Лікарі у Львові (Галицький (Центр))

УЗД-спеціаліст, акушер-гінеколог
14 років досвіду
Лікар УЗД-діагност, вищої категорії, проводить діагностичні обстеження грудних залоз, органів малого тазу, УЗД вагітних.
11 березеня '17р.
Чудовий лікар. Дуже задоволена УЗД вагітності , були разом з дітьми , дуже уважний лікар. Все детально описав і відповів на всі запитання . Для мене це УЗД залишиться найкращим сімейним УЗД . Направду дуже талановитий лікар !!!
Записатися на прийомЗа місяць записані 7 пацієнтів
УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
Лікар ультразвукової діагностики, надає пацієнтам послуги з УЗД органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози, заочеревного простору, лімфатичної, сечостатевої та кістково-суглобової систем.
Алена
24 червеня '16р.
Классный специалист, как и все остальные в этой клинике
Записатися на прийом29 онлайн записів
Хірург, Пластичний хірург
42 роки досвіду
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Тетяна
09 січня '17р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Консультація 275 грн.
Акушер-гінеколог, Генетик
31 рік досвіду
Лікар в області гінекології та акушерської справи. Тітовець Ю. А., акушер-гінеколог-генетик вищої категорії. Займається лікуванням, що передаються статевим шляхом (сифілісу, гонореї, хламідіозу та ін.). Також проводить лікуванням різних хвороб шийки матки. Пропонує послуги контурної та об'ємної пластики.
Віктор
23 червеня '16р.
Юрій Анатолійович це лікар високої кваліфікації, та поважна людина серед пацієнтів. Якщо потрапили до нього на прийом, вважайте, що вам дуже пощастило.
Консультація 625 грн.
УЗД-спеціаліст
31 рік досвіду
Лікар УЗД-діагност, вищої категорії. Він є активним учасником всеукраїнскьких та міжнародних науково-практичних семінарів та конференцій. Виконує ультразвукову діагностику усіх внутрішніх органів.
Денис
12 травня '16р.
Аскольд Романович - настоящий профи!
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 130 грн.
Мамолог, Онколог, Хірург
10 років досвіду
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Женя
13 лютого '17р.
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація від 600 грн.
Акушер-гінеколог
32 роки досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, національний експерт з планування сім'ї та репродуктивного здоров'я. Лікар проводить контроль вагітності та лікування різноманітних хвороб гінекологічного профілю.Зеновія Михайлівна пройшла стажування в Джорджтаунському університеті ім.Дж.Хопкінса з проблем охорони репродуктивного здоров’я та планування сім’ї (м.Вашингтон,штат Колумбія). Є головним лікарем Центру репродукції Паренс-Україна.
Яна
28 вересня '16р.
Зеновія Михайлівна висококваліфікований гінеколог з великим практичним досвідом. Подобається, що їй не складно по закінченні прийому, відповісти на деякі питання пацієнта.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Пластичний хірург
32 роки досвіду
Хірург вищої категорії загальної та пластичної хірургії, займається проведення реконструктивних операцій на молочній залозі, передньої черевної стінки, естетичних операцій по омолодженню, операцій з видалення рубців, шрамів, розширених вен при варикозі. Заслужений лікар України.
Карина
13 листопада '16р.
Безпалько досвідчений і талановитий хірург. Минуло вже трохи більше 2-х років після маммопластики у нього. Без всяких додаткових процедур груди у мене виглядають на відмінно.
Хірург
20 років досвіду
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії, завідувач центру "Клініка пластичної хірургії". Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії.
Лідія
30 серпня '16р.
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Ортодонт
16 років досвіду
Лікар-ортодонт, займається виправленням прикусу і виправленням неправильного положення зубів, використовуючи пластинки, брекети, капи. Лікар має великий досвід, постійно бере участь в різних конференціях, семінарах присвячених проблемам ортодонтії.
Степан
20 серпня '16р.
Відповідальний та уважний, дуже ввічливий та тактовний. Лікування провів швидко, безболісно і що саме найголовніше — якісно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 150 грн.