Пластичні хірурги у Львові

Консультація хірурга пластичного первинна в кліниці «VeroMed» 400 - 700 грн

Пластичний хірург — лікар, який займається оперативними втручаннями, що направлені на усунення патологій органів, тканин та шкіряних покривів людини.

Лікар виконує два типи операцій:

• реконструктивні;
  • естетичні.

Реконструктивні операції зосереджені на корекції та видаленні наслідків травм, отриманих у результаті нещасного випадку, вроджених чи перенесених важких захворювань, що призводять до дисфункції органів.

Естетичні операцій більш популярні. Вони зосереджені на зміні чи покращенні зовнішнього вигляду людини.

Протягом своєї медичної практики спеціаліст зустрічається із багатьма дефектами людського тіла. Лікар об’єктивно дає оцінку стану пацієнта та допомагає прийняти правильне рішення.

Критерії, які вказують на необхідність звернення до пластичного хірурга:

• патології тканин та органів, відновлення їхніх функцій методами пластики;
  • рубці, шрами та опіки, отримані внаслідок нещасного випадку чи перенесеної операції;
  • щелепо-лицьова, вушна реконструкції;
  • реконструкція тіла (корекція грудей, стегон, живота, сідниць, ніг і т. д.);
  • пластика інтимних зон;
  • ліпосакція (видалення жирового прошарку з-під шкіри);
  • ліпофілінг (збільшення об’єму частин тіла за рахунок додавання жирового прошарку під шкіру) тощо.

Перед візитом до пластичного хірурга необхідно налаштувати себе емоційно на позитивний результат. Свідомо підійти до питання консультації лікаря. Важлива загальна гігієна тіла. Тому безпосередньо перед консультацією необхідно прийняти душ, підготувати чисту білизну та одяг. За необхідності привести інтимну зону до ладу (побрити волосяний покрив).

При первинному огляді лікар проводить опитування (анкетування) для того, щоб краще дізнатися про проблему та знайти оптимальне рішення. Також спеціаліст призначає загальні аналізи та ультразвукове дослідження, щоб якомога детальніше довідатися про стан здоров’я пацієнта на момент звернення. Можлива консультація психолога.

Кращі хірурги знаходяться на сайті likarni.com. Наші спеціалісти гарантують анонімність та професійну консультацію.

Хто такий пластичний хірург?
Алеся
Провел необходимое оперативное лечение быстро и качественно.
07 серпня '16 г.
Лідія
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
30 серпня '16 г.
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Римма
Располагает к себе с первых минут приема. Лечение проводит хорошо. Я осталась очень довольна полученным результатом.
24 липня '16 г.
Пластический хирург
Пластичний хірург широкого профілю, який займається пластикою обличчя, носа, підтяжкою живота і збільшенням грудей. Работенка Світлана Анатоліївна допоможе кожному пацієнтові знайти бажану зовнішність і позбутися від зовнішніх недоліків. Доктор складається у Всеукраїнській асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Багаторічний досвід медичної практики доводить високий рівень кваліфікації лікаря.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація бесплатно
Хірург, Пластичний хірург
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2) р.Галицький (Центр)
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує ринопластику, пластику верхніх та нижніх повік, пластику шиї та інтимну пластику. Приймає пацієнток, які хочуть збільшити або зменшити об'єм молочних залоз. Проводить абдомінопластику та нехірургічну підтяжку нитками APTOS. Лікує деформації носа, вікові зміни обличчя та шиї, ожиріння та клаповухість.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Мамолог, Пластичний хірург
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Пластичний хірург
Василь Степанович пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, комбустіолог. Лікар спеціалізується на відновлювальній хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Пластический хирург
Пластический хирург клиники Vidnova. Прошел множество обучающих практических курсов. Ежегодно посещает научные конференции по хирургии и эстетической медицине. Проводит такие операции как: блефаропластика, липофилинг, отопластика, липосакция, коррекция послеоперационных рубцов. Активно занимается эстетической медициной, большое внимание уделяет контурной пластике и ботулинотерапии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Пластичний хірург
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії. Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії. Основні напрямки роботи: блефаропластика; збільшення, зменшення молочних залоз; контурна пластика тіла; отопластика; ліпофілінг; ліпосакція. Безперервно вдосконалює свою хірургічну майстерність на українських та міжнародних науково-практичних конференціях, симпозіумах, з’їздах та стажуваннях!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хірург
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Косметолог
Спеціаліст проводить глибокий пілінг обличчя, ліпофілінг обличчя, чистку обличчя. Володіє методиками біоревіталізації, ботулінотерапіі, мезотерапії. Виконує корекцію мімічних зморшок, контурну пластику обличчя та естетичне моделювання губ. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Пластичний хірург
Лікар пластичний хірург, керівник ЛОР-служби центру пластичної хірургії “PRO-COSMETIC”. Спеціалізується на функціональній та естетичній ринопластці, лікуванню хропіння.
Записатися на прийом15 онлайн записів