Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі анестезіологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація анестезіолога в кліниці «МЦ Інтерсоно» 100

Лікар-анестезіолог — вузькопрофільний спеціаліст, що відповідає за безпеку пацієнта під час проведення оперативного втручання. Сфера його послуг охоплює знеболювання місцевим чи загальним наркозом для позбавлення дискомфорту, больових відчуттів, стресів протягом операції.

Як правило, лікар досліджує важливі показники життєдіяльності людини для підбору дози та типу анестезії. До таких показників відносять:

 • тиск;
 • рівень гемоглобіну у сироватці крові;
 • ритмічність роботи серця та пульс;
 • інтенсивність та глибина дихання;
 • рівень розслабленості організму, включно із м’язами;
 • якість та глибина сну пацієнта.

Відразу після призначення дати хірургічних маніпуляцій потрібно записатися на прийом до анестезіолога. У день прийому необхідно мати при собі всі необхідні результати досліджень та аналізів, історію хвороби, список призначених препаратів і процедур. Потім лікар збирає анамнез, здійснює профільний огляд та встановлює можливість алергічної реакції на препарат анестезії. Також лікар фіксує показники роботи вищезазначених органів. За умови, що показники відхилятимуться від норми та констатації хронічної патології, лікар забороняє оперативне втручання. Пацієнт повідомляє, чи раніше проводилась анестезія, розповідає про індивідуальну реакцію на неї.

У свою чергу, анестезіолог встановлює необхідну дозу і тип препарату, описує увесь процес її введення, можливі відчуття перед хірургічними діями та в післяопераційний період. Закінчивши консультацію, лікар підписує обов’язкову форму згоди на проведення наркозу.

Без отримання результатів наступних аналізів спеціаліст не погодиться навіть на простий хірургічний захід:

 • аналізу сироватки крові та урини (клінічний, на згортуваність);
 • аналізу на встановлення резус-фактору;
 • ЕДС (діагностики сифілісу);
 • аналізу на ВІЛ-інфекції; гепатит В, С;
 • електрокардіограми.

На сайті likarni.com представлена інформація про найкращих анестезіологів Львова.

Хто такий анестезіолог?
Анестезіолог
17 років досвіду
8,32
Лікар-анестезіолог першої категорії, є досвідченим фахівцем всфері анестезіології, що володіє всіма сучасними технологіями анестезії.
Костянтин
08 березеня '17р.
9
Насправді, від анестезіолога багато чого залежить, якщо справа йде до хірургічного втручання. Радий, що мене супроводжував в цьому питанні Боднар. Дякуючи його професійним знанням та увазі, в мене все пройшло гладко і без ускладнень.
Записатися на прийом
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Анестезіолог
23 роки досвіду
8,10
Дитячий лікар
Володимир Андрійович дитячий лікар-анестезіолог, проводить супровід складних операцій, у тому числі і під медичним наркозом. Має вищу кваліфікаційну категорію, ступінь к.м.н.
Кирило
03 листопада '16р.
9
Рекомендую Пайкуша, як відмінного анестезіолога. Якщо він приймає участь у підготовці до операції, то обезболювання буде якісним і не шкідливим. Переконався особисто.
Записатися на прийом
Анестезіолог
8,00
Дитячий лікар
Доктор Чумало Адріян надає консультації анестезіолога, спеціалізується в галузі дитячої анестезіології. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів для проведення операції з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності супутніх захворювань, алергії на певні препарати. Володіє прийомами психологічної підготовки дитини до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, контролює стан хворого під час і після хірургічного втручання.
Записатися на прийом
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Анестезіолог
8,00
Дитячий лікар
Доктор Новікевич Андрій — лікар-анестезіолог, спеціаліст з дитячої анестезіології. Консультує пацієнтів різного віку — дорослих і дітей з питань знеболювання під час операції. Здійснює підбір оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, наявності перенесених травм, хронічних захворювань, алергічних реакцій на певні препарати. Психологічно готує дитину до майбутньої операції. Проводить анестезіологічні заходи, стежить за станом хворого під час хірургічного втручання і в період виходу з наркозу.
Записатися на прийом
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Анестезіолог
26 років досвіду
7,98
Лікар-анестезіолог вищої категорії, володіє всіма сучасними технологіями анестезії. Надає допомогу пацієнтам при важких станах, серцевої недостатності, анафілактичний шок, інфаркті міокарда.
Василий
09 лютого '17р.
8
Когда узнал, что моим врачом-анестезиологом будет Андрей Анатольевич, сразу успокоился. Врач подготовил меня к операции и был рядом, когда я выходил из наркоза. Всем рекомендую этого специалиста. Знайте: если за дело берется Альбокринов Андрей Анатольевич, то будет все хорошо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Кардіолог
15 років досвіду
7,85
Дитячий лікар
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Софія
18 вересня '16р.
7
Направили сина на діагностику, так і познайомилися з Мар’яною. Сподобалося її професійне ставлення до роботи, увага і доброзичливість, висновок був корисним для подальшого лікування.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Анестезіолог
7,60
Сергій Євгенович лікар-анестезіолог вищої категорії, проводить анестезіологічне забезпечення оперативних втручань.
Іван
16 серпня '16р.
8
Анестезіолог з досвідом та глибоким знанням своєї справи має велике значення для успішного хірургічного втручання. Таким є Сисоєв, і в мене нема ніяких сумнівів щодо цієї особистої думки.
Записатися на прийом
Анестезіолог
14 років досвіду
7,55
Лікар анестезіолог першої категорії. Займається проведенням анестезії під час хірургічних втручань, спеціалізується на проведенні інтенсивної терапії.
Костянтин Р.
02 січня '17р.
7
Хочу подякувати Василю Григоровичу за гарний підбір анестезії. Ніяких ускладнень ні до, ні після операції не виникло.
Записатися на прийом
Консультація 100 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Анестезиолог
8 років досвіду
7,35
Маркіян Степанович є досвідченим фахівцем і кваліфікованим анестезіологом, що володіє всіма сучасними технологіями анестезії.
Ірина
15 вересня '16р.
9
Проць це анестезіолог високої кваліфікації, така про нього думка серед пацієнтів. Якщо він готує вас до хірургічного втручання, вважайте, що вам дуже пощастило.
Записатися на прийом
Анестезіолог, Реаніматолог
12 років досвіду
7,05
Дитячий лікар
Лікар-анестезіолог дитячий, має другу категорію, займається підбором та дозування знеболюючих препаратів для дитини, проводить усі види анестезії.
Ольга і Роман З.
09 січня '17р.
6
Дуже вдячні Зоряні Григорівні за полегшення болю нашого сина, який страждає важкою хворобою. У неї дуже добре серце і вона добре відчуває дітей.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 100 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський