НовоДерм, центр дерматології та косметології

7,9
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр дерматології та косметології "НовоДерм" почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультації лікаря-дерматолога;
  • терапія псоріазу, вітиліго, вугрової сипі;
  • плазмоліфтинг;
  • склеротерапія;
  • лазерне видалення родинок, новоутворень, ангіом;
  • пілінг за допомогою лазера;
  • лікування волосся;
  • косметологічні процедури;
  • фізіопроцедури.

Переваги приватної клініки - кваліфікований персонал, відповідність міжнародним стандартам, сучасне технологічне обладнання, індивідуальний підхід.

Знаходиться центр за адресою вул. Ак. Сахарова, 82.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

НовоДерм, центр дерматології та косметології , вартість послуг:

• Контурна інтимна пластика
  • Мезотерапія шиї
  • Кріотерапія
  • Мікродермабразія
  • Перманентний макіяж
  • Лікування целюліту ALIDYA (Антицелюлітна дія)
  • Ліфтинг Нефертіті
  • Діагностика новоутворів шкіри
  • Діагностика ранньої стадії меланоми
  • Хірургічне висічення родимки
  • Видалення невусів
  • Видалення пухлини з залоз: сірінгоми (з потових), аденоми і атероми (з сальних)
  • Видалення гемангіоми і лімфангіоми (з кровоносних і лімфатичних судин)
  • Кріодеструкція бородавок
  • Корекція нігтьової пластини
  • Лікування врослого нігтя лазером
  • Протезування нігтьової пластини
  • Діагностика грибкових захворювань
  • Лікування гіпергідрозу (ботулінотерапія)
  • Лазерне лікування волосся

