НОВОДЕРМ, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга.

Послуги, якими можна скористатися в медичному центрі НОВОДЕРМ:

• консультація вузького спеціаліста;
  • шліфування рубців;
  • чистка обличчя за допомогою лазера;
  • мезотерапія;
  • мікродермабразія;
  • перманентний макіяж;
  • біоревіталізація шкіри;
  • діагностика новоутворень шкіри;
  • лікування атопічного дерматиту, акне, екземи та інших патологій шкіри;
  • електрокоагуляція бородавок, родимок, папілом та кератом;
  • кріодеструкція мозолів, підошовних бородавок, родимок;
  • видалення кератом, мозолів, ліпоми, атероми за допомогою лазера;
  • корекція форми нігтя;
  • мезотерапія волосся;
  • контурна інтимна пластика (жінки).

Переваги медичного центру НОВОДЕРМ — це європейська якість обслуговування, досвідчені лікарі та сучасне обладнання, дотримання конфіденційності, затишна атмосфера, доступна вартість послуг, відсутність черг та зручний графік роботи установи.

НОВОДЕРМ, медичний центр, вартість послуг:

• УЗД трансвагінальне 550
  • УЗД моніторинг фолікула 300
  • УЗД шийки матки (Цервікометрія) 600
  • Кольпоскопія 450
  • Комплекс "Гінекологічний №1" (Консультація лікаря-гінеколога, Кольпоскопія) 890
  • Комплекс "Гінекологічний №2" (Консультація лікаря-гінеколога, УЗД) 990
  • Комплекс "Гінекологічний №3" (Консультація лікаря-гінеколога, УЗД, Кольпоскопія) 1 395
  • Комплекс "Гінекологічний №4" (Консультація лікаря-гінеколога, Естетична лазерна корекція інтимної ділянки технологією MonaLisa Touch, PRP Плазмотерапія інтимної ділянки) 6 290
  • Комплексне "Гінекологічний №5" (Консультація консультація лікаря-гінеколога, Інтимна біоревіталізація, Лазерний пілінг інтимної ділянки технологією MonaLisa Touch) 7 290
  • Комплексне обстеження пакет №6 (Консультація консультація лікаря-гінеколога, Лазерний пілінг інтимної ділянки технологією MonaLisa Touch, Магнітна стимуляція м'язів тазового дна BTL Emsella 10 процедур) 13 550
  • Профогляд "Гінекологічний" (Консультація лікаря-гінеколога, забір мазка, Кольпотест, мазок на флору, рідинна цитологія, УЗД) 1 965
  • Вагіноскопія 450
  • Апаратний манікюр 325
  • Виготовлення індивідуального ортеза 400
  • Видалення двостержневого мозоля 290
  • Видалення одностержневого мозоля 250
  • Гіпергідроз стоп (лікування грибка з використанням препарату ДИСПОРТ, 100 од.) 3 200
  • ЕКО-манікюр 590
  • Відновлення волосся методикою Regenera Activa 37 900

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталія
Гарна, чиста клініка. Сподобалась лікарка Терін Ольга Олегівна. Видно, що вона кваліфікований спеціаліст. Все пояснила лаконічно, але при цьому дуже просто і зрозуміло.
Олена
Вдячна лікарю Терін Ользі, дуже кваліфікований лікар! Тільки позитивні враження! Рекомендую!
Бойчук Віра
Дуже вдячна лікарю Петрушко Ірині Констянтинівні за професійний і уважний огляд, за багато корисних рекомендацій. Дуже приємно мати справу з такими лікарями, які не тільки чудові фахівці, а ще й добрі й уважні люди.
Рубаха Ганна Дем'янівна
Щиро вдячна дерматовенерологу,дерматоонкологу Терін Ользі Олегівні за кваліфіковану допомогу, за чуйність та порядність, високу компетентність та повагу до пацієнта. Це справді професіонал своєї справи. Правильно поставлений діагноз -10 днів прийом таблеток і результат позитивний Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!
Богдан
Проходив консультацію в клініці Новодерм (вул. Сахарова). Спочатку довелось відвідати дерматолога, потрапив до Богдана Устимовича, можу сказати - професіонал своєї справи - проконсультував та видалив папіломи та допоміг розібратись із іншого роду болячкою. Другий візит здійсний до хірурга Назара Романовича. На той час мені здавалось із невідомою болячкою туди потрапив. Однак Назар Романович швидко виявив в чому річ та швидко безболісно видалив проблемну ділянку. Допоміг розвіяти боязнь походу до лікарів. Без зайвих вагань рекомендую Новодерм.
