Novo (Ново), медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі.

Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.

Пацієнти мають змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на новому обладнанні останнього покоління провідних світових виробників, аналогів в якому в Західній Україні немає: магнітно-резонансний томограф OptimaMR450w GE Healthcare 1,5 тесла, комп”ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів за хвилину, три ультразвукові сканери (два експертного класу з технологією 4D та портативний).

Висока швидкість проведення дослідження, послаблено природне почуття тривоги пацієнта завдяки габаритам обладнання, яке дозволяє здійснити остеження всього тіла, у тому числі в осіб з будь-якими формами, зокрема вагітних. Висока точність отриманих результатів є запорукою встановлення правильного діагнозу та вибору ефективного курсу лікування.

Одним з основних напрямів діяльності Центру медичних інновацій NOVO є збереження та відновлення жіночого здоров’я – профілактика гінекологічних захворювань, їх діагностика і лікування.

У Центрі працюють ряд спеціалізованих медичних програм, серед яких школа грудного вигодовування, кабінет підготовки до пологів та інші.

Обладнення

• Магнітно-резонансний томограф Optima MR450w з набором катушок GEM (для МРТ);
  • комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime (для КТ);
  • ультразвуковий сканер Samsung Medison MySono U5 (для виїзного УЗД);
  • ультразвуковий сканер Samsung Medison Accuvix V20 Prestige (для УЗД).

Novo (Ново), медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину
  • Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину (двійня)
  • Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин однієї нижньої кінцівки (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин двох нижніх кінцівок (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування ниркових артерій (при стенозі)
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї
  • Дуплексне сканування судин шиї (сидини брахіоцефальної області)
  • КТ скринінг всього тіла
  • КТ скринінг всього тіла (для дітей до 3 років)
  • КТ скринінг всього тіла (для дітей до 16 років)
  • КТ внутрішнього вуха
  • КТ внутрішнього вуха (для дітей до 3 років)
  • КТ внутрішнього вуха (для дітей до 16 років)
  • КТ головного мозку
  • КТ головного мозку (для дітей до 3 років)
  • КТ головного мозку (для дітей до 16 років)
  • Ще...
  • МРТ динамічне обстеження гіпофізу з використанням інжектора
  • МРТ наднирників
  • МРТ наднирників (в рамках ендокринологічного обстеження)
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин (+гіпофіз)
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин (+судини шиї)
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин (+внутрішнього вуха)
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин (+зорові нерви)
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин
  • МРТ нижньощелепних суглобів
  • Нейросонографія
  • УЗД селезінки
  • УЗД вилочкової залози
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки)
  • УЗД наднирників
  • УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків
  • УЗД ока (офтальмосканування)
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки)
  • УЗД молочних залоз
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з 6 років
  • Кольпоскопія
  • Консультація гастроентеролога
  • Повторна консультація гастроентеролога
  • Гінекологічний огляд (огляд в дзеркалах, мазки на флору та цитологію)
  • Повторний гінекологічний огляд після лікування (огляд в дзеркалах, мазки на флору)
  • Комплексне гінекологічне обстеження (огляд на кріслі, аналіз на флору та цитологію, кольпоскопія)
  • Комплексне гінекологічне обстеження (огляд на кріслі, аналіз на флору та цитологію, УЗД трансвагінально)
  • Коагуляція радіохвильова
  • Біопсія радіохвильова
  • Петльова ексцизія
  • Конусна ексцизія
  • Супровід вагітності I триместр
  • Консультація радіолога
  • Повторна консультація радіолога
  • Комплексний міні пакет обстеження серцево-судинної системи (консультація кардіолога, ЕХО серця, ЕКГ з трактуванням результату)
  • Консультація кардіолога
  • Повторна консультація кардіолога
  • Консультація невропатолога
  • Повторна консультація невропатолога
  • Консультації з грудного вигодовування неонатолога в клініці
  • Консультації з грудного вигодовування неонатолога з виїздом додому
  • Консультації неонатолога по догляду за дитиною з виїздом додому
  • Індивідуальне заняття в школі для майбутніх батьків (курс - 3 заняття)
  • Групове заняття в школі для майбутніх батьків (курс - 3 заняття)
  • Консультація ортопеда

