Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Американський медичний центр (American Medical Centers) у Львові

6.2
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-18:00

Запис має бути підтверджено оператором

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків. Фахівці клініки вільно володіють англійською мовою та мають багаторічний досвід, пройшовши навчання та стажування у провідних лікарнях та медичних центрах США, Канади, Польщі та інших країн.

НАША МІСІЯ

Головною метою American Medical Centers є надання якісного медичного обслуговування в Україні за західними стандартами, згідно з рекомендаціями найновіших американських та європейських медичних протоколів. Висококваліфіковані спеціалісти АМС проводять діагностику та лікування за сучасними методами на високому рівні. Нашим пріоритетним завданням є Ваше міцне здоров’я.

ПЕРЕВАГИ AMERICAN MEDICAL CENTERS

Лікарі American Medical Centers — це висококваліфіковані фахівці, які мають західні та українські дипломи освіти з досвідом роботи в сучасних клініках Англії, Франції, США, Німеччини.

 • Західний стандарт медичного обслуговування згідно з американськими протоколами лікування.
 • Висококваліфіковані американські, європейські та українські лікарі.
 • Англомовний медичний та адміністративний персонал.
 • Повний спектр медичних послуг — сімейна медицина, педіатрія, гінекологія, дерматологія, отоларингологія та профілактична медицина.
 • Досвід роботи з посольствами, міжнародними компаніями та іноземними громадянами.
 • Забезпечення координації медичної евакуації за кордон.
 • Співпраця з провідними міжнародними та українськими страховими компаніями.
 • Можливість безпосереднього взаєморозрахунку з міжнародними страховими компаніями
 • Підготовка медичної документації англійською мовою згідно з західними стандартами.
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Американський медичний центр (American Medical Centers) у Львові, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Булавкіна Олена
03 жовтня '19р.
Сучасна клініка, приємний персонал, чудовий і грамотний лікар—гінколог. Отримала професійну консультацію та огляд, дякую за уважність та чуйність.
10
Олена
01 березеня '19р.
Оксана Богданівна - це наш сімейний лікар, бо лікує всю нашу родину від багатьох хвороб, починаючи з банальної простуди та закінчуючи хронічними хворобами. Дуже зручно, коли один лікар добре знає родину і має змогу легше поставити вірний діагноз. Я повністю довіряю себе та своїх рідних цьому досвідченому лікарю.
10
Christoffer Jonsson
19 липня '18р.
Быстро. Профессионально. Это не часто, я могу сказать, когда посещение в больнице хороший опыт.
10
Anna Pronenko
08 травня '18р.
Хорошая клиника, внимательные специалисты. Обращались за помощью с ребенком. Мы довольны
10
Robert Ritter
03 квітня '18р.
Моя жена и я посетили Львов в марте 2018 года на несколько дней. У моей жены была болезненная травма с ее пальцем. Поэтому мы отправились в АМЦ и получили очень профессиональную помощь. Доктора были очень дружелюбны и компетентны. Абсолютно рекомендую.
10
Зоряна
17 лютого '18р.
Олена Вікторівна-висококваліфікований спеціаліст,завжди уважна і приємна у спілкуванні людина.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар.
10
Helena Sadaeva
16 січня '18р.
Чудовий медичний центр, звертаюсь сюди, при потребі. Дуже приємний, привітний персонал. Ціни, вище середнього, але воно того вартує! Це місце, в якому я цілком довіряю лікарям! Окремо хочу сказати про гінеколога, Олену Вікторівну. Безмежно вдячна їй, за допомогу, турботу про пацієнта і вміння все детально пояснити. Неймовірний лікар!
10
Дмитрий Малкин
15 листопада '17р.
Очень комфортно, отличное знание английского, приветливый и внимательный персонал!!!
9
Iuliia Zherdieva
15 серпня '17р.
Привітність персоналу і кваліфікованість лікарів, від педіатра я в захваті.
9
Timothy Silas Overturf
17 липня '17р.
Доктор был профессиональным и очень компетентным. Справедливая цена и быстрое обслуживание.
9
Марія
06 червеня '17р.
Дуже приємна та уважна. Не призначає не потрібного лікування. Усе детально розкаже на зрозумілій мові. Відовідає на усі питання, дуже хороший лікар
10
Вероніка Гребенюк
22 березеня '17р.
Це хороша клініка. Сподобалися спеціалісти які є дійсно професіоналами своєї справи, які мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
9
Марина
26 липня '16р.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
9

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
ЛОР-центр та центр слуху «Беттертон» вже більше 10 років спеціалізується на передовій сурдології й отоларингології, надаючи пацієнтам широкий спектр послуг з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів, берушей тощо. Займається діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Шевченка — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00