НовоДерм, центр дерматології та косметології

Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр дерматології та косметології "НовоДерм" почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультації лікаря-дерматолога;
  • терапія псоріазу, вітиліго, вугрової сипі;
  • плазмоліфтинг;
  • склеротерапія;
  • лазерне видалення родинок, новоутворень, ангіом;
  • пілінг за допомогою лазера;
  • лікування волосся;
  • косметологічні процедури;
  • фізіопроцедури.

Переваги приватної клініки - кваліфікований персонал, відповідність міжнародним стандартам, сучасне технологічне обладнання, індивідуальний підхід.

Знаходиться центр за адресою вул. Ак. Сахарова, 82.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

НовоДерм, центр дерматології та косметології , вартість послуг:

• Контурна інтимна пластика
  • Мезотерапія шиї
  • Кріотерапія
  • Мікродермабразія
  • Перманентний макіяж
  • Лікування целюліту ALIDYA (Антицелюлітна дія)
  • Ліфтинг Нефертіті
  • Діагностика новоутворів шкіри
  • Діагностика ранньої стадії меланоми
  • Хірургічне висічення родимки
  • Видалення невусів
  • Видалення пухлини з залоз: сірінгоми (з потових), аденоми і атероми (з сальних)
  • Видалення гемангіоми і лімфангіоми (з кровоносних і лімфатичних судин)
  • Кріодеструкція бородавок
  • Корекція нігтьової пластини
  • Лікування врослого нігтя лазером
  • Протезування нігтьової пластини
  • Діагностика грибкових захворювань
  • Лікування гіпергідрозу (ботулінотерапія)
  • Лазерне лікування волосся