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Роксолана
11 грудня '17г.
Дуже хороший та кваліфікований лікар,все чітко та зрозуміло пояснює,дай Бог йому здоров'я!
Іра
02 листопада '17г.
Сьогодні остежувалася в цьому центрі. Враження тільки найкращі: хороший,  приємний і доброзичливий персонал. Лікарі все чітко і доступно пояснюють. Відношення до пацієнтів чудове. Дуже кваліфіковане і якісне обстеження. Враховуючи якого рівня заклад, то ціни тут помірні. В подальшому буду туди звертатися за допомогою.
Світлана
22 березеня '17г.
Привіт!!!Я дуже задоволена вашою клінікою,усім мед.персоналом та їхнім відношенням до людей...Ви молодці!!!
03 березеня '17г.
Згідна з попереднім відгуком Все чисто,акуратно,всі тобі усміхаються,новітня апаратура... Все.....далі шукайте спеціалістів за межами Novo Коли в людини проблема ухмилочки лікарів не є доречні Шкода,на прізвище не звернула уваги(доктора,кабінет біля кабінету мрт,займається хребтом,і з нею молоденький красавчик хам,знімки голови розглядав) Прошу старших звернути увагу своїм підлеглим за зверхність Дякую
Ірина
21 лютого '17г.
Якість апаратури супер Але зі знімками мрт прийшлось йти до іншого спеціаліста
Наталя
15 січня '17г.
Тішуся, що мій відгук один з небагатьох, який буде не дуже позитивний Хочеться вірити, що раз на раз не приходить, і мені просто так попало Позитив: Дуже якісні апарати, прекрасне МРТ, на високому рівні, можна сміло відправляти за кордон і їх навіть дуже влаштовує якість Негатив : Записана була на 12:00 Сказали прийти 11:45 Почали прийом 12:35 Ще десь пів год чекала консультацію лікаря, яка тривала 2 хв, і нічого толкового не почула взагалі, тільки ухмилки на мої питання Обіцяли до 2 годин відправити висновок лікаря на пошту, чекала 2 дні, поки не подзвонила і не висказала своє незадоволення Дуже шкода, що в нашій державі, люди, працюючи в гарній клініці, з чудовою новітньою апаратурою, маючи такий гарний шанс працювати з новинками і вдосконалювати, не використовують того і не цінують, а просто сидять там, ніби бога за пазуху зловили і всі розуми поїли! Гарний ремонт, акуратні дівчатка в реєстратурі і новітнє обладнання -це нне найголовніше, це не перукарня, не спортивний комплекс. ...Тут йдеться про здоров'я людей, а спеціалістів нема і відповідальності теж
Алла
11 вересня '16г.
Были проблемы со здоровьем, через пару месяцев их не стало.
Христина
09 вересня '16г.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Юлия
07 вересня '16г.
Все сделала быстро и недорого.
Василиса
06 вересня '16г.
Делает свою работу качественно
Інна
26 серпня '16г.
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
23 серпня '16г.
Чувствуется богатый опыт. Могу сказать о враче только хорошее.
Валентина
13 серпня '16г.
Досвічений лікар, приємний у спілкуванні. Навіть без досліджень діагноз може легко поставити.
Людмила
18 липня '16г.
Рекомендую послуги Анжели Ярославівни, справжній фахівець
Кристина
02 липня '16г.
Хороший педиатр. Советую
Людмила
22 червеня '16г.
Тільки Шлимкевич свою дитину довіряю. Завжди уважна, доброзичлива, нам допомогла не один раз.
Виталий Леонтиевич
20 червеня '16г.
Почало турбувати здоров'я. Дякую дружині, що все-таки відвела мене до клініки. Записали в той же день, прийняли одразу. Дуже задоволений Вашими послугами!
Евгения
12 червеня '16г.
Дуже сильно турбувало серце, провела діагностику саме в цій лікарні і результатом дуже задоволена. Вельми дякую.
Инна
30 травня '16г.
На УЗИ только к Кобзаренко стараюсь попасть. Опытный диагност, все скажет как есть – практически не ошибается.
15 квітня '16г.
Мій батько завжди не задоволений клініками і лікарями, я в свою чергу могу сказати, що прийняли нас швидко и привітно, огляд було видно кваліфікований, тож велике дякую від нас обох.
Уляна
05 квітня '16г.
Дякую за щиру допомогу лікаря, яка з великим усердям заспокоювала мої панічні пориви. Для мене кожний похід на прийом дуже стресовий. І тільки відповідний спеціаліст може знайти підхід до таких як я. Ще раз велике дякую.
Олеся
25 грудня '15г.
Добрый день! Делала узи брюшной полости, сильно болел живот. Осмотрели меня быстро, минимум дискомфорта, по реальной цене
Василина
14 грудня '15г.
Персонал приветливый и услужливый, атмосфера проведения процедуры строится на позитиве. Наши городские больницы не идут в сравнение с этим учреждением. Здоровья вам и успехов в дальнейшей работе
Василина
11 грудня '15г.
Звернулась до лікарні щодо мрт голови. Зашилилась вдоволенною та вдячною. Дякую за допомогу!

Лікарі клініки Novo (Ново), медичний центр

• Терапевт
  • Хірург
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
7,3
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Записатися на прийом
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.