Шпиталь імені Митрополита Андрія Шептицького

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ШПИТАЛЬ ШЕПТИЦЬКОГО — унікальний та єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь, що надає широкий спектр послуг за напрямками: гінекологія, дерматологія, ультразвукова діагностика, ендоскопія. В установі також можна записатися на прийом до кардіолога, терапевта, отоларинголога, невролога, травматолога, уролога.

Послуги, якими можна скористатися в Шпиталі ім. Митрополита Андрея Шептицького:

• консультація вузькопрофільних спеціалістів;
  • цифрова рентгенографія ребер, суглобів, черепа;
  • оглядова рентгенографія легень;
  • запис результатів рентгенографії на диск;
  • ехокардіографія;
  • УЗД внутрішніх органів, суглобів, м'яких тканин;
  • УЗД артерій або вен;
  • кольпоскопія.

У центрі велика увага приділяється обладнанню, оскільки від якості проведення діагностичних досліджень залежить правильність постановки діагнозу і, відповідно, лікування та прогноз. В установі Ви завжди можете розраховувати на надання кваліфікованої допомоги в приємній атмосфері. Лікарі центру завжди пояснюють механізми виникнення патологічних станів, а також розповідають про різні способи лікування та профілактики захворювань.

Основні переваги Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького — якісні медичні послуги та соціальний супровід, високий професійний рівень лікарів, великий вибір послуг, уважний та сумлінний персонал, доброзичлива атмосфера.

• Ціни на послуги

• УЗД гілок дуги аорти (ГДА) судин шиї 350
  • УЗД судин нижніх кінцівок 2 ноги 650
  • УЗД артерій або вен нижніх кінцівок 2 ноги 450
  • Нейросонографія 0-1 рік 350
  • Цифрова рентгенографія попереково-крижового відділу хребта з функціональним навантаженням 620
  • Цифрова рентгенографія шийного відділу хребта з функціональним навантаженням 550
  • Плівкова рентгенографія ліктьового суглобу 510
  • Огляд гінеколога 450
  • Малоінвазивне діагностичне втручання 550
  • Мазки 400
  • Консультація дерматолога 400
  • Комплексне обстеження у дітей (ЕХО+УЗД черевної пор+нейросонографія+УЗД кульшових суглобів) 900
  • Комплексне обсттеження на виїзді (2 і більше дітей) 700
  • Консультація ендокринолога + узд щитоподібної залози, ТТГ ( постковід) 700

