Флебологи у Львові

Консультація судинного хірурга в кліниці «Каб. Мелень» 300 грн
Консультація флеболога в кліниці «Каб. Трутяк» 250 - 400 грн
Консультація ангіолога та УЗД (нижні кінцівки) в кліниці «Ехокор» 400 - 870 грн
Консультація флеболога (судинного хірурга) в кліниці «Oxford Medical» 250 грн
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) однієї ноги в кліниці «VeroMed» 350 - 450 грн
Консультація судинного хірурга в кліниці «Шпиталь Шептицького» 450 грн

Флеболог — фахівець, який діагностує, лікує та попереджує судинні захворювання. Діяльність флеболога полягає у виявленні патологій усіх судин тіла, за винятком внутрішньочерепних та коронарних, якими займаються нейро- та кардіохірурги.

Основні хвороби, які лікує цей спеціаліст, такі:

• варикоз;
  • вроджені патології судин, у тому числі й пухлинні процеси (наприклад, гемангіоми);
  • артеріовенозні мальформації, що супроводжуються кровотечами, дискомфортом, порушенням роботи органів та косметичними дефектами різної важкості;
  • вроджені та набуті лімфостази, що супроводжуються «слоновістю», істотним набряком ніг;
  • тромбоз глибоких вен.

Найпоширеніша судинна патологія — варикоз, що вражає вени ніг. Саме це в подальшому провокує появу трофічних виразок та утворення тромбів в отворах вен. Косметичні дефекти за такої хворобі виражаються у виникненні судинних «зірочок», важкості у ногах через набряк і розширення підшкірних вен. Пацієнта постійно переслідує відчуття втоми та судом у нижніх кінцівках. Однією з найбільш серйозних патологій є атеросклероз судин, що формується протягом життя людини та вражає судини шляхом утворення на їхніх стінках холестеринових нашарувань, які звужують просвіт та перешкоджають нормальному кровообігу. При цьому перекриття просвіту артерій спричинює інсульт чи інфаркт, а порушення кровообігу судин ніг призводить до гангрени.

На консультації лікар огляне хворобливі ділянки, збере анамнез, вивчить попередні аналізи (тому потрібно мати при собі медичну картку) та призначить проходження нових досліджень.

Після отримання результатів флеболог пропише ефективне лікування та спостерігатиме за процесом лікування.

Лікарі порталу likarni.com нададуть вам повний спектр послуг, серед яких діагностика, лікування та реабілітаційні заходи. Наш онлайн-консультант допоможе вам записатися на прийом.

Хто такий флеболог?
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Лариса
Дуже кваліфікований і хороший лікар,швидко і правильно поставила діагноз та вдало провела складну операцію аорти.Велике спасибі таким лікарям!
27 квітня '17 г.
Юра
Доктор Лебедєва С.А., прекрасний фахівець який зрозумінням справи поставився до мого захворавання. Лікування ще триває, але я вже бачу позитивні результати. Вдячний за надану консультацію.
04 травня '17 г.
Тамара
У Лєбєдєвой Світлани Анатоліївни я лікувала варикоз і розширення вен. Слабкість ніг - це у нас сімейне. Після комплексної терапії мені стало набагато краще, тому я рекомендувала Світлану Анатоліївну свої рідній сестрі. Вона теж залишилася задоволеною.
27 січня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
14 років досвіду
Головний лікар Хірургічної клініки "Корона" Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен, розривів судин. Проводить прийом пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах.
Записатися на прийом31 онлайн запис
Консультація 450 грн.
Онкохірург, хірург
13 років досвіду
Лікар проводить планові та ургентні хірургічні втручання на органах черевної порожнини. Виконує лапароскопічні операції. Лікує пухлини черевної порожнини, грижі передньої черевної стінки, гострий холецистит, доброякісні та злоякісні новоутворення шкіри (невуси, меланоми та папіломи).
Записатися на прийом40 онлайн записів
Консультація 500 грн.
14 років досвіду
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийом73 онлайн записи
Консультація 300 грн.
22 роки досвіду
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Записатися на прийом37 онлайн записів
Консультація 250 грн.
21 рік досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Записатися на прийом108 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Хірург, Флеболог, лікар узд-діагностики
18 років досвіду
Доктор Мислович Олег Юрійович - хірург-флеболог, лікар вищої категорії, лікар узд-діагностики. Фахівець с судинної хірургії. Допомагає пацієнтам позбавитись захворювань нижніх кінцівок. Спеціалізується на варикозному розширенні судин. Працює зі сучасними технологіями, використовує у своїй практиці новітні препарати. Розробляє індивідуальні схеми лікування. Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. Приймає пацієнтів у приватному порядку за попереднім записом.
Записатися на прийом52 онлайн записи
Консультація от 350
Проктолог, флеболог
12 років досвіду
Лікар-проктолог, флеболог спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні пацієнтів з патологією товстого кишечника та флебологічних захворювань. Володіє новими методики видалення геморою, анальних тріщин. Володіє методом радіохвильової хірургії.
Записатися на прийом64 онлайн записи
Консультація 380 грн.
Судинний-хірург, Функціональний діагност
11 років досвіду
Лікар проводить функціональну діагностику системи кровообігу в верхніх та нижніх кінцівках з метою завчасного виявлення варикозу, тромбофлебіту та інших патологій судин.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський
Хірург, Флеболог
11 років досвіду
Доктор Смілка Ігор Степанович - хірург, флеболог. Досвід роботи 7 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на судинних захворюваннях, лікує варикозне розширення судин. У своїй практиці використовує сучасні методики. Проводить діагностику патологій судин. Має досвід використовування лазерної технології. Постійно підвищує кваліфікацію, що дозволяє лікарю позбавляти пацієнта від тяжких захворювань з мінімальним дискомфортом. Приймає у приватному порядку.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація от 350
Судинний хірург, Флеболог
16 років досвіду
Лікар Радиш Роман Васильович – судинний хірург, флеболог. Досвід роботи 12 років. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить складне лікування варикозного розширення судин. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на венозній недостатності та тромбозах нижніх кінцівок. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Записатися на прийом33 онлайн записи
Консультація 450 грн.