Імунологи у Львові

Консультація імунолога в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 750
Наталя
Звернулася до лікаря з приводу алергії у сина,виникла непередбачувана ситуація,хочу сказати від щирого сердця велику подяку за вашу допомогу,своєчасну і таку необхідну.Спасибі за ваші поради та лікування.Ви лікар з великої літери.
30 листопада '-1 г.
Тетяна
Звернулися до Марти Павлівни з питання бронхіальної астми та алергії в сина. Дуже сподобався цей спеціаліст. Уважна, чуйна, терпляча, досвідчена та дуже кваліфікована. Призначила необхідні дослідження та аналізи. За результатами порадила адекватне лікування. Синові уже набагато легше.
27 лютого '19 г.
Пульмонолог, алерголог, імунолог
Клінічний алерголог, пульмонолог, науковий напрямок роботи – інфекційна імунологія, молекулярна алергологія. Практичний напрямок - консультації пацієнтів з алергічними хворобами та набутими імунодефіцитними порушеннями інфекційного генезу
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Терапевт, Алерголог, Імунолог, Ревматолог
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується в області терапії, алергології, імунології та ревматології. Лікує алергічний дерматит, харчову алергію, бронхіальну астму та набряк Квінке. Для кожного пацієнта підбирає індивідуальну терапевтичну програму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах. Веде прийом для дітей с 14 років.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Педіатр, імунолог
Лікар-педіатр, проводить лікування, профілактику дитячих захворювань. Займається питаннями вакцинації, диспансеризації різних вікових груп, проводить консультування з вигодовування, а також догляду за новонародженими.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Дитячий алерголог, дитячий імунолог