Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі венерологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація венеролога в кліниці «Медікавер» 280 - 330 грн

Венеролог — лікар вузького профілю, що вивчає проблеми сексуального життя пацієнта, захворювання статевої системи. Основні напрямки роботи:

  • призначення лікування при наявності симптомів, що вказують на запалення та зараження вірусами, бактеріями чи інфекцією статевих органів, сечовивідної системи;
  • прийом пацієнта, партнер якого підхопив хворобу, що передається статевим шляхом (орально, вагінально, анально);
  • робота із соціально незахищеними верствами суспільства (жінки та чоловіки гомосексуалісти, свінгери тощо);
  • стандартне обстеження після незахищеного статевого акту із незнайомим партнером;
  • вивчення проблем статевого життя пацієнта будь-якої статі, призначення контрацепції.

Слід звернутися до венеролога при наявності таких симптомів: почервоніння та висипи в області статевих органів, свербіж, жар при сечовипусканні або статевому акті, поява аномальних виділень з інтимних органів із неприємним запахом, домішками, неприродним кольором.

Перед візитом до венеролога потрібно подбати про загальну гігієну тіла: прийняти ванну, підготувати чистий одяг та білизну. Також за декілька днів до призначеного дня прийому потрібно стриматися від будь-яких статевих зв’язків, не слід обробляти уражене місце антисептиками. Наступний етап — підготовка відповідей на стандартні, але незручні для пацієнта питання: стиль життя, кількість та якість інтимних зв’язків, число партнерів, контрацепція та особиста гігієна, проблеми інтимної сфери.

Власне прийом у лікаря характеризується первинним оглядом та опитуванням. Хворий формулює скарги, дає чіткі відповіді на поставлені запитання, надає інформацію для анамнезу. Лікар виписує направлення на діагностичні дослідження:

  • загальний та біохімічний аналіз крові, плазми крові;
  • аналіз сироватки крові на сифіліс, ВІЛ-інфекції;
  • мазок із піхви, уретри пацієнта;
  • ультразвукове дослідження органів малого тазу, сечовивідної системи.

На порталі likarni.com представлена інформація про найкращих венерологів Львова.

Хто такий венеролог?
4
8,0
8
Дуже довго страждала на трихомоніаз. Відчувала жахливий біль у яєчниках, віддавало у поперек. Перепробувала багато методів, але хвороба не відступала. Венеролог приписав Тіберал та додаткові рекомендації. Тьфу-тьфу-тьфу інфекції більше немає в організмі. Вдячна дуже.
10
Ситуація у мене банальна: переспав з гарненькою дівчиною і зовсім скоро помітив каламутно-білі виділення та відчув страшенний свербіж на статевому органі. Злякався, думав СНІД підчепив( У той же день погнався у лікарню до венеролога. Здав аналізи на інфекції. У мене виявили хламідіоз. Лікар призначив Клабакс. Приймав його протягом 14 днів. На 10-ий день виділення та свербіж зникли. Здав повторний тест — чистий!
7
Боровся з гонореєю. Незахищений секс вилився ось у таку делікатну проблему. Записався на прийом до венеролога. Пройшов усі дослідження і опитування. Дуже незручно було, але лікар був суворий, конкретний. Мені сподобалось його манера працювати з людьми. Венеролог виписав мені рецепт з такими препаратами як Цефорал та Юнідокс. Вилікувався. Щиро вдячним Вам.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматовенеролог, Трихолог
16 років досвіду
9,90
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Софья
13 вересня '16р.
10
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
Записатися на прийом29 онлайн записів
Консультація 430 грн.
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
23 роки досвіду
8,10
Врач гинеколог, диагност высшей квалификационной категории, специализируется на терапии дисплазии влагалища, климактерических расстройств и нарушений менструального цикла. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению трихомоноза, патологий шейки матки, уреаплазмоза, женского бесплодия и хламидиоза. Специалист в колькоскопии и УЗИ диагностике Бевз Юрий Анатольевич член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Акушер-гінеколог, Гінеколог
12 років досвіду
7,42
Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук, лікує безпліддя, статеві інфекції, ендометріоз, дисплазію шийки матки. Ольга Володимирівна проводить кольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, лікування ерозії шийки матки. Спеціалізується на проведенні гінекологічного оперативного лікування.
Анжела
15 лютого '17р.
7
Дуже дуже хорошо найкраща добре видноситься до клиентив роботу побить якисно суперова ликарка
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-07-17
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Дерматовенеролог, Косметолог
6 років досвіду
7,10
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних нук. Займається проблемами естетичної медицини та дерматології, спеціалізується на апаратній косметології, контурній пластиці, радіохвильовій хірургії, ін'єкційній косметології. Закінчила Львівський національний медичний університет.
Людмила
22 травня '16р.
8
Приятная и толковая врач. Назначила эффективный курс лечения. Огромное спасибо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Дерматовенеролог, Косметолог
2 роки досвіду
3,50
Лікар дерматовенеролог-косметолог, володіє навичками дерматоскопії, виконує сучасні косметологічні процедури: мезотерапію, біоревіталізацію, контурну пластику 1 та 2 рівня. Займається антивіковою терапією, консультує пацієнтів з питаннь щоденного уходу, омолождення.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Консультація 200 грн.
Дерматовенеролог, Косметолог
2 роки досвіду
3,50
Лікар Коник Златослава Сергіївна займається дерматовенерологією, косметологію. Приймає та консультує пацієнтів, які мають проблеми за шкірою, висипання, новоутворення шкіри. Володіє методами апаратної косметології, контурної пластики, біоревіталізації, мезотерапії.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 200 грн.
Дерматовенеролог
35 років досвіду
5,00
Лікар Білинська Оксана Андріївна – дерматовенеролог. Досвід роботи 35 років. Ліка вищої категорії . Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів та патологій, що передаються статевим шляхом. Проводить хірургічне видалення доброякісних новоутворювань. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на сучасних методах лікування.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Дерматовенеролог, Косметолог
13 років досвіду
5,00
Лікар Глушкова Людмила Сергіївна - дерматовенеролог, косметолог. На протязі 13 років лікує захворювання шкірних покровів. Розробляє індивідуальні схеми по відновленню шкіри. У своїй практиці використовує сучасні методики та препарати. Працює з пацієнтами в індивідуальному порядку. Лікує себорею, акне, проводить видалення бородавок.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Консультація 345 грн.
Дерматовенеролог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
5,00
Лікар Марутяк Оксана Степанівна - дерматовенеролог, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 20 років. Спеціалізується на ранній діагностиці загальних захворювань. Проводить видалення бородавок та папілом, доброякісних пухлин. Розробляє індивідуальні схеми терапії шкірних захворювань. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація 345 грн.
Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
5,00
Лікар Данчук Наталя Володимирівна - дерматовенеролог, косметолог. Досвід роботи 9 років. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Видаляє патології , що передаються статевим шляхом. Розробляє індивідуальні схеми терапії. У своїй медичній практиці використовує сучасні методики. Проводить процедури по відновленню шкірних покровів. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Записатися на прийом
Консультація 345 грн.