Дерматологи в Ужгороді

Первинна консультація провідного спеціаліста в клініці «Клініка М. Новосільської» 2000
Консультація дерматовенеролога в кліниці «Веромед (VeroMed), медичний центр в Ужгороді» 550
Alexandra
Прекрасний спеціаліст, розуміючий та дуже відповідальний лікар. Чітко розписала все лікування. Гарно дякую!
30 листопада '-1 г.
Anna
Чудовий спеціаліст, дуже чуйна лікар. Відповіла на всі питання дуже детально. 100%рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Григорій
Все було просто чудово! Лікар професійно проконсультував, та призначив лікування. Прийомом залишився задоволений. Рекомендую!
24 грудня '19 г.
Дерматолог, дерматовенеролог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Дерматовенеролог, трихолог
Виконує діагностику та лікування шкірних захворювань, дерматоскопію, має навики видалення новоутворень радіохвильовим методом. Проводить діагностику та лікування трихологічних захворювань, трихоскопію, дарсонваль, лазерний гребінець.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ужгород вул. Д. Богуславського 4
Дерматолог, трихолог, трансплантолог волосся
21 рік досвіду
Лікар здійснює прийом пацієнтів з дерматологічними захворюваннями. Приймає пацієнтів з патологіями волосся. Виконує трихоскопію, пересадку волосся. Проводить апаратне лікування волосся. Успішно лікує акне, псоріаз, розацеа, грибкові ураження шкіри та нігтів. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 2000/2000/3500 грн.
Дерматовенеролог
Займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань, проводить дерматоскопія, видалення новоутворень радіохвильовим методом. Лікує псоріаз, акне, дерматити, видалення новоутворень (папіломи, кератоми, родимки).
Дерматовенеролог
Записатися на прийом1 онлайн запис