Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Анестезіологи у Львові

Консультація анестезіолога в кліниці «Novo» 530 грн
Супровід анестезіолога (до 2-ох годин) : консультація лікаря анестезіолога + супровід анестезіолога та анестезистки протягом лікування + використання медикаментів + підтримка 24 години після лікування в кліниці «РІКОТА (RIKOTA), стоматологічна клініка на Замарстинівській» 3390 - 25600 грн
Консультація анестезіолога в кліниці «Паренс-Україна» 450 грн
Супровід анестезіолога (до 2-ох годин) : консультація лікаря анестезіолога + супровід анестезіолога та анестезистки протягом лікування + використання медикаментів + підтримка 24 години після лікування в кліниці «РІКОТА» 3390 - 25600 грн
Супровід анестезіолога (до 2-ох годин) : консультація лікаря анестезіолога + супровід анестезіолога та анестезистки протягом лікування + використання медикаментів + підтримка 24 години після лікування в кліниці «RIKOTA» 3390 - 25600 грн

Лікар-анестезіолог — вузькопрофільний спеціаліст, що відповідає за безпеку пацієнта під час проведення оперативного втручання. Сфера його послуг охоплює знеболювання місцевим чи загальним наркозом для позбавлення дискомфорту, больових відчуттів, стресів протягом операції.

Як правило, лікар досліджує важливі показники життєдіяльності людини для підбору дози та типу анестезії. До таких показників відносять:

 • тиск;
 • рівень гемоглобіну у сироватці крові;
 • ритмічність роботи серця та пульс;
 • інтенсивність та глибина дихання;
 • рівень розслабленості організму, включно із м’язами;
 • якість та глибина сну пацієнта.

Відразу після призначення дати хірургічних маніпуляцій потрібно записатися на прийом до анестезіолога. У день прийому необхідно мати при собі всі необхідні результати досліджень та аналізів, історію хвороби, список призначених препаратів і процедур. Потім лікар збирає анамнез, здійснює профільний огляд та встановлює можливість алергічної реакції на препарат анестезії. Також лікар фіксує показники роботи вищезазначених органів. За умови, що показники відхилятимуться від норми та констатації хронічної патології, лікар забороняє оперативне втручання. Пацієнт повідомляє, чи раніше проводилась анестезія, розповідає про індивідуальну реакцію на неї.

У свою чергу, анестезіолог встановлює необхідну дозу і тип препарату, описує увесь процес її введення, можливі відчуття перед хірургічними діями та в післяопераційний період. Закінчивши консультацію, лікар підписує обов’язкову форму згоди на проведення наркозу.

Без отримання результатів наступних аналізів спеціаліст не погодиться навіть на простий хірургічний захід:

 • аналізу сироватки крові та урини (клінічний, на згортуваність);
 • аналізу на встановлення резус-фактору;
 • ЕДС (діагностики сифілісу);
 • аналізу на ВІЛ-інфекції; гепатит В, С;
 • електрокардіограми.

На сайті likarni.com представлена інформація про найкращих анестезіологів Львова.

Хто такий анестезіолог?
24
8,0
10
Василий Викторович
Квалифицированный специалист, который ответственно делает свою работу.
20 липня '16 г.
8
Іван
Анестезіолог з досвідом та глибоким знанням своєї справи має велике значення для успішного хірургічного втручання. Таким є Сисоєв, і в мене нема ніяких сумнівів щодо цієї особистої думки.
16 серпня '16 г.
9
Инна
Гарний лікар. Відповідально ставиться до виконання своєї роботи. Дуже уважний і тактовний. Рекомендую.
20 липня '16 г.
9
Кирило
Рекомендую Пайкуша, як відмінного анестезіолога. Якщо він приймає участь у підготовці до операції, то обезболювання буде якісним і не шкідливим. Переконався особисто.
03 листопада '16 г.
8
10.04.2017
Володимир Ігорович робив анестезію моєму сину під час операції. У віці чотирьох років у нього запалився апендикс. Лікар зміг підібрати оптимальну анестезію для нашого сина. Операція пройшла успішно, від наркозу син відходив близько доби. Ми вдячні Володимиру Ігоровичу за допомогу.
30 листопада '-1 г.
9
17.04.2017
Нещодавно мені видаляли камінь в нирці. Операцію лікарі робили під загальним наркозом. Робив мені його Сірий Володимир Ігорович. У мене нарікань на цього лікаря немає. Під час операції я нічого не відчувала. Від наркозу відійшла без проблем. Сергій Васильович кваліфікований лікар.
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Анестезіолог
8,85
Дитячий лікар
Доктор Новікевич Андрій — лікар-анестезіолог, спеціаліст з дитячої анестезіології. Консультує пацієнтів різного віку — дорослих і дітей з питань знеболювання під час операції. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності перенесених травм, хронічних захворювань, алергічних реакцій на певні препарати. Психологічно готує дитину до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, стежить за станом хворого під час хірургічного втручання і в період виходу з наркозу.
Записатися на прийом
Консультація 550 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Анестезіолог
30 років досвіду
8,63
Дитячий лікар
Володимир Андрійович дитячий лікар-анестезіолог, проводить супровід складних операцій, у тому числі і під медичним наркозом. Має вищу кваліфікаційну категорію, ступінь к.м.н.
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
19 років досвіду
8,60
Дитячий лікар
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Консультація 770 грн.
Анестезіолог
19 років досвіду
8,35
Лікар анестезіолог вищої категорії. Займається супровідом пацієнтів під час проведення хірургічних операцій, спеціалізується на індивідуальному підборі анестезії.
Консультація 100 грн.
Анестезіолог
21 рік досвіду
8,32
Лікар анестезіолог першої категорії. Займається проведенням анестезії під час хірургічних втручань, спеціалізується на проведенні інтенсивної терапії.
Консультація 100 грн.
Ендокринолог, анестезіолог
18 років досвіду
8,10
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи. Спеціалізується в області анестезіології. Має досвід у проведенні міжнародних клінічних випробувань лікарських засобів. Лікує цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, патології гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Консультація 500 грн.
Анестезіолог, дитячий анестезіолог
24 роки досвіду
7,85
Дитячий лікар
Лікар забезпечує безболісність та безпеку для пацієнтів в ході проведення операцій. У період підготовки до оперативного втручання займається підбором складу та дози знеболювальних препаратів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по анестезіології.
Анестезіолог
7 років досвіду
7,80
Лікар проводить оцінку загального стану пацієнта у період знаходження під наркозом. Вводить спинальную й епідуральну анестезію. Проводить комплекс заходів з ліквідації гострої дихальної, серцевої та ниркової недостатності. Виводить пацієнта з коми будь-якої етіології. Усуває анафілактичний шок і його наслідки.
Записатися на прийом
Консультація 700 грн.
Анестезіолог
7,60
Сергій Євгенович лікар-анестезіолог вищої категорії, проводить анестезіологічне забезпечення оперативних втручань.