Американський медичний центр

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків. Фахівці клініки вільно володіють англійською мовою та мають багаторічний досвід, пройшовши навчання та стажування у провідних лікарнях та медичних центрах США, Канади, Польщі та інших країн.

НАША МІСІЯ

Головною метою American Medical Centers є надання якісного медичного обслуговування в Україні за західними стандартами, згідно з рекомендаціями найновіших американських та європейських медичних протоколів. Висококваліфіковані спеціалісти АМС проводять діагностику та лікування за сучасними методами на високому рівні. Нашим пріоритетним завданням є Ваше міцне здоров’я.

ПЕРЕВАГИ AMERICAN MEDICAL CENTERS

Лікарі American Medical Centers — це висококваліфіковані фахівці, які мають західні та українські дипломи освіти з досвідом роботи в сучасних клініках Англії, Франції, США, Німеччини.

• Західний стандарт медичного обслуговування згідно з американськими протоколами лікування.
  • Висококваліфіковані американські, європейські та українські лікарі.
  • Англомовний медичний та адміністративний персона.
  • Повний спектр медичних послуг — сімейна медицина, педіатрія, гінекологія, дерматологія, отоларингологія та профілактична медицина.
  • Досвід роботи з посольствами, міжнародними компаніями та іноземними громадянами.
  • Забезпечення координації медичної евакуації за кордон.
  • Співпраця з провідними міжнародними та українськими страховими компаніями.
  • Можливість безпосереднього взаєморозрахунку з міжнародними страховими компаніями
  • Підготовка медичної документації англійською мовою згідно з західними стандартами.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Американський медичний центр, вартість послуг:

• Пакет «Жіноче здоров’я» Мінімальний 2 440
  • Пакет «Пора в дитячий дошкільний заклад». Програма комплексного профілактичного огляду «Пора в школу» 5 150
  • Пакет «Візит до педіатра». Програма комплексного профілактичного огляду «Профілактичний огляд дитини» 3 800 2 170
  • Пакет «Пора в школу». Програма комплексного профілактичного огляду «Пора в школу» 5 900

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Christoffer Jonsson
19 липня '18г.
Быстро. Профессионально. Это не часто, я могу сказать, когда посещение в больнице хороший опыт.
Anna Pronenko
08 травня '18г.
Хорошая клиника, внимательные специалисты. Обращались за помощью с ребенком. Мы довольны
Robert Ritter
03 квітня '18г.
Моя жена и я посетили Львов в марте 2018 года на несколько дней. У моей жены была болезненная травма с ее пальцем. Поэтому мы отправились в АМЦ и получили очень профессиональную помощь. Доктора были очень дружелюбны и компетентны. Абсолютно рекомендую.
Helena Sadaeva
16 січня '18г.
Чудовий медичний центр, звертаюсь сюди, при потребі. Дуже приємний, привітний персонал. Ціни, вище середнього, але воно того вартує! Це місце, в якому я цілком довіряю лікарям! Окремо хочу сказати про гінеколога, Олену Вікторівну. Безмежно вдячна їй, за допомогу, турботу про пацієнта і вміння все детально пояснити. Неймовірний лікар!
Дмитрий Малкин
15 листопада '17г.
Очень комфортно, отличное знание английского, приветливый и внимательный персонал!!!
Iuliia Zherdieva
15 серпня '17г.
Привітність персоналу і кваліфікованість лікарів, від педіатра я в захваті.
Timothy Silas Overturf
17 липня '17г.
Доктор был профессиональным и очень компетентным. Справедливая цена и быстрое обслуживание.
Вероніка Гребенюк
22 березеня '17г.
Це хороша клініка. Сподобалися спеціалісти які є дійсно професіоналами своєї справи, які мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
26 липня '16г.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.

Лікарі клініки Американський медичний центр

• Сімейний лікар
очистити

Пропозиціх клініки

Пакет «Візит до педіатра» від Американського медичного центру
Американський медичний центр пропонує профілактичний огляд дітей
3800 грн

2170 грн
Пакет «Пора в школу» від Американського медичного центру
Програма комплексного профілактичного огляду «Пора в школу»

5900 грн
Пакет «Жіноче здоров’я» Мінімальний від Американського медичного центру
Пакет «Жіноче здоров’я» Мінімальний - це комплекс найважливіших гінекологічних обстежень організму, які необхідні кожній жінці

2440 грн
Пакет «Пора в дитячий дошкільний заклад» від Американського медичного центру
Програма комплексного профілактичного огляду «Пора в школу» допоможе батькам підготувати дитину до дитячого садка

5150 грн
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7