Катерина
Була на консультації з проблемою акне на обличчі та шиї. Лікар ретельно оглянула стан шкіри, розписала проблему і прописана лікувальний догляд та чистки. Порадила пройти додаткові аналізи. Лікарня дуже охайна та чиста, персонал приємний, дуже рекомендую) розпочала лікування за рекомендаціями лікарки і сподіваюся на покращення стану шкіри, дякую)
Анастасія
Дуже задоволена візитом до Юлії Романівни. Все пройшло чудово: вона розуміюча, чуйна, приймаюча, приємна, все робить акуратно та професійно. З нею комфортно і зовсім не страшно. Однозначно рекомендую!
Лїана
Дуже хороший спеціаліст. Вже багато років видаляю в Марти Юрїївни різні новоутворення. Результатом завжди задоволена. Крім того ще й дуже приємна людина.
Mariana
Неймовірний лікар з України. Я дуже довго шукала відповідального фахівця закордоном. -Усунення шрамів з обличчя- І змогла вилікуватись саме у рідному Львові у Калиновича Н.Р. : -чудовий догляд за пацієнтом та фантастичний результат. - за досить альтернативними цінами, що не мало важливо. Калинович Н.Р. - захоплюючий лікар-хірург, людина та просто друг для кожного пацієнта !
Mariana
✔Найкращий хірург в моєму житті. Вже вкотре звертаюсь, (усунення шрамів обличчя та тіла) ○адже знаю мене підтримають -до операції, - під час та -після процедур. Мене надихає таке ставлення до пацієнта та впевненість у результаті !
Олена Олександрівна Єфімова уважна, відповідальна та хороша лікарка. Турбується про здоров'я своїх пацієнтів ♥️.
Дмиьро
Чудове, якісне і швидке обслуговування! Однозначно рекомендую усім!
Марія
Хороший спеціаліст, приємна людина, я дуже задоволена, результат лікування є
11 травня '20р.
Назар Романович молодий і та професійний доктор! Уважне ставлення, ніякої зверхності) дуже людяний. Рекомендую 100%!!!
Леся
23 квітня '20р.
Дуже хороший спеціаліст. Зробив батькові операцію на пальцях - забрав рубці які не давали нормально згинатись пальцям. Зараз все добре, пальці працюють супер.
Юрій
Максимович Руслана Ярославівна прекрасний фахівець своєї справи. Неодноразово якісно лікувала мене та родину. Ніколи не відмовляла надати необхідну консультацію чи призначити ефективне лікування.
Іруська
Врятувала мене від врослого нігтя. якую вам
Степан
Дуже добрий спеціаліст. Після травми руки пальці практично не згинались. Назар Романович зробив 2 операції і протягом 3 місяців давав мені настанови як розробити пальці. Результатом праці дуже задоволений. І задоволений самим людяним відношенням. Дуже дякую вам за лікування!
Юлія
Рада що потрапила до Назара Романовича. Не думала що операція може проходити так на позитиві, і що дивно, практичо безболісно.
Фаховий спеціаліст. Рекомендую!
Іра
Після травми залишився жахливий шрам на обличчі. Чесно, навіть не думала що щось вдастся з ним зробити. Але після маленької операції і 2 сеансів лазерного шліфування рубець практично непомітний. Я дуже задоволена. Дякую Назару Романовичу за його старання в роботі і позитив в спілкуванні.
Ірина
Мабуть як і більшість дуже хвилююся за новоутворення, що з'являються на шкірі, з одного боку розумію, що їх видалення абсолютно безпечне, а з іншого виникали сумніви. За консультацією зверталася до Кулик Марти Юріївни, яка кваліфіковано відповіла на мої з
Мар'яна
Гарний гінеколог Юлія Романівна Дякунчак, кому потрібна консультація раджу звертатися, все дуже якісно та відповідає європейським стандартам медицини.
Тамара
Якщо ви бажаєте мати чудовий вигляд та хочете спробувати ін'єкційні процедури по догляду за обличчям звертайтеся до Кравець Оксани Ярославівни. Дуже гарний спеціаліст.
Надаю перевагу контурній пластиці оличчя, адже у Львові є дуже хороший спеціаліст - Кравець Оксана Ярославівна. Завдячуючи їй я маю просто бездоганний бигляд.
Анастасія
Як тільки ми переступили поріг кабінету головного лікаря Чемерис Мар'яни Мирославівни, ми були приємно здивовані. Лікар детально вивчила наші проблеми, переглянула висновки інших лікарів та призначила оптимальний курс лікування, який швидко себе виправдав
Іван Іванович
Що не робив зі своєю лисиною.Тільки Чемери М.М з Новодерму допомогла мені наростити волосся. Тепер я маю густу шевелюру
Аделіна
Куліш Христина Миколаївна, лікар косметолог, що спеціалізується на пілінгових методиках догляду за шкірою. Якщо чесно то я ще не зустрічала кращого спеціаліста. Кожного разу робота на найвищому рівні.
Оля
Дякую що допомогли вирішити проблему нависання шкіри над очима. Результатом дуже задоволена !
Лікар Калинович Назар Романович молодий але перспективний лікар хірург. Особисто мені дуже сподобався підхід до пацієнтів, уважне ставлення та кропітка робота над кожною деталлю.
