана Миколаївна
  • Неонатолог
  • Педіатр
очистити
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Записатися на прийом
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.