Novo (Ново)

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Години роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі.

Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.

Пацієнти мають змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на новому обладнанні останнього покоління провідних світових виробників, аналогів в якому в Західній Україні немає: магнітно-резонансний томограф OptimaMR450w GE Healthcare 1,5 тесла, комп”ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів за хвилину, три ультразвукові сканери (два експертного класу з технологією 4D та портативний.

Висока швидкість проведення дослідження, послаблено природне почуття тривоги пацієнта завдяки габаритам обладнання, яке дозволяє здійснити остеження всього тіла, у тому числі в осіб з будь-якими формами, зокрема вагітних. Висока точність отриманих результатів є запорукою встановлення правильного діагнозу та вибору ефективного курсу лікування.

Одним з основних напрямів діяльності Центру медичних інновацій NOVO є збереження та відновлення жіночого здоров’я – профілактика гінекологічних захворювань, їх діагностика і лікування.

У Центрі працюють ряд спеціалізованих медичних програм, серед яких школа грудного вигодовування, кабінет підготовки до пологів та інші.

Novo (Ново), вартість послуг:

• КТ органів грудної порожнини з контрастом дітям до 16 років
  • КТ одного відділу хребта дітям до 3 років
  • КТ одного відділу хребта дітям до 16 років
  • Ще...
  • МРТ головного мозку з ангіографією судин
  • МРТ головного мозку та зорових нервів з ангіографією судин
  • МРТ головного мозку та внутрішнього вуха з ангіографією судин
  • МРТ головного мозку та пазух носа з ангіографією судин
  • МРТ головного мозку та шиї з ангіографією судин
  • МРТ головного мозку та гіпофізу з ангіографією судин
  • МРТ зорових нервів
  • МРТ внутрішнього вуха
  • МРТ пазух носа
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД вилочкової залози
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки)
  • УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки)
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД наднирників
  • УЗД ока (офтальмосканування)
  • УЗД грудних залоз у чоловіків чи дітей
  • Пакет УЗД №1 (органи малого тазу, органи черевної порожнини, щитовидна залоза, наднирники)
  • Дуплексне сканування матково-плацентарно-плодового кровоплину
  • Дуплексне сканування матково-плацентарно-плодового кровоплину, двойня
  • Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області з транскраніальною доплерографією (судини голови та шиї)
  • Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин однієї нижньої кінцівки (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин двох нижніх кінцівок (артерії і вени)
  • Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області (судини шиї)
  • Дуплексне сканування черевної аорти
  • Нейросонографія
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Кольпоскопія
  • Консультація радіолога 300
  • Комплексне обстеження серцево-судинної системи (консультація кардіолога, ЕХО серця, ЕКГ з трактуванням результату) 550
  • Консультація кардіолога 300
  • Консультація гінеколога (огляд в дзеркалах, мазки на флору та ЦД) 350
  • Повторний гінекологічний огляд після лікування (огляд в дзеркалах, мазки на флору) 300
  • Консультація гінеколога 250
  • Комплексне обстеження у гінеколога №1 (огляд на кріслі, аналіз на флору, аналіз на ЦД, кольпоскопія) 550
  • Комплексне обстеження у гінеколога №2 (огляд на кріслі, аналіз на флору, аналіз на ЦД, УЗД трансвагінально) 550
  • Коагуляція радіохвильова 500
  • Біопсія радіохвильова 1 200
  • Петльова ексцизія 1 500
  • Конусна ексцизія 1 800
  • Ще...
  • Консультації з грудного вигодовування, прийом лікаря-неонатолога в клініці 400
  • Консультації з грудного вигодовування, повторний прийом лікаря-неонатолога в клініці 250
  • Консультації з грудного вигодовування з виїздом додому 500

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталя
Тішуся, що мій відгук один з небагатьох, який буде не дуже позитивний Хочеться вірити, що раз на раз не приходить, і мені просто так попало Позитив: Дуже якісні апарати, прекрасне МРТ, на високому рівні, можна сміло відправляти за кордон і їх навіть дуже влаштовує якість Негатив : Записана була на 12:00 Сказали прийти 11:45 Почали прийом 12:35 Ще десь пів год чекала консультацію лікаря, яка тривала 2 хв, і нічого толкового не почула взагалі, тільки ухмилки на мої питання Обіцяли до 2 годин відправити висновок лікаря на пошту, чекала 2 дні, поки не подзвонила і не висказала своє незадоволення Дуже шкода, що в нашій державі, люди, працюючи в гарній клініці, з чудовою новітньою апаратурою, маючи такий гарний шанс працювати з новинками і вдосконалювати, не використовують того і не цінують, а просто сидять там, ніби бога за пазуху зловили і всі розуми поїли! Гарний ремонт, акуратні дівчатка в реєстратурі і новітнє обладнання -це нне найголовніше, це не перукарня, не спортивний комплекс. ...Тут йдеться про здоров'я людей, а спеціалістів нема і відповідальності теж
Алла
Были проблемы со здоровьем, через пару месяцев их не стало.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Юлия
Все сделала быстро и недорого.
Василиса
Делает свою работу качественно
Інна
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
Чувствуется богатый опыт. Могу сказать о враче только хорошее.
Валентина
Досвічений лікар, приємний у спілкуванні. Навіть без досліджень діагноз може легко поставити.
Людмила
Рекомендую послуги Анжели Ярославівни, справжній фахівець
Кристина
Хороший педиатр. Советую
Людмила
Тільки Шлимкевич свою дитину довіряю. Завжди уважна, доброзичлива, нам допомогла не один раз.
Виталий Леонтиевич
Почало турбувати здоров'я. Дякую дружині, що все-таки відвела мене до клініки. Записали в той же день, прийняли одразу. Дуже задоволений Вашими послугами!
Евгения
Дуже сильно турбувало серце, провела діагностику саме в цій лікарні і результатом дуже задоволена. Вельми дякую.
Инна
30 мая '16г.
На УЗИ только к Кобзаренко стараюсь попасть. Опытный диагност, все скажет как есть – практически не ошибается.
Мій батько завжди не задоволений клініками і лікарями, я в свою чергу могу сказати, що прийняли нас швидко и привітно, огляд було видно кваліфікований, тож велике дякую від нас обох.

Лікарі клініки Novo (Ново)

Диба Анжела Ярославівна
Маковецька Оксана Миколаївна
УЗД-спеціаліст
Дубей Наталія Василівна
Акушер-гінеколог, лікар УЗД, к.м.н
Консультація від 250 грн.
Обрати фах
  • Гінеколог
  • Діагност
  • Педіатр
очистити
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус) р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
Записатися на прийом
Львів вул. Дорошенко, 65, корп. 2 р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Записатися на прийом
Львів вул. Новаківського, 8, корп. 1 р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Пн — Пт: 08:00-12:30 Сб: 08:00-12:30 Н: 08:00-12:30