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Фрич Марія
06 січня '17г.
Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.
Людмила
27 листопада '16г.
Ніготь деформувався у результаті потрапляння хімічної речовини на заводі. Став нерівний, бугристий, частинки взагалі немає. Соромилась одягати взуття із відкритим верхом. Записалась до дерматолога, щоб той порадив план дій. Лікар сказав, що ніготь відмер, тому потрібно його видалити аби виріс новий. Розуміла, що треба це зробити. Зима попереду, а на літо новий і здоровий нігтик буде! Також лікар призначив правильне харчування і вітаміни, щоб ніготь ріс швидше.
25 листопада '16г.
Слабке мiсце клiнiки це пунктуальнiсть, можна годину просидiти чекаючи на прийрм,а ще пiд час проведения процедури до кабiнету може зайти будь хто i вiдволiкати лiкаря розмовами незважаючи на пацiента. Панова власники , iдея клiнiки не погана, обладнання чудове, фахiвцi професiонали, але все враження зiпсувало некорректное ставлення до пацiента, зробiть висновки.
24 листопада '16г.
Син травмував родимку на уроці фізкультури. Родимка знаходилась на передпліччі. Була чималих розмірів. Я відразу запанікувала коли побачила як вона кровоточить. У той же день записала сина на прийом. Лікар провів забір тканин родимки на гістологічне дослідження. Результати були в нормі. Однак ми вирішили видалити її методом кріодеструкції. Процедура пройшла швидко. Спочатку на місці родимки була рожевенька плямка. Через деякий час з’явилась молода шкіра і шрамику невидно.
Анжела
20 листопада '16г.
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Кароліна
19 листопада '16г.
На жаль, погане волосся це мій спадок. Усі жінки у нашій сім’ї страждали від цієї проблеми. Так хотілось розпустити густе, блискуче волосся. Вирішила спробувати мезотерапію. Багато про неї чула. Пройшла усі 10 сеансів. Відверто кажу, результат очевидний. По-перше, волосся не випадає, по-друге, набагато швидше росте. Це не може не тішити жінку!
Маргарита
08 листопада '16г.
У мого сина близько місяця назад з'явились бородавки на пальцях правої руки. Спочатку я використовувала народні методи лікування, та ніякого ефекту вони не дали і я звернулась до лікаря. Дерматолог порадив електрокоагуляцію - лікування методом випалювання струмом. Кілька хвилин і операція закінчилась.
Лариса
27 жовтня '16г.
З грибком зволікала дуже довго. Більше року займалась самолікуванням. Обнишпорила різні форуми. Зараз не розумію чому відразу не натрапила на сайт likarni.com. Без проблем записалась у клініку. Лікар обстежив стан моїх нігтів. Скажу чесно, лікувати майже нічого не було. Нігті з’їв грибок. У свої 38 пережила видалення нігтьових пластин. Лікар заспокоював, призначив комплексне лікування для підтримання імунітету. Здорові нігті потрохи відростають. Нехай мій приклад буде уроком для усіх тих, хто зволікає. Краще звернутися раніше, аніж переживати на собі радикальні методи.
Леонід
18 жовтня '16г.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Мирослава
15 жовтня '16г.
Псоріаз виник у підлітковому віці через генетичну схильність. Розуміла, що хвороба невиліковна. Але жити хотілось наповну, тому не нехтувала лікування. Змінювала багато лікарів з думкою про те, що знайдеться ще більш досвідчений лікар, аніж попередній. І таки знайшовся! Завдяки індивідуально підібраній дієті та комплексі препаратів почуваюсь набагато краще. Захворювання стихло.
Семен
08 жовтня '16г.
Процедура займає лічені секунди. Травмував родимку. Треба було її видаляти, бо майже вся була зірвана. Перед видаленням лікар в обов’язковому порядку провів дерматоскопію. Все було в нормі. Видалили без вагань і острахів.
14 вересня '16г.
Моєму синові 16 років. Зрозуміло, що акне це нормальне явище. Однак, не у таких кількостях. Обличчя буквально вкрите прищами із гноєм. Завела його до дерматолога. Обстежили його. Приписали дієту та лікувальні мікстури. Покращення вже бачу. Дуже дякую.
Тарас
14 вересня '16г.
Екзема в мене з 15 років.. Багато чого перепробував. Також не зупиняюсь на консультаціях у нових лікарів. Потрапив до дерматолога у цій клініці вперше. Відверто, добра людина та першокласний спеціаліст. Лікування призначив дієве. Врятував мене маззю Адвантан. Протягом двох тижнів наношу, далі відчуваю суттєве полегшення. Дав корисні рекомендації щодо побуту. Дякую за допомогу!
Коля
11 вересня '16г.
Приблизно рік тому у мене діагностували вітіліго - хворобу, що характеризується розвитком на шкірі білих плям. Вона життю не загрожує та на людях соромно показувати цю ваду. Тому пішов до лікаря який призначив препарат з вітаміном В1, після певного періоду приймання ліків зони ураження хворобою почали меншати.
Віра
08 вересня '16г.
Мені 19 років. У мене родимка знаходилась на носі. Дуже комплексувала через це. Просила батьків дозволу видалити її. Вони не давали згоди. Тепер у більш зрілому віці вирішила зробити це сама. Записалась до дерматолога. Після обстеження та необхідних досліджень він провів мені кріодеструкцію. Неболяче, тому не бійтеся у кого така сама проблема.
