Американський медичний центр

Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів вул. Богомольця, 3 р.Личаківський

Часи роботи:

Пн: 08:30-17:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків. Фахівці клініки вільно володіють англійською мовою та мають багаторічний досвід, пройшовши навчання та стажування у провідних лікарнях та медичних центрах США, Канади, Польщі та інших країн.

НАША МІСІЯ

Головною метою American Medical Centers є надання якісного медичного обслуговування в Україні за західними стандартами, згідно з рекомендаціями найновіших американських та європейських медичних протоколів. Висококваліфіковані спеціалісти АМС проводять діагностику та лікування за сучасними методами на високому рівні. Нашим пріоритетним завданням є Ваше міцне здоров’я.

ПЕРЕВАГИ AMERICAN MEDICAL CENTERS

Лікарі American Medical Centers — це висококваліфіковані фахівці, які мають західні та українські дипломи освіти з досвідом роботи в сучасних клініках Англії, Франції, США, Німеччини.

• Західний стандарт медичного обслуговування згідно з американськими протоколами лікування.
  • Висококваліфіковані американські, європейські та українські лікарі.
  • Англомовний медичний та адміністративний персона.
  • Повний спектр медичних послуг — сімейна медицина, педіатрія, гінекологія, дерматологія, отоларингологія та профілактична медицина.
  • Досвід роботи з посольствами, міжнародними компаніями та іноземними громадянами.
  • Забезпечення координації медичної евакуації за кордон.
  • Співпраця з провідними міжнародними та українськими страховими компаніями.
  • Можливість безпосереднього взаєморозрахунку з міжнародними страховими компаніями
  • Підготовка медичної документації англійською мовою згідно з західними стандартами.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Американський медичний центр, вартість послуг:

• Річна базова програма "Здоров’я дитини" 22 100 15 300

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Марія
05 вересня '16г.
Дуже вдячна Ользі Мирославівні за надану допомогу. Здоров’я дитини — це найголовніше и лікар Тичківська це добре розуміє.
Петро Олексійович
02 вересня '16г.
Лікар дійсно знає свою справу. Допоміг мені перемогти хворобу і дав необхідні рекомендації, слідуючи яким хвороба мене більше не турбує.
Валентина
18 серпня '16г.
Благодаря доктору Бурган я наконец-то смогла забеременеть))) Огромное спасибо за помощь и успехов Вам на профессиональном поприще!
26 липня '16г.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
17 липня '16г.
Ввічлива і тактовна лікарка. Діагноз поставила на першому прийомі. Проведене лікування допомогло. Дякую за надану допомогу. При необхідності буду звертатись тільки до неї.
Віталіна
16 червеня '16г.
Чудовий лікар. Вихована та тактовна. Хотілось би висловити подяку за надану допомогу.
Антон
Хороший врач. Привлекательная и приятная женщина) Спасибо за эффективное лечение!
Юлия
15 травня '16г.
Хороший врач. Сразу нашла общий язык с ребенком. Внимательна к деталям, лишних назначений не делает, назначения обосновывает. Помогла справиться с заболеванием в короткие сроки. Спасибо за помощь. Рекомендую.

Лікарі клініки Американський медичний центр

• Кардіолог
  • Терапевт
очистити

Пропозиціх клініки

Річна базова програма "Здоров’я дитини"
AMERICAN MEDICAL CENTERS пропонує для Вас річні і одноразові профілактичні програми для дітей та дорослих. Програми центру спеціально розроблені так, щоб забезпечити сім’ї із різними потребами та бюджетами.
22100 грн

15300 грн
Річна базова програма "Здоров’я дитини" Оптимальна
29900 грн

25700 грн
Придбати
Комплексна річна програма "Здоров’я та турбота"
37700 грн

27300 грн
Придбати
Базова річна програма "Здоров’я та турбота"
22100 грн

14300 грн
Пакет комплексного профілактичного огляду дітей у віці 1 місяця
4680 грн

3600 грн
Придбати
Пакет "Профілактичний огляд дитини"
3640 грн

2080 грн
Придбати
Програма профілактичного обстеження "Жіноче здоров’я" мінімальна
АМС пропонує річні і одноразові профілактичні програми для дітей та дорослих. Програми відрізняються у покритті і ціні для того, щоб забезпечити сім’ї із різними потребами та бюджетами.

1950 грн
Придбати
Програма річного нагляду "Здоров’я дитини" базова

8400 грн
Придбати
Програма річного нагляду "Здоров’я дитини"

4900 грн
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
7,4
Клініка стоматології “Когут і Когут” створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
Записатися на прийом
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.