Лікарі стоматологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація стоматолога з планом лікування і розрахунком (письмово) в кліниці «Стоматолог і Я» 200
Консультація стоматолога в кліниці «Медікавер» 80
Консультація стоматолога (огляд, складання попереднього плану лікування) в кліниці «Кабінет стоматолога Юрія Заремба» 100

Стоматолог — широкопрофільний спеціаліст, який проводить діагностику і лікування патологій ротової порожнини, корегує форму та прикус щелепи, покращує естетичний вигляд вашої усмішки.

Стоматолог-терапевт спеціалізується на:

• комплексному обстеженні порожнини рота;
  • діагностиці первинних симптомів карієсу;
  • лікуванні парадонтиту, пародонтозу;
  • усуненні гінгівіту, пульпіту;
  • ортопедичних відхиленнях;
  • лікуванні зубного каменю;
  • усуненні чутливості емалі.

Як правило, на першому ж сеансі лікар відразу нейтралізує причини хвороби, надає своєчасну допомогу пацієнту та проводить гігієнічну або естетичну чистку зубів, лікує карієс методом пломбування, видаляє зубний нерв і т. д.

Стоматолог-хірург виконує реставрацію пошкодженого зуба або ж видаляє його у крайніх випадках (сильна деформація, ріст у другому ряді або неналежному місці, запущена форма карієсу тощо). Спеціаліст у галузі щелепно-лицьової хірургії також може вставляти до ротової порожнини імплантати та протезувати щелепу.

Іноді лікар займається лікуванням захворювань, що не пов’язані безпосередньо із зубами:

• хвороба нижньощелепного суглобу;
  • слинних залоз;
  • трійчастого нерву.

Стоматолог-ортодонт допомагає нейтралізувати дефекти естетичного характеру, а саме:

• виправляє неправильне положення зуба;
  • корегує прикус;
  • полірує і відбілює емаль;
  • проводить гігієнічну чистку рота.

Корекція зубного ряду відбувається за допомогою брекетів, кап та пластин. Популярною послугою також є інкрустація зубів прикрасами та дорогоцінним камінням. До стоматолога-ортодонта звертаються також і батьки дітей, у яких неправильно формуються корінні зуби.

Досвідченого стоматолога можна знайти на сайті likarni.com та записатися на онлайн консультацію.

Хто такий стоматолог?
Стоматолог-ортопед
19 років досвіду
Зоряна Ярославівна, стоматолог-ортопед другої категорії, магістр ортопедичної стоматології, спеціалізується на всіх видах ортопедичного лікування, мікропротезування, протезування на імплантатах.
Вера
06 серпня '16р.
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Стоматолог-хірург
19 років досвіду
Олег Михайлович спеціалізується на терапевтичній та хірургічній стоматології. Проводить видалення зубів, резекцію верхівки кореня, лікувє карієс, пародонтит, пародонтоз та інші захворювання зубів. Головний лікар клініки «Стоматолог і Я».
Василина
15 серпня '16р.
Один з кращих у Львові.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичному лікуванні зубів, застосовуючи в своїй практиці новітні технології з прямої реставрації зубів, ювелірні методики ендодонтичного лікування каналів зуба.
Юлія
13 квітня '17р.
Дуже хороший лікар.Рекомендую.Чотири роки ходжу лише до Юрія Богдановича.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-28
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
11 років досвіду
Лікар-стоматолог Руслан Миколайович, надає реабілітацію пацієнтам з проблемами зубощелепної системи, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен.
Рита
05 лютого '17р.
Во время чистки зубов десна постоянно кровили. Обратилась к Руслану Николаевичу. После осмотра врач рекомендовал средства по уходу за деснами. Медикаментозное лечение, использование Дента геля сняли воспаление с десен и уменьшили их кровоточивость. Очень благодарна стоматологу Подгородецкому за лечение.
Записатися на прийом
Стоматолог-терапевт, ортопед
21 рік досвіду
Лікар Заремба Юрій Ігорович, спеціалізується у сфері терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікар діагностує та лікує хвороби ясен (гінгівіти, парадонтити); карієс та його ускладнення (пульпіти, періодонтити) та проблеми прикусу. Виконує відновлення зубного ряду шляхом протезування (металеві та цирконієві керамічні коронки, бюгельні протези, протезування на імплантах). В роботі користується сучасними методами діагностики, лікування та профілактики захворювань ротової порожнини.
Іван
02 березеня '17р.
У Заремби я лікував гінгівіт, що протікав у гострій формі. Захворювання дуже неприємне, навіть їсти нічого не хочеться. Після професійної чистки ротової порожнини, Юрій Ігорович призначив мені фізіотерапевтичне лікування. Я зразу ж відчув полегшення, а через тиждень, взагалі, уже й забув, що хворів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 100 грн.
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології) р.Франківський
17 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, здійснює лікування захворювань зубів у дітей. Проводить діагностику порушень цілісності і функцій зубів і щелеп.
01 жовтня '16р.
Очень приятная доктор, которая понимает, что она работает с детьми. Подход к ребенку с первых минут приема нашла. Лечение провела быстро и качественно. Очень благодарны ей за помощь!
Стоматолог-ортопед, Хірург
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед, хірург, надає послуги в сфері хірургічної та ортопедичної стоматології. В своїй практиці використовує новітні технології, що є запорукою найкращого результату лікування. Лікар також займається викладацькою та науковою роботою.
Анатолій
04 вересня '16р.
Щиро вдячний за допомогу! Дуже гарний лікар. Рекомендую.
Консультація 150 грн.
Стоматолог-ортопед
32 роки досвіду
Катерина Теодорівна лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на ортопедії. Лікар володіє усіма сучасними технологіями ортопедичного лікування в стоматології.
Леонід
29 жовтня '16р.
Мені лікар дуже сподобалась - давно не зустрічав таких приємних лікарів. Щиро вдячний за надану допомогу!
Консультація 150 грн.
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, лікує дітей від одного року життя до підліткового віку. Має великий досвід застосування загального знеболення при лікуванні порожнини рота.
Кристина
03 серпня '16р.
Спасибо за качественное лечение!
Записатися на прийом
Консультація 100 грн.
33 роки досвіду
Дитячий лікар
Дитячий стоматолог вищої категорії, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар проводить лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
Анастасія
16 листопада '16р.
Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.
Записатися на прийом14 онлайн записів