Ірина
Дуже кваліфікований спеціаліст. Допоміг мені вирішити проблему з нависанням верхніх повік над очима. Результатом задоволена. Тільки завжди багато людей на прийомі, через те інколи доводилось чекати.
Олена
Рекомендую цей медичний центр, якщо маєте якісь проблеми зі шкірою!
Олександра
Знайти гарного дерматоонколога в нашому місті виявилося не так і просто. Знайома порадила звернутися до Терін Ольги Олегівни і ви знаєте вона виявилая права, дуже гарний спеціаліс. Всім раджу.
Христина
Дуже гарний спеціаліст з видалення новоутворень на шкірі - дерматоонколог - Кулик Марта Юріївна. Тричі відвідувала даного ліаря і залишилася задоволена результатом.
Василь
Дуже грамотний спеціаліст. І саме основне що добра людина. Дякую Вам за лікування!
Сергій
Толковий лікар! Була проблема із трохи завеликими грудьми. Ніби через те що займаюсь спортом. Прийшов, зробили аналізи, прооперував. Все класно і швидко! І шрама немає. Дякую, було все супер.
Неля
Ви професіонал своєї справи!
Вікторія
Сліпецький Роман Ростиславович, як на мене один з кращих лікарів хірургів. Володіє сучасними методиками реконструктивної хірурргії. Підбирає індивідуальні методи та методики лікування кожного пацієнта у відповідності до його проблеми.
Каміла
Єфіменко Олена Олександрівна - першокласний спеціаліст, якому я довіряю своє здоров'я. Саме Олена Олександрівна займалася моїм післяродовим відновленням, і ви знаєте, все пройшло на високому рівні.
Іванна
Дякую, що врятували мій ніготь!!! Рекомендую усім, хто має проблеми з нігтями. Довго мучилась з врослими нігтями, але коли потрапила в руки Тетяни Вікторівни, забула про цю проблему.
Маруся
Суперова клініка
Kristina
Хороший спеціаліст, абсолютно довіряю їй
Анастасія
Була на прийомі , лікар знайшов причину висипань , прописав лікування , запропонував домашній догляд різної цінової категорії , пояснивши який і як буде діяти . Обрала косметику , яка купила у клініці - дуже задоволена ! Робила все , що сказав лікар та дуже задоволена результатом .
Мар'ян
Клініка з висококваліфікованими спеціалістами!
Наталі
Дуже хороший спеціаліст
Прекрасна атмосфера, привітний колектив. Завжди чисто й затишно.
Професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Чудові результати лікування! Дякую!
Ірина
Клініка чудова. Все як завжди на високому рівні. Кваліфікований, досвідчений персонал - вкотре переконуюсь.
Задоволена на 100%
Наталія
Петрушко Ірина Костянтинівна, як на мене один з кращих лікарів міста Львова. Дерматовенеролог з майже чверть столітнім досвідом роботи. Дійсно лікар відданий своїй справі, лікар який володіє сучасними методами діагностики та лікування.
Алла
Мені дуже сподобалася лікар Терін Ольга Олегівна. Дуже боялася звертатися за консультацією до дерматоонколога, в першу черге не хотіла почути якийсь страшний діагноз, але як кажуть "не такий страшний вовк, як його малюють", консультація пройшла на високом
Ілона
Мені порекомендувала співробітниця дерматоонколога Терін Ольгу Олегівну! Тепер і я рекомендую. вона насправді професіонал своєї справи на всі 200%
Світлана
Хочу поділитися враженнями про візит до лікаря гінеколога Дякунчак Юлії Романівни, яка проводила мені радіовидалення ерозії. В цілому мене задовольнив результат та і ставлення до пацієнтів дуже уважне.
Особисто для мене найбільш ефективним доглядом за шкірою є апаратна косметологія. Завжди з великою радістю відвідую лікаря-косметолога Куліш Христину Миколаївну. Першокласний спеціаліст.
Мирослава
Нещодавно довелося застосовувати методику лазерного видалення новоутворення, яку провів молодий, але талановитий лікар Козловський Устим Богданович. Уважний до деталей та використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Світлана
Після серйозного опіка руки дуже боялася, що не зможк повноцінно працювати, обійшла не одну лікарню та потрапила на консультацію до талановитого хірурга Калинович Назара Романовича, спеціалізацією якого є саме хірургія кисті рук. Чудовий спеціаліст.
Євген
Найкращий пластичний хірург! Дуже комплексував за свої клаповухі вуха. Довго наважувався на оперцію, але добре, що потрапив в Новодерм до Калиновича. Тепер в мене ідеальні вуха, а реабілітація взагалі не страшна!
Варвара
Ольга Степанівна Мацура дуже хороший фахівець. Лікар виконує свою роботу швидко, якісно та професіонально. Про таких спеціалістів можна з впевненістю сказати, що вони на своєму місті. Дякую за Вашу самовіддану, тинанічну працю.
