Лікарі стоматологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація стоматолога-терапевта в кліниці «УСМІШКА - родинна стоматологія» 100 - 150 грн.
Консультація стоматолога з планом лікування і розрахунком (письмово) в кліниці «Стоматолог і Я» 200 грн.
Консультація стоматолога в кліниці «Медікавер» 80 грн.
Консультація стоматолога (огляд, складання попереднього плану лікування) в кліниці «Кабінет стоматолога Юрія Заремба» 100 грн.
Консультація стоматолога-ортодонта в кліниці «Стоматологічна клініка ЕКСПЕРТ» 100 грн.

Стоматолог — широкопрофільний спеціаліст, який проводить діагностику і лікування патологій ротової порожнини, корегує форму та прикус щелепи, покращує естетичний вигляд вашої усмішки.

Стоматолог-терапевт спеціалізується на:

• комплексному обстеженні порожнини рота;
  • діагностиці первинних симптомів карієсу;
  • лікуванні парадонтиту, пародонтозу;
  • усуненні гінгівіту, пульпіту;
  • ортопедичних відхиленнях;
  • лікуванні зубного каменю;
  • усуненні чутливості емалі.

Як правило, на першому ж сеансі лікар відразу нейтралізує причини хвороби, надає своєчасну допомогу пацієнту та проводить гігієнічну або естетичну чистку зубів, лікує карієс методом пломбування, видаляє зубний нерв і т. д.

Стоматолог-хірург виконує реставрацію пошкодженого зуба або ж видаляє його у крайніх випадках (сильна деформація, ріст у другому ряді або неналежному місці, запущена форма карієсу тощо). Спеціаліст у галузі щелепно-лицьової хірургії також може вставляти до ротової порожнини імплантати та протезувати щелепу.

Іноді лікар займається лікуванням захворювань, що не пов’язані безпосередньо із зубами:

• хвороба нижньощелепного суглобу;
  • слинних залоз;
  • трійчастого нерву.

Стоматолог-ортодонт допомагає нейтралізувати дефекти естетичного характеру, а саме:

• виправляє неправильне положення зуба;
  • корегує прикус;
  • полірує і відбілює емаль;
  • проводить гігієнічну чистку рота.

Корекція зубного ряду відбувається за допомогою брекетів, кап та пластин. Популярною послугою також є інкрустація зубів прикрасами та дорогоцінним камінням. До стоматолога-ортодонта звертаються також і батьки дітей, у яких неправильно формуються корінні зуби.

Досвідченого стоматолога можна знайти на сайті likarni.com та записатися на онлайн консультацію.

Хто такий стоматолог?
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Стоматолог-терапевт, ортодонт
16 років досвіду
Лікар стоматолог-ортодонт другої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології та ортодонтії, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зубів та ясен. Проводить корекцію зубного ряду за допомогою брекетів та пластин.
Іра
13 липня '17р.
Наталя Степанівна Дерейко - суперовий ортодонт. Дякуючи їй, зубки моєї доньки тепер рівненькі, а усмішка прекрасна.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. І. Виговського, 20б р.Залізничний
Стоматолог-хірург
19 років досвіду
Олег Михайлович спеціалізується на терапевтичній та хірургічній стоматології. Проводить видалення зубів, резекцію верхівки кореня, лікувє карієс, пародонтит, пародонтоз та інші захворювання зубів. Головний лікар клініки «Стоматолог і Я».
Василина
13 липня '17р.
Прекрасний фахівець, приємна людина!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Стоматолог-ортопед
19 років досвіду
Зоряна Ярославівна, стоматолог-ортопед другої категорії, магістр ортопедичної стоматології, спеціалізується на всіх видах ортопедичного лікування, мікропротезування, протезування на імплантатах.
Вера
06 серпня '16р.
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичному лікуванні зубів, застосовуючи в своїй практиці новітні технології з прямої реставрації зубів, ювелірні методики ендодонтичного лікування каналів зуба.
Юлія
13 квітня '17р.
Дуже хороший лікар.Рекомендую.Чотири роки ходжу лише до Юрія Богдановича.
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
11 років досвіду
Лікар-стоматолог Руслан Миколайович, надає реабілітацію пацієнтам з проблемами зубощелепної системи, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен.
Рита
05 лютого '17р.
Во время чистки зубов десна постоянно кровили. Обратилась к Руслану Николаевичу. После осмотра врач рекомендовал средства по уходу за деснами. Медикаментозное лечение, использование Дента геля сняли воспаление с десен и уменьшили их кровоточивость. Очень благодарна стоматологу Подгородецкому за лечение.
Записатися на прийом
Стоматолог-хірург, імплантолог
16 років досвіду
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на наданні послуг в сфері хірургічної стоматології. Лікар проводить видалення зубів, доброякісних новоутворень, резекцію коренів та інші процедури.
Орест
09 січня '17р.
Довелось рік назад відвідати цього лікаря,але на той момент не було можливості залишити свій відгук.Дякую пане Яреме,що Ви є більше би таких лікарів!Дякую сайту за можливість лишити свій відгук!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-13
Львів вул. І. Виговського, 20б р.Залізничний
Стоматолог-терапевт, ортопед
21 рік досвіду
Лікар Заремба Юрій Ігорович, спеціалізується у сфері терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікар діагностує та лікує хвороби ясен (гінгівіти, парадонтити); карієс та його ускладнення (пульпіти, періодонтити) та проблеми прикусу. Виконує відновлення зубного ряду шляхом протезування (металеві та цирконієві керамічні коронки, бюгельні протези, протезування на імплантах). В роботі користується сучасними методами діагностики, лікування та профілактики захворювань ротової порожнини.
Іван
02 березеня '17р.
У Заремби я лікував гінгівіт, що протікав у гострій формі. Захворювання дуже неприємне, навіть їсти нічого не хочеться. Після професійної чистки ротової порожнини, Юрій Ігорович призначив мені фізіотерапевтичне лікування. Я зразу ж відчув полегшення, а через тиждень, взагалі, уже й забув, що хворів.
Записатися на прийом10 онлайн записів
Консультація 100 грн.
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології) р.Франківський
Стоматолог-ортопед, Хірург
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед, хірург, надає послуги в сфері хірургічної та ортопедичної стоматології. В своїй практиці використовує новітні технології, що є запорукою найкращого результату лікування. Лікар також займається викладацькою та науковою роботою.
Анатолій
04 вересня '16р.
Щиро вдячний за допомогу! Дуже гарний лікар. Рекомендую.
Стоматолог-ортопед
32 роки досвіду
Катерина Теодорівна лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на ортопедії. Лікар володіє усіма сучасними технологіями ортопедичного лікування в стоматології.
Леонід
29 жовтня '16р.
Мені лікар дуже сподобалась - давно не зустрічав таких приємних лікарів. Щиро вдячний за надану допомогу!
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, лікує дітей від одного року життя до підліткового віку. Має великий досвід застосування загального знеболення при лікуванні порожнини рота.
Кристина
03 серпня '16р.
Спасибо за качественное лечение!