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Фрич Марія
Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.
Людмила
Ніготь деформувався у результаті потрапляння хімічної речовини на заводі. Став нерівний, бугристий, частинки взагалі немає. Соромилась одягати взуття із відкритим верхом. Записалась до дерматолога, щоб той порадив план дій. Лікар сказав, що ніготь відмер, тому потрібно його видалити аби виріс новий. Розуміла, що треба це зробити. Зима попереду, а на літо новий і здоровий нігтик буде! Також лікар призначив правильне харчування і вітаміни, щоб ніготь ріс швидше.
Слабке мiсце клiнiки це пунктуальнiсть, можна годину просидiти чекаючи на прийрм,а ще пiд час проведения процедури до кабiнету може зайти будь хто i вiдволiкати лiкаря розмовами незважаючи на пацiента. Панова власники , iдея клiнiки не погана, обладнання чудове, фахiвцi професiонали, але все враження зiпсувало некорректное ставлення до пацiента, зробiть висновки.
Син травмував родимку на уроці фізкультури. Родимка знаходилась на передпліччі. Була чималих розмірів. Я відразу запанікувала коли побачила як вона кровоточить. У той же день записала сина на прийом. Лікар провів забір тканин родимки на гістологічне дослідження. Результати були в нормі. Однак ми вирішили видалити її методом кріодеструкції. Процедура пройшла швидко. Спочатку на місці родимки була рожевенька плямка. Через деякий час з’явилась молода шкіра і шрамику невидно.
Анжела
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Кароліна
На жаль, погане волосся це мій спадок. Усі жінки у нашій сім’ї страждали від цієї проблеми. Так хотілось розпустити густе, блискуче волосся. Вирішила спробувати мезотерапію. Багато про неї чула. Пройшла усі 10 сеансів. Відверто кажу, результат очевидний. По-перше, волосся не випадає, по-друге, набагато швидше росте. Це не може не тішити жінку!
Маргарита
У мого сина близько місяця назад з'явились бородавки на пальцях правої руки. Спочатку я використовувала народні методи лікування, та ніякого ефекту вони не дали і я звернулась до лікаря. Дерматолог порадив електрокоагуляцію - лікування методом випалювання струмом. Кілька хвилин і операція закінчилась.
Лариса
З грибком зволікала дуже довго. Більше року займалась самолікуванням. Обнишпорила різні форуми. Зараз не розумію чому відразу не натрапила на сайт likarni.com. Без проблем записалась у клініку. Лікар обстежив стан моїх нігтів. Скажу чесно, лікувати майже нічого не було. Нігті з’їв грибок. У свої 38 пережила видалення нігтьових пластин. Лікар заспокоював, призначив комплексне лікування для підтримання імунітету. Здорові нігті потрохи відростають. Нехай мій приклад буде уроком для усіх тих, хто зволікає. Краще звернутися раніше, аніж переживати на собі радикальні методи.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Мирослава
Псоріаз виник у підлітковому віці через генетичну схильність. Розуміла, що хвороба невиліковна. Але жити хотілось наповну, тому не нехтувала лікування. Змінювала багато лікарів з думкою про те, що знайдеться ще більш досвідчений лікар, аніж попередній. І таки знайшовся! Завдяки індивідуально підібраній дієті та комплексі препаратів почуваюсь набагато краще. Захворювання стихло.
Семен
Процедура займає лічені секунди. Травмував родимку. Треба було її видаляти, бо майже вся була зірвана. Перед видаленням лікар в обов’язковому порядку провів дерматоскопію. Все було в нормі. Видалили без вагань і острахів.
Моєму синові 16 років. Зрозуміло, що акне це нормальне явище. Однак, не у таких кількостях. Обличчя буквально вкрите прищами із гноєм. Завела його до дерматолога. Обстежили його. Приписали дієту та лікувальні мікстури. Покращення вже бачу. Дуже дякую.
Тарас
Екзема в мене з 15 років.. Багато чого перепробував. Також не зупиняюсь на консультаціях у нових лікарів. Потрапив до дерматолога у цій клініці вперше. Відверто, добра людина та першокласний спеціаліст. Лікування призначив дієве. Врятував мене маззю Адвантан. Протягом двох тижнів наношу, далі відчуваю суттєве полегшення. Дав корисні рекомендації щодо побуту. Дякую за допомогу!
Коля
Приблизно рік тому у мене діагностували вітіліго - хворобу, що характеризується розвитком на шкірі білих плям. Вона життю не загрожує та на людях соромно показувати цю ваду. Тому пішов до лікаря який призначив препарат з вітаміном В1, після певного періоду приймання ліків зони ураження хворобою почали меншати.
Віра
Мені 19 років. У мене родимка знаходилась на носі. Дуже комплексувала через це. Просила батьків дозволу видалити її. Вони не давали згоди. Тепер у більш зрілому віці вирішила зробити це сама. Записалась до дерматолога. Після обстеження та необхідних досліджень він провів мені кріодеструкцію. Неболяче, тому не бійтеся у кого така сама проблема.