Аделіна
Була на прийомі у Дехтярчук Адріани Андріївни. Дуже гарний лікар дерматоонколог, що володіє сучасними меодиками діагностики та видалення новоутворень шкіри. Результатом роботи задоволена.
Досить довго шукав гарного спеціаліста дерматовенеролога. Свій вибір зупинив на Петрушко Ірині Константинівні. Дуже уважне ставлення до кожного пацієнта, індивідуальний підхід та відданість своїй роботі просто підкупили мене у виборі лікаря.
Ірина
Дуже приємне ставлення до пацієнта, максимальний рівень уваги та неймовірна самовіддача роботі. Саме такі слова можна сказати про Чемерис Мар'яну Мирославівну. Дійсно, це саме той дерматовенеролог, який володіє найновішими методами діагностики та лікуванн
Ірина
Консультація в Сліпецького Романа Ростиславовича, як на мене була дуже кваліфікована. Спеціаліст мені дуже сподобався, уважно вислухав, провів огляд, детально проаналізував аналізи, чітко озвучив план дій для максимального результату лікування. Все на най
Іванна
Олеся
Не так багато спеціалістів високого рівня в нашому місті займаються питання ми діабетичної стопи. Нам пощастило познайомитися з Крамаречко Тетною Вікторівною, дійсно першокласний спеціаліст, що з повагою ставиться до кожного пацієнта.
Олег
Лікар компетентний та дуже уважний! Задоволений на всі 100%.
Максимович Руслана Ярославівна гарний лікар терапевт з багаторічним досвілом роботи. Неодноразово допомагала її консультація, оскільки маю певні проблеми з ендокринною системою. Завжди влучні поради та дієві методи лікування та профілактики.
Лазерне шліфування шкіри одна з популярних методик, що використовуються для корекції зморшок та розгладження рельєфу рубців. Хочу сказати, що найкраще в нашому місті дану процедуру проводить Козловський Устим Богданович.
Алла Ч.
Тривалий час боролася з сухістю волосся самостійно, доки ситуація не стала критичною. Звернулася по допомогу до лікаря трихолога - Гінки Мар'яни Ярославівни, дуже привітний і кваліфікований фахівець.
Гарний лікар дерматоонколог Дехтярчук Андріана Андріївна. Під час консультації відповіла на питання, що мене цікавили, пояснила всі нюанси, що стосуються моєї проблеми та призначила дієвий курс лікування.
Василина
У місті Львів є чудовий косметолог-естетист Лях Ольга Олександрівна. Дійсно хороший спеціаліст, що володіє новітніми методиками в косметології. Особости я дуже задоволина апаратною косметологією. Дякую за роботу.
Інна
Підтверджую всі вище написані коментарі! Марта ви професіонал
Аріна
Сьогодні все більше закладів пропонують послуги косметолога і так далі, але все ж слід пам'ятати, що краще звернутися до спеціаліста з медичною освітою та бути впевненим у результаті. Догляд за своїм обличчям довіряю Заяц Марті Олегівні.
Маргарита
Дуже хороший лікар косметолог у місті Львів - Заяць Маргарита Олегівна. В свої 50 я відвідала не одного лікаря, що займається апаратною косметологією і з впевненістю можу сказати, що цей лікар дійсно на своєму місці.
Христина
Уже більше року користуюся послугами Лях Ольги Олександрівни, чудового та відданого своїй справі лікаря косметолога. Всім раджу красу своєї шкіри довіряти саме їй.
Зоряна
Проблема врослих нігтів турбує багатьох з нас. Завжди хочеться вигляда чудово і не мати жодних проблем. Здоров'я своїх ніжок довіряю чудовому спеціалісту Комаречко Тетяні Вікторівні. Завжди 100% результат
Олена
Була на прийомі у лікаря трихолога Гінки Мар'яни Ярославівни. Лікар знайшла причину раптового видіння волосся, запропонувала кілька варіантів домашнього догляду та пояснила як буде діяти кожен з них. Результатом задоволена.
Остап
Вилікувала грибок нігітів. Дякую
Максимович Руслана Ярославівна чудовий спеціаліст терапевт, якому довіряє вся наша родина. Лікар чудово знається на своїй роботі починаючи від звичайної застуди і закінчуючи куди серйознішими хворобами.
Олеся
Чудовий лікар, дуже уважний і доброзичливий,одразу вирішить ваші проблеми)) Дуже рекомендую Назара Романовича!
Антоніна С.
Ерозія шийки матки одна з найпоширеніших жіночих проблем. Я як і більшість була налякана схожим діагнозом та звернулася за консультацією до Єфімової Олени Олександрівни. Хочу сказати, що радіовидалення ерозії пройшло вдало. Дуже хороший спеціаліст.