Альбина
19 серпня '16г.
Умничка просто! Рекомендую.
Ігор
18 серпня '16г.
Я вже звикаю жити із псоріазом. Потрібно підібрати правильне лікування (з чим мені і допоміг мій дерматолог) і дискомфорт зменшується. Надзвичайно обізнаний лікар мені трапився. Змоделював мені ситуації лікування та комплексно призначив те, що абсолютно правильно підійшло до мого випадку. Дякую велике.
Борис
27 липня '16г.
Працюю у галузі в якій досить важливо мати гарний зовнішній вигляд та мене спіткала хвороба яку називають вітіліго, мої руки почали вкриватись білими плямами, після періоду паніки я зустрівся з лікарем який призначив ультрафіолетове опромінення шкіри. Метод дієвий, допоміг за досить короткий термін.
Аріна
21 липня '16г.
На великих пальцях у мене дуже часто вростається ніготь у шкіру. Якщо одягаю вузьке взуття, то біль просто пекельний. Й кроку ступити не можна було! Частенько длубалась у пальці сама допоки не спровокувала кровотечі та набряклість пальця. На наступний день взагалі ні в яке взуття не влізиш. Пішла до лікаря, щоб той правильно обробив і палець і ніготь. Грамотно підготував мене до лазерної корекції. Нігтик підпиляв, так що коли буде відростати у шкіру впиватися не буде. Тепер все прекрасно! Дякую!
Мірра
18 липня '16г.
Страждала від рясної висипки. По рекомендаціях пішла до дерматолога. Розповіла йому, якими препаратами я вже користувалася. Лікар призначив мені Зенирит та вмивання ромашковим настоєм. Дійсно, прищі не так виступають, присихають. Думаю ще трошки і обличчя буде чистеньке. Ромашка добре заспокоює шкіру. Дякую за ефективне лікування.
Марта
12 липня '16г.
Екзема вкрила всю руку. Без лікування неможливо, самі розумієте. Свербіж жахливий. Боюсь, щоб шкіра не лопнула. Ой, така жахлива болячка (((( Лікар призначив таку мазь як Синафлан. Нанесла її на ніч. Вранці змогла пошевелити пальцями. Навіть колір долоньки став природнім. Зник той скарлатиновий колір. Дякую за полегшення!!!!
Василь
06 липня '16г.
На нозі у мене велика пігментна пляма із волоссям. Помітив, що волосся почало випадати. Швидко звернувся до дерматолога. Перш за все лікар направив на дерматоскопію. Процедура абсолютно безболісна. Підтвердилась меланома на ранній стадії. Чимало пережив, але впорався. Дякую, що допомогли врятувати життя.
Божена
06 липня '16г.
Три некрасиві родимки знаходились у мене на лобі. Носила довгий чуб, бо комплексувала. Якось друзі помітили їх і кепкували. Це мене сильно вкололо, тому пішла до дерматолога. Лікар з усією серйозністю поставилась до мого питання. Пройшла певні дослідження. Здивувало наскільки професійно все було. Видаляли родимки лазером. Процедура швидка, безболісна. Шрамів не залишилось.
Владислав
05 липня '16г.
Після досить стресового періоду на роботі почав помічати світлі плями на шкірі рук, злякався та звернувся до лікаря. Після обстеження він сказав, що це вітіліго - втрата пігментації шкіри. Хвороба завдає психологічного удару через зовнішній вигляд. Лікар призначив вітамінотерапію та порадив взяти відпустку, рішення допомогло.
Соломія
03 липня '16г.
З раннього віку маю проблеми із венами. Регулярно ходила до флеболога. Зважилась на склеротерапію. Процедура не болюча. Роблять її швидко. Перед цим направили на УЗД. Після отримання результатів проконсультувалась ще раз із лікарем. Сам процес полягає в уколах у вени. Уколи містять таку рідину як фібровейн (у моєму випадку). Стан вен покращився. Дякую!
Руслана
01 липня '16г.
Генетично маю багато родимок на тіло. Турбували вони мене на шиї. Під словом турбували, я маю на увазі естетичний дискомфорт. Спереду на шиї був цілий ланцюжок родимок. Пішла на консультацію до дерматолога. Лікар відразу не може взяти і видалити новоутворення, тому що треба здати необхідну низку аналізів. Ось і я все пройшла все, що треба було. Береженого Бог береже. На місці видалених родимок була невелика скоринка. Через деякий час вона відпала і слідів як і не було.
Степан
15 червеня '16г.
Страждаю на псоріаз. Ця хвороба обмежує моє життя. Не лікувати псоріаз просто неможливо. Постійно шукаю нові методи лікування. Вирішив щось нове. Пішов на консультацію до лікаря. Приймав спеціальні ромашкові ванни. Шкіра заспокоюється, не свербить. Також використовував саліцилову мазь за призначенням дерматолога. Покращення відчуваю. Дуже дякую.
Констянтин
03 червеня '16г.
Мав декілька бородавок на потилиці, які постійно заважали мені носити головні убори. Одного дня я відвідав лікаря, який порадив електрокоагуляцію, яка швидко випалює проблемний об'єкт. Декілька хвилин і процедура закінчена і без рубців.

Лікарі клініки НовоДерм, центр дерматології та косметології

Білик Леся Євгенівна
Косметолог
Обрати фах
  • Косметолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,4
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
7,2
Приватна стоматологічна лікарня “Блакить” пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.