Novo (Ново)

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Часи роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі.

Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.

Пацієнти мають змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на новому обладнанні останнього покоління провідних світових виробників, аналогів в якому в Західній Україні немає: магнітно-резонансний томограф OptimaMR450w GE Healthcare 1,5 тесла, комп”ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів за хвилину, три ультразвукові сканери (два експертного класу з технологією 4D та портативний.

Висока швидкість проведення дослідження, послаблено природне почуття тривоги пацієнта завдяки габаритам обладнання, яке дозволяє здійснити остеження всього тіла, у тому числі в осіб з будь-якими формами, зокрема вагітних. Висока точність отриманих результатів є запорукою встановлення правильного діагнозу та вибору ефективного курсу лікування.

Одним з основних напрямів діяльності Центру медичних інновацій NOVO є збереження та відновлення жіночого здоров’я – профілактика гінекологічних захворювань, їх діагностика і лікування.

У Центрі працюють ряд спеціалізованих медичних програм, серед яких школа грудного вигодовування, кабінет підготовки до пологів та інші.

Novo (Ново), вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Комплексне обстеження дитини до 1-го року №1 (нейросонографія, кульшові суглоби за Графом)
  • Комплексне обстеження дитини до 1-го року №2 (нейросонографія, кульшові суглоби, органи черевної порожнини, сечовидільна система)
  • Комплексне обстеження дитини після 1-го року (органи черевної порожнини, сечовидільна система, щитоподібна залоза)
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • Комплексне обстеження серцево-судинної системи (ЕХО серця, судини шиї та голови, судини верхніх та нижніх кінцівок)
  • Комлексне обстеження при артеріальній гіпертензії (ЕХО-серця, аорта черевна, судини шиї та голови, нирки, наднирники, судини нирок)
  • Комплексне обстеження при аритміях (ЕХО-серця, аорта черевна, судини шиї та голови, нирки, наднирники, судини нирок, щитовидна залоза)
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД вилочкової залози
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Кольпоскопія
  • МРТ головного мозку і зорових нервів
  • МРТ головного мозку і внутрішнього вуха
  • МРТ головного мозку і судин шиї
  • МРТ головного мозку і гіпофізу
  • МРТ головного мозку і пазух носа
  • МРТ зорових нервів
  • МРТ калитки та яєчок
  • МРТ внутрішнього вуха
  • МРТ кисті руки
  • Ще...
  • КТ суглоба без контрасту (одна анатомічна ділянка)
  • КТ кісткок тазу без контрасту (одна анатомічна ділянка)
  • КТ склепіння черепа без контрасту
  • КТ головного мозгу без контрасту
  • КТ головного мозгу з контрастом
  • КТ ангіографія голови і шиї
  • КТ ангіографія голови або шиї
  • КТ ангіоргафія органів грудної порожнини (з КР)
  • КТ ангіографія органів черевної порожнини (з КР)
  • Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину
  • Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину (двійня)
  • Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області плюс транскраніальна доплерографія (судини голови та шиї)
  • Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин однієї нижньої кінцівки (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин двох нижніх кінцівок (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області (судини шиї)
  • Дуплексне сканування черевної аорти
  • Нейросонографія
  • Консультативний прийом гінеколога №1 150
  • Комплексне гінекологічне обстеження (огляд, аналіз на флору і ЦД, кольпоскопія) 480
  • Коагуляція радіохвильова 500
  • Петльова ексцизія 1 500
  • Конусна ексцизія 1 800
  • Біопсія радіохвильова 1 200
  • Гінекологічний огляд (огляд в дзеркалах, мазки на флору та ЦД) 330
  • Повторний гінекологічний огляд після лікування (огляд в дзеркалах, мазки на флору) 250
  • Консультативний прийом гінеколога №2 250
  • Ще...
  • Комплексний пакет обстеження серцево-судинної системи (ЕХО серця, ЕКГ (з трактуванням результату), консультація кардіолога) 490
  • Консультація кардіолога 250
  • Консультації з грудного вигодовування прийом неонатолога в клініці 250
  • Консультації з грудного вигодовування повторний прийом неонатолога в клініці 200
  • Консультації з грудного вигодовування з виїздом додому 350

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Алла
Были проблемы со здоровьем, через пару месяцев их не стало.
Юлия
Все сделала быстро и недорого.
Василиса
Делает свою работу качественно
Чувствуется богатый опыт. Могу сказать о враче только хорошее.
Валентина
Досвічений лікар, приємний у спілкуванні. Навіть без досліджень діагноз може легко поставити.
Людмила
Рекомендую послуги Анжели Ярославівни, справжній фахівець
Кристина
Хороший педиатр. Советую
Людмила
Тільки Шлимкевич свою дитину довіряю. Завжди уважна, доброзичлива, нам допомогла не один раз.
Виталий Леонтиевич
Почало турбувати здоров'я. Дякую дружині, що все-таки відвела мене до клініки. Записали в той же день, прийняли одразу. Дуже задоволений Вашими послугами!
Евгения
Дуже сильно турбувало серце, провела діагностику саме в цій лікарні і результатом дуже задоволена. Вельми дякую.
Инна
30 мая '16г.
На УЗИ только к Кобзаренко стараюсь попасть. Опытный диагност, все скажет как есть – практически не ошибается.
Мій батько завжди не задоволений клініками і лікарями, я в свою чергу могу сказати, що прийняли нас швидко и привітно, огляд було видно кваліфікований, тож велике дякую від нас обох.
Уляна
Дякую за щиру допомогу лікаря, яка з великим усердям заспокоювала мої панічні пориви. Для мене кожний похід на прийом дуже стресовий. І тільки відповідний спеціаліст може знайти підхід до таких як я. Ще раз велике дякую.
Олеся
Добрый день! Делала узи брюшной полости, сильно болел живот. Осмотрели меня быстро, минимум дискомфорта, по реальной цене
Василина
Персонал приветливый и услужливый, атмосфера проведения процедуры строится на позитиве. Наши городские больницы не идут в сравнение с этим учреждением. Здоровья вам и успехов в дальнейшей работе

Лікарі клініки Novo (Ново)

Диба Анжела Ярославівна
Маковецька Оксана Миколаївна
УЗД-спеціаліст
Дубей Наталія Василівна
Акушер-гінеколог, лікар УЗД, к.м.н
Консультація від 150 грн.
Обрати фах
  • Андролог
  • Гінеколог
  • Діагност
  • Маммолог
  • Педіатр
очистити
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус) р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
Записатися на прийом
Львів вул. Дорошенко, 65, корп. 2 р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Записатися на прийом
Львів вул. Новаківського, 8, корп. 1 р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Пн — Пт: 08:00-12:30 Сб: 08:00-12:30 Н: 08:00-12:30