Альбина
Умничка просто! Рекомендую.
Ігор
Я вже звикаю жити із псоріазом. Потрібно підібрати правильне лікування (з чим мені і допоміг мій дерматолог) і дискомфорт зменшується. Надзвичайно обізнаний лікар мені трапився. Змоделював мені ситуації лікування та комплексно призначив те, що абсолютно правильно підійшло до мого випадку. Дякую велике.
Борис
Працюю у галузі в якій досить важливо мати гарний зовнішній вигляд та мене спіткала хвороба яку називають вітіліго, мої руки почали вкриватись білими плямами, після періоду паніки я зустрівся з лікарем який призначив ультрафіолетове опромінення шкіри. Метод дієвий, допоміг за досить короткий термін.
Аріна
На великих пальцях у мене дуже часто вростається ніготь у шкіру. Якщо одягаю вузьке взуття, то біль просто пекельний. Й кроку ступити не можна було! Частенько длубалась у пальці сама допоки не спровокувала кровотечі та набряклість пальця. На наступний день взагалі ні в яке взуття не влізиш. Пішла до лікаря, щоб той правильно обробив і палець і ніготь. Грамотно підготував мене до лазерної корекції. Нігтик підпиляв, так що коли буде відростати у шкіру впиватися не буде. Тепер все прекрасно! Дякую!
Мірра
Страждала від рясної висипки. По рекомендаціях пішла до дерматолога. Розповіла йому, якими препаратами я вже користувалася. Лікар призначив мені Зенирит та вмивання ромашковим настоєм. Дійсно, прищі не так виступають, присихають. Думаю ще трошки і обличчя буде чистеньке. Ромашка добре заспокоює шкіру. Дякую за ефективне лікування.
Марта
Екзема вкрила всю руку. Без лікування неможливо, самі розумієте. Свербіж жахливий. Боюсь, щоб шкіра не лопнула. Ой, така жахлива болячка (((( Лікар призначив таку мазь як Синафлан. Нанесла її на ніч. Вранці змогла пошевелити пальцями. Навіть колір долоньки став природнім. Зник той скарлатиновий колір. Дякую за полегшення!!!!
Василь
На нозі у мене велика пігментна пляма із волоссям. Помітив, що волосся почало випадати. Швидко звернувся до дерматолога. Перш за все лікар направив на дерматоскопію. Процедура абсолютно безболісна. Підтвердилась меланома на ранній стадії. Чимало пережив, але впорався. Дякую, що допомогли врятувати життя.
Божена
Три некрасиві родимки знаходились у мене на лобі. Носила довгий чуб, бо комплексувала. Якось друзі помітили їх і кепкували. Це мене сильно вкололо, тому пішла до дерматолога. Лікар з усією серйозністю поставилась до мого питання. Пройшла певні дослідження. Здивувало наскільки професійно все було. Видаляли родимки лазером. Процедура швидка, безболісна. Шрамів не залишилось.
Владислав
Після досить стресового періоду на роботі почав помічати світлі плями на шкірі рук, злякався та звернувся до лікаря. Після обстеження він сказав, що це вітіліго - втрата пігментації шкіри. Хвороба завдає психологічного удару через зовнішній вигляд. Лікар призначив вітамінотерапію та порадив взяти відпустку, рішення допомогло.
Соломія
З раннього віку маю проблеми із венами. Регулярно ходила до флеболога. Зважилась на склеротерапію. Процедура не болюча. Роблять її швидко. Перед цим направили на УЗД. Після отримання результатів проконсультувалась ще раз із лікарем. Сам процес полягає в уколах у вени. Уколи містять таку рідину як фібровейн (у моєму випадку). Стан вен покращився. Дякую!
Руслана
Генетично маю багато родимок на тіло. Турбували вони мене на шиї. Під словом турбували, я маю на увазі естетичний дискомфорт. Спереду на шиї був цілий ланцюжок родимок. Пішла на консультацію до дерматолога. Лікар відразу не може взяти і видалити новоутворення, тому що треба здати необхідну низку аналізів. Ось і я все пройшла все, що треба було. Береженого Бог береже. На місці видалених родимок була невелика скоринка. Через деякий час вона відпала і слідів як і не було.
Степан
Страждаю на псоріаз. Ця хвороба обмежує моє життя. Не лікувати псоріаз просто неможливо. Постійно шукаю нові методи лікування. Вирішив щось нове. Пішов на консультацію до лікаря. Приймав спеціальні ромашкові ванни. Шкіра заспокоюється, не свербить. Також використовував саліцилову мазь за призначенням дерматолога. Покращення відчуваю. Дуже дякую.
Констянтин
Мав декілька бородавок на потилиці, які постійно заважали мені носити головні убори. Одного дня я відвідав лікаря, який порадив електрокоагуляцію, яка швидко випалює проблемний об'єкт. Декілька хвилин і процедура закінчена і без рубців.

Лікарі клініки НовоДерм, центр дерматології та косметології

Білик Леся Євгенівна
Косметолог
Обрати фах
  • Дерматокосметолог
  • Косметолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків.
Записатися на прийом
Пн: 08:30-17:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології “Когут і Когут” створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.