Лікарі флебологи у Львові

Флеболог — фахівець, який діагностує, лікує та попереджує судинні захворювання. Діяльність флеболога полягає у виявленні патологій усіх судин тіла, за винятком внутрішньочерепних та коронарних, якими займаються нейро- та кардіохірурги.

Основні хвороби, які лікує цей спеціаліст, такі:

• варикоз;
  • вроджені патології судин, у тому числі й пухлинні процеси (наприклад, гемангіоми);
  • артеріовенозні мальформації, що супроводжуються кровотечами, дискомфортом, порушенням роботи органів та косметичними дефектами різної важкості;
  • вроджені та набуті лімфостази, що супроводжуються «слоновістю», істотним набряком ніг;
  • тромбоз глибоких вен.

Найпоширеніша судинна патологія — варикоз, що вражає вени ніг. Саме це в подальшому провокує появу трофічних виразок та утворення тромбів в отворах вен. Косметичні дефекти за такої хворобі виражаються у виникненні судинних «зірочок», важкості у ногах через набряк і розширення підшкірних вен. Пацієнта постійно переслідує відчуття втоми та судом у нижніх кінцівках. Однією з найбільш серйозних патологій є атеросклероз судин, що формується протягом життя людини та вражає судини шляхом утворення на їхніх стінках холестеринових нашарувань, які звужують просвіт та перешкоджають нормальному кровообігу. При цьому перекриття просвіту артерій спричинює інсульт чи інфаркт, а порушення кровообігу судин ніг призводить до гангрени.

На консультації лікар огляне хворобливі ділянки, збере анамнез, вивчить попередні аналізи (тому потрібно мати при собі медичну картку) та призначить проходження нових досліджень.

Після отримання результатів флеболог пропише ефективне лікування та спостерігатиме за процесом лікування.

Лікарі порталу likarni.com нададуть вам повний спектр послуг, серед яких діагностика, лікування та реабілітаційні заходи. Наш онлайн-консультант допоможе вам записатися на прийом.

Судинний хірург
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 400 грн.
Хірург
20 років досвіду
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Тетяна
04 листопада '16р.
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Масажист
16 років досвіду
Ігор Владиславович професійний масажист. Проводить класичний, лімфодернажний, остеопатичний, вакуумний масажі та масаж при сколіозі та остеохондрозі.
19 листопада '16р.
Ігор Владиславович прекрасний масажист. Відходила цілий курс до нього на процедури - чудові враження, ефект від його сеансів приголомшливий!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
Судинний-хірург, Функціональний діагност
6 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Михаил
12 вересня '16р.
Хороший специалист. Рекомендую.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Судинний хірург, Функціональний діагност
17 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних патологій кінцівок різного генезу. Проводить ультразвукове дослідження стану кровообігу у кінцівках методом доплерографії.
Виктор
24 червеня '16р.
Толковый врач. Помог мне победить болезнь. Рекомендую.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Судинний хірург
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Записатися на прийом17 онлайн записів