Медичний центр «Веромед»

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр "Веромед" пропонує комплексну медичну допомогу за напрямками: флебологія, дерматологія, інструментальна на лабораторна діагностика. Фахівці центру мають багаторічний досвід, серед них хірурги-флебологи другої кваліфікаційної категорії та лікар-невропатолог. Послуги, які надає медичний центр:

• консультації спеціалістів;
  • УЗ-діагностика судин нижніх кінцівок;
  • дерматоскопія;
  • лабораторні дослідження;
  • лазерне лікування варикозної хвороби;
  • склеротерапія;
  • видалення новоутворень шкіри.

Медцентр обладнаний сучасними апаратами для діагностики та лікування хвороб шкіри, судинних патологій. Використовуються новітні технології. Медичний центр "Веромед" — це високий рівень професійної підготовки лікарів та відповідальність за результат лікування.

• Ціни на послуги

• Плазмотерапія волосистої частини голови (1 пробірка) 1 000
  • Мезотерапія волосистої частини голови від 1 000
  • Трансплантація волосся від 450
  • Повторна консультація трихолога 200
  • Ендовазальна лазерна коагуляція великої підшкірної вени та склеротерапія її приток (1 нога з урахуванням панчохи та річного спостереження) 12 000
  • Ендовазальна лазерна коагуляція малої підшкірної вени та склеротерапія її приток (1 нога з урахуванням панчохи та річного спостереження) 12 000
  • Ендовазальна лазерна коагуляція великої і малої підшкірної вени та склеротерапія їх приток (1 нога з урахуванням панчохи та річного спостереження) 13 000
  • Склеротерапія (1 нога з урахуванням панчохи та річного спостереження) 8 000
  • Консультація хірурга-флеболога безкоштовно

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Галина Михайлівна
23 квітня '19г.
Хороші спеціалісти, добре знають свою справу. Мануальний терапевт Юрій Альбертович дуже професійно робить остеопатію. Мені дуже доаомогло,працює за своєю методикою. А ще сподобався точковий масаж,супер,розслабляє гарно ,почуваєшся новою людиною. Дякую вам велике, молодці ,уся команда.
22 квітня '19г.
Була шокована безвідповідальністю і халатним відношенням до клієнтів. Записувалась практично за тиждень на дерматоскопію, в день прийому подзвонили і повідомили, що лікар не прийме. Як таке взагалі можливо в приватному центрі за годину до призначеного часу! Категорично не рекомендую!
Оля
19 липня '18г.
Дякую лікарям за гарну роботу і уважне ставлення.Я Вас не забуду і буду всім рекомендувати
Любов
23 січня '18г.
Щиро дякую всім лікарям за мої гарні ніжки,а особливо Мислович О.Ю.Персонал чуйний,уважний і саме головне дійсно професіонали.Тепер не стидно буде вийти літом на пляж.Дякую
Катерина
22 січня '18г.
Самі професійні спеціалісти , найкращі лікарі та найчуйніші люди!!! Дуже задоволена результатом після операцї! Щиро Вам дякую!!!
16 жовтня '17г.
Прекрасні лікарі! Всім рекомендую! Найбільше( крім результату лікування) сподобалось відношення лікаря і персоналу. Дякую Вам! Всім тепер рекомендую
Олексій
25 вересня '17г.
Щиро дякую персоналу за гарне ставлення.А флебологам за мої гарні ноги

Лікарі клініки Медичний центр «Веромед»

Смілка Ігор Степанович
  • Флеболог
  • Хірург
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.