Сторінка 2. Дерматологи у Львові

Алла
Мне понравился доктор, но еще больше мне понравился результат проведенного лечения. Рекомендую.
01 вересня '16 г.
Леся
Нехай вас не вводить в оману, що ваш косметолог - чоловік. Колодченко один з кращих фахівців, володіє всіма сучасними методами лікування та профілактики в дерматокосметології. Раджу, не пошкодуєте!
13 вересня '16 г.
Юліан
прекпасний дерматолог, кпащий у Львові
27 лютого '17 г.
Христина
Гарно прокунсультувала і ефективно пролікувала. Велике дякую
23 березеня '17 г.
Юрій
Пречудовий дитячий дерматолог. Уважна і розумна. Рекомендуємо всім
27 лютого '17 г.
Елеонора
Кращий спеціаліст у Львові. Де я вже тільки не консультувалась, а саме Юлія Збігнєвна мені допомогла. Всім рекомендую.
04 травня '17 г.
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог Петрушко Ірина Констянтинівна займається лікванням таких захворювань, як оніхомікоз, оніхокріптоз та оніхогріфоз. З метою діагностики використовує цифрову дераматоскопію.
Дерматовенеролог, УЗД-спеціаліст
Лікар Марутяк Оксана Степанівна - дерматовенеролог, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 20 років. Спеціалізується на ранній діагностиці загальних захворювань. Проводить видалення бородавок та папілом, доброякісних пухлин. Розробляє індивідуальні схеми терапії шкірних захворювань. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог Заяць Марта Олегівна володіє методиками апартної косметології. Також проводить різні види пілінгів.
Дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар-дерматовенеролог, дерматоонколог займається лікуванням таких захворювань, як акне, псоріаз, розацеа, екзема, грибкові, бактеріальні та вірусні захворювання шкіри, захворювання нігтів. Також проводить цифрову дерматоскопію та люмінісценту діагностику. Володіє методами лазерного, радіохвильового, діатермокоагулятивного, кріодеструктивного видалення новоутворень шкіри.
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог Козловський Устим Богданович спеціалізується на методиці лазерного шліфування. Також займається видаленням новоутворень за допомогою лазерних та апаратних методик.
Дерматовенеролог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Виконує лазерне лікування акне. Приймає пацієнтів з атопічним дерматитом, розацеа, екземою, псоріазом, лишаєм, демодекозом. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виконує ультразвукове дослідження внутрішніх органів.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Дерматокосметолог
Яворська Наталія Василівна – дерматокосметолог вищої категорії, володіє сучасними методиками контурної пластики, ін'єкцій краси, лазерної та апаратної косметології, мезотерапії.
Дерматолог
Лікар займається лікуванням дерматитів, псоріазу, лишаю, екзем, бородавок, веде консультативний прийом пацієнтів.
Дерматолог, трихолог, трансплантолог волосся
21 рік досвіду
Лікар здійснює прийом пацієнтів з дерматологічними захворюваннями. Приймає пацієнтів з патологіями волосся. Виконує трихоскопію, пересадку волосся. Проводить апаратне лікування волосся. Успішно лікує акне, псоріаз, розацеа, грибкові ураження шкіри та нігтів. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 2000/2000/3500 грн.
Сімейний лікар, дерматолог, трихолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на дерматології, трихології, класичній та апаратній косметології. Виконує контурну пластику. Проводить чистку обличчя, пілінг обличчя. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 700/500 грн.