Американський медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків. Фахівці клініки вільно володіють англійською мовою та мають багаторічний досвід, пройшовши навчання та стажування у провідних лікарнях та медичних центрах США, Канади, Польщі та інших країн.

НАША МІСІЯ

Головною метою American Medical Centers є надання якісного медичного обслуговування в Україні за західними стандартами, згідно з рекомендаціями найновіших американських та європейських медичних протоколів. Висококваліфіковані спеціалісти АМС проводять діагностику та лікування за сучасними методами на високому рівні. Нашим пріоритетним завданням є Ваше міцне здоров’я.

ПЕРЕВАГИ AMERICAN MEDICAL CENTERS

Лікарі American Medical Centers — це висококваліфіковані фахівці, які мають західні та українські дипломи освіти з досвідом роботи в сучасних клініках Англії, Франції, США, Німеччини.

• Західний стандарт медичного обслуговування згідно з американськими протоколами лікування.
  • Висококваліфіковані американські, європейські та українські лікарі.
  • Англомовний медичний та адміністративний персонал.
  • Повний спектр медичних послуг — сімейна медицина, педіатрія, гінекологія, дерматологія, отоларингологія та профілактична медицина.
  • Досвід роботи з посольствами, міжнародними компаніями та іноземними громадянами.
  • Забезпечення координації медичної евакуації за кордон.
  • Співпраця з провідними міжнародними та українськими страховими компаніями.
  • Можливість безпосереднього взаєморозрахунку з міжнародними страховими компаніями
  • Підготовка медичної документації англійською мовою згідно з західними стандартами.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Американський медичний центр, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Christoffer Jonsson
19 липня '18г.
Быстро. Профессионально. Это не часто, я могу сказать, когда посещение в больнице хороший опыт.
Anna Pronenko
08 травня '18г.
Хорошая клиника, внимательные специалисты. Обращались за помощью с ребенком. Мы довольны
Robert Ritter
03 квітня '18г.
Моя жена и я посетили Львов в марте 2018 года на несколько дней. У моей жены была болезненная травма с ее пальцем. Поэтому мы отправились в АМЦ и получили очень профессиональную помощь. Доктора были очень дружелюбны и компетентны. Абсолютно рекомендую.
Helena Sadaeva
16 січня '18г.
Чудовий медичний центр, звертаюсь сюди, при потребі. Дуже приємний, привітний персонал. Ціни, вище середнього, але воно того вартує! Це місце, в якому я цілком довіряю лікарям! Окремо хочу сказати про гінеколога, Олену Вікторівну. Безмежно вдячна їй, за допомогу, турботу про пацієнта і вміння все детально пояснити. Неймовірний лікар!
Дмитрий Малкин
15 листопада '17г.
Очень комфортно, отличное знание английского, приветливый и внимательный персонал!!!
Iuliia Zherdieva
15 серпня '17г.
Привітність персоналу і кваліфікованість лікарів, від педіатра я в захваті.
Timothy Silas Overturf
17 липня '17г.
Доктор был профессиональным и очень компетентным. Справедливая цена и быстрое обслуживание.
Вероніка Гребенюк
22 березеня '17г.
Це хороша клініка. Сподобалися спеціалісти які є дійсно професіоналами своєї справи, які мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
26 липня '16г.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.

Лікарі клініки Американський медичний центр

• Діагност
  • Сімейний лікар
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.