Лікарі пластичні хірурги у Львові

Пластичний хірург — лікар, який займається оперативними втручаннями, що направлені на усунення патологій органів, тканин та шкіряних покривів людини.

Лікар виконує два типи операцій:

• реконструктивні;
  • естетичні.

Реконструктивні операції зосереджені на корекції та видаленні наслідків травм, отриманих у результаті нещасного випадку, вроджених чи перенесених важких захворювань, що призводять до дисфункції органів.

Естетичні операцій більш популярні. Вони зосереджені на зміні чи покращенні зовнішнього вигляду людини.

Протягом своєї медичної практики спеціаліст зустрічається із багатьма дефектами людського тіла. Лікар об’єктивно дає оцінку стану пацієнта та допомагає прийняти правильне рішення.

Критерії, які вказують на необхідність звернення до пластичного хірурга:

• патології тканин та органів, відновлення їхніх функцій методами пластики;
  • рубці, шрами та опіки, отримані внаслідок нещасного випадку чи перенесеної операції;
  • щелепо-лицьова, вушна реконструкції;
  • реконструкція тіла (корекція грудей, стегон, живота, сідниць, ніг і т. д.);
  • пластика інтимних зон;
  • ліпосакція (видалення жирового прошарку з-під шкіри);
  • ліпофілінг (збільшення об’єму частин тіла за рахунок додавання жирового прошарку під шкіру) тощо.

Перед візитом до пластичного хірурга необхідно налаштувати себе емоційно на позитивний результат. Свідомо підійти до питання консультації лікаря. Важлива загальна гігієна тіла. Тому безпосередньо перед консультацією необхідно прийняти душ, підготувати чисту білизну та одяг. За необхідності привести інтимну зону до ладу (побрити волосяний покрив).

При первинному огляді лікар проводить опитування (анкетування) для того, щоб краще дізнатися про проблему та знайти оптимальне рішення. Також спеціаліст призначає загальні аналізи та ультразвукове дослідження, щоб якомога детальніше довідатися про стан здоров’я пацієнта на момент звернення. Можлива консультація психолога.

Кращі хірурги знаходяться на сайті likarni.com. Наші спеціалісти гарантують анонімність та професійну консультацію.

Хто такий пластичний хірург?
Хірург, Пластичний хірург
42 роки досвіду
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Тетяна
09 січня '17р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 275 грн.
32 роки досвіду
Хірург вищої категорії загальної та пластичної хірургії, займається проведення реконструктивних операцій на молочній залозі, передньої черевної стінки, естетичних операцій по омолодженню, операцій з видалення рубців, шрамів, розширених вен при варикозі. Заслужений лікар України.
Карина
13 листопада '16р.
Безпалько досвідчений і талановитий хірург. Минуло вже трохи більше 2-х років після маммопластики у нього. Без всяких додаткових процедур груди у мене виглядають на відмінно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Хірург
20 років досвіду
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії, завідувач центру "Клініка пластичної хірургії". Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії.
Лідія
30 серпня '16р.
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
33 роки досвіду
Василь Степанович пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, комбустіолог. Лікар спеціалізується на відновлювальній хірургії.
Світлана
24 жовтня '16р.
Дуже рада, що в звернулась за допомогою саме до Василя Степановича. Чудовий хірург, прислухався до моїх побажань, все зробив як найкраще.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
24 роки досвіду
Лікар-пластичний хірург, лікар вищої категорії, займається естетичною реконструктивною хірургією, провідний фахівець клініки.
Алла
04 березеня '17р.
Ждала своей очереди, чтобы попасть на консультацию к такому пластическому хирургу, как Сащин В.В. Всегда мечтала иметь красивую подтянутую грудь. После кормления и беременности грудь потеряла свой внешний вид. После операции моя мечта сбылась. Теперь грудь такая, как я хотела. Главное, что я смогу без проблем кормить ребенка, если снова забеременею.
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Пластичний хірург
Лікар пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Спеціалізується на функціональній та естетичній ринопластці, лікуванню хропіння.
Мирослава
09 листопада '16р.
Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.
7 років досвіду
Пластичний хірург, спеціаліст по естетичній та функціональній ринопластиці, займається хірургією лор-органів.
Наташа
15 лютого '17р.
Мой длинный нос всегда меня огорчал.Когда появилась возможность, пришла на консультацию к Роману Владимировичу. Мне этого пластического хирурга рекомендовали хорошие знакомые. Результатом операции более чем довольна. Теперь любуюсь своим маленьким, аккуратненьким носиком. Супер! Я счастлива.
Записатися на прийом
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Дерматокосметолог
12 років досвіду
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Карина
10 серпня '16р.
Зверталась до Романенко для консультації. Кваліфікований і розважливий дерматокосметолог, її рекомендації сталися в нагоді, робила процедури за її порадою - запалення зникло, дякую.