Дерматологи в Чернівцях

Консультація дерматолога в клініці «Базисмед» 700
Консультація дерматолога в клініці «Oxford Medical» 690
Євгеній
Чудова людина і спеціаліст. Один з небагатьох у наш час лікарів, який дійсно піклується про пацієнта.
30 листопада '-1 г.
Юліанна
Тільки завдяки Людмилі Октавіанівні мені вдалося позбавитись акне та слідів від неї. Тепер моя шкіра сяє здоров'ям і мені не треба накладати на себе половину тюбика тонального засобу, щоб замаскувати той жах, що був у мене на обличчі.
17 липня '18 г.
Аліна
Людмила Октавіанівна прекрасний лікар! Вона дуже чуйна та професіональна, до кожного пацієнта підбирає свій унікальній підхід. Завдяки їй, проблеми дерматології не виглядаюсь складними.
06 липня '18 г.
Дерматовенеролог
Лікар займається виявленням та терапією шкірних патологій у дітей та дорослих. Успішно лікує дерматити, псоріаз, розацеа, демодекоз, грибкові захворювання шкіри та нігтів. Для уточнення діагнозу призначає дерматоскопію. Спеціалізується на видаленні новоутворень шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Дерматолог
Людмила Октавіанівна спеціалізується на лікуванні на діагностиці захворювань шкіри. Лікує дерматити різного походження, псоріаз, екзему, алопецію, акне та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 690/590 грн.
Трихологиня, дерматологиня
Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як атопічний дерматит, грибкові інфекції, випадіння волосся.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація від 700