Мирослава
Хочу висловити слова подяки чудовому лікарю-дерматовенерологу Мацурі Ользі Степанівні. Це дійсно лікар з золотими руками та чуйним серцем. Лікування та консультації вже не один рік проходять на високому рівні.
Света
Супер лікар!
Рекомендую
Супер заклад! Допомогли з атопічним дерматитом. Дуже дякую :)
Іванка
Рекомендую заклад на естетичну косметологію. Зробили чудеса з моїм обличчям (мала численну кількість післяопікових рубців!)
Орест Іванович
Попав сюди по рекомендаціям свого товариша. Видаляли родимку, перевірили дерматоскопом усі родимки на тілі. Процедура безболісна і дуже вартує таке робити, бо одне родимка в мене вияилась недоброю. Прийду сюди ще і рекомендую лікаря Терін Ольгу. Дуже дякую Вам!!!
Ігор
Рекомендую, все на найвищому рівні! Дякую!
Олена Олександрівна
Потрапила в даний заклад по рекомендаціях знайомих. Мали дуже проблемну шкіру і ніхто не міг з нею допомогти. А в Новодермі мене скерували на процедури і за 3 місяці в мене ідеальне лице :)
24 квітня '19р.
Враження жахливе, чекала на прийом 45 хвилин, не дивлячись на те, що завчасно повідомила, щоб записали на точну годину, бо буду поспішати. Прийом тривав увага!!! 10 хвилин, де відразу ж без всяких аналізів виписали лікування... лікар уникав моїх питань і переводив мову, мовляв, пролікуєтеся - прийдете і все обговоримо. Категорично незадоволена обслуговуванням і більше не готова платити за такі послуги.
Курило Леся Євгенівна
Лікар від Бога. Всі послуги які я отримала від Лесі Євгенівни виконані якісно з любов’ю і вмінням іі золотих рук . Дуже вдячна , щоразу коли виникає потреба намагаюсь користуватись послугами тільки Лесі Євгенівни . Щиро дякую .
Діана
Доброго дня! Не розумію чому такі погані відгуки! Клініка просто чудова, я жодного разу не чекала на прийом довше 5 хвилин, ціна за процедуру завжди була однакова, у всіх лікарів був присутній бейджик, і навіть у дівчат на ресепшині. Я звернулася у клініку з підошвинною бородавкою. Ітак, трошки передісторії, проживаю я в Києві, ця бородавка з'явилась у мене на початку літа 2017року, ну і як завжди то часу нема, то можливості, то ще чогось щоб звернутися до лікаря, таким чином я дотягнула до листопада, і нарешті по знайомству звернулась до хірурга у Києві, він мені сказав що це бородавка і відправив в приватну клініку МЕДІОЛ, яка знаходиться в Києві на вулиці Анни Ахматової, на заморозку азотом. Я, не знаючи як повинна проходити ця процедура, від'їздила в цю клініку два місяці безрезультатно, бородавка лише збільшувалась після кожного прийому, ітак рекомендації які я отримала у клініці МЕДІОЛ: через 2 тижні після заморозки азотом, я повинна розпарити ногу і САМА ОБРІЗАТИ!!! зайву шкіру, після чого одразу приїхати на наступну заморозку....таких процедур у цій клініці я пройшла 7-8 без жодного результату. А ще ця прцедура була надзвичайно болюча, так як лікар брала дерев'яну паличку на кінчик якої намотувала ватку і змочувала її в азоті який УВАГА був у неї в звичайному термосі!! (я не знала як повинна проходити ця процедура) після чого цією паличкою зі всією своєю сілушкою богатирською натискала прямо в центр бородавки(((( Люди не ходіть в цю клініку!!!!!! Після Нового Року я поїхала до Львова в гості до батьків, і тут я знайшла Клініку НОВОДЕРМ, так як не хотіла переривати "київське лікування" записалась на прийом, на який прийшла разом з чоловіком (в нього була невеличка бородавка на руці) ми заповнили дві карти, так як були у клініці НОВОДЕРМ перший раз, і відправились на консультацію (її ціна 200грн, це - як не дивно, вказано на сайті) ми потрапили на прийом до надзвичайно чудового лікаря - Козловський Устим Богданович! Він проконсультував нас вздовж і впоперек, починаючи від того що таке бородавка і закінчуючи розповідями з власного досвіду, ну і звичайно про "народну медицину" і її наслідки). Від моєї розповіді про "київське лікування" Устим Богданович був шокований, цитую: "Дуже цікавий метод...