Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Фізіотерапевти у Львові

Консультація фізичного терапевта в кліниці «Медіальт (Medialt), медичний центр» 520
Консультація лікаря ФРМ (фізичної реабілітаційної медицини) в клініці «Norimed+» 1000
Консультація фізичного терапевта в клініці «Шпиталь Шептицького» 750
27
8,0
10
Максимович Ілля
Дуже хороший лікар Гомон О.С. Не парив як то зазвичай роблять лікарі. Все порадив росказав показав пояснив. Клініка сучасна, все що треба в ній присутнє. Дуже задоволений.
17 лютого '24 г.
9
Булик Андрій
"дуже вдячна своєму лікарю травматологу-ортопеду Сай Василю Андрійовичу за чудову роботу. Золоті руки. Прийшла до нього з травмованим коліном (надрив мініску, травмована зв’язка), яке не згиналося і боліла так, що аж кричати хотілося. За один сеанс руками зняв біль, поставив все на місце, прописав план лікування, зараз робимо плазмотерапію в коліно. Після другої ін’єкції і магічних масажів взагалі ніякого болю в коліні. Дуже розумний, знаючий, досвідчений спеціаліст, з яким приємно спілкуватися і лікуватися. А ще, привітні, ввічливі і завжди усміхнені дівчата на ресепшині, обожнюю їх. OsNova, Ви підкорили мене! Кожного разу лечу до вас з радістю"
16 лютого '24 г.
9
Тимчук Василь
Чудова клініка! Працівники дуже приємні , в клініці панує прекрасна атмосфера ! Лікар Олександр Сергійович дуже хороший та приємний ! Фізичний терапевт Михайло просто супер! Заняття проходять цікаво та ефективно!
04 березеня '24 г.
9
Касіневич Ігор
"Чудова клініка, чудові спеціалісти. Працював із фізіотерапевтом Оксаною, мені дуже сподобалося. Також консультувався із лікарем Гомон Олександр Сергійович, хороший лікар із почуттям гумору (smiley) Також дівчатка на рецепції дуже хороші, завжди привітні. Рекомнедую клініку."
15 січня '24 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ортопер, ортопед-травматолог, вертебролог, мануальний терапевт, лікар спортивної медицини, дитячий ортопед
23 роки досвіду
9,55
Дитячий лікар
Олександр Сергійович Гомон спеціалізується в галузі травматології, ортопедії та вертебрології. Займається комплексною діагностикою та лікуванням артриту, артрозу, сколіозу, міжхребцевих гриж. Проводить реабілітацію пацієнтів після травм різного ступеню важкості, ендопротезування та артроскопії. При терапії захворювань опорно-рухового апарату використовує сучасні медикаментозні та немедикаментозні методи, мануальну корекцію, блокади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Консультація Первинна – 850 грн Повторна консультація – 600 грн
Уролог, Андролог, Физиотерапевт
24 роки досвіду
8,35
Лікар спеціалізується в області урології, андрології, фізіотерапії. Лікує уретрит, цистит, пієлонефрит і чоловіче безпліддя. Виконує масаж передміхурової залози, ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура і статевого члена. В роботі використовує такі методики: магнітотерапію, лазеротерапію і електротерапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 500 грн.
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Уролог
18 років досвіду
7,00
Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань сечового міхура, сечоводів, нирок та сечівника. Проводить літотрипсію. Виконує ультразвукове дослідження нирок. Лікує цистит, сечокам'яну хворобу.
Консультація 450 грн.
Уролог
18 років досвіду
7,00
Лікар лікує широкий спектр урологічних захворювань. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Виконує літотрипсію. Приймає пацієнтів з сечокам'яною хворобою, циститом, уретритом та іншими патологіями.
Консультація 450 грн.
Терапевт
14 років досвіду
7,00
Дитячий лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій терапевтичного профілю. Консультує з питань вакцинації, правильного харчування та профілактики захворювань. У роботі використовує такі методики, як фокусно-ударна терапія, плазмоліфтинг та PRP терапія. Лікує анемію, харчові отруєння, ГРВІ, грип.
Консультація 400 грн.
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Гірудотерапевт, Акушер-гінеколог, Гінеколог,
33 роки досвіду
6,00
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Спеціаліст в області лікування медичними п’явками. Індивідуально підбирає схеми терапії для своїх пацієнтів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Джерельна, 16 А, кв. 6 р.Шевченківський