Флебологи у Львові

Консультація судинного хірурга в кліниці «Каб. Мелень» 400 грн
Консультація флеболога в кліниці «Каб. Трутяк» 250 - 400 грн
Консультація судинного хірурга в кліниці «Медіальт (Medialt), медичний центр» 520 грн
Консультація судинного хірурга в кліниці «Ехокор» 700 грн
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) однієї ноги в кліниці «VeroMed» 500 - 900 грн
Консультація судинного хірурга в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 750 - 1200 грн

Флеболог — фахівець, який діагностує, лікує та попереджує судинні захворювання. Діяльність флеболога полягає у виявленні патологій усіх судин тіла, за винятком внутрішньочерепних та коронарних, якими займаються нейро- та кардіохірурги.

Основні хвороби, які лікує цей спеціаліст, такі:

• варикоз;
  • вроджені патології судин, у тому числі й пухлинні процеси (наприклад, гемангіоми);
  • артеріовенозні мальформації, що супроводжуються кровотечами, дискомфортом, порушенням роботи органів та косметичними дефектами різної важкості;
  • вроджені та набуті лімфостази, що супроводжуються «слоновістю», істотним набряком ніг;
  • тромбоз глибоких вен.

Найпоширеніша судинна патологія — варикоз, що вражає вени ніг. Саме це в подальшому провокує появу трофічних виразок та утворення тромбів в отворах вен. Косметичні дефекти за такої хворобі виражаються у виникненні судинних «зірочок», важкості у ногах через набряк і розширення підшкірних вен. Пацієнта постійно переслідує відчуття втоми та судом у нижніх кінцівках. Однією з найбільш серйозних патологій є атеросклероз судин, що формується протягом життя людини та вражає судини шляхом утворення на їхніх стінках холестеринових нашарувань, які звужують просвіт та перешкоджають нормальному кровообігу. При цьому перекриття просвіту артерій спричинює інсульт чи інфаркт, а порушення кровообігу судин ніг призводить до гангрени.

На консультації лікар огляне хворобливі ділянки, збере анамнез, вивчить попередні аналізи (тому потрібно мати при собі медичну картку) та призначить проходження нових досліджень.

Після отримання результатів флеболог пропише ефективне лікування та спостерігатиме за процесом лікування.

Лікарі порталу likarni.com нададуть вам повний спектр послуг, серед яких діагностика, лікування та реабілітаційні заходи. Наш онлайн-консультант допоможе вам записатися на прийом.

Хто такий флеболог?
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Лариса
Дуже кваліфікований і хороший лікар,швидко і правильно поставила діагноз та вдало провела складну операцію аорти.Велике спасибі таким лікарям!
27 квітня '17 г.
Юра
Доктор Лебедєва С.А., прекрасний фахівець який зрозумінням справи поставився до мого захворавання. Лікування ще триває, але я вже бачу позитивні результати. Вдячний за надану консультацію.
04 травня '17 г.
Тамара
У Лєбєдєвой Світлани Анатоліївни я лікувала варикоз і розширення вен. Слабкість ніг - це у нас сімейне. Після комплексної терапії мені стало набагато краще, тому я рекомендувала Світлану Анатоліївну свої рідній сестрі. Вона теж залишилася задоволеною.
27 січня '17 г.
Лікар хірург-флеболог, УЗД фахівець
Олег Юрійович хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. Працює за сучасними технологіями, використовує на практиці новітні технології. Розробляє індивідуальні схеми лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Судинний хірург
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Судинний хірург
Головний лікар Хірургічної клініки "Корона" Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен, розривів судин. Проводить прийом пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Судинний хірург, хірург, лікар УЗД
Лікар консультує пацієнтів із судинною патологією, проводить оперативні втручання з приводу артеріальної патології ( хронічна ішемія нижніх кінцівок, гостра ішемія нижніх кінцівок, атеросклеротичне ураження сонних артерій, аневризм аорти), венозної патології ( Ендовенозна лазерна абляція, Радіочастотна абляція, PIN-стрипінг та мініфлебектомія), склеротерапія, лікування трофічних виразок нижніх кінцівок. Виконує УЗД вен нижніх кінцівок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Судинний хірург
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Лікар хірург-флеболог, УЗД фахівець
Ігор Степанович - хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. В своїй діяльності використовує сучасні методи та підходи, керуючий світовими стандартамидискомфортом. Приймає у приватному порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.9
Судинний хірург, Флеболог
Викликати лікаря додому
Лікар Трутяк Роман Ігорович – судинний хірург, флеболог. На протязі 9 років займається лікуванням судинних порушень. Спеціалізується на варикозному розширенні судин. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження розвитку тромбозів. Приймає у приватному порядку, виїжджає на дім.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Флеболог, судинний хірург
Доктор спеціалізується в області судинної хірургії, хірургії, трансплантології та флебології. Виконує оперативні втручання на судинах і перев'язку трофічних виразок. Займається видаленням судинних зірочок на ногах. Бере участь в міжнародних конференціях та тренінгах.
Записатися на прийом20 онлайн записів
Судинний хірург
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Хірург, Флеболог
Доктор Матішинец Іван Іванович - хірург, флеболог. Досвід роботи 7 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на судинних захворюваннях. Проводить складні операції. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку за допомогою сучасних технологій. Розробляє індивідуальні схеми профілактичних заходів. Спеціалізується на варикозному розширенні судин нижніх кінцівок. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Лікування проводить з використанням сучасних технологій та препаратів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5