так можна до кінця життя лікувати Вашу бородавку: заморозити-розпарити, заморозити-розпарити, і тд......"))) після цього лікар провів першу процедуру замороження методом прямого вприскування, це вже відбувалося не ваткою з термоса)), а зі спеціального балона, з якого під тиском виходив азот, і в порівнянні з попередніми процедурами, ця була майже безболісною) Рекомендації які я отримала від Устима Богдановича: ногу НЕ розпарювати!!!, для кращого і швидшого результату посипати бородавку присипкою (сушити її), проводити заморозку не 1 раз на 2 тижні, а 1 раз на 2 дня, а то і кожного дня (по мірі болючості), самій нічого не відрізати і не "колупатися" в бородавці! Після кількох таких заморозок, коли прийшов час зазирнути в середину бородавки, Устим Богданович зрізав скальпелем (який в запаяній упаковці відкрив при мені) зайву відмершу шкіру. Після чого продовжив заморозку, ще після кількох процедур покликав на допомогу Русин Ірину Володимирівну, яка теж виявилась чудовим лікарем, щоб зняти ще частину бородавки, Ірина Володимирівна проводила цю процедуру спеціаньним апаратом, насадки до якого теж відкривала при мені. Ітак Устим Богданович та Ірина Володимирівна вивели мою бородавку за 11 процедур. Прийшов час повертатися в Київ, а нога ще не відновилася, Устим Богданович сказав що в разі чого, буде консультувати потелефону або у Viber, і уявіть собі - не обманув, і не ігнорував (як писали вище у відгуках), через тиждень після повернення в Київ я скинула фото бородавки йому у Viber, і він дав швидку та зрозумілу консультацію. На даний час 25.02.2018 нога повністю відновилась і тепер я можу бігати, ходити на підборах, і навіть кататись на ковзанах, і все це без болю і дискомфорту. Ще під час прийому Устим Богданович сказав, що результат лікування у великій мірі залежить від пацієнта, який повинен дотримуватись всіх рекомендацій лікаря, а якщо цього не буде то лікування може забрати більше часу або ж взагалі буде безрезультатним. Ціна за процедуру була завжди однаковою це - 60грн, але через якийсь час вона піднялася на 10 грн, про що мене повідомили на ресепшині. А у тих випадках коли Ірина Володимирівна чистила бородавку апаратом це коштувало ще приблизно 200 грн, що логічно, тому що для мене використали стерильні запаковані насадки та інструменти, і це її робота, за яку вона, як і всі ми, отримує ЗП. Про завищені ціни які не співпадають з цінами на сайті: читайте уважніше, на сайті вказана ціна ВІД - тобто менше ніж вказано не буде, а от більше може бути, так як лікування підбирається ідивідуально для кожного пацієнта і ціна може рости. Те що всі ці лікарі "люди доброї волі" зовсім не означає що вони повинні працювати безкоштовно! Тож, велитенське ДЯКУЮ Устиму Богдановичу та Ірині Володимрівні за моє швидке та успішне лікування, а також клініці НОВОДЕРМ за підбір таких спеціалістів!!! P.S. бородавку в чоловіка на руці вивели за одну процедуру.
Христина
Дороге керівництва Новодерм!пропоную вам дізнатися трішки про таймінг і цінувати час і нерви своїх клієнтів! перший раз була записана на консультанцію і процедуру 12.02.2018 на 17.45 дуже просила записати мене як найпізніше напрклад на 19.00 на що мені відмовили і сказали що 17,45 це напізніше що може бути я погодилася прийшла рівно на 17.45 і що ви думаєте прочекала там більше ніж ГОДИНУ поки мене прийняли!!! зразу після процедури записалася на наступну на 20.02.2018 на 9.15 ранкуі попросила щоб день перед тим мені нагадили про запис,проте ніхто про запис так і не нагадав подзвонила сама в кінці робочого дня, на що мені сказали вибачте але ваша процедура не відбудеться бо щось там не працює (дуже цікаво вони хотіли мене попередити про це коли б я вже прийшла на процедуру)!Нікому не рекомендую цю клініку!Якщо хочете такого обслуговування йдіть в НОВОДЕМ витрачайте по 1500 грн на процедуру,втрачайте по годині на очікування і гробіть свої нерви!
Kotsovska
хочу поставити негативну оцінку в облуговуванні клієнтів . Прийшла завчасно на заплановану годину . Попала до лікаря через півтори години очікування. Адміністратори повністю ігнорують кліентів . Принципово туди не піду більше, таке відношення за немалі гроші не припустимо .
Ілля
Ввічливий персонал, лікар прийняв як і було домовлено по телефону, раджу цю лікарню
Олег
В мене на нозі було 3 бородавки які нестерпно боліли, вже зробили щвидко, лікарі супер особливо Ольга Олегівна. Дякую. Моя оцінка 10+
Олексій
Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.
Ніготь деформувався у результаті потрапляння хімічної речовини на заводі. Став нерівний, бугристий, частинки взагалі немає. Соромилась одягати взуття із відкритим верхом. Записалась до дерматолога, щоб той порадив план дій. Лікар сказав, що ніготь відмер, тому потрібно його видалити аби виріс новий. Розуміла, що треба це зробити. Зима попереду, а на літо новий і здоровий нігтик буде! Також лікар призначив правильне харчування і вітаміни, щоб ніготь ріс швидше.
Слабке мiсце клiнiки це пунктуальнiсть, можна годину просидiти чекаючи на прийрм,а ще пiд час проведения процедури до кабiнету може зайти будь хто i вiдволiкати лiкаря розмовами незважаючи на пацiента. Панова власники , iдея клiнiки не погана, обладнання чудове, фахiвцi професiонали, але все враження зiпсувало некорректное ставлення до пацiента, зробiть висновки.
Син травмував родимку на уроці фізкультури. Родимка знаходилась на передпліччі. Була чималих розмірів. Я відразу запанікувала коли побачила як вона кровоточить. У той же день записала сина на прийом. Лікар провів забір тканин родимки на гістологічне дослідження. Результати були в нормі. Однак ми вирішили видалити її методом кріодеструкції. Процедура пройшла швидко. Спочатку на місці родимки була рожевенька плямка. Через деякий час з’явилась молода шкіра і шрамику невидно.
Анжела
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Кароліна
На жаль, погане волосся це мій спадок. Усі жінки у нашій сім’ї страждали від цієї проблеми. Так хотілось розпустити густе, блискуче волосся. Вирішила спробувати мезотерапію. Багато про неї чула. Пройшла усі 10 сеансів. Відверто кажу, результат очевидний. По-перше, волосся не випадає, по-друге, набагато швидше росте. Це не може не тішити жінку!
Маргарита
У мого сина близько місяця назад з'явились бородавки на пальцях правої руки. Спочатку я використовувала народні методи лікування, та ніякого ефекту вони не дали і я звернулась до лікаря. Дерматолог порадив електрокоагуляцію - лікування методом випалювання струмом. Кілька хвилин і операція закінчилась.
Лариса
З грибком зволікала дуже довго. Більше року займалась самолікуванням. Обнишпорила різні форуми. Зараз не розумію чому відразу не натрапила на сайт likarni.com. Без проблем записалась у клініку. Лікар обстежив стан моїх нігтів. Скажу чесно, лікувати майже нічого не було. Нігті з’їв грибок. У свої 38 пережила видалення нігтьових пластин. Лікар заспокоював, призначив комплексне лікування для підтримання імунітету. Здорові нігті потрохи відростають. Нехай мій приклад буде уроком для усіх тих, хто зволікає. Краще звернутися раніше, аніж переживати на собі радикальні методи.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Мирослава
Псоріаз виник у підлітковому віці через генетичну схильність. Розуміла, що хвороба невиліковна. Але жити хотілось наповну, тому не нехтувала лікування. Змінювала багато лікарів з думкою про те, що знайдеться ще більш досвідчений лікар, аніж попередній. І таки знайшовся! Завдяки індивідуально підібраній дієті та комплексі препаратів почуваюсь набагато краще. Захворювання стихло.
Семен
Процедура займає лічені секунди. Травмував родимку. Треба було її видаляти, бо майже вся була зірвана. Перед видаленням лікар в обов’язковому порядку провів дерматоскопію. Все було в нормі. Видалили без вагань і острахів.
Моєму синові 16 років. Зрозуміло, що акне це нормальне явище. Однак, не у таких кількостях. Обличчя буквально вкрите прищами із гноєм. Завела його до дерматолога. Обстежили його. Приписали дієту та лікувальні мікстури. Покращення вже бачу. Дуже дякую.
Тарас
Екзема в мене з 15 років.. Багато чого перепробував. Також не зупиняюсь на консультаціях у нових лікарів. Потрапив до дерматолога у цій клініці вперше. Відверто, добра людина та першокласний спеціаліст. Лікування призначив дієве. Врятував мене маззю Адвантан. Протягом двох тижнів наношу, далі відчуваю суттєве полегшення. Дав корисні рекомендації щодо побуту. Дякую за допомогу!
Коля
Приблизно рік тому у мене діагностували вітіліго - хворобу, що характеризується розвитком на шкірі білих плям. Вона життю не загрожує та на людях соромно показувати цю ваду. Тому пішов до лікаря який призначив препарат з вітаміном В1, після певного періоду приймання ліків зони ураження хворобою почали меншати.
Віра
Мені 19 років. У мене родимка знаходилась на носі. Дуже комплексувала через це. Просила батьків дозволу видалити її. Вони не давали згоди. Тепер у більш зрілому віці вирішила зробити це сама. Записалась до дерматолога. Після обстеження та необхідних досліджень він провів мені кріодеструкцію. Неболяче, тому не бійтеся у кого така сама проблема.
Альбина
Умничка просто! Рекомендую.
Ігор
Я вже звикаю жити із псоріазом. Потрібно підібрати правильне лікування (з чим мені і допоміг мій дерматолог) і дискомфорт зменшується. Надзвичайно обізнаний лікар мені трапився. Змоделював мені ситуації лікування та комплексно призначив те, що абсолютно правильно підійшло до мого випадку. Дякую велике.
Борис
Працюю у галузі в якій досить важливо мати гарний зовнішній вигляд та мене спіткала хвороба яку називають вітіліго, мої руки почали вкриватись білими плямами, після періоду паніки я зустрівся з лікарем який призначив ультрафіолетове опромінення шкіри. Метод дієвий, допоміг за досить короткий термін.
Аріна
На великих пальцях у мене дуже часто вростається ніготь у шкіру. Якщо одягаю вузьке взуття, то біль просто пекельний. Й кроку ступити не можна було! Частенько длубалась у пальці сама допоки не спровокувала кровотечі та набряклість пальця. На наступний день взагалі ні в яке взуття не влізиш. Пішла до лікаря, щоб той правильно обробив і палець і ніготь. Грамотно підготував мене до лазерної корекції. Нігтик підпиляв, так що коли буде відростати у шкіру впиватися не буде. Тепер все прекрасно! Дякую!
Мірра
Страждала від рясної висипки. По рекомендаціях пішла до дерматолога. Розповіла йому, якими препаратами я вже користувалася. Лікар призначив мені Зенирит та вмивання ромашковим настоєм. Дійсно, прищі не так виступають, присихають. Думаю ще трошки і обличчя буде чистеньке. Ромашка добре заспокоює шкіру. Дякую за ефективне лікування.
Марта
Екзема вкрила всю руку. Без лікування неможливо, самі розумієте. Свербіж жахливий. Боюсь, щоб шкіра не лопнула. Ой, така жахлива болячка (((( Лікар призначив таку мазь як Синафлан. Нанесла її на ніч. Вранці змогла пошевелити пальцями. Навіть колір долоньки став природнім. Зник той скарлатиновий колір. Дякую за полегшення!!!!
Василь
На нозі у мене велика пігментна пляма із волоссям. Помітив, що волосся почало випадати. Швидко звернувся до дерматолога. Перш за все лікар направив на дерматоскопію. Процедура абсолютно безболісна. Підтвердилась меланома на ранній стадії. Чимало пережив, але впорався. Дякую, що допомогли врятувати життя.
Божена
Три некрасиві родимки знаходились у мене на лобі. Носила довгий чуб, бо комплексувала. Якось друзі помітили їх і кепкували. Це мене сильно вкололо, тому пішла до дерматолога. Лікар з усією серйозністю поставилась до мого питання. Пройшла певні дослідження. Здивувало наскільки професійно все було. Видаляли родимки лазером. Процедура швидка, безболісна. Шрамів не залишилось.
Владислав
Після досить стресового періоду на роботі почав помічати світлі плями на шкірі рук, злякався та звернувся до лікаря. Після обстеження він сказав, що це вітіліго - втрата пігментації шкіри. Хвороба завдає психологічного удару через зовнішній вигляд. Лікар призначив вітамінотерапію та порадив взяти відпустку, рішення допомогло.
Соломія
З раннього віку маю проблеми із венами. Регулярно ходила до флеболога. Зважилась на склеротерапію. Процедура не болюча. Роблять її швидко. Перед цим направили на УЗД. Після отримання результатів проконсультувалась ще раз із лікарем. Сам процес полягає в уколах у вени. Уколи містять таку рідину як фібровейн (у моєму випадку). Стан вен покращився. Дякую!
Руслана
Генетично маю багато родимок на тіло. Турбували вони мене на шиї. Під словом турбували, я маю на увазі естетичний дискомфорт. Спереду на шиї був цілий ланцюжок родимок. Пішла на консультацію до дерматолога. Лікар відразу не може взяти і видалити новоутворення, тому що треба здати необхідну низку аналізів. Ось і я все пройшла все, що треба було. Береженого Бог береже. На місці видалених родимок була невелика скоринка. Через деякий час вона відпала і слідів як і не було.
Степан
Страждаю на псоріаз. Ця хвороба обмежує моє життя. Не лікувати псоріаз просто неможливо. Постійно шукаю нові методи лікування. Вирішив щось нове. Пішов на консультацію до лікаря. Приймав спеціальні ромашкові ванни. Шкіра заспокоюється, не свербить. Також використовував саліцилову мазь за призначенням дерматолога. Покращення відчуваю. Дуже дякую.
Констянтин
Мав декілька бородавок на потилиці, які постійно заважали мені носити головні убори. Одного дня я відвідав лікаря, який порадив електрокоагуляцію, яка швидко випалює проблемний об'єкт. Декілька хвилин і процедура закінчена і без рубців.

Лікарі клініки НОВОДЕРМ, медичний центр

Мацура Ольга Степанівна
Лях Ольга Ярославівна
Косметолог, естетист
Дякунчак Ярослав Эмилианович
Семейный врач, терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог
Куліш Христина Миколаївна
  • Терапевт
  • Трихолог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00