Лікарі пластичні хірурги у Львові

Пластичний хірург — лікар, який займається оперативними втручаннями, що направлені на усунення патологій органів, тканин та шкіряних покривів людини.

Лікар виконує два типи операцій:

• реконструктивні;
  • естетичні.

Реконструктивні операції зосереджені на корекції та видаленні наслідків травм, отриманих у результаті нещасного випадку, вроджених чи перенесених важких захворювань, що призводять до дисфункції органів.

Естетичні операцій більш популярні. Вони зосереджені на зміні чи покращенні зовнішнього вигляду людини.

Протягом своєї медичної практики спеціаліст зустрічається із багатьма дефектами людського тіла. Лікар об’єктивно дає оцінку стану пацієнта та допомагає прийняти правильне рішення.

Критерії, які вказують на необхідність звернення до пластичного хірурга:

• патології тканин та органів, відновлення їхніх функцій методами пластики;
  • рубці, шрами та опіки, отримані внаслідок нещасного випадку чи перенесеної операції;
  • щелепо-лицьова, вушна реконструкції;
  • реконструкція тіла (корекція грудей, стегон, живота, сідниць, ніг і т. д.);
  • пластика інтимних зон;
  • ліпосакція (видалення жирового прошарку з-під шкіри);
  • ліпофілінг (збільшення об’єму частин тіла за рахунок додавання жирового прошарку під шкіру) тощо.

Перед візитом до пластичного хірурга необхідно налаштувати себе емоційно на позитивний результат. Свідомо підійти до питання консультації лікаря. Важлива загальна гігієна тіла. Тому безпосередньо перед консультацією необхідно прийняти душ, підготувати чисту білизну та одяг. За необхідності привести інтимну зону до ладу (побрити волосяний покрив).

При первинному огляді лікар проводить опитування (анкетування) для того, щоб краще дізнатися про проблему та знайти оптимальне рішення. Також спеціаліст призначає загальні аналізи та ультразвукове дослідження, щоб якомога детальніше довідатися про стан здоров’я пацієнта на момент звернення. Можлива консультація психолога.

Кращі хірурги знаходяться на сайті likarni.com. Наші спеціалісти гарантують анонімність та професійну консультацію.

Хто такий пластичний хірург?
Хірург, Пластичний хірург
43 роки досвіду
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Тетяна
09 січня '17р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Мамолог, Пластичний хірург
28 років досвіду
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.
12.04.2017
30 листопада '-1р.
До Олександра Володимировича потрапив уже в критичному стані. Ковешнігов негайно рекомендував оперувати пахову грижу. Звичайно, я згодився, бо давно планував це зробити. Лікар зробив усе якнайкраще. Кілька тижнів реабілітаційного періоду, і я знову повернувся до нормального життя.
Консультація 450 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Хірург
21 рік досвіду
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії, завідувач центру "Клініка пластичної хірургії". Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії.
Лідія
30 серпня '16р.
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
34 роки досвіду
Василь Степанович пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, комбустіолог. Лікар спеціалізується на відновлювальній хірургії.
ЮЛИЯ
03 лютого '18р.
Очень, очень хороший врач.У меня сложная история.Он радушно принял в самый тяжелый момент.Как человек тоже прекрасный.Просто другий батько
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
15 років досвіду
Надя
11 травня '18р.
Дуже люблю медико-косметологічний центр Зозульку,всім раджу туди завітати,тому що там працює чудовий лікар Панчишин Петро Михайлович.Людина дуже приємна,відкрита,добра,щира.Можу сказати впевнено,так як в нього лікувалась неодноразово ударно-хвильовою терапією,спеціаліст дійсно прекрасний,розумний,все порадить і не тягне гроші,завжди зрозуміє кожну людину і все зробить на найвищому рівні.Він умнічка.Побільше б таких лікарів,як Петро Михайлович люди б були здоровіші і щасливіші.
Консультація 200 грн.
Львів пр-т Червоної Калини, 58 р.Сихівський
25 років досвіду
Лікар-пластичний хірург, лікар вищої категорії, займається естетичною реконструктивною хірургією, провідний фахівець клініки.
Анетта
20 лютого '18р.
Ответственный врач,золотые руки!результатом довольна!
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
11 років досвіду
Лікар пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Спеціалізується на функціональній та естетичній ринопластці, лікуванню хропіння.
Мирослава
09 листопада '16р.
Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.
8 років досвіду
Пластичний хірург, спеціаліст по естетичній та функціональній ринопластиці, займається хірургією лор-органів.
Наташа
15 лютого '17р.
Мой длинный нос всегда меня огорчал.Когда появилась возможность, пришла на консультацию к Роману Владимировичу. Мне этого пластического хирурга рекомендовали хорошие знакомые. Результатом операции более чем довольна. Теперь любуюсь своим маленьким, аккуратненьким носиком. Супер! Я счастлива.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Хірург
21 рік досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Ірина Дацко
12 березеня '18р.
Дар від Бога бути хірургом
Записатися на прийом14 онлайн записів
Дерматокосметолог
13 років досвіду
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Карина
10 серпня '16р.
Зверталась до Романенко для консультації. Кваліфікований і розважливий дерматокосметолог, її рекомендації сталися в нагоді, робила процедури за її порадою - запалення зникло, дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8