Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі венерологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація венеролога в кліниці «Медікавер» 280 - 330 грн.

Венеролог — лікар вузького профілю, що вивчає проблеми сексуального життя пацієнта, захворювання статевої системи. Основні напрямки роботи:

  • призначення лікування при наявності симптомів, що вказують на запалення та зараження вірусами, бактеріями чи інфекцією статевих органів, сечовивідної системи;
  • прийом пацієнта, партнер якого підхопив хворобу, що передається статевим шляхом (орально, вагінально, анально);
  • робота із соціально незахищеними верствами суспільства (жінки та чоловіки гомосексуалісти, свінгери тощо);
  • стандартне обстеження після незахищеного статевого акту із незнайомим партнером;
  • вивчення проблем статевого життя пацієнта будь-якої статі, призначення контрацепції.

Слід звернутися до венеролога при наявності таких симптомів: почервоніння та висипи в області статевих органів, свербіж, жар при сечовипусканні або статевому акті, поява аномальних виділень з інтимних органів із неприємним запахом, домішками, неприродним кольором.

Перед візитом до венеролога потрібно подбати про загальну гігієну тіла: прийняти ванну, підготувати чистий одяг та білизну. Також за декілька днів до призначеного дня прийому потрібно стриматися від будь-яких статевих зв’язків, не слід обробляти уражене місце антисептиками. Наступний етап — підготовка відповідей на стандартні, але незручні для пацієнта питання: стиль життя, кількість та якість інтимних зв’язків, число партнерів, контрацепція та особиста гігієна, проблеми інтимної сфери.

Власне прийом у лікаря характеризується первинним оглядом та опитуванням. Хворий формулює скарги, дає чіткі відповіді на поставлені запитання, надає інформацію для анамнезу. Лікар виписує направлення на діагностичні дослідження:

  • загальний та біохімічний аналіз крові, плазми крові;
  • аналіз сироватки крові на сифіліс, ВІЛ-інфекції;
  • мазок із піхви, уретри пацієнта;
  • ультразвукове дослідження органів малого тазу, сечовивідної системи.

На порталі likarni.com представлена інформація про найкращих венерологів Львова.

Хто такий венеролог?
4
8,0
8
Дуже довго страждала на трихомоніаз. Відчувала жахливий біль у яєчниках, віддавало у поперек. Перепробувала багато методів, але хвороба не відступала. Венеролог приписав Тіберал та додаткові рекомендації. Тьфу-тьфу-тьфу інфекції більше немає в організмі. Вдячна дуже.
10
Ситуація у мене банальна: переспав з гарненькою дівчиною і зовсім скоро помітив каламутно-білі виділення та відчув страшенний свербіж на статевому органі. Злякався, думав СНІД підчепив( У той же день погнався у лікарню до венеролога. Здав аналізи на інфекції. У мене виявили хламідіоз. Лікар призначив Клабакс. Приймав його протягом 14 днів. На 10-ий день виділення та свербіж зникли. Здав повторний тест — чистий!
7
Боровся з гонореєю. Незахищений секс вилився ось у таку делікатну проблему. Записався на прийом до венеролога. Пройшов усі дослідження і опитування. Дуже незручно було, але лікар був суворий, конкретний. Мені сподобалось його манера працювати з людьми. Венеролог виписав мені рецепт з такими препаратами як Цефорал та Юнідокс. Вилікувався. Щиро вдячним Вам.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматовенеролог, Трихолог
16 років досвіду
9,90
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Софья
13 вересня '16р.
10
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-20
Консультація 430 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
23 роки досвіду
8,10
Врач гинеколог, диагност высшей квалификационной категории, специализируется на терапии дисплазии влагалища, климактерических расстройств и нарушений менструального цикла. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению трихомоноза, патологий шейки матки, уреаплазмоза, женского бесплодия и хламидиоза. Специалист в колькоскопии и УЗИ диагностике Бевз Юрий Анатольевич член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Акушер-гінеколог, Гінеколог
12 років досвіду
7,42
Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук, лікує безпліддя, статеві інфекції, ендометріоз, дисплазію шийки матки. Ольга Володимирівна проводить кольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, лікування ерозії шийки матки. Спеціалізується на проведенні гінекологічного оперативного лікування.
Анжела
15 лютого '17р.
7
Дуже дуже хорошо найкраща добре видноситься до клиентив роботу побить якисно суперова ликарка
Записатися на прийом72 онлайн записи
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Дерматовенеролог, Косметолог
6 років досвіду
7,10
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних нук. Займається проблемами естетичної медицини та дерматології, спеціалізується на апаратній косметології, контурній пластиці, радіохвильовій хірургії, ін'єкційній косметології. Закінчила Львівський національний медичний університет.
Людмила
22 травня '16р.
8
Приятная и толковая врач. Назначила эффективный курс лечения. Огромное спасибо!
Записатися на прийом34 онлайн записи
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Дерматовенеролог, Косметолог
2 роки досвіду
3,50
Записатися на прийом19 онлайн записів
Консультація 200 грн.
Дерматовенеролог, Косметолог
2 роки досвіду
3,50
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 200 грн.
Дерматовенеролог
35 років досвіду
5,00
Оксана Андріївна спеціалізується в області лікування захворювань шкіри. Проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, дерматоскопію, лікування алопеції, псоріазу, вугрів, грибкових уражень нігтів, шкіри, волосистої частини голови та ін. Лікар являється автором понад 130 наукових праць.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 400 грн.
Дерматовенеролог, Косметолог
13 років досвіду
5,00
Людмила Сергіївна спеціалізується в області дерматовенерології та косметології. Лікар проводить дерматоскопію, видалення папілом, бородавок. Лікує акне, себорею, алопецію, вугрову хворобу, екзему, демодекоз та ін.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 345 грн.
Дерматовенеролог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
5,00
Оксана Степанівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Лікар проводить дерматоскопію новоутворень, видалення бородавок та папілом. Лікує алергічний дерматит, алопецію, себорею, демодекоз, екзему.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 345 грн.
Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
5,00
Наталя Володимирівна спеціалізується в області дермотовенерології та косметології. Лікар проводить мезотерапію, хімічний пілінг, ультразвукову чистку обличчя, фонофорез. Надає послуги з лазерної епіляції.
Записатися на прийом
Консультація 345 грн.