Лікарі пластичні хірурги у Львові

Пластичний хірург — лікар, який займається оперативними втручаннями, що направлені на усунення патологій органів, тканин та шкіряних покривів людини.

Лікар виконує два типи операцій:

• реконструктивні;
  • естетичні.

Реконструктивні операції зосереджені на корекції та видаленні наслідків травм, отриманих у результаті нещасного випадку, вроджених чи перенесених важких захворювань, що призводять до дисфункції органів.

Естетичні операцій більш популярні. Вони зосереджені на зміні чи покращенні зовнішнього вигляду людини.

Протягом своєї медичної практики спеціаліст зустрічається із багатьма дефектами людського тіла. Лікар об’єктивно дає оцінку стану пацієнта та допомагає прийняти правильне рішення.

Критерії, які вказують на необхідність звернення до пластичного хірурга:

• патології тканин та органів, відновлення їхніх функцій методами пластики;
  • рубці, шрами та опіки, отримані внаслідок нещасного випадку чи перенесеної операції;
  • щелепо-лицьова, вушна реконструкції;
  • реконструкція тіла (корекція грудей, стегон, живота, сідниць, ніг і т. д.);
  • пластика інтимних зон;
  • ліпосакція (видалення жирового прошарку з-під шкіри);
  • ліпофілінг (збільшення об’єму частин тіла за рахунок додавання жирового прошарку під шкіру) тощо.

Перед візитом до пластичного хірурга необхідно налаштувати себе емоційно на позитивний результат. Свідомо підійти до питання консультації лікаря. Важлива загальна гігієна тіла. Тому безпосередньо перед консультацією необхідно прийняти душ, підготувати чисту білизну та одяг. За необхідності привести інтимну зону до ладу (побрити волосяний покрив).

При первинному огляді лікар проводить опитування (анкетування) для того, щоб краще дізнатися про проблему та знайти оптимальне рішення. Також спеціаліст призначає загальні аналізи та ультразвукове дослідження, щоб якомога детальніше довідатися про стан здоров’я пацієнта на момент звернення. Можлива консультація психолога.

Кращі хірурги знаходяться на сайті likarni.com. Наші спеціалісти гарантують анонімність та професійну консультацію.

Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Хірург, Пластичний хірург
43 роки досвіду
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
09 січня '17р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 275 грн.
Хірург
20 років досвіду
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії, завідувач центру "Клініка пластичної хірургії". Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії.
Лідія
30 серпня '16р.
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
Пластичний хірург
Лікар пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Спеціалізується на функціональній та естетичній ринопластці, лікуванню хропіння.
Мирослава
09 листопада '16р.
Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.
33 роки досвіду
Василь Степанович пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, комбустіолог. Лікар спеціалізується на відновлювальній хірургії.
Світлана
24 жовтня '16р.
Дуже рада, що в звернулась за допомогою саме до Василя Степановича. Чудовий хірург, прислухався до моїх побажань, все зробив як найкраще.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
24 роки досвіду
Лікар-пластичний хірург, лікар вищої категорії, займається естетичною реконструктивною хірургією, провідний фахівець клініки.
Мирослава
25 вересня '16р.
Казати, що у Віктора Володимировича золоті руки – це зайве, тому що це відомо всім його пацієнтам. Бажаю потрапити до нього на лікування!
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
7 років досвіду
Пластичний хірург, спеціаліст по естетичній та функціональній ринопластиці, займається хірургією лор-органів.
11 жовтня '16р.
Дякую Новосільському за уважне ставлення, компетентність і наполегливість. Запропонований ним варіант операції дійсно перевершив мої очікування
Записатися на прийом
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Отоларинголог
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар отоларинголог вищої категорії. Займається лікуванням запальних процесів ЛОР-органів, проводить ендоскопічні та малоінвазивні втручання на ЛОР-органах, виконує естетично-реконструктивні операції носа. Закінчив Ужгородський державній університет.
Тарас
02 лютого '17р.
Робив септопластику і риноплистику, залишився задоволений, що обрав його саме
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-26
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Дерматокосметолог
12 років досвіду
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Карина
10 серпня '16р.
Зверталась до Романенко для консультації. Кваліфікований і розважливий дерматокосметолог, її рекомендації сталися в нагоді, робила процедури за її порадою - запалення зникло, дякую.
32 роки досвіду
Хірург вищої категорії загальної та пластичної хірургії, займається проведення реконструктивних операцій на молочній залозі, передньої черевної стінки, естетичних операцій по омолодженню, операцій з видалення рубців, шрамів, розширених вен при варикозі. Заслужений лікар України.
Карина
13 листопада '16р.
Безпалько досвідчений і талановитий хірург. Минуло вже трохи більше 2-х років після маммопластики у нього. Без всяких додаткових процедур груди у мене виглядають на відмінно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10