Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Венерологи у Львові

Венеролог — лікар вузького профілю, що вивчає проблеми сексуального життя пацієнта, захворювання статевої системи. Основні напрямки роботи:

  • призначення лікування при наявності симптомів, що вказують на запалення та зараження вірусами, бактеріями чи інфекцією статевих органів, сечовивідної системи;
  • прийом пацієнта, партнер якого підхопив хворобу, що передається статевим шляхом (орально, вагінально, анально);
  • робота із соціально незахищеними верствами суспільства (жінки та чоловіки гомосексуалісти, свінгери тощо);
  • стандартне обстеження після незахищеного статевого акту із незнайомим партнером;
  • вивчення проблем статевого життя пацієнта будь-якої статі, призначення контрацепції.

Слід звернутися до венеролога при наявності таких симптомів: почервоніння та висипи в області статевих органів, свербіж, жар при сечовипусканні або статевому акті, поява аномальних виділень з інтимних органів із неприємним запахом, домішками, неприродним кольором.

Перед візитом до венеролога потрібно подбати про загальну гігієну тіла: прийняти ванну, підготувати чистий одяг та білизну. Також за декілька днів до призначеного дня прийому потрібно стриматися від будь-яких статевих зв’язків, не слід обробляти уражене місце антисептиками. Наступний етап — підготовка відповідей на стандартні, але незручні для пацієнта питання: стиль життя, кількість та якість інтимних зв’язків, число партнерів, контрацепція та особиста гігієна, проблеми інтимної сфери.

Власне прийом у лікаря характеризується первинним оглядом та опитуванням. Хворий формулює скарги, дає чіткі відповіді на поставлені запитання, надає інформацію для анамнезу. Лікар виписує направлення на діагностичні дослідження:

  • загальний та біохімічний аналіз крові, плазми крові;
  • аналіз сироватки крові на сифіліс, ВІЛ-інфекції;
  • мазок із піхви, уретри пацієнта;
  • ультразвукове дослідження органів малого тазу, сечовивідної системи.

На порталі likarni.com представлена інформація про найкращих венерологів Львова.

Хто такий венеролог?
44
8,0
8
Людмила
Приятная и толковая врач. Назначила эффективный курс лечения. Огромное спасибо!
22 травня '16 г.
10
Софья
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
13 вересня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
26 років досвіду
9,80
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Консультація 700 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Дерматовенеролог, Трихолог
22 роки досвіду
8,60
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Консультація 550 грн.
Дерматовенеролог
41 рік досвіду
8,55
Лікар Білинська Оксана Андріївна – дерматовенеролог. Досвід роботи 35 років. Ліка вищої категорії . Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів та патологій, що передаються статевим шляхом. Проводить хірургічне видалення доброякісних новоутворювань. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на сучасних методах лікування.
Консультація 600 грн.
Дерматовенеролог
28 років досвіду
8,55
Дерматовенеролог Петрушко Ірина Констянтинівна займається лікванням таких захворювань, як оніхомікоз, оніхокріптоз та оніхогріфоз. З метою діагностики використовує цифрову дераматоскопію.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Консультація 650 грн.
Дерматовенеролог, УЗД-спеціаліст
26 років досвіду
8,52
Лікар Марутяк Оксана Степанівна - дерматовенеролог, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Досвід роботи 20 років. Спеціалізується на ранній діагностиці загальних захворювань. Проводить видалення бородавок та папілом, доброякісних пухлин. Розробляє індивідуальні схеми терапії шкірних захворювань. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Консультація 600 грн.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Дерматовенеролог, дерматоонколог
13 років досвіду
8,47
Лікар-дерматовенеролог, дерматоонколог займається лікуванням таких захворювань, як акне, псоріаз, розацеа, екзема, грибкові, бактеріальні та вірусні захворювання шкіри, захворювання нігтів. Також проводить цифрову дерматоскопію та люмінісценту діагностику. Володіє методами лазерного, радіохвильового, діатермокоагулятивного, кріодеструктивного видалення новоутворень шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 650 грн.
Дерматовенеролог
10 років досвіду
8,45
Дерматовенеролог Заяць Марта Олегівна володіє методиками апартної косметології. Також проводить різні види пілінгів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 650 грн.
Дерматовенеролог
13 років досвіду
7,90
Лікар спеціалізується на лікуванні і відновленні шкірних покривів. Володіє такими методиками, як мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія. Займається лікуванням пігментації, акне, постакне, розацеа, куперозу, себорейного дерматиту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 650 грн.
Дерматовенеролог
6 років досвіду
7,60
Лікар займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань шкірних покривів, включаючи грибкові ураження шкіри і нігтів. Працює з основними хворобами, зокрема, дерматитом, екземою, герпесом, кропив'янкою. Проводить терапію захворювань, що передаються статевим шляхом.
Консультація 600 грн.
Дерматовенеролог, трихолог
5 років досвіду
7,55
Дитячий лікар
Досвід роботи в дерматології, видаленні новоутворень , дерматоскопії та біопсії. На її рахунку багато консультацій та оперативної дермотології. Знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!
Консультація 700 грн.