НовоДерм, центр дерматології та косметології

Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський

Години роботи:

Записатися на прийом

Медичний центр дерматології та косметології "НовоДерм" почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультації лікаря-дерматолога;
  • терапія псоріазу, вітиліго, вугрової сипі;
  • плазмоліфтинг;
  • склеротерапія;
  • лазерне видалення родинок, новоутворень, ангіом;
  • пілінг за допомогою лазера;
  • лікування волосся;
  • косметологічні процедури;
  • фізіопроцедури.

Переваги приватної клініки - кваліфікований персонал, відповідність міжнародним стандартам, сучасне технологічне обладнання, індивідуальний підхід.

Знаходиться центр за адресою вул. Ак. Сахарова, 82.

НовоДерм, центр дерматології та косметології , вартість послуг:

• Контурна інтимна пластика
  • Мезотерапія шиї
  • Кріотерапія
  • Мікродермабразія
  • Перманентний макіяж
  • Лікування целюліту ALIDYA (Антицелюлітна дія)
  • Ліфтинг Нефертіті
  • Діагностика новоутворів шкіри
  • Діагностика ранньої стадії меланоми
  • Хірургічне висічення родимки
  • Видалення невусів
  • Видалення пухлини з залоз: сірінгоми (з потових), аденоми і атероми (з сальних)
  • Видалення гемангіоми і лімфангіоми (з кровоносних і лімфатичних судин)
  • Кріодеструкція бородавок
  • Корекція нігтьової пластини
  • Лікування врослого нігтя лазером
  • Протезування нігтьової пластини
  • Діагностика грибкових захворювань
  • Лікування гіпергідрозу (ботулінотерапія)
  • Лазерне лікування волосся

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Людмила
Ніготь деформувався у результаті потрапляння хімічної речовини на заводі. Став нерівний, бугристий, частинки взагалі немає. Соромилась одягати взуття із відкритим верхом. Записалась до дерматолога, щоб той порадив план дій. Лікар сказав, що ніготь відмер, тому потрібно його видалити аби виріс новий. Розуміла, що треба це зробити. Зима попереду, а на літо новий і здоровий нігтик буде! Також лікар призначив правильне харчування і вітаміни, щоб ніготь ріс швидше.
Слабке мiсце клiнiки це пунктуальнiсть, можна годину просидiти чекаючи на прийрм,а ще пiд час проведения процедури до кабiнету може зайти будь хто i вiдволiкати лiкаря розмовами незважаючи на пацiента. Панова власники , iдея клiнiки не погана, обладнання чудове, фахiвцi професiонали, але все враження зiпсувало некорректное ставлення до пацiента, зробiть висновки.
Син травмував родимку на уроці фізкультури. Родимка знаходилась на передпліччі. Була чималих розмірів. Я відразу запанікувала коли побачила як вона кровоточить. У той же день записала сина на прийом. Лікар провів забір тканин родимки на гістологічне дослідження. Результати були в нормі. Однак ми вирішили видалити її методом кріодеструкції. Процедура пройшла швидко. Спочатку на місці родимки була рожевенька плямка. Через деякий час з’явилась молода шкіра і шрамику невидно.
Анжела
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Кароліна
На жаль, погане волосся це мій спадок. Усі жінки у нашій сім’ї страждали від цієї проблеми. Так хотілось розпустити густе, блискуче волосся. Вирішила спробувати мезотерапію. Багато про неї чула. Пройшла усі 10 сеансів. Відверто кажу, результат очевидний. По-перше, волосся не випадає, по-друге, набагато швидше росте. Це не може не тішити жінку!
Маргарита
У мого сина близько місяця назад з'явились бородавки на пальцях правої руки. Спочатку я використовувала народні методи лікування, та ніякого ефекту вони не дали і я звернулась до лікаря. Дерматолог порадив електрокоагуляцію - лікування методом випалювання струмом. Кілька хвилин і операція закінчилась.
Лариса
З грибком зволікала дуже довго. Більше року займалась самолікуванням. Обнишпорила різні форуми. Зараз не розумію чому відразу не натрапила на сайт likarni.com. Без проблем записалась у клініку. Лікар обстежив стан моїх нігтів. Скажу чесно, лікувати майже нічого не було. Нігті з’їв грибок. У свої 38 пережила видалення нігтьових пластин. Лікар заспокоював, призначив комплексне лікування для підтримання імунітету. Здорові нігті потрохи відростають. Нехай мій приклад буде уроком для усіх тих, хто зволікає. Краще звернутися раніше, аніж переживати на собі радикальні методи.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Мирослава
Псоріаз виник у підлітковому віці через генетичну схильність. Розуміла, що хвороба невиліковна. Але жити хотілось наповну, тому не нехтувала лікування. Змінювала багато лікарів з думкою про те, що знайдеться ще більш досвідчений лікар, аніж попередній. І таки знайшовся! Завдяки індивідуально підібраній дієті та комплексі препаратів почуваюсь набагато краще. Захворювання стихло.
Семен
Процедура займає лічені секунди. Травмував родимку. Треба було її видаляти, бо майже вся була зірвана. Перед видаленням лікар в обов’язковому порядку провів дерматоскопію. Все було в нормі. Видалили без вагань і острахів.
Назар
Дружина сказала, шо родимка на спині почала змінювати свій колір. Ставала темнішою. Я не звертав уваги, проте дружина наполягала, щоб я пішов до дерматолога. Відразу провели дерматоскопію. Злоякісних клітин не було. На щастя, все спростувалось. Проте краще перестрахуватися ніж не знати чи наступить твої завтра.
Моєму синові 16 років. Зрозуміло, що акне це нормальне явище. Однак, не у таких кількостях. Обличчя буквально вкрите прищами із гноєм. Завела його до дерматолога. Обстежили його. Приписали дієту та лікувальні мікстури. Покращення вже бачу. Дуже дякую.
Тарас
Екзема в мене з 15 років.. Багато чого перепробував. Також не зупиняюсь на консультаціях у нових лікарів. Потрапив до дерматолога у цій клініці вперше. Відверто, добра людина та першокласний спеціаліст. Лікування призначив дієве. Врятував мене маззю Адвантан. Протягом двох тижнів наношу, далі відчуваю суттєве полегшення. Дав корисні рекомендації щодо побуту. Дякую за допомогу!
Коля
Приблизно рік тому у мене діагностували вітіліго - хворобу, що характеризується розвитком на шкірі білих плям. Вона життю не загрожує та на людях соромно показувати цю ваду. Тому пішов до лікаря який призначив препарат з вітаміном В1, після певного періоду приймання ліків зони ураження хворобою почали меншати.
Віра
Мені 19 років. У мене родимка знаходилась на носі. Дуже комплексувала через це. Просила батьків дозволу видалити її. Вони не давали згоди. Тепер у більш зрілому віці вирішила зробити це сама. Записалась до дерматолога. Після обстеження та необхідних досліджень він провів мені кріодеструкцію. Неболяче, тому не бійтеся у кого така сама проблема.

Лікарі клініки НовоДерм, центр дерматології та косметології

Білик Леся Євгенівна
Косметолог
Обрати фах
  • Дерматокосметолог
  • Косметолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр лазерної епіляції та косметології “Медіостар” допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Львів вул. Лесі Українки, 35/10а р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка “Олдент” надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка “Улюблений доктор” спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.