Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі у Львові (Сихівський район)

33
10
Травматолог
31 рік досвіду
10
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Проводить ендопротезування суглобів. Займається реабілітацією пацієнтів після перенесених травм. Лікує сколіоз, артрит, артроз, кіфоз, міжхребетні грижі.
Консультація 600 грн.
Ендокринолог
22 роки досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар займається діагностикою та комплексним лікуванням захворювань щитовидної залози та надниркових залоз. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження розвитку патологій. Лікує аутоімунний тиреоїдит, хворобу Іценко-Кушинга, акромегалію, остеопороз, ожиріння, вузловий зоб.
Консультація 600 грн.
Офтальмолог
42 роки досвіду
10
Лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається діагностикою зорової системи, лікуванням захворювань очей і очних патологій. Наталія Миколаївна володіє сучасними методами діагностики та лікування різних офтальмологічних захворювань. Здійснює підбір лінз та окулярів для зору.
Консультація 600 грн.
Рефлексотерапевт, лікар функціональної діагностики, остеопат, мануальний терапевт, нутріціолог
38 років досвіду
10
Записатися на прийом
Консультація 600 грн.
Офтальмолог
14 років досвіду
9,95
Дитячий лікар
Доктор спеціалізується в області офтальмології. Приймає дорослих та дітей. Лікує кон'юнктивіт (алергічний, інфекційний), ячмені, астигматизм, далекозорість та короткозорість. Бере участь в науково-практичних конференціях, семінарах і симпозіумах.
Консультація 600 грн.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
26 років досвіду
9,80
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Консультація 700 грн.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Невролог
53 роки досвіду
9,80
Лікар невролог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування захворювань і змін у функціонуванні центральної та периферійної нервової системи. Людмила Іванівна була завідувачкою неврологічного відділення Залізничної лікарні. Вагомий досвід роботи отримала в нейрохірургічному відділенні Залізничної лікарні під керівництвом заслуженого лікаря України М.І.Караповського. З 2022 року працює невропатологом в Оксфорд Медікал Львів.
Консультація 600 грн.
Психіатр
22 роки досвіду
9,71
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних форм психічних розладів. Приймає пацієнтів з повною апатією або надмірною агресією, постійним відчуттям сонливості та тривожністю. Лікує галюцинації та параноїдальні ідеї, фобії, епілепсію, маніакально-депресивний психоз, посттравматичний синдром, неврози.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Консультація 1000 грн.
Акушер-гінеколог
8 років досвіду
9,70
Дитячий лікар
Лікар проводить діагностику та лікування гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, статевих інфекцій. Надає послугу ведення вагітності.
Консультація 450 грн.
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
31 рік досвіду
9,55
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 1300 грн.