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Наталя
02 вересня '21р.
Чудова клініка!
Олена
27 жовтня '20р.
Дуже задоволена !
Зоряна
13 жовтня '20р.
Добрий лікар - все гарно вислуховує, пояснює. Професійно, без високомірності, а дуже толково, професійно та по людськи. Щиро рекомендую!
Настя
06 травня '20р.
Професійний і кваліфікований лікар - надзвичайно задоволена консульціами та лікувальним супроводом. Дуже рекомендую
Давід
11 березеня '20р.
Мега спеціаліст
Вікторія
13 лютого '20р.
Рекомендую! Записалась на прийом, обстежили все що турбує, написали індивідуальні рекомендації, також усні рекомендації. В цілому задоволена, думаю за потреби звернусь ще.
Володимир
10 лютого '20р.
Мав проблеми з горлом кілька років, і не міг їх виправити. Христина Петрівна мені призначила курс лікування. Пройшло досить багато часу після процедур, а результатами не можу нарадуватись. Навколо усі хворіють і вдома і на роботі, а мені хоч би що. Мій низький уклін Вам!!!
Ніна
24 січня '20р.
Дуже подобається Шпиталь Шептицького! Дуже хороше та людяне відношення до пацієнтів, кваліфікований персонал, та чуйні лікарі. Уже на протязі багатьох років користуюся послугами цього закладу охорони здоров'я. Рекомедую!
Мария
Болезни по гинекологии это самое страшное, что со мной случалось. Но в одном, все же повезло, я сразу встретила хорошего специалиста. Она назначила и диагностику, а затем уже и лечение. Мне действительно помогают ее методы воздействия. Очень нравиться подход, и возможность записываться на прием в удобное для меня время.
Настя
20 січня '20р.
Мне кажется заболевания горла – это наше проклятие. У ребенка постоянно воспаляется горло, даже если заболела незначительно. Уже честно, устала от этого. Долго искала нормального специалиста, и познакомилась с Кристиной Петровной. Довольна как слон! Ее назначения работают на ура, теперь можно не бояться за обострения типичных ОРВИ.
19 січня '20р.
Ирина Васильевна классный терапевт. Чтобы попасть к ней на прием не нужно сидеть с толпой бабушек и участвовать в их диких дискуссиях. Записалась на прием, пришла к назначенному времени и все. Так еще и подход крутой, на все вопросы ответят и уделят время. Очень довольна!
Витя
14 січня '20р.
У меня всегда была сердечная недостаточность. Особо это не проявлялось, жил нормальной жизнью, с минимальными ограничениями. Но в последнее время состояние резко ухудшилось. Пришлось экстренно искать хорошего специалиста. Попал к Владимиру Остаповичу и остался навсегда. Теперь наблюдаюсь у него на регулярной основе.
Виталия
12 січня '20р.
Никогда не затягивайте с лечением сердечных заболеваний. Все мы думаем, что это со мной точно не случиться. А вот случилось уже. Попала к специалисту с предынфарктным состоянием. Благо мне вовремя помогли. Теперь регулярно хожу на приемы, а в случае странного самочувствия, бегу на прием самой первой!
Лера
11 січня '20р.
Головная боль и головокружение – основные мои спутники. Чтобы я не делала, в течение дня обязательно что-то да за беспокоит. Решила не тянуть время, выбрала врача и сразу пошла на прием. И мне реально помогли. Рекомендации в сочетании с эффективным лечением улучшили мое состояние в разы!
Дима
10 січня '20р.
Кто бы сказал мне что нужно будет обратиться к венерологу, не поверил. Но такое произошло. Первое время был в шоке, но понял, что само собой это не пройдет, и нужно лечиться. Взял себя в руки и пошел к Галине Васильевне. Почему-то всегда думал, что венерологи смотрят на тебя оценивающим взглядом, да еще и с ухмылкой. Да ничего подобного! Врач классный! Никакого дискомфорта не испытывал, получил эффективное лечение и быстро восстановился.
Марта
09 січня '20р.
Не люблю процедурные кабинеты. Пугают меня все эти огромные машины. К счастью, в частных клиниках этого ужаса нет. При необходимости, всегда хожу на прием к Петру Николаевичу. Процедура осуществляется быстро, ответ получаю сразу. Минимум времени и неприятных ощущений.
Аня
09 січня '20р.
Ярослава Николаевна очень чуткая женщина. Не люблю все эти процедуры типа УЗИ. Но по состоянию здоровья пришлось пройти. Врач вежливый, готова ответить на любые вопросы. Нравится ее аккуратность и трепетное отношение к клиентам. Таких специалистов сейчас практически нет!
Олег
08 січня '20р.
Не так давно проходив УЗД Діагностику у Шпиталі Шептицького що на Озаркевича 4. Дуже задоволений роботою УЗД кабінету (є з чим порівнювати). Все кваліфіковано, віднощення лікаря та мед персоналу просто супер! Так тримати!
Марк
31 грудня '19р.
Наталья Михайловна занималась лечением моего зрения. Никогда бы не подумал, что регулярные «ячмени» являются следствием постоянной перегрузки органов зрения. Как оказалось, у меня еще и заболевание было соответствующее. Зрение восстановили, рекомендации получил, теперь строго их придерживаюсь.
Карина
24 грудня '19р.
Бешеный темп жизни дает о себе знать, постоянный стресс негативно влияет на здоровье.Я начала замечать что я стала апатичной, перестала интересоваться чем-либо. Хотелось просто лежать в постели и чтобы меня никто не трогал. Родные увидели мое состояние. После семейной беседы мы решили обратиться за помощью. Сейчас чувствую себя намного лучше. Очень благодарна Ольге Святославовне за помощь.
Тоня
20 грудня '19р.
Найти хорошего терапевта просто невозможно. Такие специалисты на вес золота! Случайно попала на прием к Татьяне Сергеевне и поняла, наконец то нашелся адекватный врач. Как же надоели вечно недовольные доктора из поликлиники. Даже не верится, что бывают такие вежливые и чуткие люди как Татьяна Сергеевна.
Вася
19 грудня '19р.
Невропатологи адекватные, оказывается на вес золота. Я работаю в тяжелых условиях, и большинство «врачей», советуют сменить деятельность. Но как я это сделаю, если это любимая работа, приносящая крутой доход? Благо попал на прием к Юлии Васильевне, дала реально ценные рекомендации, выписала лечение. Начал восстанавливаться. Теперь знаю, что делать в случае ухудшения состояния.
Дарина
15 грудня '19р.
Моя історія приходу до психолога Олени Олександрівни, починається з того, що я заплуталася сама в собі. Я як би знала що мені робити, і в той же самий час не знала ... Напевно у такій ситуації був кожний. Скажу коротко, мені здається що кожен з нас має потребу у сторонньому погляді на наш внутрішній світ, і краще коли це робить професіонал своєї справи. Величезне спасибі за надану мені допомогу.
Віра
14 грудня '19р.
Тривалий час у мене є проблеми з серцем. Мій кардіолог час від часу призначає Холтерівський монітор. Цю процедуру проходжу лише у Шпиталі Шептицького, так як знаю що результати будуть достовірними. Рекомендую цю установу усім знайомим та колегам.
Ірина
04 листопада '19р.
Чудовий лікар, індивідуальний підхід до пацієнта

Лікарі клініки Шпиталь імені Митрополита Андрія Шептицького

• Сімейний лікар
  • Терапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Ніка — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Записатися на прийом
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
Записатися на прийом
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00