Лікарі флебологи у Львові

Послуга Ціна
Консультація судинного хірурга в кліниці «Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої Світлани» 250
Консультація судинного хірурга в кліниці «Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія» 250
Консультація ангіолога в кліниці «Ехокор на Угорській» 200

Флеболог — фахівець, який діагностує, лікує та попереджує судинні захворювання. Діяльність флеболога полягає у виявленні патологій усіх судин тіла, за винятком внутрішньочерепних та коронарних, якими займаються нейро- та кардіохірурги.

Основні хвороби, які лікує цей спеціаліст, такі:

• варикоз;
  • вроджені патології судин, у тому числі й пухлинні процеси (наприклад, гемангіоми);
  • артеріовенозні мальформації, що супроводжуються кровотечами, дискомфортом, порушенням роботи органів та косметичними дефектами різної важкості;
  • вроджені та набуті лімфостази, що супроводжуються «слоновістю», істотним набряком ніг;
  • тромбоз глибоких вен.

Найпоширеніша судинна патологія — варикоз, що вражає вени ніг. Саме це в подальшому провокує появу трофічних виразок та утворення тромбів в отворах вен. Косметичні дефекти за такої хворобі виражаються у виникненні судинних «зірочок», важкості у ногах через набряк і розширення підшкірних вен. Пацієнта постійно переслідує відчуття втоми та судом у нижніх кінцівках. Однією з найбільш серйозних патологій є атеросклероз судин, що формується протягом життя людини та вражає судини шляхом утворення на їхніх стінках холестеринових нашарувань, які звужують просвіт та перешкоджають нормальному кровообігу. При цьому перекриття просвіту артерій спричинює інсульт чи інфаркт, а порушення кровообігу судин ніг призводить до гангрени.

На консультації лікар огляне хворобливі ділянки, збере анамнез, вивчить попередні аналізи (тому потрібно мати при собі медичну картку) та призначить проходження нових досліджень.

Після отримання результатів флеболог пропише ефективне лікування та спостерігатиме за процесом лікування.

Лікарі порталу likarni.com нададуть вам повний спектр послуг, серед яких діагностика, лікування та реабілітаційні заходи. Наш онлайн-консультант допоможе вам записатися на прийом.

Хто такий флеболог?
17 років досвіду
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Ігор
13 липня '17р.
Я дуже вражений цим лікарем.Це на справді Лікар від Бога
Консультація 250 грн.
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Консультація 200 грн.
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 400 грн.
Судинний хірург, Флеболог
28 років досвіду
Професор судинний-хірург, спеціалізується у сфері флебології. Проводить широкий спектр операцій на судинах. Здійснює консультативний прийом, лазерне лікування вен, склеротерапія, хірургічні втручання на аорті, сонних артеріях, хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Галина
02 вересня '16р.
Прекрасный доктор, который помог моему отцу победить болезнь. Большое Вам спасибо за оказанную помощь. Успехов и вдохновения Вам!
Консультація 300 грн.
6 років досвіду
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
19 червеня '17р.
Довго налаштовувалась і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило з Андрієм Петровичем- професійний хірург і дуже хороша людина. Велике Вам дякую за допомогу. Успіхів і натхнення!
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 250 грн.
Масажист
16 років досвіду
Ігор Владиславович професійний масажист. Проводить класичний, лімфодернажний, остеопатичний, вакуумний масажі та масаж при сколіозі та остеохондрозі.
19 листопада '16р.
Ігор Владиславович прекрасний масажист. Відходила цілий курс до нього на процедури - чудові враження, ефект від його сеансів приголомшливий!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт