Американський медичний центр

Львів вул. Богомольця, 3 р.Личаківський

Часи роботи:

Пн: 08:30-17:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01

Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків. Фахівці клініки вільно володіють англійською мовою та мають багаторічний досвід, пройшовши навчання та стажування у провідних лікарнях та медичних центрах США, Канади, Польщі та інших країн.

НАША МІСІЯ

Головною метою American Medical Centers є надання якісного медичного обслуговування в Україні за західними стандартами, згідно з рекомендаціями найновіших американських та європейських медичних протоколів. Висококваліфіковані спеціалісти АМС проводять діагностику та лікування за сучасними методами на високому рівні. Нашим пріоритетним завданням є Ваше міцне здоров’я.

ПЕРЕВАГИ AMERICAN MEDICAL CENTERS

Лікарі American Medical Centers — це висококваліфіковані фахівці, які мають західні та українські дипломи освіти з досвідом роботи в сучасних клініках Англії, Франції, США, Німеччини.

• Західний стандарт медичного обслуговування згідно з американськими протоколами лікування.
  • Висококваліфіковані американські, європейські та українські лікарі.
  • Англомовний медичний та адміністративний персона.
  • Повний спектр медичних послуг — сімейна медицина, педіатрія, гінекологія, дерматологія, отоларингологія та профілактична медицина.
  • Досвід роботи з посольствами, міжнародними компаніями та іноземними громадянами.
  • Забезпечення координації медичної евакуації за кордон.
  • Співпраця з провідними міжнародними та українськими страховими компаніями.
  • Можливість безпосереднього взаєморозрахунку з міжнародними страховими компаніями
  • Підготовка медичної документації англійською мовою згідно з західними стандартами.

Американський медичний центр, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Консультація гінеколога 700
  • Виклик лікаря додому 1 000
  • Консультація сімейного лікаря 700
  • Консультація педіатра 450
  • Виклик педіатра додому (в ціну входить повторна консультація педіатра на базі клініки) 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Марія
Дуже вдячна Ользі Мирославівні за надану допомогу. Здоров’я дитини — це найголовніше и лікар Тичківська це добре розуміє.
Петро Олексійович
Лікар дійсно знає свою справу. Допоміг мені перемогти хворобу і дав необхідні рекомендації, слідуючи яким хвороба мене більше не турбує.
Валентина
Благодаря доктору Бурган я наконец-то смогла забеременеть))) Огромное спасибо за помощь и успехов Вам на профессиональном поприще!
Ввічлива і тактовна лікарка. Діагноз поставила на першому прийомі. Проведене лікування допомогло. Дякую за надану допомогу. При необхідності буду звертатись тільки до неї.
Віталіна
Чудовий лікар. Вихована та тактовна. Хотілось би висловити подяку за надану допомогу.
Антон
18 мая '16г.
Хороший врач. Привлекательная и приятная женщина) Спасибо за эффективное лечение!
Юлия
15 мая '16г.
Хороший врач. Сразу нашла общий язык с ребенком. Внимательна к деталям, лишних назначений не делает, назначения обосновывает. Помогла справиться с заболеванием в короткие сроки. Спасибо за помощь. Рекомендую.

Лікарі клініки Американський медичний центр

очистити

Акції лікарні

Акція "Жіноче здоров'я" від АМЦ Львів
до 31-01-2017
В АМС діє спеціальна пропозиція на огляд гінеколога без метушні "Жіноче здоров'я".Перелік послуг, які включає…

1660 грн
Записатися на акцію
Річна програма "Здоров’я дитини"
до 31-01-2017
Сімейна клініка "Американський медичний центр" пропонує знижку 40% на програму річного нагляду Вашого…

8300 грн
Річна програма "Здоров’я дитини" Оптимальна
до 31-01-2017
Сімейна клініка "Американський медичний центр" пропонує знижку 40% на розширену програму річного нагляду за…

12000 грн
Річна програма для дорослих "Здоров’я та турбота" Базова
до 31-01-2017
Сімейна клініка "Американський медичний центр" робить знижку 60% на річну програму для дорослих "Здоров’я та…

13000 грн
Річна програма для дорослих "Здоров’я та турбота" Комплексна

21200 грн
Записатися на акцію
"Програма комплексного профілактичного огляду дітей у віці 1 місяця"
до 31-01-2017
В сімейнії клініці "Американський медичний центр" діє знижка 5% на програму комплексного профілактичного…

2680 грн
Записатися на акцію
Профілактичний огляд дитини зі знижкою
до 31-01-2017
Сімейна клініка "Американський медичний центр" в межах акційної пропозиції знижує ціну на профілактичний…

1500 грн
Річна програма "Здоров’я дитини" Базова
до 31-01-2017
Сімейна клініка "Американський медичний центр" робить значну знижку на річну програму "Здоров’я дитини"…

6400 грн
Записатися на акцію
Річна профілактична програма "Здоров’я дитини"
до 31-01-2017
В сімейній клініці "Американський медичний центр" діє спеціальна акційна пропозиція по комплексному…

4000 грн
+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Зверніть увагу на інші клініки:
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Сучасний медико-консультативний центр "Лотос" надає кваліфіковану медичну допомогу сімейного лікаря, займається ультразвуковою діагностикою внутрішніх органів та систем.
Львів вул. Братів Міхновських, 23 р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00