Сліпецький Роман Ростиславович

Хірург, хірург-онколог, дерматоонколог
лікар вищої категорії
Хірург, хірург-онколог, дерматоонколог Сліпецький Роман Ростиславович спеціалізується на хірургічних методикам, а також методиках пластичної та реконструктивної хірургії. Володіє методиками лазерного, радіовидалення видалення та кріохірургії.

Вікторія
Сліпецький Роман Ростиславович, як на мене один з кращих лікарів хірургів. Володіє сучасними методиками реконструктивної хірурргії. Підбирає індивідуальні методи та методики лікування кожного пацієнта у відповідності до його проблеми.
Ірина
Консультація в Сліпецького Романа Ростиславовича, як на мене була дуже кваліфікована. Спеціаліст мені дуже сподобався, уважно вислухав, провів огляд, детально проаналізував аналізи, чітко озвучив план дій для максимального результату лікування. Все на най
Олег
Лікар компетентний та дуже уважний! Задоволений на всі 100%.

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

• ESMO 2019 г. — Іспанія, м. Барселона, 27 вересня — 1 жовтня 2019 року.
  • Medscape Continuing Medical Education Certificate.
  • EURAM Scientific Symposium: Pioneers in Immuno-Oncology, Tel Aviv, Israel.
  • 10th European Head and Neck Courses, Poznan, Poland.
  • 28th European Student’s Conference, Berlin, Germany.
  • Kurs “Operacje węzłowe szyi”, Kołobrzeg, Polska.
  • Course MEDI208, 18th-31st August 2017, Lviv, Ukraine. Supervisor and Lecturer.
  • Paternalism in Patient Care & Medical Education.
  • NCCN 2015 Congress Webinar Series: Melanoma – Systemic Therapies for Advanced Melanoma.
  • NCCN 2015 Congress Webinar Series: Melanoma – Surgical Management of Localized Melanoma.
  • 5th European Conference on Head and Neck Oncology.

• Член асоціації онкологів України.
  • Член асоціації онкологів — голова та шия (Ukrainian Head and Neck Cancer Association).
  • Член УЛТ у Львові.