Лікарі стоматологи у Львові

Стоматолог — широкопрофільний спеціаліст, який проводить діагностику і лікування патологій ротової порожнини, корегує форму та прикус щелепи, покращує естетичний вигляд вашої усмішки.

Стоматолог-терапевт спеціалізується на:

• комплексному обстеженні порожнини рота;
  • діагностиці первинних симптомів карієсу;
  • лікуванні парадонтиту, пародонтозу;
  • усуненні гінгівіту, пульпіту;
  • ортопедичних відхиленнях;
  • лікуванні зубного каменю;
  • усуненні чутливості емалі.

Як правило, на першому ж сеансі лікар відразу нейтралізує причини хвороби, надає своєчасну допомогу пацієнту та проводить гігієнічну або естетичну чистку зубів, лікує карієс методом пломбування, видаляє зубний нерв і т. д.

Стоматолог-хірург виконує реставрацію пошкодженого зуба або ж видаляє його у крайніх випадках (сильна деформація, ріст у другому ряді або неналежному місці, запущена форма карієсу тощо). Спеціаліст у галузі щелепно-лицьової хірургії також може вставляти до ротової порожнини імплантати та протезувати щелепу.

Іноді лікар займається лікуванням захворювань, що не пов’язані безпосередньо із зубами:

• хвороба нижньощелепного суглобу;
  • слинних залоз;
  • трійчастого нерву.

Стоматолог-ортодонт допомагає нейтралізувати дефекти естетичного характеру, а саме:

• виправляє неправильне положення зуба;
  • корегує прикус;
  • полірує і відбілює емаль;
  • проводить гігієнічну чистку рота.

Корекція зубного ряду відбувається за допомогою брекетів, кап та пластин. Популярною послугою також є інкрустація зубів прикрасами та дорогоцінним камінням. До стоматолога-ортодонта звертаються також і батьки дітей, у яких неправильно формуються корінні зуби.

Досвідченого стоматолога можна знайти на сайті likarni.com та записатися на онлайн консультацію.

Маркіян
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Ірина
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
16 років досвіду
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням, профілактикою захворювань зубів та ясен, а також художньою реставрацією зубів.
Альбина
20 вересня '16р.
Очень приятный доктор. Мне понравился ее подход к пациенту. Лечение проводит качественно.
Консультація 150 грн.
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
Ортодонт
Заслужений лікар України, головний ортодонт МОЗ України, професор, займається лікуванням патологій ортодонтичного характеру. Займається виправленням прикусу в дітей і дорослих, постановкою брекет-протезів. Мирослава Степанівна веде активну наукову діяльність.
Виктор
31 серпня '16р.
Приятная женщина и хороший врач. Рекомендую ее как классного специалиста.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-25
Стоматолог
Лікар-стоматолог, проводить лікування і профілактику захворювань зубів, ясен. Катерина Олександрівна робить процедури по естетичному відновленню зубів.
Дмитро
09 листопада '16р.
Всі профілактичні огляди прохожу тільки в Катерини Олександрівни. Рекомендую!
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Надає послуги в сфері естетичного відновлення зубів, лікуванні різноманітних пошкоджень зубів, професійної гігієни, відбілювання.
Марія
06 вересня '16р.
Звернулась до лікарки навмання і не прогадала — дуже класний спеціаліст, дякую за надану допомогу!
Стоматолог
Лікар-стоматолог, надає послуги терапевтичного характеру. Проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини. Лікар володіє сучасними технологіями лікування в стоматології. Орися Орестівна є членом багатьох міжнародних об'єднань стоматологів.
07 вересня '16р.
Хороший доктор. Рекомендую!
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Проводить консультації пацієнтів по правильному догляду за ротовою порожниною.
09 жовтня '16р.
Приємний лікар, який чудово знає, що робить. Дякую за гарну усмішку!)
Стоматолог-хірург
Андрій Олегович стоматолог-хірург, проводить усі види хірургічного лікування захворювань зубів. Застосовує сучасні методи в хірургічній стоматології для збільшення якості лікування.
Лиза
01 вересня '16р.
Мне врач понравился, лечение провел хорошо и быстро.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. В роботі лікар використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології.
тетяна
13 грудня '16р.
Життя прекрасне!Дякую за Вашу майстерність
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.
Валерия
06 жовтня '16р.
Очень хороший доктор. Спокойный, внимательный, знает, что делает. Необходимое лечение провел быстро и абсолютно безболезненно. Спасибо.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, проводить процедури естетичної стоматології з гігієни порожнини рота.
Сергій
03 вересня '16р.
Мені лікар сподобалась - вже декілька разів до неї звертався і завжди залишавшя задоволений результатом її роботи.